کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-08-21 ساعت 22:32)mbsamani نوشته:  
(2015-08-21 ساعت 21:31)babisondes نوشته:  
(2015-08-21 ساعت 12:10)mbsamani نوشته:  
(2015-08-20 ساعت 17:22)babisondes نوشته:  دوستان اسم و ادرس ترمینال اتوبوس الوظبی چیه?

کنار ایستگاه مترو الغببیه هستشWink

منظورم ترمینال خود ابوظبیه?
اسمشو نمیدونم، ولی اگه ایستگاه مترو الغببیه رو پیاده بشید دقیقا ترمینالی که اتوبوس های ابوظبی هست، همونجاست، شروع کار ۵ صبح و کرایه تا ابوظبی 25 درهم.

SadSad
عزیزم من اصلا با دبی کار ندارم، ترمینالی که اتوبوس ها میرسن ابوظبی و مسافراشونو پیاده میکننو میگم. میخام بدونم تا سفارت چقدر راهه?
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
(2015-08-21 ساعت 23:09)babisondes نوشته:  
(2015-08-21 ساعت 12:10)mbsamani نوشته:  
(2015-08-20 ساعت 17:22)babisondes نوشته:  دوستان اسم و ادرس ترمینال اتوبوس الوظبی چیه?

کنار ایستگاه مترو الغببیه هستشWink

اسمشو نمیدونم، ولی اگه ایستگاه مترو الغببیه رو پیاده بشید دقیقا ترمینالی که اتوبوس های ابوظبی هست، همونجاست، شروع کار ۵ صبح و کرایه تا ابوظبی 25 درهم.

SadSad
عزیزم من اصلا با دبی کار ندارم، ترمینالی که اتوبوس ها میرسن ابوظبی و مسافراشونو پیاده میکننو میگم. میخام بدونم تا سفارت چقدر راهه?

در حدود 10 کيلومتر، با تاکسي اگه بري حدود 20 درهم بايد بدي، من فکر نمي کنم که اتوبوسي از اونجا به سفارت باشه ولي مطمئن نيستم. موفق باشي.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: babisondes
(2015-08-22 ساعت 00:21)Azer نوشته:  
(2015-08-21 ساعت 23:09)babisondes نوشته:  
(2015-08-21 ساعت 12:10)mbsamani نوشته:  کنار ایستگاه مترو الغببیه هستشWink

SadSad

در حدود ۱۰ کيلومتر، با تاکسي اگه بري حدود 20 درهم بايد بدي، من فکر نمي کنم که اتوبوسي از اونجا به سفارت باشه ولي مطمئن نيستم. موفق باشي.

اسم ایستگاه ؛ایستگاه اتوبوس مرکزیcentral bus station هست .اونجا دوقسمت هست .یکی قسمت ایستگاههای اتوبوس دبی وشارجه هست.یک قسمت هم ایستگاه های داخل شهر .تو این قسمت باید به سکویی که به انگلیسی نوشته airportاسم اتوبوس هم a1 برید.روی اتوبوس هم وقتی می یاد نوشته airportیا مطار وA1.این اتوبوس از منطقه سفارت ها رد می شه.می تونید تا نزدیکش بردید .بقیه رو با تاکسی.چون دیگه راهی نیست.4درهم هم فقط می گیره.
تشکر کنندگان: babisondes
هزینه کلینیک NMC تو ابوظبی چقدره؟تو دبی چقدره؟
Category:F2A
Priority date:November 6,۲۰۱۳
Invoice payment:April 24,۲۰۱۵
.....
تشکر کنندگان:
(2015-08-24 ساعت 00:33)وحیدی نیا نوشته:  هزینه کلینیک NMC تو ابوظبی چقدره؟تو دبی چقدره؟

تو ابوظبي ٥٢٥ درهم بود ما داديم،دوبي را تميدونم ولي همين حدود است
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: وحیدی نیا
(2015-08-19 ساعت 12:30)alihaghani1472 نوشته:  سلام بچه ها ما امروز مصاحبه داشتیم تازه اومدیم ۱۰ تا ایرانی بودند که۳ تاش.ن کیس لاتاری بودند و به ۷ نفرویزا دادند نمیدونم چرا به ما گفتند مراحل اداری نیاز هست یه برگه سفید دادند گفتند توسایت چک کنید خانومم کیس اصلی بود وهیچ مشکلی نداشتیم شغلش خصوصی بود شغل منم خصوصی وسربازی معاف بودم گفت مراحل اداری باید طی بشه توسایت چک کنید وتا سپتامبر ویزا بیشترنمیدیم شاید مال شما را زودتر جواب بدیم ویک برگه سفید دادند وویزاهامون هم پس دادند گفت مرتب سایت راچک کنید ولی فکرکنم 40 روز دیگه ویزا تموم میشه به نظرتون بمون ویزا میدند هنوز نفهمیدم چرا چک خوردیم

نگران نباشيد،خيلي مورد اينجوري كه الكي چك ميخورن زياده ولي زير يكماه كلير شدند،انشالله به زودي كلير ميشين توكلتون به خدا باشه
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: areb1356 ، Memolk
(2015-08-24 ساعت 07:03)M.d نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 00:33)وحیدی نیا نوشته:  هزینه کلینیک NMC تو ابوظبی چقدره؟تو دبی چقدره؟

تو ابوظبي ٥٢٥ درهم بود ما داديم،دوبي را تميدونم ولي همين حدود است

در دبى هم ٥٢٥ درهمهستش و فرقى نميكنه البته اگر nmcبريد

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: وحیدی نیا
با توجه به روند آپ های امروز, یک موج کلیری از بچه های جون و احتمالا جولای در راه است
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Memolk ، arveen100 ، وحیدی نیا
(2015-08-21 ساعت 16:29)سامانتاوآرش نوشته:  بچه هایی که الان دبی یا اوظبی هستید من ۶ ماه پیش اونجا بودم و مراحلو خودم طی کردم اگه سوالی دارید بپرسید استرس الکی هم نداشته باشید

سلام دوست عزیز .من از برندگان 2016 هستم که متاسفانه سفارت رو برای ما دوبی اعلا کردند.تا کنون هیچ کدام از دوستان از این سفارت صحبت نکردند.مصاحبه ما روز چهار شنبه اخر مهر است .ما دو تا بچه داریم به نظر شما اگه شنبه دوبی باشیم مدیکالمون اماده میشه.هزینه مدیکال به تومان میدونید چقدر هست؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ، همينطور كه قسمت هاي مختلف رو ميخوندم شماره هاي مختلفي از خانم مليكا رو ديدم ولي نميدونم كدوم درسته اگر كسي شماره درست ايشون رو داره ممكنه راهنمايي كنه؟
و يك سوال ايشون همون خانومه ليدر هست ديگه؟Big Grin پيشاپيش از پاسخ شما ممنونم
F2A# ارسال اوليه مدارك  Nov.25.2013 #اپرو feb.12.2014 #ارسال مدارك به nvc و تكميل فرمها may.13.2015 #دريافت نقص مدرك و فرستادن دوباره مدارك July.27.2015 #تكميل پرونده AUG.21.2015 #مصاحبه اواخر سپتامبر- ابوظبی
ويزاي يك ضربsep.20.2015Cool
تشکر کنندگان:
(2015-08-26 ساعت 15:39)vania77 نوشته:  سلام دوستان ، همينطور كه قسمت هاي مختلف رو ميخوندم شماره هاي مختلفي از خانم مليكا رو ديدم ولي نميدونم كدوم درسته اگر كسي شماره درست ايشون رو داره ممكنه راهنمايي كنه؟

خانم ملیکا: ***
البته با ایشون تماس داشتم، اما قسمت نشد از خدماتشون استفاده کنم.
این رو هم بگم ساعت 09:30 صبح وارد سفارت شدم و ممانعتی برای ورودم قائل نشدن. فقط نفر آخر مصاحبه شدم. مثل 17 نفر بقیه هم رفتم مراحل اداری AP!
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
تشکر کنندگان: vania77
(2015-08-26 ساعت 16:24)arveen100 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 15:39)vania77 نوشته:  سلام دوستان ، همينطور كه قسمت هاي مختلف رو ميخوندم شماره هاي مختلفي از خانم مليكا رو ديدم ولي نميدونم كدوم درسته اگر كسي شماره درست ايشون رو داره ممكنه راهنمايي كنه؟

خانم لیدر: ***
البته با ایشون تماس داشتم، اما قسمت نشد از خدماتشون استفاده کنم.
این رو هم بگم ساعت 09:30 صبح وارد سفارت شدم و ممانعتی برای ورودم قائل نشدن. فقط نفر آخر مصاحبه شدم. مثل 17 نفر بقیه هم رفتم مراحل اداری AP!
جالبه، شماره تماس ایشون رو نوشتم بجاش ستاره انداخت!
بصورت حروفی می نویسم: نهصدوهفتادویک خب؟ پنجاه و شش خب؟
هفتصدوهشتادوهشت نود هشتاد و 3 البته اگر با فیس تایم هم وصل بشین ایشون آیفون دارن و به راحتی میتونین از طریق آی مسیج در ارتباط باشین.
همینطور واتس آپ
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
تشکر کنندگان: vania77
(2015-08-26 ساعت 15:10)a4542 نوشته:  
(2015-08-21 ساعت 16:29)سامانتاوآرش نوشته:  بچه هایی که الان دبی یا اوظبی هستید من ۶ ماه پیش اونجا بودم و مراحلو خودم طی کردم اگه سوالی دارید بپرسید استرس الکی هم نداشته باشید

سلام دوست عزیز .من از برندگان ۲۰۱۶ هستم که متاسفانه سفارت رو برای ما دوبی اعلا کردند.تا کنون هیچ کدام از دوستان از این سفارت صحبت نکردند.مصاحبه ما روز چهار شنبه اخر مهر است .ما دو تا بچه داریم به نظر شما اگه شنبه دوبی باشیم مدیکالمون اماده میشه.هزینه مدیکال به تومان میدونید چقدر هست؟

دوست عزیز منظورتان ابوظبی است؟
چون تا 2015 ویزاهای مهاجرتی را دبی نمی انداختند.
در هر حال اگه شما بچه 2 تا 14 ساله دارین در مدیکالتون برای تست سل باید 5 روز قبل از مصاحبه تشریف ببرین برای مدیکال.
یعنی شما باید 5 شنبه اونجا باشین (جمعه ها تست نمیگیرن)
موفق باشین
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان:
ما هم امروز ابوظبی مصاحبه داشتیم و خداروشکر یکضرب گرفتيم،
خیلی هم اوضاع خوب بود و فقط یک زوج بودن که چک خوردن(البته تا وقتی که ما اونجا بوديم)
به امید ویزای همه دوستان
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: areb1356 ، vania77 ، arveen100
(2015-08-26 ساعت 17:58)mohammad_sepah نوشته:  ما هم امروز ابوظبی مصاحبه داشتیم و خداروشکر یکضرب گرفتيم،
خیلی هم اوضاع خوب بود و فقط یک زوج بودن که چک خوردن(البته تا وقتی که ما اونجا بوديم)
به امید ویزای همه دوستان

سلام.
آقا تبریییییییییییییییییک .
با آرزوی موفقیت در ادامه راه
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: mohammad_sepah ، karmen

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان