کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد
پرپر جان واقعا من خوشحال میشم شما از هند برامون بگی اما فقط یه خواهشی که دارم به کسی توهین نکن که حساسیت ایجاد نشه در این صورت اولین تشکر کننده از پستتون هم خودم هستم.
ادمین جان شما صاحب اختیارید هر کاری خواستید کنید . بالاخره ماهم تلافی می کنیم.Big Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، parpar ، hvm ، msar
وای اینجا چه خبر بوده! چه جالب که یکی حرف حساب منو زد! راست میگن به جای هند برید اروپا! اگه پول دارید؟ چون من خودم هم هند رفتم! فقط 3 ماه تونستم اونجا بمونم! بعد برگشتم ایران! نمیشه باهاشون زندگی کرد! با ایران خیلی فرق داره!
پاسخ
تشکر کنندگان: mashty_mamdali ، usa.lover ، jayjay ، Electronic-Arts ، msar
(2009-11-26 ساعت 10:53)fati_comando نوشته:  وای اینجا چه خبر بوده! چه جالب که یکی حرف حساب منو زد! راست میگن به جای هند برید اروپا! اگه پول دارید؟ چون من خودم هم هند رفتم! فقط 3 ماه تونستم اونجا بمونم! بعد برگشتم ایران! نمیشه باهاشون زندگی کرد! با ایران خیلی فرق داره!

واقعا؟؟؟
چه جالب!
یک آی پی و سه کاربر به نامهای پرپر ، فاطی کماندو و مشتی ممدلی !!!!
ماده 2 مقررات مهاجرسرا : ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت ممنوع است . لینک مقررات مهاجرسرا : http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1188
دوست عزیز بخاطر نقض قوانین تک اکانته بودن هر سه اکانت شما بمدت یک هفته محروم می شود! تا بعد از یک هفته ادمین در مورد شما تصمیم بگیرند. در صورت تکرار برخورد شدید تری انجام میشود!
بچه هایی که از ایشون حمایت می کردند تحویل بگیرند!!!
با این روش سعی در القای نظر خودتون به دیگران دارید؟؟؟ متاسفم!!!
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

پاسخ
تشکر کنندگان: soltan ، payam_prz ، ChairMan ، seravin ، laili ، WIKIMAN ، summery_armin ، soma ، indmehdi ، kavoshgarnet ، Dr.Alik ، msar
ولی خدائی صدرا حق داره 1 کاربر با3 اکانت برای القای نظر، حتی اگر اون نظر درست هم باشه صحیح نیست
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، laili ، msar
پرپر، پر زد و رفت؟ صدرا خوشم به هوشت آمد که خواب و خوراک را بر خود حروم کردی تا مچ ایادی استکبار را بگیری! از طرف Payam_prw , Payam_prx و payam_pry هم بهت سلام و تشکر میرسونم...
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، Ali Sepehr ، summery_armin ، soltan ، indmehdi ، free_free ، msar
ممنون
به نظر من کسانی که میخواهند مهاجرت کنند ابتدا سعی کنند بر خشم خود غالب شوند و آستانه صبر خودشون رو بالاتر ببرند وگرنه حتما دچار مشکل خواهند شد
این کار رو از همین سایت هم میشه شروع کرد و به امتحانش می ارزه

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، soltan ، ChairMan ، indmehdi ، kavoshgarnet ، رامین راد ، free_free ، msar
اقا صدرا من كاري به اين دوستمون ندارم اما خواهر خود من هم هند كامپيوتر درس ميخوند و نظرات اون هم يه جورايي مثل حرفاي پرپر يا فاتي يا اين شخص بود
حقيقتا اينه كه جايه جالبي نيست اما برا يه سفر توريستي بدك نيست به تجربش ميارزه
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، usa.lover ، سمبل ، msar
جای جای جان درسته حرف شما دوست دارم خواهرتون بیان تو این سایت و تجربشون رو واضح برای ما تعریف کنند.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

پاسخ
تشکر کنندگان: msar
چیزهایی که من را در هند آزار دادند :
هوای گرم و شرجی
انفجار جمعیت
بهداشت بسیار ضعیف (در حد صفر)
اعتیاد و فقر وفحشاء (خیلی بالاتر از متوسط جهانی )
تکدی گری
آلودگی صوتی
تکنولوژی عهد دقیانوس
و هزار چیز دیگر

اما با تمام این مسائل هرگز از اینکه به صورت توریستی به هندسفر کرده ام پشیمان نشدم و در نهایت به هند و مردم با فرهنگ آن به دیده احترام مینگرم

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، Ali Sepehr ، laili ، یه مهاجر ، رامین راد ، سمبل ، msar
هند واقعا براي سفر توريستي كشور خوبيه.حداقل براي من كه عاشق كشورهائي با قدمت تاريخي هستم اما براي زندگي من اصلا نمي پسندم...چون در خيلي موارد شرايطش از ايران خيلي بدتره.هدف از مهارجرت دستيابي به فرصتها و زندگي بهتره پس هند نميتونه گزينه مناسبي براي زندگي دائم باشه.اما براي تحصيل سطح كيفي برخي از رشته هاي دانشگاهي ش خيلي خوبه.

(2009-11-18 ساعت 14:33)sadra_sepehr نوشته:  چطور انتظار داریم کشوری که هنوز به سنت های خودش وفاداره و جمعیت بالغ بر یک میلیارد نفر رو در خودش جا داده همه جا تمیز باشه ؟؟؟

یه سوال : وقتی آمریکایی ها از توالت استفاده می کنن خودشون رو نمی شورند آیا این دلیلی بر کثیفیشونه ؟؟؟

یه جمله ی بلژیکی هست که میگه اگه از کسی انتقاد می کنی خودت اون مساله رو نداشته باش . ببخشید اگه یکم ترش کردم

در مورد كثيفي هم خيلي ارتباط به جمعيت نداره.مگه امريكا كم جمعيته؟!!! اين نشون از فقر فرهنگي داره و اگر هند كمترين جمعيت دنيا رو داشت باز وضع نظافتشون به همين منوال بود.تا حدودي مثل ما هستن.پيشينه تاريخي با ارزش اما در حال حاضر بيگانه با پيش و پا افتاده ترين ارزشها

در مورد توالت فرنگي هم بله وقتي خودشون رو نمي شورن كثيفن حالا حتي اگه اين شخص امريكائي يا اروپائي باشه علي رغم اينكه هر روز هم دوش ميگيرن.ولي ايا مگه بلافاصله بعد از رفتن به هر دستشوئي دوش مي گيرن؟ پس نميشه مطلقا گفت هر چي در غرب مرسومه صد در صد درست و اصوليه.خود مورد توالت فرنگي رو من اصلا در جاهاي عمومي قبول ندارم .روزي هزار نفر براحتي ميان روش ميشينن و از نظر بهداشتي اصلا درست نيست.

بقول يه دوستي سفيدپوستا فقط ظاهرا بدليل پوست و موي روشن تميز بنظر ميان وگرنه كاملا هم تميز نيستن.هيچ دقت كردين فرانسه بزرگترين توليددكننده ادكلنه؟جالبه كه بدونين در بعضي از نظرسنجي ها فرانسوي ها كثيفت ترين مردم اروپا شناخته شدنBig Grin

اين جمله فوق العاده و كاملا به حق بود!
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Monica ، laili ، WIKIMAN ، ashool ، رامین راد ، free_free ، سمبل ، msar ، mojgan m
شیما جان شما جمعیت سیصد میلیونی آمریکا رو با جمعیت 1.5 میلیاردی هند مقایسه می کنید؟ بله فقر فرهنگی کاملا صحیحه اما جمعیت هم بی تاثیر نیست.
در بقیه موارد با شما هم عقیده ام
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، رامین راد ، msar
(2009-12-06 ساعت 20:59)sadra_sepehr نوشته:  شیما جان شما جمعیت سیصد میلیونی آمریکا رو با جمعیت 1.5 میلیاردی هند مقایسه می کنید؟ بله فقر فرهنگی کاملا صحیحه اما جمعیت هم بی تاثیر نیست.
در بقیه موارد با شما هم عقیده ام

خب مسلما صدرا جان اصلا ميليون با ميليارد قابل قياس نيستRolleyes شايد منظورمو خوب و كامل بيان نكردم.منظورم اين بود در مقايسه با بيشتر كشورهاي پيشرفته امريكا رشد جمعيت بيشتري داره اما همچنان از خيلي از كشوراي پيشرفته كم جمعيت تر تميزتره.....حتي چين پرجمعيت هم خيلي از نظر بهداشتي بهتر از هنده.براي همين ميگم دليل فرهنگي خيلي موثرتر از جمعيت ميتونه باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، رامین راد ، msar
فکر می کنم این سه چیز بیشتر از همه شما را آزار میده:
1. صدای بوق ماشینها
2. کثیفی
3. بوی بد که همه جای هند هست
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، daneshmande_rooz ، سمبل ، msar
با عرض سلام،یکی بیاد لطف کنه ویرایش رو انجام بده عکس ها روی پست باز شه من که هر کاری کردم نشد از یکی از دوستان هم راهنمایی خواستم ولی باز هم موفق نشدم.

سرویس مدارس در هند
[عکس: attachment.php?aid=800]

[عکس: attachment.php?aid=801]

[عکس: attachment.php?aid=802]

[عکس: attachment.php?aid=803]

[عکس: attachment.php?aid=804]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، Ali Sepehr ، usa.lover ، msar
ویرایش انجام شد.

به همین سادگی ، به همین خوشمزگی
سیدعلی سپهر