کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-10-04 ساعت 20:54)hamed shayan نوشته:  سلام آقا ابراهیم.بهرحال نشدکه بشه.و با این خیل دوستان به جمع بازماندگان ۲۰۱۵ پیوستیم. اما آیا اینکه بعضی ازاین کیسها ای پی موندن وبعضی ریفیوز چه معنایی داره؟چون قبلا دوستان گفته بودند بررسی وضعیت کیسها بعد از 30 سپتامبر هم ادامه پیدا میکنه و کلیر شدن یا نشدنشون (ریفیوز) از سیس اعلام میشه.اگه این موضوع درست باشه آیا اعلام ریفیوز شدن کیس های ما از سوی سازمانهای امنیتی ا م ر ی کا (یا از سوی سفارت) معنی unacceptable بودن در آینده رو هم داره داره؟نظر شما چیه؟انشالا هرچه زودتر خبری برای هممون برسه یا اتفاق خوبی بیفته که بتونه شادمون کنه/فعلا که هی هی هی

آقا 30 سپتامبر که می شه اینجور که معلومه کلا بررسی ها تعطیل میشه و هیچ کاری انجام نمیدن دیگه...
منتظر پاسخ نباشین.
خدمت یکی از دوستان که در مورد علت ریفیوز شدن سؤال کرده بودن این جواب رو گذاشتم:
برای لاتاری عموماً برگه ی ریفیوزی صادر نمیشه مگر در مرحله ی مصاحبه.
اون دوستایی که در مرحله ی مصاحبه ریفیوز میشن این برگه رو بهشون می دن که در خصوص لاتاری بسیار انگشت شمارن مثلاً فقط 60 نفر از ایران در طول یک دوره ریفیوز میشن و اونایی که بعد از مصاحبه ریفیوز میشن و دلیل بهشون گفته میشه هرگز اسمی از خدمت و محل کار نیست بلکه این گروه افراد به علت دروغی که گفتن مثلاً ازدواجی که دروغ بوده ریفیوز می شن.
اون عزیزانی که به دلیل پایان زمان 30 سپتامبر از ویزا جاموندن به عنوان ریفیوز شده مطرح نمی شن هرچند ایروان امسال کار مسخره ای کرد و اونها رو ریفیوز کرد و علت ریفیوز شدن رو در این حالت، پایان زمان 30 سپتامبر و عدم ارسال پاسخ کلیرنس مطرح می کنن.

وقتی علت ریفیوز شدن پایان زمان باشه در مصاحبه های بعدی شما تأثیر گذار نیست اما باید در مصاحبه ی بعدی گفته بشه.
دوست بسیار گرامی sce در طول این دوره بارها لایک کردن شما رو برای کلیه دوستان شاهد بودم که حاکی ازهمدردی وتایید وهمراهی بود.نمیدونم الان در چه وضعیتی هستید فقط امیدوارم سلامت و شاداب باشید و از لطف شما ممنونم.چه حالت عجیب و دوست داشتنیه با فردی هیچگونه آشنایی ظاهری نداری ولی تپش قلبی و روحی هماهنگی داری.
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

(2015-10-04 ساعت 20:18)tamana2016 نوشته:  انكارا دوستان خبري نيست؟

خبراي خوبي نيست دوست عزيز به جز دو يا سه كيس همه دست خالي بر گشتيم[emoji17]
تشکر کنندگان: hamed shayan ، tamana2016 ، m.ghoreishi ، behjan ، areb1356 ، nara ، farrokh33 ، Pariba ، moj21 ، SAMBAR ، پدی ، A2000 ، Daneshjo ، golia ، j.modarres
سلام
تورو خدا همینجوری نذارید برید،یس اند یس جان شما یه کاری بکنید.
یه آمار کلی ازآنکارا و ابوظبی مثل اونی که آقا ابراهیم زحمت کشیدند و در مورد ایروان نوشتند بدید برای ما 2016 ای ها
و حدود کیس نامبرهایی که توی اپ موندند و ویزا نگرفتند
با تشکر از همه شما عزیزان
به حق تعالی میسپارمتون
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
تشکر کنندگان: tamana2016 ، homayoon1972 ، nara ، farrokh33 ، lighthouse ، Pariba ، moj21 ، SAMBAR ، Mahboy ، A2000 ، Daneshjo ، ebrahim1e ، hamed shayan ، j.modarres
(2015-10-04 ساعت 21:59)kone نوشته:  سلام
تورو خدا همینجوری نذارید برید،یس اند یس جان شما یه کاری بکنید.
یه آمار کلی ازآنکارا و ابوظبی مثل اونی که آقا ابراهیم زحمت کشیدند و در مورد ایروان نوشتند بدید برای ما ۲۰۱۶ ای ها
و حدود کیس نامبرهایی که توی اپ موندند و ویزا نگرفتند
با تشکر از همه شما عزیزان
به حق تعالی میسپارمتون

من منتظر بودم سيمون فايلشو بزاره كه احتمالا فردا ميزاره.
بازم ايشون تا فردا خبري ازش نشد فايل ايران رو كامل آپلود ميكنم و آمار رو ميزارم.
اما اين آمارها به كار 2016 نمياد كه... هرسال مثل خودشه نه مثل بقيه سالها.

انشالا كه امسال يعني 2016 صلايي ترين سال خواهد بود...
میفهمم چقدر خرج کردید وبد تر از اون استرس تحمل کردید راستش ته دلم احساس عدم نتیجه داشتم اما شما ها هم تا حد امکان زحمت خودتون رو کشیدید فدای سرتون تنتون سالم خدا میدونه از دوستای نزدیکم همین دیشب از کانادا برگشت ایران باور کنید زن شوهر بسیار زحمتکشی هم هستند اما ۲ چیز کلافشون کرده بود ۱- سرما ۲-برداخت های مالیت و عدم پیدا کردن شغل مناسب وچیزی حدود ۴۰ میلیون خرج کرده بودن که بقول خدشون اگر ۴۰ تومن تو بانک توایران میذاشتیم ماهی ۸۰۰ سودم میگرفتیم.........
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: yesorno ، homayoon1972 ، farrokh33 ، amir piri ، Pariba ، moj21 ، A2000 ، Daneshjo ، hamed shayan ، j.modarres
اینم امضای کامل من Wink
کیس نامبر: **2015AS73
ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

(2015-10-04 ساعت 21:48)elmira esteghbal نوشته:  

سلام دوست عزیز لطفا راجع به اون دویا سه کیسی که فرمودید اطلاع رسانی کنید آیا اونها هم مثل شما بدون کلیری پاسپورتاشون رو دادن سفارت وبعد از 30 سپتامبر ویزا گرفتن ؟ممنون از پاسختون
تشکر کنندگان: nara ، tamana2016 ، Pariba ، moj21 ، A2000 ، Daneshjo
(2015-10-05 ساعت 00:57)farrokh33 نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 21:48)elmira esteghbal نوشته:  

سلام دوست عزیز لطفا راجع به اون دویا سه کیسی که فرمودید اطلاع رسانی کنید آیا اونها هم مثل شما بدون کلیری پاسپورتاشون رو دادن سفارت وبعد از 30 سپتامبر ویزا گرفتن ؟ممنون از پاسختون

خیر. در زوز 30 سپتامبر آپدیت واقعی داشتن وارد سفارت شدن و سفارت بهشون اعلام کرد کلیر شدین همون روز ایشود شدن ولی ویزاهاشونا بعد از 30 سپتامبر گرفتن.
کیس نامبر: **2015AS73
ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

دوستان آنكارا....كسي از جناب فرجادفر خبر داره؟؟؟؟؟ پاسشو بلاخره گرفت؟؟؟
تشکر کنندگان: Daneshjo ، farrokh33 ، Pariba
چی شده که این تاپیک هنوز قفل نشده؟!!
برای دوستانی که ویزا بهشون نرسید، متاسفم.?
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: nara ، 123a ، Daneshjo ، farrokh33 ، Pariba ، sce ، SAMBAR ، moj21 ، A2000
دوست عزیز درسته که ناراحتی ما هم میفهمیم وخدا میدونه ناراحتیم چرا که هر کیسی که کلییر نشه برای ما ها هم میتونه در آینده نزدیک به وقوع بیانجامه اما حداقل برای شما با کیس نامبر عالیت بیشترین احتمال دیر فرستادن فرمتون بوده و باور کنید 1 راهنمایی اشتباه میتونه برای هر فردی که پستتون رو میخونه هزینه غیر قابل جبرانی بده از جمله که در آینده ایی بسیار نزدیک تمامی کارت های خدمت باید از نوع جدید بشه که مطمئنن سفارت ها هم در جریان هستند و کسی کارت قدیمی جعلی ببره واقعا تابلوی......
دوما مطمئنن در کارت های جدید که دارای شماره (کد الکترونیکی)میباشد خیلی راحت از2 ساله دیگه با اون کد از سایت نظام وظیفه میشه استعلام گرفت که همین الان هم مبادی خروجی کشور این کارو میکنن مثل همین الان کد ملی که سایت ثبت احوال تشریف ببرید و کدتون رو بدید به ملیت و سال تولد و نام پدر رو میده
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: Daneshjo ، nara ، farrokh33 ، moj21 ، j.modarres
من که مخالفت نکردم نظرات خودمو گفتم الا سند or رو ولی خوب چون پسر خوبی هستی اشکال نداره سندش مال شما :*
مهرداد جان برو سایت نظام وظیفه رو بخون یه زمانی میشد با کد ملی و سریال شناسنامه بری توش و همه چیز رو در بیاری که بچه های دانشجویی امریکا ایمیل میزدن بهشون که بابا درستش کنید این لامصب رو!
منظور من هم از تحقیق عزیزم همین حرف شما و دیگران هست بزرگوار که تصمیم گیری کنند.
تشکر کنندگان: lotfe.kh ، Daneshjo ، nara ، farrokh33 ، Pariba ، Hopeman ، 2015reza ، SAMBAR ، moj21 ، A2000 ، آزاده_امین ، j.modarres
(2015-10-05 ساعت 12:48)HERMES7 نوشته:  من که مخالفت نکردم نظرات خودمو گفتم الا سند or رو ولی خوب چون پسر خوبی هستی اشکال نداره سندش مال شما :*
مهرداد جان برو سایت نظام وظیفه رو بخون یه زمانی میشد با کد ملی و سریال شناسنامه بری توش و همه چیز رو در بیاری که بچه های دانشجویی آمریکا ایمیل میزدن بهشون که بابا درستش کنید این لامصب رو!
منظور من هم از تحقیق عزیزم همین حرف شما و دیگران هست بزرگوار که تصمیم گیری کنند.

رضا جون فرافکنی نکن من که جواب OR را ندادم . من Or شما را ندیدم یا خیلی اعلان عمومی نکرده بودید حالا این Or هم با هم نصفش میکنم R مال شما O مال من قبوله نه نیار Big Grin
بعله در جریان اون موضوع هستم که در سایت نظام وظیفه همچین امکانی داده بودند ولی وقتی دیدند چه سوتی دادند برش داشتند .
به خدا ما امریکا را بزرگ کردم و گرنه کلیرنس خیلی الکی تر از این حرفاست ما بزرگش کردیم . به خدا من ناراحت نیستم من میخوام با تمام قلیم تجربه ی خودم را بگم
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: HERMES7 ، lotfe.kh ، Daneshjo ، nara ، farrokh33 ، Pariba ، hamed shayan ، 2015reza ، SAMBAR ، moj21 ، A2000 ، babak90 ، آزاده_امین ، j.modarres
والا آمریکا که این قدر به لحاظ امنیتی براش مهمه همین الان برو گوگل سرچ کن نام سربازای جنگ عراق یا هر جای دیگرو تا فیها خالدونشونم میده ....ایران که ؟؟؟؟ وظیفه هم هست اصلان نمیشه روش حساب کرد به هر حال همه احتمال هست اما مبادی خروجی با یقین میگم همین الان میتونن استعلام بگیرن بازم هرکس مختاره
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: Daneshjo ، farrokh33 ، Pariba ، moj21 ، babak90 ، j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان