کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بچه ها یکشنبه وقت مصاحبخ دادن به نظرتون چهارشنبه بریم اونجا 5 شنبه هم بریم برای ازمایشات تا شنبه میرسه جوابش؟
شنبه ها بازه؟چطور باید وقت گرفت؟
سوا دیگه اون سایت us visa .info لازمه ثبت نام کنیم؟
Category:F2A
Priority date:November 6,۲۰۱۳
Invoice payment:April 24,۲۰۱۵
.....
تشکر کنندگان:
(2015-08-26 ساعت 20:11)وحیدی نیا نوشته:  بچه ها یکشنبه وقت مصاحبخ دادن به نظرتون چهارشنبه بریم اونجا ۵ شنبه هم بریم برای ازمایشات تا شنبه میرسه جوابش؟

ميتونين همون چهارشنبه عصر هم بريد و مديكال رو انجام بدين كه خيالتون راحت باشه بهشون ايميل بزنين و وقت بگيرين و روزى كه ميرين مديكال حتما بهشون بگين وقت دارين و ايميل رو بهشون تشون بدين. هيچ سايتى هم نياز نيست ثبت نام كنيد

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: وحیدی نیا
(2015-08-26 ساعت 20:26)ladank نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 20:11)وحیدی نیا نوشته:  بچه ها یکشنبه وقت مصاحبخ دادن به نظرتون چهارشنبه بریم اونجا ۵ شنبه هم بریم برای ازمایشات تا شنبه میرسه جوابش؟

ميتونين همون چهارشنبه عصر هم بريد و مديكال رو انجام بدين كه خيالتون راحت باشه بهشون ايميل بزنين و وقت بگيرين و روزى كه ميرين مديكال حتما بهشون بگين وقت دارين و ايميل رو بهشون تشون بدين. هيچ سايتى هم نياز نيست ثبت نام كنيد

این سایت
https://usvisa-info.com/ برای ابوظبی نیاز هست ؟؟
Category:F2A
Priority date:November 6,۲۰۱۳
Invoice payment:April 24,۲۰۱۵
.....
تشکر کنندگان:
این سایت
[/quote]

نه عزیز، اون برای ثبت قرار مصاحبه ویزاهای مهاجرتی غیر از لاتاری است. وقت شما قبلا توسط کی سی سی تعیین شده است.
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
تشکر کنندگان:
(2015-08-26 ساعت 20:34)وحیدی نیا نوشته:  

این سایت

سلام نیاز به زنگ زدن نیست ضمنا بچه ها من هفته پیش با همسرم چهارشنبه ابوظبی مصاحبه داشتیم یکشنبه رفتم معاینات همون ابوظبی خیلی راحت وخوش برخورد هستند هیچ واکسنی نزدم همون نفری525 درهم را دادیم واخرسر خانم دکترشتی معاینه کرد دکترخوبیه ولی یکم خشکه یکم فارسی بلده وسه شنبه 12 ظهر اماده بود 4شنبه هم رفتیم مصاحبه در کمال ناباوری چک خوردیم چون من نه سربازی رفتم نه کارم دولتی بود گفت یک سری مراحل اداری داره از 2هفته تا 1ماه شاید طول بکشه ما هم گفتیم ریجکت محترمانه ویک برگه سفید داد که سایت ابوظبی را چک کنیم ما هم ناراحت شنبه برگشتیم ایران و فردا صبح داشتیم صبحانه میخوردیم ازسفارت ابوظبی زنگ زدند گفتند ایمیلتون راخوندید گفتم نه گفت مراحل اداری شما تموم شده پاسپورتها رابیارید یکشنبه یا سه شنبه ساعت یک ونیم تا ویزاتون صادربشه هرکسی هم بفرستید میتونه پاسپورتها رابیاره وما هم چون تازه اومده بودیم وویزا امارات طول میکشه دادیم یکی ازدوستان که داشت میرفت امارات وسه شنبه رفت سفارت پاسپورتها راتحویل داد وگفتند یکشنبه بیا ویزا ها رابگیریدبه همین راحتی
ضمنا مدارک اضافی نبرید از خانوم من که اصلی بود فقط اخرین مدرک وترجمه شناسنامه و سند ازدواج و2قطعه عکس و پاسپورت وکپی صفحه اول ..... واز من ترجمه سربازی وشناسنامه وپاسپورت وکپی ها راگرفت سو پیشینه نمیخواد خودتون را الاف نکنید سابقه بیمه بر اونایی مدرک دارن نمیخواد
تشکر کنندگان: Amir.AA ، وحیدی نیا ، sadaf44 ، behjan ، ghobad2121
(2015-08-27 ساعت 09:36)korosh1472 نوشته:  

این سایت

سلام نیاز به زنگ زدن نیست ضمنا بچه ها من هفته پیش با همسرم چهارشنبه ابوظبی مصاحبه داشتیم یکشنبه رفتم معاینات همون ابوظبی خیلی راحت وخوش برخورد هستند هیچ واکسنی نزدم همون نفری525 درهم را دادیم واخرسر خانم دکترشتی معاینه کرد دکترخوبیه ولی یکم خشکه یکم فارسی بلده وسه شنبه 12 ظهر اماده بود ۴شنبه هم رفتیم مصاحبه در کمال ناباوری چک خوردیم چون من نه سربازی رفتم نه کارم دولتی بود گفت یک سری مراحل اداری داره از ۲هفته تا ۱ماه شاید طول بکشه ما هم گفتیم ریجکت محترمانه ویک برگه سفید داد که سایت ابوظبی را چک کنیم ما هم ناراحت شنبه برگشتیم ایران و فردا صبح داشتیم صبحانه میخوردیم ازسفارت ابوظبی زنگ زدند گفتند ایمیلتون راخوندید گفتم نه گفت مراحل اداری شما تموم شده پاسپورتها رابیارید یکشنبه یا سه شنبه ساعت یک ونیم تا ویزاتون صادربشه هرکسی هم بفرستید میتونه پاسپورتها رابیاره وما هم چون تازه اومده بودیم وویزا امارات طول میکشه دادیم یکی ازدوستان که داشت میرفت امارات وسه شنبه رفت سفارت پاسپورتها راتحویل داد وگفتند یکشنبه بیا ویزا ها رابگیریدبه همین راحتی
ضمنا مدارک اضافی نبرید از خانوم من که اصلی بود فقط اخرین مدرک وترجمه شناسنامه و سند ازدواج و۲قطعه عکس و پاسپورت وکپی صفحه اول ..... واز من ترجمه سربازی وشناسنامه وپاسپورت وکپی ها راگرفت سو پیشینه نمیخواد خودتون را الاف نکنید سابقه بیمه بر اونایی مدرک دارن نمیخواد

دوست عزیز باتبریک خدمت شما بابت گرفتن راحت ویزا.راستش محل مصاحبه ما رو از انکارا به دبی انتقال دادن که به خاطر گرونی اونجا ناراحتیم.ایا در نامه دعوت به مصاحبه شما هم سفارت رو دبی اعلام کرده بودن؟ماهم مثل شما چهارشنبه مصاحبه داریم با دو بچه به نظر شما اگه شنبه اونجا باشیم جواب مدیکال اماده میشه.چگونه میتونیم ایمیل بزنیم و مطعن بشیم که جواب مدیکال آماده میشه.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: وحیدی نیا
یچه ها سلام

هفته دیگه من میرم us تو فرصتی که دارم 10 روز میخوام حساب بانکی و ssn وidcard بگیرم بجز پاس و عکس چیز دیگه ای که لازم نیست؟؟؟هست آیا؟
تشکر کنندگان:
(2015-08-27 ساعت 11:22)a4542 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 09:36)korosh1472 نوشته:  

تشکر کنندگان: sahar2016 ، nara ، behjan ، babisondes ، ghobad2121
بله برادر تبریک به ما هم برگه سفید دادند وگفتند بین دوهفته تا یکماه جوابش میاد وما چهارشنبه مصاحبه داشتیم سه روزبعد یکشنبه ایمیل اومد وخودشون زنگ زدند که پاسپورت ها را بیارید برای دریافت ویزا هرروز ایمیل متقاضی اصلی وسایت ابوظبی راچک کن
تشکر کنندگان: Siamak ، nara ، babisondes ، ghobad2121
(2015-08-30 ساعت 14:57)korosh1472 نوشته:  بله برادر تبریک به ما هم برگه سفید دادند وگفتند بین دوهفته تا یکماه جوابش میاد وما چهارشنبه مصاحبه داشتیم سه روزبعد یکشنبه ایمیل اومد وخودشون زنگ زدند که پاسپورت ها را بیارید برای دریافت ویزا هرروز ایمیل متقاضی اصلی وسایت ابوظبی راچک کن

سلام و عرض تبریک
منظورتون از یکشنبه 30 سپتامر(امروزه) یا هفته پیش
منم چهارشنبه 26 آگوست مصاحبه داشتم و متاسفانه FBI check خوردم
افیسر خانم گفت سعی میکنه تا 3 هفته چک کنه ولی هیچ قولی نمیده و یه جوری گفت که واقعا انگیزه ای برای چک کردن سایت برام نمونده.
سایت http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html رو یکبار چک کردم . اما در حال حاضر نمیتونم قسمتی که شماره پرونده رو میخواست پیدا کنم . میشه لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: ghobad2121
(2015-08-31 ساعت 00:02)nara نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 14:57)korosh1472 نوشته:  بله برادر تبریک به ما هم برگه سفید دادند وگفتند بین دوهفته تا یکماه جوابش میاد وما چهارشنبه مصاحبه داشتیم سه روزبعد یکشنبه ایمیل اومد وخودشون زنگ زدند که پاسپورت ها را بیارید برای دریافت ویزا هرروز ایمیل متقاضی اصلی وسایت ابوظبی راچک کن

سلام و عرض تبریک
افیسر خانم گفت سعی میکنه تا ۳ هفته چک کنه ولی هیچ قولی نمیده و یه جوری گفت که واقعا انگیزه ای برای چک کردن سایت برام نمونده.
سایت http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html رو یکبار چک کردم . اما در حال حاضر نمیتونم قسمتی که شماره پرونده رو میخواست پیدا کنم . میشه لطفا راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز ، اینکه بیشتر افراد چک میخورند زیاد دور از انتظار نیست نگران نباش ، تازه بنظر میاد که افیسر خیلی خوب بهت جواب داده و مدت را کم گفته و معمولا الکی زمان را تعیین نمیکنند.اون ادرس که رو برگه نوشته تقریبا صحیح نیست . شما باید این ادرس را برید
http://www.abudhabiivo.net
و قسمت پایین شماره کیس تون را بدون صفر وارد کنید. البته اطلاع داشته باشید که ممکنه فعلا شماره کیس شما را نشناسد که چیز عجیبی نیست.شما از همین حالا میتوانید و بهتر است سایت ceac را چک کنید. موفق باشید
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: nara
[/quote]
سلام دوست عزیز ، اینکه بیشتر افراد چک میخورند زیاد دور از انتظار نیست نگران نباش ، تازه بنظر میاد که افیسر خیلی خوب بهت جواب داده و مدت را کم گفته و معمولا الکی زمان را تعیین نمیکنند.اون ادرس که رو برگه نوشته تقریبا صحیح نیست . شما باید این ادرس را برید
و قسمت پایین شماره کیس تون را بدون صفر وارد کنید. البته اطلاع داشته باشید که ممکنه فعلا شماره کیس شما را نشناسد که چیز عجیبی نیست.شما از همین حالا میتوانید و بهتر است سایت ceac را چک کنید. موفق باشید
[/quote]

سفارت ابوظبی شماره کیس بنده رو در 14 روز شناخت، پس نگران نباشین.
در ضمن اطلاق FBI Check صحیح نیست، سازمانی که اینکار رو میکنه بسی بزرگتر و عظیم تر از اف بی آی هستش. به دلایل امنیتی اینجا نمیتونم توضیح بیشتری بدم.
همین بس که هیچ کسی نمیتونه از مراحل اداری تا وقتیکه تموم نشده خبری بگیره. فقط باید زندگی عادی خود را ادامه بدین و سایت رو هر روز چک کنین. البته خودشون ایمیل هم میزنن و با شماره ایران شما هم تماس می گیرند.
پس هیچ ناراحت و نگران نباشین که سحر نزدیک است.
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
تشکر کنندگان: Siamak ، nara ، sahar2016 ، ghobad2121
(2015-08-31 ساعت 01:19)joybar نوشته:  
(2015-08-31 ساعت 00:02)nara نوشته:  

سلام و عرض تبریک
افیسر خانم گفت سعی میکنه تا ۳ هفته چک کنه ولی هیچ قولی نمیده و یه جوری گفت که واقعا انگیزه ای برای چک کردن سایت برام نمونده.

به ما گفت یه هفته بعد برید چک کنید اما حالا بعد از یه هفته هنوز خبری نشده به نظرتون امیدی هست با توجه به اینکه من و همسرم شغل دولتی داریم و سربازی ارتش بودم خودم نفر اصلی هستم
تشکر کنندگان:
(2015-08-26 ساعت 15:39)vania77 نوشته:  سلام دوستان ، همينطور كه قسمت هاي مختلف رو ميخوندم شماره هاي مختلفي از خانم مليكا رو ديدم ولي نميدونم كدوم درسته اگر كسي شماره درست ايشون رو داره ممكنه راهنمايي كنه؟
و يك سوال ايشون همون خانومه ليدر هست ديگه؟Big Grin پيشاپيش از پاسخ شما ممنونم

سلام دوست گرامی بله لیدر هستن
تشکر کنندگان:
(2015-09-13 ساعت 13:07)باران بهاران نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 15:39)vania77 نوشته:  سلام دوستان ، همينطور كه قسمت هاي مختلف رو ميخوندم شماره هاي مختلفي از خانم مليكا رو ديدم ولي نميدونم كدوم درسته اگر كسي شماره درست ايشون رو داره ممكنه راهنمايي كنه؟
و يك سوال ايشون همون خانومه ليدر هست ديگه؟Big Grin پيشاپيش از پاسخ شما ممنونم

سلام دوست گرامی بله لیدر هستن

سلام دوست عزیز
این شماره ها ی خانم ملیکا رو من هم از همین سایت برداشتم
0567889083-0557388634
امیدوارم به کارتون بیاد
تشکر کنندگان: vania77

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان