کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
سلام بچه ها
منم برنده نشدم. سال ۴ رم بود پشت سر هم با دو تا شانس. گفتم به این بهانه بیام یه سلامی عرض کنم و برم تا سال بعد.
موفق و موید باشید.
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان: keivin ، copol ، amirmc ، hamedDV ، عمو سام ، mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-05-05 ساعت 19:53)حاجی واشنتن نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 22:47)karaoke نوشته:  @حاجی واشنگتن@ ، شما هیچ کدوم از کانفرمیشن نامبرهات کار نکرد؟ یعنی حتی جمله ... has not been selected ... هم رویت نشد برای حداقل یکی از اون 450 ثبت نام فیک؟

سلام ببخشید دیر جواب دادم .....
قاعدتا طبق اعضا و کاربران مهاجرسرا باید از 450 یک تا سه تا از اکانت ها پیروز میشد .......اما هیچکدوم نشد !!!

مشکل لاتاری این که همرو has not میده و بهت  نمیگه ایا شما اصلا تو قرعه کشی رفتید یا نه !

تاکید میکنم اعضای مهاجر سرا حتما حتما عکس رو بدید یک عکاس حرفه ای براتون بگیره و خودتون این کار نکنید
و اینکه حتما تو پاس پورتتون مهر یک کشور اروپایی خورده باشه و یا ارمنستانی و هرجایی دیگه شنگنی چمیدونم هر چی  

نوشته های بالا فقط ساخته ذهن من و مشاهداتم از برنده شدگان گذشته هست .پس ب دل نگیرید !

يعني امكانش هست من به خاطر اينكه تو عكسم پشت سرم سايه افتاده حذف شده باشم از قرعه كشي؟
تشکر کنندگان: عمو سام ، mehrdad4422 ، aram_hpanahi
(2016-05-06 ساعت 00:57)parichehr1010 نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 19:53)حاجی واشنتن نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 22:47)karaoke نوشته:  @حاجی واشنگتن@ ، شما هیچ کدوم از کانفرمیشن نامبرهات کار نکرد؟ یعنی حتی جمله ... has not been selected ... هم رویت نشد برای حداقل یکی از اون 450 ثبت نام فیک؟

سلام ببخشید دیر جواب دادم .....
قاعدتا طبق اعضا و کاربران مهاجرسرا باید از 450 یک تا سه تا از اکانت ها پیروز میشد .......اما هیچکدوم نشد !!!

مشکل لاتاری این که همرو has not میده و بهت  نمیگه ایا شما اصلا تو قرعه کشی رفتید یا نه !

تاکید میکنم اعضای مهاجر سرا حتما حتما عکس رو بدید یک عکاس حرفه ای براتون بگیره و خودتون این کار نکنید
و اینکه حتما تو پاس پورتتون مهر یک کشور اروپایی خورده باشه و یا ارمنستانی و هرجایی دیگه شنگنی چمیدونم هر چی  

نوشته های بالا فقط ساخته ذهن من و مشاهداتم از برنده شدگان گذشته هست .پس ب دل نگیرید !

يعني امكانش هست من به خاطر اينكه تو عكسم پشت سرم سايه افتاده حذف شده باشم از قرعه كشي؟
به نظر من که نه
سایه پدرشونو که نکشته Tongue Tongue Smile Smile
تشکر کنندگان: عمو سام ، aram_hpanahi
بچه ها من امشب دوباره کیسمو چک کردم...
در اقدامی عجیب 3 بار پشت سر همدیگه سیسن تایم اوت داد :|
اصن قلبم اومده بود تو دهنم داشتم میوفتادم زمین!
یهو بار چهارم سایت محترم برای نجات جان من با یک حرکت تمیز طوری زد تو قلبم که رفت ته سینم :|
من نمیدونم چرا عین پارسال نشد Sad
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: copol ، amirmc ، عمو سام ، mehrdad4422 ، hamedDV ، aram_hpanahi
سلام.بنده هم به عنوان یه تازه کاربرای سال اول انتخاب نشدم.موفق باشید.سپاس
تشکر کنندگان: عمو سام ، mehrdad4422 ، aram_hpanahi
من هم قبلا گفتم تو قسمت كيس نامبرها كه برنده شدم.اميدوارم دوستان همه موفق باشن و ايشالا سال بعد برنده شن
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، copol ، elahe mousavi ، SamueL.p
(2016-05-06 ساعت 01:29)LORDAmiroo نوشته:  بچه ها من امشب دوباره کیسمو چک کردم...
در اقدامی عجیب 3 بار پشت سر همدیگه سیسن تایم اوت داد :|
اصن قلبم اومده بود تو دهنم داشتم میوفتادم زمین!
یهو بار چهارم سایت محترم برای نجات جان من با یک حرکت تمیز طوری زد تو قلبم که رفت ته سینم :|
من نمیدونم چرا عین پارسال نشد Sad

خخخخ... برا من 20بار این اتفاق افتاد ولی هیجان زده نشدم چون میدونستم ما ازین شانسها نداریم Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: عمو سام ، milade ، mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، alirezanz
سال دهم بود و نشد .
w
تشکر کنندگان: عمو سام ، mehrdad4422 ، hamedDV ، mehran.bash ، aram_hpanahi ، alirezanz
با سلام
دوستان من امروز چک کردم
برای همسرم مینویسه Session Time out چندین بار هم زدم
و تفاوتی نداره
باید چکار کنم؟
ممنون از راهنمایی شما
تشکر کنندگان: milade ، hamedDV ، aram_hpanahi
لاتاری سر کاریه ....طرف سه بار سه بار برنده میشه ...!
غیر ممکن ....دادن دستمون
تشکر کنندگان: msr839 ، hamedDV ، aram_hpanahi
من 2 روز پیش تست کردم برای خودم و همسرم رو has not میزد
ولی از امروز که چک میکنم برای خودم رو میزنه اطلاعاتت غلطه
از صحت اطلاعاتم مطمعنم ، چون کپی پیست میکنم
Sad
تشکر کنندگان: hamedDV ، حاجی واشنتن ، aram_hpanahi
(2016-05-06 ساعت 10:09)امید به خدا نوشته:  با سلام
دوستان من امروز چک کردم
برای همسرم مینویسه Session Time out چندین بار هم زدم
و تفاوتی نداره
باید چکار کنم؟
ممنون از راهنمایی شما
در حال حاضر این پیغام خطا یعنی Session Timed out و همچنین پیغام information entered is not valid در سیستم اعلام نتایج kcc وجود دارد حتی اگر اطلاعات را کاملاَ درست و اعداد و حروف را کاملا صحیح وارد کنی متاسفانه برای بعضی ها این دو پیغام خطا وجود دارد و با گذشت سه روز از اعلام نتایج هنوز درست نشده است احتمالا تا سه چهار روز آینده درست بشه در غیر اینصورت باید به kcc ایمیل زد و مشکل را مطرح نمود
تشکر کنندگان:
(2016-05-06 ساعت 11:32)iransol نوشته:  من 2 روز پیش تست کردم برای خودم و همسرم رو has not میزد
ولی از امروز که چک میکنم برای خودم رو میزنه اطلاعاتت غلطه
از صحت اطلاعاتم مطمعنم ، چون کپی پیست میکنم
Sad
متاسفانه می بینیم که باز هم این سیستم اعلام نتایج kcc قاطی کرده چاره ای نیست مگر اینکه حداقل یک هفته ای از اعلام نتایج بگذره تا ببینیم حضرات اهمیتی به این نقص سیستم خودشان میدند یا نه؟
تشکر کنندگان:
منم خیلی خطای timeout می داد
ولی اخر سر برنده نشدم
تشکر کنندگان:
عاقا کیا مثل من هنوز چک نکردن نتیجشونو؟؟؟ Smile
2014,2015,2016,2017: has not been selected Sad
2018,2019???
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان