کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام به همه دوستان عزیز مهاجرسرا
من یک سوالی دارم  از خانمهایی که با ویزای نامزدی رفتند امریکا.
یکی از دوستان میگفتند بعد از گرفتن ویزای نامزدی موقع ورود به امریکا بهشون واکسنی زدند که در طول اون دوران 3 ماهه که مهلت هست تا عقد کنند باردار نشن و میگفتن این واکسن چون هورمونی هست باعث شده بود ایشون 10 کیلوگرم چاق شن. میخواستم بدونم همچین چیزی واقعیت داره؟ این واکسنو میزنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
کسی وکیل خوب سراغ داره برای ویزای نامزدی؟ با توجه به مسائل پیش اومده در اثر ban میخایم از طریق یه وکیل خوب اقدام کنیم که حداقل مطمئن باشیم همه چیز درست انجام میشه.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-24 ساعت 01:00)mahsafarhad نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز مهاجرسرا
من یک سوالی دارم  از خانمهایی که با ویزای نامزدی رفتند آمریکا.
یکی از دوستان میگفتند بعد از گرفتن ویزای نامزدی موقع ورود به آمریکا بهشون واکسنی زدند که در طول اون دوران 3 ماهه که مهلت هست تا عقد کنند باردار نشن و میگفتن این واکسن چون هورمونی هست باعث شده بود ایشون 10 کیلوگرم چاق شن. میخواستم بدونم همچین چیزی واقعیت داره؟ این واکسنو میزنن؟

واقعااا؟؟؟؟؟؟ وإلا اين دوستاني كه رفتن تو سفرنامه ها يا صحبتاشون چيزي نگفتن ولي كاش خودشون بيان بگن براي منم سوال شد
ولي به نظر من بعيده شايد يكي فرداي روزي كه رسيد بخواد بره ازدواج كنه و زودم بچه دار شن .... نميتونن كه اين كار و كنن
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-25 ساعت 11:39)vanima نوشته:  
(2017-05-24 ساعت 01:00)mahsafarhad نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز مهاجرسرا
من یک سوالی دارم  از خانمهایی که با ویزای نامزدی رفتند آمریکا.
یکی از دوستان میگفتند بعد از گرفتن ویزای نامزدی موقع ورود به آمریکا بهشون واکسنی زدند که در طول اون دوران 3 ماهه که مهلت هست تا عقد کنند باردار نشن و میگفتن این واکسن چون هورمونی هست باعث شده بود ایشون 10 کیلوگرم چاق شن. میخواستم بدونم همچین چیزی واقعیت داره؟ این واکسنو میزنن؟

واقعااا؟؟؟؟؟؟ وإلا اين دوستاني كه رفتن تو سفرنامه ها يا صحبتاشون چيزي نگفتن ولي كاش خودشون بيان بگن براي منم سوال شد
ولي به نظر من بعيده شايد يكي فرداي روزي كه رسيد بخواد بره ازدواج كنه و زودم بچه دار شن .... نميتونن كه اين كار و كنن

اصلا چنین چیزی صحت نداره. من این واکسن رو نزدم، فکر میکنم بقیه دوستان هم نزده باشن،
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
اصلا قضیه واکسن بیشتر شبیه شوخیه!
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-26 ساعت 11:30)Dear-NMA نوشته:  سلام دوستان
هنوز  اقددام براي ويزاي نامزدي از طرف يك سيتيزن امريكايي قابل انجامه؟؟؟
من الان تو سايت اقدامش از ايران رفتم،اسم ايران اصلا تو ليست نبود.
خيلي نگرانم
امروز ٥ ارديبهشت ٩٦ هست
دوست عزیز سلام
اولا اینکه شما حتما با کامپیوتر وارد سایت بشو و از internet explorer استفاده کن فقط.
دوما شما باید شهری که قراره توی سفارتش مصاحبه بدی رو انتخاب کنی. ایران چرا آخه؟ Sad
Category: K1
سفارت: ابوظبی
Evidence Sent: 12 December 2016
Reciept Number:16 December 2016
Approved: 16 March 2017
Case Left NVC: 7 April 2017
Case Number:10 April 2017 تلفنی
NVC approval letter: 15 April 2017
Consulate Recived  Case: 16 April 2017
Interview date: 15 May 2017
Resault: AP

پاسخ
تشکر کنندگان: Dear-NMA
Smile 
سلام به همه دوستان عزیز
دوستان اگر امکانش هست راهنمایی کنید ممنونتون میشم
حدود شش ماه هست که با یه خانم ایرانی سیتیزن امریکا اشنا شدم و قرار است که با هم ازدواج کنیم ودر حال حاضر نامزدیم
توی این شش ماه خانم یه بار به ایران سفر کرده و خیلی با هم عکس داریم حلقه هم که گرفتیم و فاکتور ها موجود میباشند تمام پیاما هم تو تلگرام از روز اول تا الان موجود هستن و میتونم پیرینت بگیرم
به نظرتون با اینکه فقط شش ماه از رابطه ما میگذره کار درستی هست که شروع به تشکیل پرونده تو uscis کنیم ؟
و اینکه ایرانی بودن خانم حساسیتی ایجاد نمیکنه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-28 ساعت 15:44)bailarín نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز
حدود شش ماه هست که با یه خانم ایرانی سیتیزن آمریکا اشنا شدم و قرار است که با هم ازدواج کنیم ودر حال حاضر نامزدیم
توی این شش ماه خانم یه بار به ایران سفر کرده و خیلی با هم عکس داریم حلقه هم که گرفتیم و فاکتور ها موجود میباشند تمام پیاما هم تو تلگرام از روز اول تا الان موجود هستن و میتونم پیرینت بگیرم
به نظرتون با اینکه فقط شش ماه از رابطه ما میگذره کار درستی هست که شروع به تشکیل پرونده تو uscis کنیم ؟

فکر میکنم شما الان کاملا شرایط اقدام رو دارید. سوال دومتون رو درست متوجه نمیشم؟ چه حساسیتی در چه زمینه ای؟ ۹۰ درصد کسانی که به این شیوه اقدام میکنن در این سایت، سیتیزنی که اقدام میکنه برای نامزد مقیم ایران، ایرانی ست.
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنونم از پاسختون کمک زیادی کردید
پاسخ
تشکر کنندگان:
روزتان به خیر و شادی
دوستان اگر وکیل مهاجرتی خوب در لس انجلس می شناسید لطفا معرفی کنید.
ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-28 ساعت 22:05)negar6043 نوشته:  
(2017-05-28 ساعت 15:44)bailarín نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز
حدود شش ماه هست که با یه خانم ایرانی سیتیزن آمریکا اشنا شدم و قرار است که با هم ازدواج کنیم ودر حال حاضر نامزدیم

فکر میکنم شما الان کاملا شرایط اقدام رو دارید. سوال دومتون رو درست متوجه نمیشم؟ چه حساسیتی در چه زمینه ای؟ ۹۰ درصد کسانی که به این شیوه اقدام میکنن در این سایت، سیتیزنی که اقدام میکنه برای نامزد مقیم ایران، ایرانی ست.

مچکرم از پاسختون کمک بزرگی کردید
پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043
دوستان سلام ، کسی هست که برای ویزای نامزدی حدود اکتبر 2016 مصاحبه انجام داده باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من از مصاحبه که در اکتبر ۲۰۱۶ انجام دادم هنوز تو ap موندم و درخواست برای ویزای k ، کسی از دوستان هست که شرایط منو داشته باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
میخوام بدونم تا کی قراره این مدلی بمونه تجربیات شما چی میگه تو این زمینه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-30 ساعت 12:10)arashmh نوشته:  دوستان سلام ، کسی هست که برای ویزای نامزدی حدود اکتبر 2016 مصاحبه انجام داده باشه؟

از شما قدیمی تر هم هست. من میشناسم از دوستانم.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان