کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-08-27 ساعت 09:36)korosh1472 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 20:34)وحیدی نیا نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 20:26)ladank نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 20:11)وحیدی نیا نوشته:  بچه ها یکشنبه وقت مصاحبخ دادن به نظرتون چهارشنبه بریم اونجا ۵ شنبه هم بریم برای ازمایشات تا شنبه میرسه جوابش؟
شنبه ها بازه؟چطور باید وقت گرفت؟
سوا دیگه اون سایت us visa .info لازمه ثبت نام کنیم؟

ميتونين همون چهارشنبه عصر هم بريد و مديكال رو انجام بدين كه خيالتون راحت باشه بهشون ايميل بزنين و وقت بگيرين و روزى كه ميرين مديكال حتما بهشون بگين وقت دارين و ايميل رو بهشون تشون بدين. هيچ سايتى هم نياز نيست ثبت نام كنيد

این سایت
https://usvisa-info.com/ برای ابوظبی نیاز هست ؟؟

سلام نیاز به زنگ زدن نیست ضمنا بچه ها من هفته پیش با همسرم چهارشنبه ابوظبی مصاحبه داشتیم یکشنبه رفتم معاینات همون ابوظبی خیلی راحت وخوش برخورد هستند هیچ واکسنی نزدم همون نفری525 درهم را دادیم واخرسر خانم دکترشتی معاینه کرد دکترخوبیه ولی یکم خشکه یکم فارسی بلده وسه شنبه 12 ظهر اماده بود ۴شنبه هم رفتیم مصاحبه در کمال ناباوری چک خوردیم چون من نه سربازی رفتم نه کارم دولتی بود گفت یک سری مراحل اداری داره از ۲هفته تا ۱ماه شاید طول بکشه ما هم گفتیم ریجکت محترمانه ویک برگه سفید داد که سایت ابوظبی را چک کنیم ما هم ناراحت شنبه برگشتیم ایران و فردا صبح داشتیم صبحانه میخوردیم ازسفارت ابوظبی زنگ زدند گفتند ایمیلتون راخوندید گفتم نه گفت مراحل اداری شما تموم شده پاسپورتها رابیارید یکشنبه یا سه شنبه ساعت یک ونیم تا ویزاتون صادربشه هرکسی هم بفرستید میتونه پاسپورتها رابیاره وما هم چون تازه اومده بودیم وویزا امارات طول میکشه دادیم یکی ازدوستان که داشت میرفت امارات وسه شنبه رفت سفارت پاسپورتها راتحویل داد وگفتند یکشنبه بیا ویزا ها رابگیریدبه همین راحتی
ضمنا مدارک اضافی نبرید از خانوم من که اصلی بود فقط اخرین مدرک وترجمه شناسنامه و سند ازدواج و۲قطعه عکس و پاسپورت وکپی صفحه اول ..... واز من ترجمه سربازی وشناسنامه وپاسپورت وکپی ها راگرفت سو پیشینه نمیخواد خودتون را الاف نکنید سابقه بیمه بر اونایی مدرک دارن نمیخواد

تبريك ميگم دوست عزيز، يكسال هم دارم كه چرا اينقدر دير جواب مديكال را دادند بهتون؟ روالش اينه يا بچه همراهتون بوده؟
تشکر کنندگان: amirsalehish
دوستان عزيز بنظر شما كدوم كنسولگري و براي مصاحبه انتخاب كنم
EB2
ANKARA
interview : 13 may 2016  
two line : 7 Dec 2016  
OR : 16 Dec 2016
Clearance : 27 Dec 2016
تشکر کنندگان:
دوستان كسي ميتونه براي براي هواپيما و بليط راهنمايي كنه؟؟؟
بخدا خسته شدم بسكه برگ زدم چيزي كه دنبالشو نديدم...
تشکر کنندگان:
(2015-09-18 ساعت 04:21)Sam-90 نوشته:  دوستان كسي ميتونه براي براي هواپيما و بليط راهنمايي كنه؟؟؟
بخدا خسته شدم بسكه برگ زدم چيزي كه دنبالشو نديدم...
من خودم 2 بار که برای مصاحبه و ویزا رفتم یکبار با ماهان رفتم با بلیط چارتری. یکبار هم با fly dubai رفتم اونم چارتری که حدود 500 در اومد. پرواز بدی نیست برای مسافرت های کوتاه. ترمینال 2 دبی هست که ترمینال کوچیک تر و خلوت تریه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
تشکر کنندگان: Sam-90
دوستان من الان دبي هستم و كارهاي مديكالم انجام شده و منتظر مصاحبه هستم ،چهارشنبه و پنج شنبه فرودگاه امام بطور وحشتناكي شلوغ بود بطوري كه فقط يك ساعت طول كشيد تا تاكسي ما به در فرودگاه برسه ! و كارهاي فرودگاه به دليل صف هاي طولاني حدود٤ ساعت طول كشيد ! پروازمون هم ماهان ٨:٠٠ بود و به دليل همين شلوغي تغريبا دو ساعت تاخير داشت و بنابراين ما مديكال صبح رو از دست داديم ! البته من زمان زيادي داشتم و بعد از ظهر با لطف خانم (م ل ي ك ا )با سرعت كار مديكالم رو انجام دادم ولي خواستم توصيه كنم اين احتمالات رو در نظر بگيريد !!!
F2A# ارسال اوليه مدارك  Nov.25.2013 #اپرو feb.12.2014 #ارسال مدارك به nvc و تكميل فرمها may.13.2015 #دريافت نقص مدرك و فرستادن دوباره مدارك July.27.2015 #تكميل پرونده AUG.21.2015 #مصاحبه اواخر سپتامبر- ابوظبی
ويزاي يك ضربsep.20.2015Cool
تشکر کنندگان: amirsalehish ، shahabjafari
(2015-09-17 ساعت 15:30)m_vaziran نوشته:  دوستان عزيز بنظر شما كدوم كنسولگري و براي مصاحبه انتخاب كنم

ما که از مصاحبه و مدیکال امارات راضی بودیم . شما هم میتونین تجربه کنینRolleyes
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: m_vaziran ، Sam-90 ، shahabjafari
دوستاني كه جديداً رفتن دبي ممكنه در مورد هتل در اونجا يكسري اطلاعات بدن، دوستان هتل و كجا بگيريم خوبه؟ نزديك مترو يا نزديك nmc يا جاي ديگه؟ دوستان هتل كه جاش خوب باشه منا سب باشه سراغ داريد؟ دوستان شما هتل را از آژانس گرفتيد يا تور ليدر براتون گرفت و يا از تو سايت( تو سايت كه خيلي گرونه) ؟
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان یه سوال مهم
من 8 اکتبر مصاحبه دارم و احتمال یه ضرب گرفتن ویزا رو میدم.
مصاحبه ابوظبی
مصاحبه 5شنبه و با توجه به تعطیلی جکعه و شنبه سفارت
میتونم برگزدم و بگم آژانس هفته بعدش پیکاپ کنه ؟
ممنون اگه جواب بدین
تشکر کنندگان:
(2015-09-20 ساعت 13:20)Lolita123 نوشته:  سلام
دوستان یه سوال مهم
من ۸ اکتبر مصاحبه دارم و احتمال یه ضرب گرفتن ویزا رو میدم.
مصاحبه ابوظبی
مصاحبه ۵شنبه و با توجه به تعطیلی جکعه و شنبه سفارت
ممنون اگه جواب بدین
با سلام شما هم از هم قطار های ما هستین
توصیه ای به شما دارم البته من خودم آنکارا هستم.
توصیه میکنم خودتون کارتون رو انجام بدین شما که تا اونجا رفتین یه چند روز هم روش مشکلی پیش نمی یاد.
من بودم خودم این کارو انجام میدادم من هم 8 اکتبر مصاحبه دارم بگیرم یکضرب ان شاالله میمونم با ویزا بر میگردم.
که یه وقت ویزا فرار نکنه.Big GrinBig Grin
با آرزوی موفقیت
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,485)
تشکر کنندگان: ben123 ، shahabjafari
(2015-09-20 ساعت 13:52)ho_tasha نوشته:  
دوستان یه سوال مهم
مصاحبه ابوظبی
ممنون اگه جواب بدین
توصیه میکنم خودتون کارتون رو انجام بدین شما که تا اونجا رفتین یه چند روز هم روش مشکلی پیش نمی یاد.
من بودم خودم این کارو انجام میدادم من هم ۸ اکتبر مصاحبه دارم بگیرم یکضرب ان شاالله میمونم با ویزا بر میگردم.
با آرزوی موفقیت

آخه نمیدونم چند روز باید بمونم و مصاحبه ابوطبی است و محل اقامت من دوبی
و من خیلی نمیتونم دوبی باشم.
اگر کلیرنس نخورم و سفارت 3 روز بعد ویزا بدهد آیا پاسپورت من را نگه میدارد؟
یا میتونم بیام ایران و پیکاپ کنم از طریق آزانس؟
تشکر کنندگان: shahabjafari
(2015-09-20 ساعت 14:23)Lolita123 نوشته:  
دوستان یه سوال مهم
مصاحبه ابوظبی
ممنون اگه جواب بدین
من بودم خودم این کارو انجام میدادم من هم ۸ اکتبر مصاحبه دارم بگیرم یکضرب ان شاالله میمونم با ویزا بر میگردم.
با آرزوی موفقیت

آخه نمیدونم چند روز باید بمونم و مصاحبه ابوطبی است و محل اقامت من دوبی
و من خیلی نمیتونم دوبی باشم.
اگر کلیرنس نخورم و سفارت ۳ روز بعد ویزا بدهد آیا پاسپورت من را نگه میدارد؟
یا میتونم بیام ایران و پیکاپ کنم از طریق آزانس؟
دوست عزیز ، شما باید حداقل سه شنبه صبح اول وقت دبی یا ابو ظبی باشید تا مدیکال را انجام بدید ، پنج شنبه هم که مصاحبه بدید اگر یک ضرب بگیرید دوشنبه یا سه شنبه هفته بعد پاس را بهتون برمیگردونند. انشاله که یکضرب بگیرید اما خیلی هم روش حساب نکنید. ! خصوصا اگر خانواده دو یا سه نفره هستید. موفق باشید
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال مهم
مصاحبه ابوظبی
ممنون اگه جواب بدین
با آرزوی موفقیت

دوستان 2016 جسارتا بهتره مباحثشون رو توی انجمن 2016 ادامه بدن تا تاپیک سفر به امارات 2016 هم اطلاعاتش کامل و بروز بشه. مدیران و دوستان سال های قبل هم به اونجا سر میزنن تا از اطلاعات و تجربیاتشون استفاده بشه.
با آرزوی موفقیت و کلیر فوری برای بچه های 2015 و 2016.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: Sam-90 ، shahabjafari ، j.modarres
(2015-09-20 ساعت 22:08)victor2016 نوشته:  
دوستان یه سوال مهم
مصاحبه ابوظبی
ممنون اگه جواب بدین
با آرزوی موفقیت

دوستان ۲۰۱۶ جسارتا بهتره مباحثشون رو توی انجمن ۲۰۱۶ ادامه بدن تا تاپیک سفر به امارات ۲۰۱۶ هم اطلاعاتش کامل و بروز بشه. مدیران و دوستان سال های قبل هم به اونجا سر میزنن تا از اطلاعات و تجربیاتشون بشه.
با آرزوی موفقیت برای بچه های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶.

با سلام
من هم سوالی مشابه دارم
اگر روز 5شنبه مصاحبه باشد و ویزا یه ضرب باشه در ابوظبی پاسپورت روسفارت نگه میداره تا ویزا صادر بشه یا پاسپورت را بهمون میدت و میگن 3 روز دیگه بیایید؟
این سوال خیلی برای من مهمه
خواهش میکنم اگه تجربه ای دارین راهنمایی کنید.
من نمیخوام زیاد سفرم طولانی شه از بابت کارم میگم.
ممنون
تشکر کنندگان:
سوالتون رو در اینجا مطرح کنید http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...9%88--7183
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: shahabjafari
(2015-09-20 ساعت 22:08)victor2016 نوشته:  
دوستان یه سوال مهم
مصاحبه ابوظبی
ممنون اگه جواب بدین
با آرزوی موفقیت

دوستان ۲۰۱۶ جسارتا بهتره مباحثشون رو توی انجمن ۲۰۱۶ ادامه بدن تا تاپیک سفر به امارات ۲۰۱۶ هم اطلاعاتش کامل و بروز بشه. مدیران و دوستان سال های قبل هم به اونجا سر میزنن تا از اطلاعات و تجربیاتشون استفاده بشه.
با آرزوی موفقیت و کلیر فوری برای بچه های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶.
با سلام دوست عزیز
حرف شما کاملاً درسته ولی شاید دوستی علاقه مند نیست که داخل 2016 مطرح کنه پس آزادی رو از دوستان نگیریم هر دوستی آزاده سئوالشو در جای درست خودش مطرح کنه حالا یا 2015 یا 2016 اون دیگه به سلیقه خودش هست.
موفق باشید
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,485)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان