کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
رفت و آمد به آمریکا
سلام

راستی بعد گرفتن گرین کارت و یا ویزا بخوایم از دبی مسافرت کنیم باید برای دوبی ویزا بگیریم یا با گرین کارت مشکل حل شدس؟
پاسخ
تشکر کنندگان: philter ، قصه گو
(2014-07-23 ساعت 15:32)رضا2015 نوشته:  سلام

راستی بعد گرفتن گرین کارت و یا ویزا بخوایم از دبی مسافرت کنیم باید برای دوبی ویزا بگیریم یا با گرین کارت مشکل حل شدس؟

با داشتن گرین کارت آمریکا و احیانا اقامت اتحادیه اروپا و کانادا و استرالیا، کشورهای معدودی اجازه میدن بدون نیاز به گرفتن ویزا به اونها سفر کنیم.

معمولا برای گرین کارت آمریکا بیشتر کشورهای حوزه کارائیب کانادا و مکزیک و تا جایی که میدونم امارات و دیگر کشورهای حوزه خیلج همیشه فارس جزو آنها نیستن اما احتمالا گرفتن ویزاشون با داشتن گرین کارت بسیار ساده تر بشه، البته اگه براش تره خورد بکنند!!
پاسخ
تشکر کنندگان: lighter ، mohammadg846 ، ParsTrader ، قصه گو ، philter ، romance33 ، pari pariaaa ، MOHAMMADKHANI
تا حالا کسی از سایت http://www.youshouldtravel.com/ بلیط خریده و معتبر هست؟///
قیمتش خیلی مناسبه اعتبارش رو نمیدونم
2014AS18XX // ﺗﻌﺪﺍﺩ 2 ﻧﻔﺮ //
مصاحبه ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ
تاریخ 18 دسامبر
// کلیرنس
آپدیت سیس 20 دسامبر/
آپدیت سیس 10 فوریه
آپدیت سیس 29 می
کلیر 1 جون
ویزا 12 جون
به خدا اعتماد دارم
کارساز ما به فکر کار ماست فکر ما در کار ما آزار ماست
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-07-24 ساعت 11:05)nimamp3 نوشته:  تا حالا کسی از سایت http://www.youshouldtravel.com/ بلیط خریده و معتبر هست؟///
قیمتش خیلی مناسبه اعتبارش رو نمیدونم
كاشكي اين سؤال رو در تاپيك بهترين ايرلاين مطرح مي كرديد.
قيمتش به يورو هستش،چطور تبديلش كنم به دلار؟
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: ریحانا
قصه گو جان مبلغ یورو تقسیم بر 0/74 میشه مبلغ به دلار به عبارت دیگه هر 100 دلار برابر 74 یورو هستش به قیمت دیروز ارز در بازار آزاد
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
با سلام. دوستان کسی میدونه که با داشتن گرین کارت آمریکا آیا میشود از خود آمریکا بدون گرفتن ویزای کانادا به کانادا سفر کرد.
پاسخ
(2014-07-27 ساعت 12:27)member نوشته:  با سلام. دوستان کسی میدونه که با داشتن گرین کارت آمریکا آیا میشود از خود آمریکا بدون گرفتن ویزای کانادا به کانادا سفر کرد.
بله بدون ویزا میتونید فقط به کانادا و مکزیزک سفر کنید
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: member ، yami
دوستان کسی که 3 ماهه مونده برگشته ایران می خواد بعد شش ماه بیاد چند روز بمونه برگرده ، اگه از 6 ماهش 2-3 هفته دیر تر بشه مشکل بر می خوره ؟

من توی سایت uscis که میبینم نوشته اگه بیشتر از یک سال خارج از امریکا هستید درخواست پاس سفید بکنید و در مقابل شنیده بودم 1 روز از 6 ماه این ور اون ور شه گیر میدن .

توضیح : ویزا هنوز توی پاسه و چند ماهی اعتبار داره اما 5 ماه بیرون از امریکا
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان من یک سوال داشتم ازدوستان باتجربه تقاضادارم راهنمائی فرمایند ویزای من روتا12اکتبر2014صادرکردند و من بلیط برای 6اکتبرگرفتم میخواستم بدانم مشکلی پیدا نخواهم کرد؟ باتشکر
***2014AS4 مصاحبه ابوظبي 4 نفرنيمه اول آپريل آخرين آپديت 7 آگوست(باایمیل)-15آگوست دونفرکیس-18آگوست همگی-21 آگوست-25آگوست 2نفرکیس ready شد-26 آگوست تمام نفرات کیس Issued - آگوست28 دریافت ویزا- مقصد لس آنجلس
پاسخ
تشکر کنندگان: MOHAMMADKHANI
(2014-09-03 ساعت 09:12)k.abbasi نوشته:  سلام خدمت دوستان من یک سوال داشتم ازدوستان باتجربه تقاضادارم راهنمائی فرمایند ویزای من روتا12اکتبر2014صادرکردند و من بلیط برای 6اکتبرگرفتم میخواستم بدانم مشکلی پیدا نخواهم کرد؟ باتشکر

نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد حتی اگه آخرین روز هم وارد آمریکا بشید مشکلی پیش نمیاد فقط بهتره دوستان یه چند روز قبل از اتمام ویزا برن که اگر خدای نکرده پروازی کنسل شد یا مشکلی پیش اومد فرصت داشته باشن و شما 6 روز فرصت دارید پس خیالتون راحت مشکلی پیش نمیاد
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
پاسخ
تشکر کنندگان: k.abbasi ، MOHAMMADKHANI ، lighthouse
(2014-06-04 ساعت 19:24)Danoosh نوشته:  
(2014-06-02 ساعت 19:00)mhr.714 نوشته:  یه دنیا ممنونم ,فقط همین 2-3 سال اول منظورم هست تا ایشالا کارام رو به راه بشه و بتونم برم بمونم. یعنی حدودا هر پنج شش ماه 10 روز آمریکا باشیم ,گیر نمی دن ؟افسر نمی گه چقدر کم موندید؟میشه لطفا بگید کدوم پورت ها به نظر گیر کمتری دارن ؟

سلام
اشتباه کردید! اینجوری مشکل پیش میاد اگر هر شش ماه, 10 روز اقامت داشته باشید
ببینید....بذارید خیلی ساده بگم
از زمان ورود ... اقامتتون کلید میخوره...اوکی
بطور مثال همین امروز 4 جون 2014 وارد ایالات متحده شدید....
از 4 جون 2014 تا 4 جون 2015, در مجموع نباید بیش از شش ماه بیرون از ایالات متحده باشید
یعنی از هر 365 روز نباید بیشتر از 183 روز خارج از ایالات متحده باشید.

افرادی هم که بیشتر از 6 ماه خارج از ایالات متحده هستند و بعد بدون هیچ دردسری وارد میشن, شاید آفیسر بیخیاله..... اما بالاخره گیرین کارتشون باطل میشه

موفق باشید
سلام دوست عزیز: پس طبق فرمایش شما اگه از هر 5 سالی که باید امر ک ا باشیم 5ماه ومثلا 25 روزشو بیرون بیایم درواقع 5 تا 6ماه و 5روز رو اونجا موندیم که مجموعش میشه 30 ماه 25 روز و در نتیجه بدون مشکلی موفق به اخذ سیتیزن شیپی میشیم. ایا درست فهمیدم:با تشکر از جوابتون
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

پاسخ
تشکر کنندگان:
برای اطلاعات کامل و مستاند برای سیتیزن شیپی و شرایط اون.
http://www.uscis.gov/policymanual/HTML/P...pter3.html
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh
دوستان باتجربه من با ترکیش پروازدارم به لس آنجلس میخواستم بدانم میتونم ازاین ساکهای برزنتی بزرگ (معروف به ساک مکه ای) باخودم ببرم و ایرادی نمیگیرن؟
***2014AS4 مصاحبه ابوظبي 4 نفرنيمه اول آپريل آخرين آپديت 7 آگوست(باایمیل)-15آگوست دونفرکیس-18آگوست همگی-21 آگوست-25آگوست 2نفرکیس ready شد-26 آگوست تمام نفرات کیس Issued - آگوست28 دریافت ویزا- مقصد لس آنجلس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-04 ساعت 13:33)k.abbasi نوشته:  دوستان باتجربه من با ترکیش پروازدارم به لس آنجلس میخواستم بدانم میتونم ازاین ساکهای برزنتی بزرگ (معروف به ساک مکه ای) باخودم ببرم و ایرادی نمیگیرن؟

مهم اینه که ابعاد و وزن ساک در حد مجاز باشه. توی کارتن میوه هم جنس بدی، کسی کاری نداره، البته به شرطی که درست بسته بندی کنی که موقع جابجایی نپکه!!
گذاشتن اسم و آدرس و شماره تلفن و ایمیل روی یک کاغذ داخل ساکها هم فراموش نشه. از باب احتیاط میگم !
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، k.abbasi ، Danoosh ، حاجی واشنگتن ، lighthouse
سلام دوستان دارای گرین کارت
یک سوال همیشگی: آیا میتونم با در دست داشتن گرین کارت بیشتر از ۶ ماه خارج از آمری کا باشم ؟
جواب اداره امور گمرکی و مرزی آمریکا '' آری'' می باشد. تا یکسال به شرطی که قصد زندگی در آمری کا داشته باشید نه جای دیگر
لینک استناد : :https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/820/kw/staying%20outside%20US%20more%20than%206%20months
حالا کسی نظر مستند متفاوتی داره بده ?
****2013as4- کیس یکنفره
مصاحبهAnkara-W2-کلیرنس26اپریل-ویزا 16می-مقصد CA یا OR
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان