کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-04 ساعت 19:52)masod3 نوشته:  جالبه من دوباره برنده شدم...هم ۲۰۱۶ هم ۲۰۱۷ اینم از شانس ما? کیس نامبر ۴۶xx

(2016-05-04 ساعت 15:28)reza_17173 نوشته:  یکی 17 ساله می نویسه قبول نمیشه. یه دوست دیگمون این سومین باره که قبول میشه؟!!!!!!
من که تقرییا ایمان پیدا کردم این قضیه کاملا شانسی نیست.

من به شخصه به طور جدی دارم به این مسئله فکر میکنم!
بالاخره یا با فامیل ما مشکل دارن یا عکسمون همیشه مشکل داشته یا سنمون یا مدرکمون بالاخره یه چیزی بوده که دوستان هر سال برنده میشن ما 18 ساله .....
حالا 2013 بگیم بعله بالاخره شانس داشتن خیلیا شانس دارن!
2015 بگیم تقدیر الهی بوده فلان بوده بیسار بوده ...
دیگه 2017 رو چی بگیم؟؟؟؟ آیا واقعا عقل سالم شما اجازه میده باور کنید این شانسه؟
من که شک دارم! جدی میگم!   Cool  At
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
من ب این نتیجه رسیدم که یک راه بیشتر نیست
ی

احتمالا هرکی خوشگلتره قبولش میکنند ...
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، milade ، ostokhan
مدیر بیا در تاپیک ببند ....اسم مهاجر سرا هم ب غمسرا تغییر بدین یا یک باشگاه ازدواج راه بندازین لااقر یک کار مفیدی انجام بدیم
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alireza_guitar ، milade ، ostokhan
من تا به حال توی این تاپیک خواننده بودم و نظر خاصی نگذاشته بودم. امسال هم طبق معمول هر سال هم همون جمله معروف رو رویت کردم. ترجیح دادم قبل از بسته شدن تاپیک نظر خودم رو در مورد نحوه انتخاب افراد جهت قرعه کشی لاتاری بنویسم( این فقط یه فرضیه هست)
دوستان سوال کردن معیار اونها واقعا برای انتخاب افراد چی هست و در واقع ورای شعاری که در خصوص ثبت نام ازاد برای عموم هست ؛پشت پرده چه خبره؟ من فکر میکنم غالب اشخاصی که ثبت نام و شرکت میکنند (مثل خود من) غالبا تحصیل کرده دانشگاه هستند و در زمینه های فنی خاصی توی صنایع مختلف و شاید حساس داری تجربه هستند .همین یه موضوع به نظر من فاکتور رد شدن افراد رو بالا میبره چون اونها احتمالا دنبال افرادی نیستند که زمینه تخصصی و فنی توی یک فیلد خاص رو داشته باشند(خودشون به اندازه کافی متخصص در همه زمینه ها دارند) و در واقع نمی خوان تا زمینه ارتقاع بیشتر سواد علمی ماها رو با صدور ویزای آمریکا فراهم کنند. چون احتمال اینکه فرد بعد از یک مدت آشنایی با علم روز تو کشور اونها دوباره به کشور خودش برگرده خود این موضوع از نظر اونها خطرناکه ( دلیل :همه ما دوست داریم اونجا بعد از یه مدت توی زمینه حرفه ای خودمون مشغول به کار بشیم ).پیدا کردن افراد هم به نظر من خیلی ساده هست مثلا بعضی از ما عضوLinkedInهستیم و مشخصات و سوابق حرفه ای خودمون در اون هست و فقط کافیه که سرچ ساده توی اینترنت انجام بشه و یا حتی با چاپ آگهی های بی نام و نشان در جراید تحت عنوان آگهی استخدام متخصص در فیلدهای مختلف میتونند بانکهای اطلاعاتی فراوانی رو برای خودشون تهیه کنند. وقتی اونها زمینه تحصیل ما رو توی برخی رشته های حساس توی دانشگاهاشون ممنوع می کنند خودش میتونه موید این موضع باشه . دلیل دومش هم که دیگه همه میدونیم که فرد چنانچه کارمند جایی باشه و یا حتی خدمت سربازی رفته باشه پروسه صدور ویزاش خیلی به تاخیر می افته (اونهایی که از صافی اولیه رد شدن). پس نتیجه میگیریم هر چه فرد با تحصیلات پایین تر و بدون تخصص تر باشه ارجحیت داره . تنها افراد متخصصی شاید شانس برنده شدن داشته باشه که دیگه سن کار کردن مفید اونها گذشته باشه (مثلا به بالای 60 سال رسیده باشند و توانایی اونها در نهایت به کار در رستورانها خلاصه بشه)
من دور و بر خودم افرادی که لاتاری برنده شدند سراغ ندارم ولی دوستانی که دور وبرشون افراد قبول شده وجود داره و کاملا اونها رو میشناسند میتونند این چند فاکتور من رو ( به عنوان یه فرضیه) در نظر بگیرند و بررسی کنند و اگه به همین نتیجه رسیدند پس معلوم میشه که حدس من درست بوده . لطفا قبل از بسته شدن تاپیک نتیجه رو همین جا اعلام کنند که من و خیلی های دیگه از سردرگمی در بیایم و وقت و عمرمون رو برای یه کشور دیگه صرف کنیم.
ممنون
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
تشکر کنندگان: حاجی واشنتن ، alireza_guitar ، milade ، ostokhan
دوستان امسال اتفاقات جالبی افتاده یکی برای سومین بار برنده شده البته با کیس نامبر بالا که امید چندانی برای دریافت ویزا ندارد و دیگری برای دومین بار برنده شده با کیس نامبر خوب البته اینها فقط موردهایی هستند که فقط در این انجمن آشکار شده است احتمالا دهها مورد شاید هم صدها مورد در ایران وجود دارد که تا حالا دو سه بار برنده شده اند و احتمالاََ این افراد هیچ اقدامی برای رفتن نکرده اند و همینطور عشقی و الکی هر سال ثبت نام می کنند چون ثبت نام مفتیه البته این دلیل نمیشه که این قضیه را به عموم شرکت کنندگان در این قرعه کشی و برندگان لاتاری نسبت داد چون یک عده هستند که واقعاََ مستحق و واجد شرایط مهاجرت هستند و هم اراده قوی و توانایی لازم را برای رفتن دارند.
بهرحال من از این برنده شدن های متوالی یک عده در این قرعه کشی لاتاری درس عبرت زندگی می گیرم اینکه خداوند مانند قرعه کشی لاتاری سرنوشت انسانها را به بخت و اقبال و تصادف واگذار نکرده است بلکه حکمت و درایت و تقدیر و تدبیر همگی دست به دست هم می دهند تا سرنوشت یک نفر رقم بخورد.اگر خلقت نیز مانند لاتاری فقط شانسی و بخت و اقبال بود آنوقت یک عده مانند این قرعه کشی لاتاری برای دومین یا سومین یا ان امین بار شانس می آوردند و بدینگونه حق دیگران ضایع و پایمال می شد.
واسه منم جدیدا Session timed out میده الیته اول نگاه کردم قبول نشده بودم
2012     هییییی
2013     هییییی  
2014     هییییی  
2015     هییییی 
2016     هییییی  
2017     هیییییی
2018     ......
تشکر کنندگان: حاجی واشنتن ، milade ، ostokhan
(2016-05-06 ساعت 13:46)حاجی واشنتن نوشته:  مدیر بیا در تاپیک ببند ....اسم مهاجر سرا هم ب غمسرا تغییر بدین یا یک باشگاه ازدواج راه بندازین لااقر یک کار مفیدی انجام بدیم
من قبلاَ از مدیریت محترم سایت خواهش کرده ام تا زمانی که معلوم بشه هیچگونه ابهام و سوالی در مورد اعلام اسامی برنده ها باقی نمونده حداقل تا سه شنبه این تاپیک را قفل نکند تا بلکه کارکنان kcc بعد از تعطیلات آخر هفتشون بیاند به ابهامات و خطاهای رخ داده در اعلام نتایج یک عده رسیدگی کنند احتمالا کسانی امثال بنده به kcc ایمیل زده و این خطاهای دائمی را متذکر شده اند و حالا منتظر پاسخ kcc هستند.
تشکر کنندگان: dv2017 ، حاجی واشنتن ، milade ، ostokhan
آقا جریان چیه !!! من تا دیروز که چک میکردم میزد has not been selected
امروز هرچی میزنم میگه Session time out

کسی خبر داره؟! موضوع از چه قراره؟

هرچند من امیدی به تغییر نتایج ندارم فقط واسم جالبه !
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: milade ، ostokhan
راستی یادمه پارسال یه آقا سایمون بود که هرچی میگفت درست از اب درمیومد ، سایمون چیزی اعلام نکرده؟!
حتی جریان session time out سال قبل رو هم اول از همه سایمون کشف کرده بود
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، milade ، ostokhan
من هنوز نتونستم ببینم همش اخطار اشتباه وارد کردن اطلاعات رو میده و وقتی میزنم نامبرمو بفرسته میگه اشتباهه درحالی که از ثبت نامم اسکرین شات دارم
تشکر کنندگان: ostokhan
تمام نظرات ک میزارید درسته ...منتها اون سری یک نفر ارشد حسابداری داشت قبول شد....همین اتلانتیس هم تو تاپیک عضوه دکترا دارا داشت ...ی خانوم دیگه هم میشناسم اونم داره تخصص پزشکی میگیره ...

دوستان همینطوری کامنت بزارید من ب ی جمع بندی کلی میرسم ....فقط اگه میشد هرکی استدلالشو بزاره ....

۲۰۰ تا مغز ب یک ایده آل میرسیم
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، alireza_guitar ، mehre cyrus ، milade ، ostokhan
آمریکا مرگ ب نیرنگ تو ..
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، milade ، ostokhan
(2016-05-06 ساعت 15:01)azimi1368 نوشته:  آقا جریان چیه !!! من تا دیروز که چک میکردم میزد has not been selected
امروز هرچی میزنم میگه Session time out

کسی خبر داره؟! موضوع از چه قراره؟

هرچند من امیدی به تغییر نتایج ندارم فقط واسم جالبه !

دوست گرامی برای بنده یکی در میان Session time out و has not been selected میده
احتمال بسیار قوی هم مربوط به شلوغی سرورهاش هست و نه تغییر نتایج
احتمال تغییر نتایج 1 در یک هزار میلیارد هم نیست
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، mehrdad4422 ، ostokhan
(2016-05-06 ساعت 13:54)Phoenix7 نوشته:  من تا به حال توی این تاپیک خواننده بودم و نظر خاصی نگذاشته بودم. امسال هم  طبق معمول هر سال هم همون جمله معروف رو رویت کردم. ترجیح دادم قبل از بسته شدن تاپیک نظر خودم رو در مورد نحوه انتخاب افراد جهت قرعه کشی لاتاری بنویسم( این فقط یه فرضیه هست)
دوستان سوال کردن معیار اونها واقعا برای انتخاب افراد چی هست و در واقع ورای شعاری که در خصوص ثبت نام  ازاد برای  عموم هست ؛پشت پرده چه خبره؟ من فکر میکنم غالب اشخاصی که ثبت نام و شرکت میکنند (مثل خود من)  غالبا تحصیل کرده دانشگاه هستند و در زمینه های فنی خاصی توی صنایع  مختلف و شاید حساس داری تجربه هستند .همین یه موضوع به نظر من فاکتور رد شدن افراد رو بالا میبره چون اونها احتمالا دنبال افرادی نیستند که زمینه تخصصی و فنی توی یک فیلد خاص رو داشته باشند(خودشون به اندازه کافی متخصص در همه زمینه ها دارند) و در واقع نمی خوان تا  زمینه ارتقاع بیشتر  سواد علمی ماها رو با صدور ویزای آمریکا فراهم کنند. چون احتمال اینکه فرد بعد از یک مدت آشنایی با علم روز تو کشور اونها  دوباره به کشور خودش برگرده خود این  موضوع از نظر اونها خطرناکه ( دلیل :همه ما دوست داریم  اونجا  بعد از یه مدت  توی زمینه حرفه ای خودمون مشغول به کار بشیم ).پیدا کردن افراد هم به نظر من خیلی ساده هست مثلا بعضی از ما عضوLinkedInهستیم و مشخصات و سوابق حرفه ای خودمون در اون هست و فقط کافیه که سرچ ساده توی اینترنت انجام بشه و یا حتی  با چاپ آگهی های بی نام و نشان در جراید تحت عنوان آگهی استخدام متخصص در فیلدهای مختلف میتونند بانکهای اطلاعاتی فراوانی رو برای خودشون تهیه کنند.  وقتی اونها زمینه تحصیل ما رو توی برخی رشته های حساس توی دانشگاهاشون ممنوع می کنند  خودش میتونه موید این موضع باشه . دلیل دومش هم که دیگه همه میدونیم که فرد چنانچه کارمند جایی باشه و یا حتی خدمت سربازی رفته باشه پروسه صدور ویزاش خیلی به تاخیر می افته (اونهایی که از صافی اولیه رد شدن). پس نتیجه میگیریم هر چه فرد با تحصیلات پایین تر و بدون تخصص تر باشه ارجحیت داره  . تنها افراد متخصصی شاید شانس برنده شدن داشته  باشه که دیگه سن کار کردن مفید  اونها گذشته باشه (مثلا به بالای 60 سال رسیده باشند و توانایی اونها در نهایت به کار در رستورانها خلاصه بشه)
من دور و بر خودم افرادی که لاتاری برنده شدند سراغ ندارم ولی دوستانی که دور وبرشون افراد قبول شده وجود داره و کاملا اونها رو میشناسند  میتونند این چند فاکتور من رو ( به عنوان یه فرضیه) در نظر بگیرند و بررسی کنند و اگه به همین نتیجه رسیدند پس معلوم میشه که حدس من درست بوده . لطفا قبل از بسته شدن تاپیک نتیجه رو  همین جا اعلام کنند که من و خیلی های دیگه از سردرگمی در بیایم و وقت و عمرمون رو برای یه کشور دیگه صرف کنیم.
ممنون

فاکتور های مورد بررسیت جالبن ولی به نظر من درست نیس!
چون مثلا یکی مثل من. 18 ساله که دارم شرکت میکنم.
سال اول تازه لیسانس گرفته بودم.
الان دکترا دارم.
سال اول 32 سالم بود.
الان 50 سالمه.
سال اول تخصص زیادی نداشتم.
الان تقریبا یک متخصص در کشاورزی هستم.
معافی هم دارم و اصلا خدمت نکردم!
شغلم هم هیچوقت حساس نبوده!
خب با این فاکتورای شما که من دیگه تا سال سوم شرکتم باید در میومدم!
همه ی این ها درباره همسرم هم صدق میکنه!
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
(2016-05-06 ساعت 13:54)Phoenix7 نوشته:  من تا به حال توی این تاپیک خواننده بودم و نظر خاصی نگذاشته بودم. امسال هم  طبق معمول هر سال هم همون جمله معروف رو رویت کردم. ترجیح دادم قبل از بسته شدن تاپیک نظر خودم رو در مورد نحوه انتخاب افراد جهت قرعه کشی لاتاری بنویسم( این فقط یه فرضیه هست)
دوستان سوال کردن معیار اونها واقعا برای انتخاب افراد چی هست و در واقع ورای شعاری که در خصوص ثبت نام  ازاد برای  عموم هست ؛پشت پرده چه خبره؟ من فکر میکنم غالب اشخاصی که ثبت نام و شرکت میکنند (مثل خود من)  غالبا تحصیل کرده دانشگاه هستند و در زمینه های فنی خاصی توی صنایع  مختلف و شاید حساس داری تجربه هستند ..
ممنون

به قول شما تحصیلات میتونه خودش یه عامل
باشه اما نه ۱۰۰%  !!!
چون خواهر وسطیم که ۲۰۱۵ قبول شد لیسانس داشت و الانم رفته(با شوهرش که توی ۳پاه هم خدمت کرده)
پس شاید این موضوع شما برای همه صدق نکنه
یه فرضه دیگه:
اونا هم نرم افزار چهره نگاری دارن و بعد از گذشتن از فیل تر چهره نگاری و .....  اونوقت توسط افراد حرفه ای بازم گلچین میشن!
اما دوستان خود من آخرین عکسی که گرفتم حرفه ای بود اما بدون کراوات!!!!!!!!!!
سال بعد صد در صد با کت شلوار و کراوات میندازم اونم حرفه ای
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: حاجی واشنتن ، mehre cyrus ، bahram750 ، dv2017 ، storagemeter ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان