کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-05 ساعت 18:38)عمو سام نوشته:  خدایا شکرت
بالاخره بعد از 7سال ثبت نام کردن امسال یه نیم نگاهی به ما انداختی
تا امروز سایت dv رو چک میکردم بعد از ورود کانفرمشن و مشخصات به صفحه ارور 404 منتقل میشدم که امروز باز شد و قبولیمو دیدم کیس نامبرم زیر 1000 هست خوشبختانه اما نمیدونم از این اتفاق باید خوشحال باشم یا ناراحت چون من سالهای پیش که ثبت نام میکردم واقعاً تشنه رفتن بودم و اسمم در نمیومد اما امسال چون دیگه هیچ امیدی به لاتاری نداشتم از راه تحصیلی برای کانادا اقدام کردم و پذیرش گرفتم و متاسفانه مخ چند تا از دوستامو هم زدم و اونا هم به واسطه اسرار من پذیرش گرفتن و همگی ماه سپتامبر یا همون شهریور باید راهی کانادا بشیم الآن خیلی حالم بده، آمریکا رو به خاطر هواش و اینکه بلافاصله اقامت میده ترجیح میدم اما نمیدونم با این دوستام که به خاطر حرفای من پذیرش گرفتن چه کنم، بدبختی هیچ کدوم هم اسمشون لاتاری در نیومده! شما جای من بودید چیکار میکردید؟ چقد خوب بود اگه این داستان واقعیت داشت، حستون چیه الآن؟ عمه هم ندارم Smile

خدا بهت یه عمه بده ایشالله که سلام من رو بهش برسونی
چقدر خوشحال شدم اول پیامت.
خیلی خوب رل بازی کردی.
بمیری الهی Big Grin
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، LORDAmiroo ، عمو سام ، aram_hpanahi ، limbo
(2016-05-04 ساعت 22:47)karaoke نوشته:  @حاجی واشنگتن@ ، شما هیچ کدوم از کانفرمیشن نامبرهات کار نکرد؟ یعنی حتی جمله ... has not been selected ... هم رویت نشد برای حداقل یکی از اون 450 ثبت نام فیک؟

سلام ببخشید دیر جواب دادم .....
قاعدتا طبق اعضا و کاربران مهاجرسرا باید از 450 یک تا سه تا از اکانت ها پیروز میشد .......اما هیچکدوم نشد !!!

مشکل لاتاری این که همرو has not میده و بهت نمیگه ایا شما اصلا تو قرعه کشی رفتید یا نه !

تاکید میکنم اعضای مهاجر سرا حتما حتما عکس رو بدید یک عکاس حرفه ای براتون بگیره و خودتون این کار نکنید
و اینکه حتما تو پاس پورتتون مهر یک کشور اروپایی خورده باشه و یا ارمنستانی و هرجایی دیگه شنگنی چمیدونم هر چی

نوشته های بالا فقط ساخته ذهن من و مشاهداتم از برنده شدگان گذشته هست .پس ب دل نگیرید !
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، LORDAmiroo ، hamedDV ، عمو سام ، aram_hpanahi
عمو سام تو و milade یک شاهکار ب تمام معنا هستید
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، milade ، عمو سام ، aram_hpanahi
(2016-05-05 ساعت 16:28)amir j7 نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 13:50)SamueL.p نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 12:45)aspjava نوشته:  منم چک کردم پیام not selected گرفتم اما برای همسرم که چک میکنم پیام information is not valid  و راهنمای جایگزین کردن  0  ,  O  و ..... رو میده
همسرم بار اولش هست که شرکت میکنه
همه اطلاعات صحیح هست و از صفحه پایان ثبت نام پی دی اف هم گرفتم و تایپ هم میکنم در فرم چک
چه اتفاقی افتاده؟

شما احتمالا جای نام و نام خانوادگی رو جابجا وارد کردید موقع ثبت نام..

الان بجای نام فامیلی. نام رو وارد کنید

این دوستمون درست میگه منم همجین مشکلی داشتم جای نام و نام خانوادگی رو اشتباه زده بودم که بهتر شد قبول نشدم چون اگه قبول می شدم سوووووووووووووزشش بیشتر بود   Shy

دوستان عزیز من ۳ ساله ثبت نام میکنم و خودم همسرم و خواهرم رو هم ثبت نام کردم از ثبت نام خودم اسکرین شات گرفتم و غیر ممکنه اشتباه اطلاعات رو وارد کنم ، عکسمم اوکی چون بارها انجام دادم و خواهرم و همسرم نشدند ولی من این داستان برام پیش اومده میگه شما اطلاعات رو اشتباه وارد میکنید و این اخطار:

The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter ‘O’, 1 = one, I = letter ‘I’ (like ‘Ice’), 6 = six, G = letter ‘G’, 8 = eight, B = letter ‘B’
جالبه فقط برای من میگه
تشکر کنندگان: عمو سام ، aram_hpanahi
اگرصفر در کد شما هست از O استفاده کنید
عمو سام تبریک میگم. این فرصت طلایی را از دست نده. شانس فقط یک بار سراغ آدم میاد ، و الان اون شانس تو مشت تو هست محکم بگیرش. خدا حافظ همگی.
10101110000010101001001100101001011101110       2018 010100111010010100101101000110110001010101  
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، عمو سام ، aram_hpanahi
امسال هم که نشد که بشه اما ما راه خودمونو ادامه میدیم اگه شانسی هم به ما روکنه که چه بهتر.....به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم و امیدوارم ویزا یکضرب نصیبشون بشه
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، hamedDV ، عمو سام ، aram_hpanahi
سلام
امسال چه سال نحسی بود
کسی برنده نشده
تشکر کنندگان: aram_hpanahi
(2016-05-05 ساعت 18:38)عمو سام نوشته:  خدایا شکرت
بالاخره بعد از 7سال ثبت نام کردن امسال یه نیم نگاهی به ما انداختی
تا امروز سایت dv رو چک میکردم بعد از ورود کانفرمشن و مشخصات به صفحه ارور 404 منتقل میشدم که امروز باز شد و قبولیمو دیدم کیس نامبرم زیر 1000 هست خوشبختانه اما نمیدونم از این اتفاق باید خوشحال باشم یا ناراحت چون من سالهای پیش که ثبت نام میکردم واقعاً تشنه رفتن بودم و اسمم در نمیومد اما امسال چون دیگه هیچ امیدی به لاتاری نداشتم از راه تحصیلی برای کانادا اقدام کردم و پذیرش گرفتم و متاسفانه مخ چند تا از دوستامو هم زدم و اونا هم به واسطه اسرار من پذیرش گرفتن و همگی ماه سپتامبر یا همون شهریور باید راهی کانادا بشیم الآن خیلی حالم بده، آمریکا رو به خاطر هواش و اینکه بلافاصله اقامت میده ترجیح میدم اما نمیدونم با این دوستام که به خاطر حرفای من پذیرش گرفتن چه کنم، بدبختی هیچ کدوم هم اسمشون لاتاری در نیومده! شما جای من بودید چیکار میکردید؟ چقد خوب بود اگه این داستان واقعیت داشت، حستون چیه الآن؟ عمه هم ندارم Smile

سلام عمو سام
اتفاقاً ازت یاد کردم، خیلی دوست داشتم دوباره ملاقات تون کنم
روز اول که اومدم اینجا با هم صحبت کردیم، راهنمایی کردیم ، نمی دونم یادتونه یا نه
ای کاش میشد این داستان واقعی بود
توی پیام خصوصی به من سر بزن اگه وقت داشتی

تشکر کنندگان: mehre cyrus ، عمو سام ، aram_hpanahi
(2016-05-05 ساعت 20:16)majidhiro نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 16:28)amir j7 نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 13:50)SamueL.p نوشته:  شما احتمالا جای نام و نام خانوادگی رو جابجا وارد کردید موقع ثبت نام..

الان بجای نام فامیلی. نام رو وارد کنید

این دوستمون درست میگه منم همجین مشکلی داشتم جای نام و نام خانوادگی رو اشتباه زده بودم که بهتر شد قبول نشدم چون اگه قبول می شدم سوووووووووووووزشش بیشتر بود   Shy

دوستان عزیز من ۳ ساله ثبت نام میکنم و خودم همسرم و خواهرم رو هم ثبت نام کردم از ثبت نام خودم اسکرین شات گرفتم و غیر ممکنه اشتباه اطلاعات رو وارد کنم ، عکسمم اوکی چون بارها انجام دادم و خواهرم و همسرم نشدند ولی من این داستان برام پیش اومده میگه شما اطلاعات رو اشتباه وارد میکنید و این اخطار:

The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter ‘O’, 1 = one, I = letter ‘I’ (like ‘Ice’), 6 = six, G = letter ‘G’, 8 = eight, B = letter ‘B’
جالبه فقط برای من میگه
من هم کانفیرمیشن نامبر همسرم را گم کردم اصلاَ نمیاره شصتاد روش مختلف وارد کردن اطلاعات را امتحان کردم همش میگه :The information entered is not valid
تشکر کنندگان: aram_hpanahi
(2016-05-05 ساعت 05:55)arminqt نوشته:  
(2015-12-28 ساعت 16:12)Danoosh نوشته:  
(2015-12-28 ساعت 14:27)meraj-fallahi نوشته:  با سلام

دوستان، یک روشی هست که چند وقتیه دیدم بعضی ها از او استفاده میکنن، اونم این که بجای درخواست پذیرش دکتری ، درخواست پذیرش در مقطع ارشد رو میدن !
و در آمریکا دوباره ارشدون رو میخونن ...
چند تا دلیل هم دارن بره این کار :
×برای پذیرش ارشد راحت تر از دکتری میشه اقدام کرد ( از لحاظر نمره تافل,GRE, و تعداد مقالات علمی و غیره...)
×بعد از خوندن ارشد در آمریکا ، خیلی راحت تر میشه برای دکتری با فاند اقدام کرد.
×بازار کار هم چون تو خود آمریکا تحصیل کردی(مهارت های خاص خود جامعه آمریکا رو یاد گرفتی) ، راحت تر جذبت میکنه

نظر شما دوستان چیه ؟ روش خوبیه ؟

سلام
برای اینگونه پرسش ها بهتره به سایت همسایه بری (applyabroad)
و این روش خیلی وقته که وجود داره
یکسری خوبی ها داره که تقریبن خودتون گفتید و همینطور ایراداتی داره

مهمترین ایرادش اینه که آفیسر کلی پرسش مطرح میکنه که چرا ارشد داری و دوباره میخای ارشد بگیری
همچنین هرچی سن میره بالاتر... آفیسر کمتر قانع میشه که شما برای تحصیل میخایید برید اونجا

البته به مورد دیگه هم که از قلم انداختید ... دکترا ... مستقیم با استاد ارتباط برقرار میکنید و دپارتمان رو کاری ندارید... اگر استاد بگه شما رو میخاد, رییس دانشگاه هم هیچ کاری نمیتونه بکنه
بعضی از دانشجوها بودن که اصن استاد نگفته بود مدرک زبان ارایه بده....   چون  قبل از پذیرش ویدیو کال داشتن (البته همه دانشجوها همینطور هستن)

و اما فاند ... باز هم به همون صحبت قبل برمیگردیم... اگر با استاد صحبت کنید و بتونید سطح علمی خودتون رو نشون بدید ... خیلی راحت فاند میگیرید

اگر کارشناسی دارید ... خب خیلی عادی برای ارشد اقدام میکنید... اگر ارشد دارید... اشتباه نکنید و دکترا ادامه بدید

تنها خوبی که دوباره خوندن ارشد داره... اینه که برای پذیرش دکترا دیگه استاد روبروتون هست و میتونید خیلی راحت تر عملیات مخ زنی رو انجام بدید  و مزیت دیگه اش هم گرفتن راحت تر ویزا هست
باز هم میگم برای ادامه این بحث باید برید سایت همسایه (اطلاعات من کمی قدیمی هست)

موفق باشید

اين بستگي به خيلي عامل ها داره . زبان .سطح دانشگاه مقطع كارشناسي و البته ميزان پژوهش هاي دانشجو در زبان تدريس و از همه مهم تر خود رشته ي تحصيلي .
پيشنهاد من :اگه توان اقتصادي داري يك ضرب براي دكترا اقدام كن .

سلام
آخر صحبتم نوشتم که برای ادامه بحث بهتره به سایت همسایه رفت
برای تحصیل با یکی 2تا پست نمیشه به نتیجه رسید
برای فاند اولین مورد سطح زبان و درجه دوم سطح دانش (که با تعدادمقالات-نمره های درسی و مصاحبه قبل از پذیرش که از طریق مسنجرها انجام میشه) سنجیده میشه و اونوقت واجد شرایط میشید
حالا چطور این دانشگاه پیدا بشه باید مکاتبات با استاد ها بشه ... وضعیت مالی دانشگاه (دانشگاه هایی که با ارگان های دیگه همکاری میکنند بودجه های بیشتری دارند) ... وووووو
@arminqt@
بحث ویزا هم که جداست و سختگیری میشه چون یکسری مقطع تحصیلی رو دوباره از اول میخواهید بخونید (که البته با داشتن سطح دانش بالا ووووو میشه آفیسر رو به دادن ویزا مجاب کرد)
هزار تا مورد دیگه هم هست که باز در آخر میرسیم به این که برای این مورد بخصوص باید به سایت همسایه رفت و این حرف های من همش خلاصه هست
موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool

سلام ببخشید دیر جواب دادم .....
قاعدتا طبق اعضا و کاربران مهاجرسرا باید از 450 یک تا سه تا از اکانت ها پیروز میشد .......اما هیچکدوم نشد !!!

مشکل لاتاری این که همرو has not میده و بهت  نمیگه ایا شما اصلا تو قرعه کشی رفتید یا نه !

تاکید میکنم اعضای مهاجر سرا حتما حتما عکس رو بدید یک عکاس حرفه ای براتون بگیره و خودتون این کار نکنید
و اینکه حتما تو پاس پورتتون مهر یک کشور اروپایی خورده باشه و یا ارمنستانی و هرجایی دیگه شنگنی چمیدونم هر چی  

نوشته های بالا فقط ساخته ذهن من و مشاهداتم از برنده شدگان گذشته هست .پس ب دل نگیرید !
[/quote]
سلام
در مورد این جمله هیچ دلیلی وجود نداره و اگر سفری خارج از کشور هم نداشته باشید هیچ مشکلی برای ثبت نام و یا مراحل بعد از قبولی پیش نمیاد
اگر هم منظورتون چیزی غیر از این هست بیشتر توضیح بدید

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: عمو سام
من هم کانفیرمیشن نامبر همسرم را گم کردم اصلاَ نمیاره شصتاد روش مختلف وارد کردن اطلاعات را امتحان کردم همش میگه :The information entered is not valid
[/quote]

سلام
ایتدا وارد صفحه چک کردن وضعیت بشید و در همون قسمت اول بر روی forgot confirmation number کلیک کنید
بعد با وارد کردن اطلاعات اولیه ثبت نام میتونید کانفرمشن نامبر خودتون رو دریافت کنید
اگر با این روش هم نمیتونید احتمالن اشتباه نوشتاری در ثبت نام اولیه داشته اید ... که متعسفانه دیگه راهی وجود نداره

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: hamedDV ، عمو سام
(2016-05-05 ساعت 21:04)battosai نوشته:  اگرصفر در کد شما هست از O استفاده کنید

ندارهدوست عزیزم در ضمن عرض کردم اسکرین شات ثبت نامم همراهم است
تشکر کنندگان: milade ، hamedDV ، عمو سام
(2016-05-05 ساعت 23:39)majidhiro نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 21:04)battosai نوشته:  اگرصفر در کد شما هست از O استفاده کنید

ندارهدوست عزیزم در ضمن عرض کردم اسکرین شات ثبت نامم همراهم است

به جای 0 از صفر فارسی استفاده کن یا بنویس "او".
سعی کن حروف گژپژ رو استفاده کنی توی کانفرمیشن.
اگر نه سعی کن از اول تا اخر حروف یکی یکی رو چک کنی. فکر نمیکنم بیش از 2-3 میلیارد حالت باشه و مهم نیست کل عمرت رو ممکنه بگذاری. مهم اینه که پیدا میشه. همراهش ایت الکرسی بخون به نیت استجابت پلاس غسل ارتماسی.

اگر نتیجه نگرفتی بدون شمام شانس نداشتی. اونقدر نداشتی که با صفحه ناب بین هم رو به رو نشدی :|
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، amirmc ، hamedDV ، عمو سام ، aram_hpanahi ، majidhiro

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان