کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
(2010-07-27 ساعت 12:15)shivah نوشته:  دوستان به تاریخ فارق التحصیلی کاری ندارن واقعا؟
بعد اینکه من پرینت فرم اولیه ثبت نامم رو ندارم
اگه احیانا توی فرم اولیم با این 2 تایی که تازه فرستادم مغایرتی باشه،بهمون میگن تا قبل قسم خوردن؟

دوست عزیز . اونها مواردی نیستند که باعث رد شدن کیستون بشه . ولی برای محکم کاری می تونید یک ایمیل بزنین به KCC و اطلاعات صحیح رو براشون بنویسید تا در پرونده تون موجود باشه . و موقعی که در مصاحبه قسم می خورید که همه چی رو درست نوشتین ، این ادعاتون کاملاً صحیح باشه .
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان:
با عرض سلام
من بعد از دریافت نامه قبولی تغییر مکان دادم و آدرس جدید رو تو فرمهای ارسالی به kcc نوشتم .من باید به kcc اطلاع بدم؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.2011
تشکر کنندگان:
يك سوال و راهنمايي :

اگه يك نفر درزمان ثبت نام لاتري 2010 درحال پايان نامه كارشناسي ارشد باشد ( الان مدرك را گرفته ) و الان يادش نباشه كه توي فرم ثبت نام ، مدرك تحصيلي را زده ليسانس يا فوق ليسانس
و همچنين
در فرمهاي 230 و 122 مدارك تحصيلي را تا ليسانس ذكر كرده باشه
و KCC فرم را accept كرده باشه

به نظر شما ، در زمان مصاحبه ، مدرك ارشد را مانند بقيه تحويل دهد ؟
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

تشکر کنندگان: Ashkan78
مدرك تحصيلي جزو موارد خيلي حساس نيست كه به خاطرش Case رو رد كنند. بنابراين قاعدتا نبايد مشكلي پيش بيايد.

(2010-07-31 ساعت 18:39)Kaveh792004 نوشته:  يك سوال و راهنمايي :

اگه يك نفر درزمان ثبت نام لاتري 2010 درحال پايان نامه كارشناسي ارشد باشد ( الان مدرك را گرفته ) و الان يادش نباشه كه توي فرم ثبت نام ، مدرك تحصيلي را زده ليسانس يا فوق ليسانس
و همچنين
در فرمهاي 230 و 122 مدارك تحصيلي را تا ليسانس ذكر كرده باشه
و KCC فرم را accept كرده باشه

به نظر شما ، در زمان مصاحبه ، مدرك ارشد را مانند بقيه تحويل دهد ؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Kaveh792004 ، farnaz82
اشكان ، بالاخره تحويل بدم يا نه ، همون ليسانسو بدم ؟
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

تشکر کنندگان:
با سلام

دوستان عزیز مشکلی برای من پیش اومده که تازه متوجه اون شدم اگر امکان داره منو راهنمایی کنید.
مشکل اینه که من در فرمهای اولیه فرم dsp-122 همون فرم 2 برگی را که برای kcc فرستادم دست بر قضا فرمی را فرستادم که expireشده بوده و من اطلاع نداشتم تا امروز.حالا باید چکار کنم؟ لازم به توضیح هست که متن فرمها عینا مثل هم میباشد فقط در اخر صفحه دوم در قسمت توضیحات خود فرم در پاراگراف دوم متن تا حدودی متفاوت میباشد.
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
(2010-07-04 ساعت 01:06)aidanaser نوشته:  
(2010-07-03 ساعت 09:29)sara1981 نوشته:  سلام دوستان .

من مصاحبم نزدیکه و تازه متوجه شدم که تاریخ ازدواج و فارغ التحصیلیم در فرم ها متفاوت از اصل مدارکم است آیا دارالترجمه می تواند تاریخ ها را مطابق با فرمهای ویزا صادر کند؟

منمون از شما
سارا

متاسفانه نمیشه اینکارو انجام داد. ولی نگران نباش. به تاریخ فارغ التحصیلیت کار ندارن ولی واسه تاریخ ازدواج شاید ازت بپرسن که بهتره قبل از قسم خوردن خودت بگی. گرچه تو متن ویزا درج نمیشه پس منطقا نباید گیر بدن. در هر صورت شما ویزا رو گرفته در نظر بگیر.ما هم اشتباه در تاریخ تولد داشتیم ولی 20 روز پیش ویزامونو گرفتیم
سلام دوست عزیز من برنده 2011 هستم.تاریخ تولدمو توی ثبت نام اینترنتی لاتری اشتباهی 2 روز بیشتر زدم. الان کی سی سی ایمیل زده که اطلاعاتم match نیست.اینجا خوندم که شما هم تاریخ تولدو اشتباه زدین.چه جوری این مشکلو حل کردین؟افسر ویزا هیچی نگفت؟ میشه راهنمایی کنین.من چیکار کنم که کی سی سی بهم ایمیل نزنه که تاریخ تولدم مچ نیست؟راهی هست؟
(2010-06-18 ساعت 03:02)aidanaser نوشته:  با سلام خدمت همه بچه های سایت. اصلا نگران هیچی نباشین اگه یادتون باشه من تاریخ تولدو اشتباه وارد کرده بودم. 4 روز پیش تو سفارت فهمیدم که اسمم رو هم اشتباه وارد کرده بودم. تازه نامه دوم رو هم نداشتم. از اون بدتر اسپانسر هم نداشتم. ولی ویزا رو فردای روز مصاحبه گرفتم. اصلا نترسین بچه های سفارت ابوظبی خیلی باحالن. راستی پول رو هم به دلار به سفارت دادم. چند روز دیگه شرح سفرم رو کامل می نویسم. هر کدوم از بچه ها که سوالی دارن من دربست در خدمتم
من خیلی نگرانم بابت اینکه تاریخ تولدم اشتباهه. اونا فک میکنن تقلبه؟ من چطوری ثابت کنم!؟ هر ایمیلی که میزنم جواب میدن که اطلاعاتت مچ نیست با کیس!
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
تشکر کنندگان:
(2010-06-18 ساعت 07:49)laili نوشته:  
(2010-06-18 ساعت 03:02)aidanaser نوشته:  با سلام خدمت همه بچه های سایت. اصلا نگران هیچی نباشین اگه یادتون باشه من تاریخ تولدو اشتباه وارد کرده بودم. 4 روز پیش تو سفارت فهمیدم که اسمم رو هم اشتباه وارد کرده بودم. تازه نامه دوم رو هم نداشتم. از اون بدتر اسپانسر هم نداشتم. ولی ویزا رو فردای روز مصاحبه گرفتم. اصلا نترسین بچه های سفارت ابوظبی خیلی باحالن. راستی پول رو هم به دلار به سفارت دادم. چند روز دیگه شرح سفرم رو کامل می نویسم. هر کدوم از بچه ها که سوالی دارن من دربست در خدمتم

تبریک میگم دوست عزیز...اسمتون باید در تاپیک "ترین های مهاجرسرا" به عنوان خوش شانس ترین عضو سایت ثبت بشه Smile
منم تاریخو اشتباه زدم. کیسم رد میشه؟ چطوری ثابت کنم که اشتباه بوده؟ شما چیکار کردین.من خیلی نگرانم.میشه راهنمایی کنین.من برنده 2011 ام
(2010-05-27 ساعت 12:55)farzad24 نوشته:  
(2010-05-27 ساعت 11:03)bita-p نوشته:  همسر من از برندگان 2011 هست .و موقع ثبت نام اينترنتي من تاريخ تولد رو از روي سايتهاي تغيير تاريخ ازشمسي به ميلادي احتمالا نوشتم 5 اپريل.وقتي ميخواستم فرم ها رو پر كنم ديدم پاسپورت 6 اپريل زده.باز رفتم سايتهاي تغيير تاريخ از شمسي به ميلادي رو چك كردم ديدم بعضي ميزنن 5 اپريل وبعضيا 6 اپريل.حالا واقعا گيج شدم يادم نيست موقع ثبت نام كدوم رو زدم 5 يا 6اپريل الان به نظر شما بkccاي ميل بزنم و احتمال اشتباه رو اعلام كنم يا صبر كنم بعد از اينكخ فرم ها رو فرستادم اگر گفتن اطلاعات machنيست اشتباه رو اعلام كنم؟لطفا راهنمايي كنيد

دوست عزیز شما فرم ها رو با اطلاعات صحیح مطابق پاسپورتتون پر کنید . بعد از اینکه مدارکتون بدست KCC برسه ، می تونید با ارسال ایمیل مراتب رو بهشون اطلاع بدین .
منم برنده 2011 هستم.همین اشتباهو کردم. باید چیکار کرد.
تشکر کنندگان:
(2010-08-09 ساعت 23:56)مهسا ح نوشته:  
(2010-06-18 ساعت 07:49)laili نوشته:  

تبریک میگم دوست عزیز...اسمتون باید در تاپیک "ترین های مهاجرسرا" به عنوان خوش شانس ترین عضو سایت ثبت بشه Smile
منم تاریخو اشتباه زدم. کیسم رد میشه؟ چطوری ثابت کنم که اشتباه بوده؟ شما چیکار کردین.من خیلی نگرانم.میشه راهنمایی کنین.من برنده 2011 ام
(2010-05-27 ساعت 12:55)farzad24 نوشته:  
(2010-05-27 ساعت 11:03)bita-p نوشته:  همسر من از برندگان 2011 هست .و موقع ثبت نام اينترنتي من تاريخ تولد رو از روي سايتهاي تغيير تاريخ ازشمسي به ميلادي احتمالا نوشتم 5 اپريل.وقتي ميخواستم فرم ها رو پر كنم ديدم پاسپورت 6 اپريل زده.باز رفتم سايتهاي تغيير تاريخ از شمسي به ميلادي رو چك كردم ديدم بعضي ميزنن 5 اپريل وبعضيا 6 اپريل.حالا واقعا گيج شدم يادم نيست موقع ثبت نام كدوم رو زدم 5 يا 6اپريل الان به نظر شما بkccاي ميل بزنم و احتمال اشتباه رو اعلام كنم يا صبر كنم بعد از اينكخ فرم ها رو فرستادم اگر گفتن اطلاعات machنيست اشتباه رو اعلام كنم؟لطفا راهنمايي كنيد

دوست عزیز شما فرم ها رو با اطلاعات صحیح مطابق پاسپورتتون پر کنید . بعد از اینکه مدارکتون بدست KCC برسه ، می تونید با ارسال ایمیل مراتب رو بهشون اطلاع بدین .

بچه ها ما هم مشگل شما ها رو داشتیم. نگرانی ندارد. همانطور که فرزاد عزیز گفتند فرم ها رو بر اساس تاریخ تولد درج شده در پاسپورتتون پر کنید ولی همیشه حتی تا اخرین لحظه و حتی بعد از اطلاع به ک سی سی و دریافت تایید ان ،با تاریخ تولد اشتباه خودتون یعنی همان تاریخی که موقع ثبت نام اولیه لاتاری وارد کرده ایدبا ک سی سی مکاتبه کنید والا همیشه ک سی سی میگه اطلاعات مچ نیست.
اگر هم یادتون رفته که چه تاریخی رو روز اول درج کرده اید اصلا نگران نباشید با تمام احتمالات و تاریخ هایی که مد نظرتونه حتی اگر صد بار هم که شده با ک. سی سی مکاتبه کنید که در نهایت اگر همون تاریخ باشه ک. سی. سی شما رو می شناسه.
لطفا این ها رو COPY-PASTE کنید تو انجمن 2011 ها چون خیلی ها مشکل شما رو دارند
تشکر کنندگان:
[/quote]
[/quote]

بچه ها ما هم مشگل شما ها رو داشتیم. نگرانی ندارد. همانطور که فرزاد عزیز گفتند فرم ها رو بر اساس تاریخ تولد درج شده در پاسپورتتون پر کنید ولی همیشه حتی تا اخرین لحظه و حتی بعد از اطلاع به ک سی سی و دریافت تایید ان ،با تاریخ تولد اشتباه خودتون یعنی همان تاریخی که موقع ثبت نام اولیه لاتاری وارد کرده ایدبا ک سی سی مکاتبه کنید والا همیشه ک سی سی میگه اطلاعات مچ نیست.
اگر هم یادتون رفته که چه تاریخی رو روز اول درج کرده اید اصلا نگران نباشید با تمام احتمالات و تاریخ هایی که مد نظرتونه حتی اگر صد بار هم که شده با ک. سی سی مکاتبه کنید که در نهایت اگر همون تاریخ باشه ک. سی. سی شما رو می شناسه.
[/quote]
مشکلی پیش نمیاد اگه با تاریخ اشتباه مکاتبه کنیم؟ چون اشتباهه. هیچ راهی نداره برامون اصلاحش کنن؟
(2010-08-10 ساعت 01:20)مهسا ح نوشته:  دوست عزیز شما فرم ها رو با اطلاعات صحیح مطابق پاسپورتتون پر کنید . بعد از اینکه مدارکتون بدست KCC برسه ، می تونید با ارسال ایمیل مراتب رو بهشون اطلاع بدین .
[/quote]

[/quote]
مشکلی پیش نمیاد اگه با تاریخ اشتباه مکاتبه کنیم؟ چون اشتباهه. هیچ راهی نداره برامون اصلاحش کنن؟
[/quote]

احتیاج هست کپی پاسپورت و ترجمه شناسنامه رو براشون ایمیل کنم که به صحت قضیه اطمینان پیدا کنن؟ یا هیچ کاری تا روز مصاحبه لازم نیست؟چه متن ایمیلی بزنم که بگم تاریخ اشتباهه.بگم اصلاحش کنن؟
تشکر کنندگان:
من فكر ميكردم موقع ثبت نام تاريخ تولد همسرم رو زدم 5 اپريل.ولي فرم ها رو مطابق پاسپورت يعني 6 اپريل پر كرديم و فرستاديم.و وقتي كه ايميل زديم به kccبراي تاييد رسيدن فرمها .جواب دادن فرمها رسيده و از mach نبودن چيزي نگفتن ما هم نتيجه گرفتيم كه موقع ثبت نام تاريخ درست رو وارد كرديم. ولي از اونجايي كه من تا از چيزي كاملا مطمئن نشم آروم نميشم اخيرا يك ايميل با تاريخ تولد 5 اپريل فرستادم كه ببينم چه جوابي ميدهند! اگر باز هم جواب بدهند كه فرم ها رسيده ديگه بدبخت شدم.به هر حال يك پرينت از اون صفحه سايت لعنتي كه تاريخ رو اشتباه تبديل كرد گرفتم كه اگر لازم شد براشون بفرستم.ولي ميدونم چند تا از برندگان 2009 كه همين مشكل رو داشتند با مكاتبه به kcc مشكل رو حل كردند نمونه مكاتباتشون رو هم توي تاپيك مربوطه گذاشته اند.خواندن تجربيات اونها و استفاده از متن ايميل ها خيلي بهمون كمك ميكنه
تشکر کنندگان:
دوستان سلام.من مدارکمو ارسال کردم و به سفارت رسیده اما یه سوال واسم پیش اومده.من یک سال دانشگاه بودم ولی انصراف دادم اما توی فرم که ازم خواستن تمامی مراکزی که درس خوندمو بنویسم اشاره ای به دانشگاه نکردم.این مشکلی به وجود نمیاره؟ Smile
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

تشکر کنندگان:
(2010-07-27 ساعت 12:15)shivah نوشته:  دوستان به تاریخ فارق التحصیلی کاری ندارن واقعا؟
بعد اینکه من پرینت فرم اولیه ثبت نامم رو ندارم
اگه احیانا توی فرم اولیم با این 2 تایی که تازه فرستادم مغایرتی باشه،بهمون میگن تا قبل قسم خوردن؟
دوست عزیز هیچ نگران نباشید
من کسی را میشناسم از دوستان 2010 که تمامی فرمشا غلط قولوت جواب داده بود و زمان مصاحبه قبل از قسم خوردن همه را تصحیح کرد

تشکر کنندگان:
سلام
كسي از بچه هاي 2010 مي شناسيد كه اسم همسرش در فرم اوليه وارد نكرده باشه ؟ اگر مي شناسيد چطور شده قبول شد يا رد شد؟
تشکر کنندگان:
اگر در زمان ثبت نام آنلاین قانونی همسر شما بوده باشد در زمان مصاحبه شما مشکل بوجود می آید و کیس رد می شود. حتی هزینه مصاحبه هم اخذ می شد اما ویزا صادر نمی شود. اما اگر بعد از آن باشد باید مکاتبه کرد که راهنمایی کنند.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان