کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چه قدر احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
کم
17.93%
26 17.93%
متوسط
19.31%
28 19.31%
زیاد
16.55%
24 16.55%
بسیار زیاد
46.21%
67 46.21%
مجموع 145 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چند درصد احتمال می دهید برنده لاتاری 2011 باشید؟
(2010-05-05 ساعت 11:00)shari نوشته:  
(2010-05-05 ساعت 00:15)laili نوشته:  
(2010-05-04 ساعت 22:59)loony نوشته:  منم امیدوارم رکورد ۶۰۰۰ تا داشته باشیم و همه بچه های مهاجرسرا هم برنده شن! اگه موافقین بیاین این چند شب رو قبل از خواب همه با هم یکدل بشیم و انرژی مثبت بدیم تا همه به آرزو هاشون برسن.Tongue الهی آمینSmile

دیگه الان برای فرستادن انرژی مثبت دیر شده.....باید قبل از اینکه اسمها در میومد انرژیهاتون رو میفرستادین...........
هر چند که من اصلا بهش فکر هم نمیکردم ولی اسمم دراومدSmile

سلام آقاي مدير شما برنده 2010 هستين الان در چه مرحله اي هستين مصاحبه رفتين ؟كارنت شدين ؟ من اميدوارم قبل از اينكه برم كانادا نامه هارو دريافت كنم هم خودم هم برادرم چون اونم در حال حاضر ايران نيست

آقای مدیرSmile بامزه بود...........من از برنده های 2009 هستم.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: sh-b ، honareirani ، kasra
اين آقاي مدير خيلي جالب بود Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: honareirani ، laili ، Ashkan78 ، kasra
سلام به همگی نمیدونم چرا!!ولی میتونم بگم که مطمئنم امسال برنده میشم....یه جور الهام درونیه...به خاطر همین سعی میکنم که برنامه هام جور باشه و آماده باشم..هرچند که لیسانس ادبیات انگلیسی دارمBig Grin (خیر....) بیش از هر چیزی نگران زبانم هستم دوست دارم در حد نیتیو باشم نه مثل این عربا و هندیا تو امریکا با لهجه ضایع حرف بزنم
زندگی طاس خوب آوردن نیست.....طاس بد را خوب بازی کردن است
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، honareirani ، loony
(2010-05-06 ساعت 22:52)bluemoonlady نوشته:  سلام به همگی نمیدونم چرا!!ولی میتونم بگم که مطمئنم امسال برنده میشم....یه جور الهام درونیه...به خاطر همین سعی میکنم که برنامه هام جور باشه و آماده باشم..هرچند که لیسانس ادبیات انگلیسی دارمBig Grin (خیر....) بیش از هر چیزی نگران زبانم هستم دوست دارم در حد نیتیو باشم نه مثل این عربا و هندیا تو امریکا با لهجه ضایع حرف بزنم

سلام خیلی خوبه همچین حسی داری منم تو این 6 سالی که شرکت کردم هر سال همین حس را داشتم امسال هم با توجه به سالی که توش هستیم حسم مضاعفه.
تشکر کنندگان: laili ، Elf ، hvm ، honareirani ، jayjay ، WIKIMAN ، online27H ، lorecance
من به شخصه امسال رو سال خیلی خوبی می بینم برای خودم
تا اینجاش که خوب بوده، خیلی امیدوارم به قبولی
تمیدوارم همه بچه های ایرانی به خصوص بچه های گل این سایت
جزء برنده ها باشن
تشکر کنندگان: bluemoonlady ، lorecance
(2010-05-06 ساعت 23:33)atm849 نوشته:  
(2010-05-06 ساعت 22:52)bluemoonlady نوشته:  سلام به همگی نمیدونم چرا!!ولی میتونم بگم که مطمئنم امسال برنده میشم....یه جور الهام درونیه...به خاطر همین سعی میکنم که برنامه هام جور باشه و آماده باشم..هرچند که لیسانس ادبیات انگلیسی دارمBig Grin (خیر....) بیش از هر چیزی نگران زبانم هستم دوست دارم در حد نیتیو باشم نه مثل این عربا و هندیا تو امریکا با لهجه ضایع حرف بزنم

سلام خیلی خوبه همچین حسی داری منم تو این 6 سالی که شرکت کردم هر سال همین حس را داشتم امسال هم با توجه به سالی که توش هستیم حسم مضاعفه.
از اظهار نظرتون ممنون
زندگی طاس خوب آوردن نیست.....طاس بد را خوب بازی کردن است
تشکر کنندگان: mohajerusa2011
سلام

من امسال خیلی امیدوارم و انگار بهم الهام شده که من امسال رفتنی هستم

پس به امید دیدار همه دوستان در سرزمین آرزوها
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: loony ، bluemoonlady ، lorecance
خیلی پست های بی مورد توی انجمن 2011 زیاد شده فعلا تاپیک قفل میشه تا فکری بحالش بشه.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان