کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
سلام !
من 40 روزه اومدم آمریکا !
مهندس کامپیوتر هستم و برنامه نویس !
بسیار دنبال کار گشتم ولی هنوز خبری نیست !
جنوب کالیفرنیا زندگی میکنم !
کسی هست در کالیفرنیا بتونه کمکی کنه به من واسه پیدا کردن کار ؟
شماره کیس : 2016AS4XXX ، رویت قبولی : 2015/May/11 ، کنسولگری : YERVAN ، تعداد افراد کیس : 1 ، سابمیت فرمهای DS-260 : تاریخ 2015/May/15 ، کارنت شدن : Jan 2016 ، تاریخ مصاحبه : March 2016 ، نتیجه : AP ، آپدیت سیس : 28 جولای (ایمیل) ؛ 1 آگوست : دوخطی شدن ؛ 2 آگوست ؛ 3 آگوست (کلیر سایت سفارت ) ؛ 4 آگوست ، تاریخ کلیر شدن : 3/2016/AUG   بعد از 135 روز پر استرس ، دریافت ویزا : 16 آگوست ، اولین ورود : 22 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، pishtaz611 ، PERSIA_QI
Photo 
سلام
من تو ایالت فلوریدا زندگی میکنم. اگر کسی کمکی در محدوده Jacksonville تا Ocala خواست من در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shf1356 ، hosseinix
سلام دوستای عزیز...من حدود سه ماه هست که اومدم آمریکا والان آتلانتا هستم .... توی این مدت مشکلاتی توی زندگی شخصی برام بیش اومده و متاسفانه کسی رو اینجا ندارم و نمیشناسم ...که بخوام باهاش مطرح کنم ...خواستم ببرسم آیا کسی از دوستان مشاور یا وکیل فارسی زبان میشناسه بهم معرفی کنه ممنون میشم از لطفتون
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، shf1356
سلام دوستان من اواخر ژانویه میرم دالاس کسی هست به من کمک کنه.
ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من حدودا سه ماه ديگه ميرسم اونجا يعنى تو ماه مارچ و تا فوريه وقت دارم كه ايالت اعلام كنن ، اگر نكنم به سليقه خودشون ما رو يك جا ميفرستن ، كسى هست كه بتونه به ما كمك كنه تا به ايالت بهتر بربم ، فقط اسم و آدرس و شماره تلفن لازم است تا به اون خبر بدن كه خونه ما حاضره چون شركت انتقال همه كارها رو انجام ميده و فقط يك نفر لازمه كه تاييد كنه كه ما رو ميشناسه كه به اون ايالت بياييم ،
پاسخ
تشکر کنندگان: dokhtar_irooni
الان در حال حاضر من ايالت كاليفورنيا ، شهر ساكرومنتو را اعلام كردم چون اونجا دوستانم هستند اما وقتى اونجا رو بررسى كردم از لحاظ مدارس دبستان و دبيرستان در سحط پايين هستند ، پسر من خيلى باهوش است الان شش ساله سه زبان صحبت ميكنه و نميخوام كه جايى برم كه آينده اون خطر بيوفته، ممنون ميشم ازتون اگر در انتخاب ايالت كمكمون كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
منو همسرم تازه ویزا گرفتبم و باید برای فروردین یا اردیبهشت دیگه بیایم آمریکا اما از اونجا که کسی رو نداریم و هیچ پیش زمینه ای هم راجع به ایالتهای آمریکا نداریم نمیدونیم کجا بریم.من مهندس برق با 7سال سابقه در یکی از بزرگترین شرکتهای دوربین مداربسته ایران هستم و همسرم هم مهندس عمران 15 سال سابقه ساخت و ساز و پروژه های عمرانی شهری داره.البته یکی از بهترین دوستانم تو کاناداست و برای کم کردن استرسم میگه بیاید بوستون که نزدیک ماست و 1هفته آمریکا باشبد بعد بیاید پیش ما اما اینجوری نمیشه.لطف میکنید اگر یکم منو راهنمایی کنید
کیس نامبر:***2017as00001
تعداد: 2نفر(آقای همسر نفر اصلی)
تاریخ رویت: 3May
تاریخ ارسال فرم: 28May
تاریخ دریافت نامه دوم: 14Oct
تاریخ مصاحبه: 6Dec
سفارت: ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix
سلام دوستان . یه سوالی داشتم که خیلی بابتش نگران هستم

من مدرک لیسانس کامپیوتر از ایران دارم . میشه با این مدرک کاری پیدا کرد ؟؟
برای اونا ارزشی داره ؟؟؟
۲۳ سالم هست و چند ماهه دیگه مهاجرت دارم به جنوب کالیفرنیا
ولی از بابت کار اصلا خیالم راحت نیست ...

با سپاس و تشکر فراوان ...
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2009-09-30 ساعت 03:16)rs232 نوشته:  سلام. من وقتی وارد آمریکا شدم با اینکه چند ماهی پیش یکی از آشنایانمان بودم همه چیز خیلی برایم استرس زا و سخت بود. البته فقط اولش و بعد خیلی زود آدم راه میفته و روی پای خودش می ایسته. وقتی بعضی از پستها را میخوانم میبینم که خیلی از کسانی که میخواهند به آمریکا بیایند هیچ کسی را در اینجا ندارند. نمیخواهم آن دسته از دوستان را نگران کنم ولی من واقعا نمیتونم تجسم کنم که اگه کسی به من کمک نکرده بود چطوری میتونستم از پس مشکلات اولیه بر بیام. بنابراین پیشنهاد میکنم اگر کسانی که به آمریکا رفتند و بطور نسبی جا افتاده اند به کسانی که تازه از راه میرسند هرطوری که از دستشان بر میاید کمک کنند. مثلا من در کالیفرنیای شمالی هستم و دیگری در لس آنجلس و فرد دیگری در تگزاس. اگر بتوانیم گروههای تشکیل بدیم که به تازه واردان کمک کنیم  بسیار عالی خواهد شد. مثلا برای من اینکه یک روز تعطیل به فرودگاه بروم و خانواده ای را به محلی که اجاره کرده اند ببرم هیچ کار سخت و بزرگی نیست و ممکن است فقط دوبار در سال اتفاق بیفتد ولی اینکار برای کسی که تازه وارد میشود و هیچ کجا را نمیشناسد کمک بسیار خوبی است. یا اینکه شاید بتوان در تهیه یک مکان و یا هر چیز دیگری به آنها کمک کرد. من این پیشنهاد را همینطوری که به ذهنم رسید مطرح کردم ولی اگر کسی میتواند راه حل عملی برای آن ارائه دهد حتما آن را مطرح کنید.

با دورود فراوان
جناب آرش
اگه لطف کنید و اطلاعتی درباره اینکه چه خدماتی به یک مهاجر که از طریق سازمانUN وارد آمریکا می شود، و اینکه برای چه مدت این خدمات ادامه دارد......به اینجانب توضیح دهید ازتون ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، dokhtar_irooni ، hosseinix
سلام دوستان یک سوالی داشتم من سربازیم رو توی سپاه بدوم ولی خودم عضو بسیج یا سپاه نیستم.

شنیدم اگه سربازیت توی سپاه باشه آفیسر حساس میشه و احتمال داره ریجکتت کنند آیا این حقیقت داره؟
پاسخ
(2017-01-15 ساعت 14:37)nima_project نوشته:  سلام دوستان یک سوالی داشتم من سربازیم رو توی سپاه بدوم ولی خودم عضو بسیج یا سپاه نیستم.

شنیدم اگه سربازیت توی سپاه باشه آفیسر حساس میشه و احتمال داره ریجکتت کنند   آیا این حقیقت داره؟

دوست عزیز کارت های سربازی که جدیدا صادر میشه مشخص نمیکنه از سپاه بودید یا ارتش. نگران نباشید. و سعی کنید خودتون روی چیزی زوم نکنید که بهتون شک کنن
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinix ، pishtaz611
سلام دوستان کسی در بوستون هست
پاسخ
سلام
من 20 سالمه و میخوام به آمریکا مهاجرت کنم به احتمال زیاد به کالیفرنیا.
میخواستم وضعیت کار شبانه اونجا چجوریه؟ مثل خوانندگی در کافه بارها به سبک متال و راک
چون کار من نوازندگی کیتار سبک متاله
کاری پیدا میشه واسه من اونجا؟ درآمدش چجوریه؟
ممنون میشم از راهنماییتون

سه ماه هست که میپرسم ولی کسی جواب نمیده
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و عرض ادب
میتونم از راهنماییتون استفاده کنم؟
راستش من تا کمتر از یک ماه دیگه میخوام بیام امریکا واسه موندن دایم.سری قبل 1 ماه هیوستون بودم تا حدودی دوستم کمک کرد اما اون دیگه نیست و رفته کانادا.
منم موندم تو انتخاب شهر!!!
شنیدم فلوریدا هم مثل شهرهای تگزاس مناسبه.نظر شما چیه؟
ایا از نظر کار و زندگی میشه شروع کرد چون واقعا دیگه تو امریکا کسی ندارم و برام هیچ فرقی نداره کجا باشم...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و عرض ادب
دوستان عزیز کسی هست که منو راهنمایی کنه؟
راستش من تا کمتر از یک ماه دیگه میخوام بیام آمریکا واسه موندن دایم.سری قبل 1 ماه هیوستون بودم تا حدودی دوستم کمک کرد اما اون دیگه نیست و رفته کانادا.
منم موندم تو انتخاب شهر!!!
میشه راهنماییم کنید تو انتخاب یک اتاق موقتی تو هیوستون و در مورد کا چیکار باید کرد؟
ایا از نظر کار و زندگی میشه شروع کرد چون واقعا دیگه تو آمریکا کسی ندارم و برام هیچ فرقی نداره کجا باشم...
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان