کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2016-08-11 ساعت 08:10)farsan نوشته:  
(2016-07-15 ساعت 14:17)Ali.kh نوشته:  اگر کسی عازم  California, Bay Area مخصوصا Silicon Valley  هستش خوشحال میشم بتونم براش کاری کنم.

سلام اگه زحمتی نیست میتونم بدونم اجاره یه سوئیت برای زوج توی اون منطقه چقدره درضمن اياکاربراي پرستار و مهندسی صنایع پیدا میشه ما داریم میاییم آمریکا ولی نمی دونیم اوضاع اونجا چطوره؟ ممنون

سلام

اجاره خونه از 1700 شروع میشه و کاملا بستگی به منطقه و شهر داره و معمولا زیر 2000 دلار اجاره یا به شهرهای اصلی دوره و یا از نظر منطقه ای خیلی خوب نیست. در مورد کار هم مهندس صنایع مارکت نسبتا خوبی داره ولی خوب شرط کار گرفتن تجربه خوب و زبان هستش مثل همه کارهای مهندسی. در مورد پرستاری هم هیچ اطلاعاتی ندارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، hosseinix
(2016-09-27 ساعت 21:50)Ali.kh نوشته:  
(2016-08-11 ساعت 08:10)farsan نوشته:  
(2016-07-15 ساعت 14:17)Ali.kh نوشته:  اگر کسی عازم  California, Bay Area مخصوصا Silicon Valley  هستش خوشحال میشم بتونم براش کاری کنم.

سلام اگه زحمتی نیست میتونم بدونم اجاره یه سوئیت برای زوج توی اون منطقه چقدره درضمن اياکاربراي پرستار و مهندسی صنایع پیدا میشه ما داریم میاییم آمریکا ولی نمی دونیم اوضاع اونجا چطوره؟ ممنون

سلام

اجاره خونه از 1700 شروع میشه و کاملا بستگی به منطقه و شهر داره و معمولا زیر 2000 دلار اجاره یا به شهرهای اصلی دوره و یا از نظر منطقه ای خیلی خوب نیست. در مورد کار هم مهندس صنایع مارکت نسبتا خوبی داره ولی خوب شرط کار گرفتن تجربه خوب و زبان هستش مثل همه کارهای مهندسی. در مورد پرستاری هم هیچ اطلاعاتی ندارم.
متشکرم دوست خوبم ازاینکه وقت گذاشتید جواب دادید بسیار سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ما در اولین ورود به امریکا دوستان عزیز ی خیلی به ما کمک کردن.برای فرودگاه دوست عزیزی از همشهریان خودمون زحمت کشیدن و در اون ترافیک عصر گاهی شلوغ با وجودیکه خیلی خسته بودن مارو به منزل رسوندن و حتی با همسرم فروشگاه رفتن و وسایل مورد نیاز رو خرید کردن.بقیه روزها هم دوستی از مهاجر سراییهای عزیز خیلی کمکمون کردن یه روز اومدن وبچه ها رو به ساحل بردن که خیلی خوب بود و برای رفتن به فرودگاه هم ایشون زحمتشو کشیدن که هزینه رفتن به فرودگاه با تاکسی چهل دلار بود و حتی کمک کردن که همسرم کار پیدا کنه و الان که همسرم بطور موقت اونجا هست یه روزایی سر کار میره که جا داره از تمام دوستان و هموطنان مهربونی که باعث دلگرمی و کاهش استرس روزهای اول مهاجرت میشن تشکر کنیم و ارزو کنیم که این فرشته های مهربون یاری رسان دیار غربت همواره در پناه حق موفق و کامروا باشند.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، shf1356 ، AlireZaz ، armehraboon ، m0na ، copol ، humsun ، hosseinix
سلام.دوستان
خانواده ما سه خانوم از تهران و يك پسر بچه (مادر و خواهر و من و پسرم) راهى آمريكا هستيم ، از طريق سازمان ملل به دليل مذهبى براى اينكه ايالت را خودمان تعيين كنيم نياز به اسپانسر اخلاقى داريم ( كمك مالى نيست فقط كسى كه دنبال ما به فرودگاه بيايد همين ) از لحاظ مالى هم نياز به كمك نداريم احتمالا خيلى ها از سايت ميدونن كه شرايط چي هست ، من ترجيحا براى كاروليناى شمالى و در ارجحيت شارلوت دنبال اسپانسر اخلاقى ميگردم ،اگر كسى هست كه بتونه به ما كمك كنه خوشحال ميشم كه به من پيغام بده ، ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
یه اتاق مبله با سرویس حمام مشترک برای کرایه ماهی ‎800‎ دلار برای اوایل نوامبر در منطقه ‎Northridge CA91324‎ موجود دارم.
برای زن و شوهری که تازه از ایران میان مناسب هست.
در صورت تمایل پیام بگذارید.
‎leilabedroud20@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
واقعا خوشبحالتون منم سخت در تلاشم که بتونم بیام آمریکا.خدایا یعنی میشهههههه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یک سئوال
کسی که دارای گرین کارت هست و شغلی هم داره در ا م ر ی ک ا آیا میتونه به یکی از دوحالت زیر پول به ایران منتقل کنه؟
1. مثلا هر ماه ماهیانه ‎1500‎ دلار بفرسته؟
2. مثلا هر سه ماه ‎5000‎ دلار بفرسته؟

اگر میشه و مشکلی براش پیش نمیاد کلا اینکار از چه طریقی قابل انجامه؟
انتقال پول چطور میشه انجام بشه؟
این پول برای کمک به خانواده در ایران لازم هست که فرستاده بشه.
no sign
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
(2016-10-16 ساعت 23:11)sf_home81 نوشته:  سلام دوستان یک سئوال
کسی که دارای گرین کارت هست و شغلی هم داره در ا م ر ی ک ا آیا میتونه به یکی از دوحالت زیر پول به ایران منتقل کنه؟
1. مثلا هر ماه ماهیانه ‎1500‎ دلار بفرسته؟
2. مثلا هر سه ماه ‎5000‎ دلار بفرسته؟

اگر میشه و مشکلی براش پیش نمیاد کلا اینکار از چه طریقی قابل انجامه؟
انتقال پول چطور میشه انجام بشه؟
این پول برای کمک به خانواده در ایران لازم هست که فرستاده بشه.

دوست عزیز برید پیج فیس بوک دانشجوهای استین ،چند تا از دوستان اونجا این کار را انجام میدن
UT Austin Persian Student Society (PSS)
k1
25 jun  : ارسال مدارک
۵ july   : رسیپت نامبر
30 approv  : july
۶ ready :   sep ابوظبی
oct28   : مصاحبه ....ویزا یکضرب WinkWink
ورود به ا م ر ی ک ا : انشاله NOV 23
پاسخ
تشکر کنندگان: copol
سلام دوستان عزیز
یه اتاق مبله با سرویس حمام مشترک برای کرایه ماهی ‎350‎ دلار در منطقه انسینو موجود دارم.
فقط به یک خانم اجاره میدم.
در صورت تمایل پیام بگذارید.
‎leilabedroud20@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
به یک خانم ایرانی با مهارت اشپزی و سفره ارایی در سانفرانسیسکو احتیاج داریم. لطفا اطلاع رسانی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اجاره کوتاه مدت آپارتمان ۲ خوابه در ایالت واشنگتن

یک واحد آپارتمان دو خوابه مبله با کلیهٔ امکانات به مدت یک، دو و یا سه ماه جهت اجاره موجود است. در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی پاسخگوی عزیزان هستیم.

با سپاس - موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
slm dustan man ali hastam january mikham beram Ann Arbor kase onja hasta be man komam kone y
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام
يكي از دوستان يك اپارتمان يك خوابه براي سابلت يكماه در دسامبر داره توي east bay .
اگر كسي دنبال جا ميگرده پيغام بده و ميتونم باهاش هماهنگ كنم براي بازديد. در حال حاضر هم موجودة اگر كسي ميخواد زودتر جابجا بشه !
مبلغ اجاره بسيار مناسب و كمه براي اون منطقه و لطفا پيام خصوصي بديد .
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-24 ساعت 18:00)arezoo66 نوشته:  
(2016-03-28 ساعت 21:51)Behzad_sh نوشته:  
(2016-01-26 ساعت 23:28)Maryam_Am نوشته:  سلام

دوستانی که میخوان بیان اورنج کانتی و لوس آنجلس، اینجا نزدیک خونه ما جای هست که ‌ایرانی‌ها آگهی واسه اجاره اتاق و خونه میزنن. اگه خواستید بهم خبر بدید اگه بود شماره میدم خودتون زنگ بزنید صحبت کنید. شاید کمکی‌ باشه واسه دوستان.

سلام خانم مريم ميشه لطف كنيد و شماره اي رو كه گفتيد واسه من بفرستيد واقعا از لطف شما ممنونم
سلام من دارم تو شهريور ميام لس انجلس ميشه اگه جايي براي پيدا كردن خونه موقت يا يك اتاق ميشناسيد به من هم معرفي كنيد سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
s
(2016-05-24 ساعت 19:57)arezoo66 نوشته:  
(2016-03-28 ساعت 21:51)Behzad_sh نوشته:  
(2016-01-26 ساعت 23:28)Maryam_Am نوشته:  سلام

دوستانی که میخوان بیان اورنج کانتی و لوس آنجلس، اینجا نزدیک خونه ما جای هست که ‌ایرانی‌ها آگهی واسه اجاره اتاق و خونه میزنن. اگه خواستید بهم خبر بدید اگه بود شماره میدم خودتون زنگ بزنید صحبت کنید. شاید کمکی‌ باشه واسه دوستان.

سلام خانم مريم ميشه لطف كنيد و شماره اي رو كه گفتيد واسه من بفرستيد واقعا از لطف شما ممنونم
سلام من دارم تو شهريور ميام لس انجلس ميشه اگه جايي براي پيدا كردن خونه موقت يا يك اتاق ميشناسيد به من هم معرفي كنيد سپاس

سلام من تا چند روز دیگه دارم میام اومنجا میشه رو کمکتون حساب کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: dokhtar_irooni ، yassin30

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان