کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2017-04-26 ساعت 08:01)ziziii نوشته:  
(2017-04-26 ساعت 04:21)mohammad.63 نوشته:  سلام و عرض ادب و احترام
دوستان کمی کم لطفی کردن سوال اخر من که نزدیک ۲۰ روز پیش گذاشتمو به کل پاسخ ندادن
الان سوالام شده دوتا میپرسم به امید اینکه پاسخی باشه
من دو ماه و ۵ روز پیش اپرو شدم سه روز بعدم نامش اومد که تا دو هفته الی چهار هفته دیگه یه کیس نامبر واست میاد اما همچنان هیچی واسم نیومده یکبارم نامزدم تماس گرفته گفتن باید منتظر باشید ایا این طبیعی هست؟
سوال دوم ایا اگر من از ایران به uscis ایمیل بزنم کیسمو پیگیری بکنم جواب میدن؟یا اگر تماس تلفنی انجام بدم جواب میدن؟یا فقط به نامزدم توی آمریکا پاسخگو هستن؟

salam dooste aziz, man case number ro yek maho nim baad az approve gereftam, dige alan shoma karetun uscis tamum shode, va baraye peygiri bayad ba nvc dar ertebat bashid, mitunin email bezanin beheshun (dar email, esmeo famil, tarikhe tavalod, receipt number ro ba esme petitioner zekr konin), mitunin tamas ham begirin , farghi nemikone khodetun zang bezanin ya namzadetun
تشکر از توضیحات کاملتون
فقط یه سوال واسم‌پیش اومد nvc سایت داره؟اگر داره امکانش هست ادرسشو بهم بدین ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-26 ساعت 08:15)mohammad.63 نوشته:  
دوستان کمی کم لطفی کردن سوال اخر من که نزدیک ۲۰ روز پیش گذاشتمو به کل پاسخ ندادن
من دو ماه و ۵ روز پیش اپرو شدم سه روز بعدم نامش اومد که تا دو هفته الی چهار هفته دیگه یه کیس نامبر واست میاد اما همچنان هیچی واسم نیومده یکبارم نامزدم تماس گرفته گفتن باید منتظر باشید ایا این طبیعی هست؟
سوال دوم ایا اگر من از ایران به uscis ایمیل بزنم کیسمو پیگیری بکنم جواب میدن؟یا اگر تماس تلفنی انجام بدم جواب میدن؟یا فقط به نامزدم توی آمریکا پاسخگو هستن؟

salam dooste aziz, man case number ro yek maho nim baad az approve gereftam, dige alan shoma karetun uscis tamum shode, va baraye peygiri bayad ba nvc dar ertebat bashid, mitunin email bezanin beheshun (dar email, esmeo famil, tarikhe tavalod, receipt number ro ba esme petitioner zekr konin), mitunin tamas ham begirin , farghi nemikone khodetun zang bezanin ya namzadetun
تشکر از توضیحات کاملتون

National Visa Center:
https://travel.state.gov/content/visas/e...e/nvc.html
شماره تماس:
‎0016033340700‎ وقتی تماس میگیرید ممكنه چند بار بگه خطها مشغولند و بعدا تماس بگيريد ولي همين طور مرتب تماس بگيريد تا وصل بشه. و بعد از اون بين 20 تا 40 دقيقه بايد پشت خط بمونيد تا به يك نفر وصل بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.63

تشکر از توضیحات کاملتون

سلام دوست عزیز بنده case number رو تلفنی گرفتم بعد از گذشت حدود یک ماه لز approve شدن. پیشنهاد ن هم تماس تلفنیه.
این شماره تلفنشونه برای قسمت ویزای غیر مهاجرتی:
603-334-0888.
Customer Service Representatives can speak with you Monday through Friday from 7:00 a.m. to 12:00 midnight EST, excluding holidays.

در این قسمت هم میتونید بهشون مسیج بدید، واسه من که حدود 10-15 روز طول کشید که جواب دادن.

https://secureforms.travel.state.gov/ask-nvc.php
Category: K1
سفارت: ابوظبی
Evidence Sent: 12 December 2016
Reciept Number:16 December 2016
Approved: 16 March 2017
Case Left NVC: 7 April 2017
Case Number:10 April 2017 تلفنی
NVC approval letter: 15 April 2017
Consulate Recived  Case: 16 April 2017
Interview date: 15 May 2017
Resault: AP

پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.63
(2017-04-26 ساعت 09:07)mahziar_69 نوشته:  
(2017-04-26 ساعت 08:01)ziziii نوشته:  salam dooste aziz, man case number ro yek maho nim baad az approve gereftam, dige alan shoma karetun uscis tamum shode, va baraye peygiri bayad ba nvc dar ertebat bashid, mitunin email bezanin beheshun (dar email, esmeo famil, tarikhe tavalod, receipt number ro ba esme petitioner zekr konin), mitunin tamas ham begirin , farghi nemikone khodetun zang bezanin ya namzadetun
تشکر از توضیحات کاملتون

سلام دوست عزیز بنده case number رو تلفنی گرفتم بعد از گذشت حدود یک ماه لز approve شدن. پیشنهاد ن هم تماس تلفنیه.
603-334-0888.
Customer Service Representatives can speak with you Monday through Friday from 7:00 a.m. to 12:00 midnight EST, excluding holidays.

در این قسمت هم میتونید بهشون مسیج بدید، واسه من که حدود 10-15 روز طول کشید که جواب دادن.

enam emaileshune
nvcinquiry@state.gov
vali hamintor ke doostemun goftan tamase telephoni behtare, chon javabe emaile mano ye hafte ba takhir dadan.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.63 ، mahziar_69
(2017-04-26 ساعت 09:20)ziziii نوشته:  
(2017-04-26 ساعت 08:15)mohammad.63 نوشته:  تشکر از توضیحات کاملتون

603-334-0888.

enam emaileshune
nvcinquiry@state.gov
vali hamintor ke doostemun goftan tamase telephoni behtare, chon javabe emaile mano ye hafte ba takhir dadan.

اقای مهزیار و خانم زی زی تشکر از راهنمایتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
عرض سلام

یکی از دوستان نزدیک بنده متولد خاک و دارنده ی پاس آمریکا هست که تا 5 سالگی هم اونجا بوده و بعد از اون در رفت و آمد هست خواستم از عزیزان بپرسم امکان مهاجرت و اخذ گرین کارت با توجه به اینکه هر دو مرد هستیم بواسطه ی ازدواج صوری با ایشون امکان پذیر هست؟ با توجه به اینکه ما بیشتر از ده ساله رفاقت داریم هر نوع عکس و مدرکی که ثابت کننده ی آشنایی ما بیش از دو سال باشه هم موجوده! در صورت بله بودن جواب آیا پس از اینکار امکان بازگشت به ایران وجود داره ؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-29 ساعت 02:20)marlonsat نوشته:  عرض سلام

یکی از دوستان نزدیک بنده متولد خاک و دارنده ی پاس آمریکا هست که تا 5 سالگی هم اونجا بوده و بعد از اون در رفت و آمد هست خواستم از عزیزان بپرسم امکان مهاجرت و اخذ گرین کارت با توجه به اینکه هر دو مرد هستیم  بواسطه ی ازدواج صوری با ایشون امکان پذیر هست؟ با توجه به اینکه ما بیشتر از ده ساله رفاقت داریم هر نوع عکس و مدرکی که ثابت کننده ی آشنایی ما بیش از دو سال باشه هم موجوده! در صورت بله بودن جواب آیا پس از اینکار امکان بازگشت به ایران وجود داره ؟!

قسمت اول سوال شما جوابش بله است با توجه به لینک زیر. سوال دوم هم با توجه به شرایط هر فرد جوابش متقییره.

اگر چه ازدواج سوری ریسکیش خیلی‌ زیاده و من به شخصه اصلا توصیه نمیکنم.

https://www.uscis.gov/family/same-sex-marriages
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68
(2017-04-26 ساعت 08:01)ziziii نوشته:  salam dooste aziz, man case number ro yek maho nim baad az approve gereftam, dige alan shoma karetun uscis tamum shode, va baraye peygiri bayad ba nvc dar ertebat bashid, mitunin email bezanin beheshun (dar email, esmeo famil, tarikhe tavalod, receipt number ro ba esme petitioner zekr konin), mitunin tamas ham begirin , farghi nemikone khodetun zang bezanin ya namzadetun
تشکر از توضیحات کاملتون

603-334-0888.

تشکر از اقای مهزیار و خانم زی زی منم کیس نامبر گرفتم وقت مدیکال و نوبت سفارتم همچنین واسه حدود ۴۵ روزه دیگه تشکر از همه کسانی که توی بحث ویزای نامزدی این ۵ ماه خیلی بهم اطلاعت دادن و راهنمایم کردن
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68 ، ziziii ، mahziar_69
سلام دوستان .برای ویزای نامزدی من کیس نامبر اومده .35 روزه .و منتظر ایمیل از سفارت ابوظبی هستم برای وقت مصاحبه .میشه منو راهنمایی کنید که چقدر دیگه باید منتظر باشم و اینکه راهی وجود داره من بدونم پرونده در چه وضعیتیه؟ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ميشه منو راهنمايي كنيد،ما الان يك ماهه كه مدارمون رفته ucsacهنوز هيچ ايميلي هم دريافت نكرديم ممكنه منو راهنمايي كنيد وبگيد مراحل بعدي چيه كه بدونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 12:16)mojgan.s نوشته:  سلام دوستان .برای ویزای نامزدی من کیس نامبر اومده .35 روزه .و منتظر ایمیل از سفارت ابوظبی هستم برای وقت مصاحبه .میشه منو راهنمایی کنید که چقدر دیگه باید منتظر باشم و اینکه راهی وجود داره من بدونم پرونده در چه وضعیتیه؟ممنون

ای وای
دوست من وقتتو داری طلف میکنی که.
شما برو کیس نامبرت رو رهگیری کن اگر نوشته بود Ready باید بری آنلاین وقت مصاحبه تعیین کنی.
هیچ ایمیلی از سفارت ابوظبی برای شما نمیاد تا زمانی که وقت مصاحبه تعیین کنید.

https://ceac.state.gov/ceacstattracker/status.aspx
شما یابد فرم DS-160 رو دقیق و صحی پر کنید و آنلاین سابمیت کنید.
در آخر یه شما Confirmation number میده و باید اون صفحه رو پرینت کنید و پیش خودتون نگه دارید. توصیه من اینه که PDFش رو اول ذخیره کنید که داشته باشیدش.
بعد از اون باید وارد این سایت بشید و در قسمت imgrant Visaکلیک کنید و بعد گزینه ی
I need to apply for a K (Fiancé(e)/Spouse/Child) visa
و باقی مراحل ثبت نام رو طبق راهنمای خود سایت برید جلو.
دقت کنید که ویزای K در گروه ویزاهای غیرمهاجرتیه ولی در سایت ais.usvisa-info به عنوان ویزای مهاجرتیه.
شما بعد از انتخاب گزینه ی بالا و تکمیل مراحل ثبت نام خواهید دید که بالای صفحه رنگش سبز میشه و به ویزای مهاجرتی تغییر پیدا میکنه.
Category: K1
سفارت: ابوظبی
Evidence Sent: 12 December 2016
Reciept Number:16 December 2016
Approved: 16 March 2017
Case Left NVC: 7 April 2017
Case Number:10 April 2017 تلفنی
NVC approval letter: 15 April 2017
Consulate Recived  Case: 16 April 2017
Interview date: 15 May 2017
Resault: AP

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، کسی تجربه مصاحبه آنکارا برای ویزای نامزدی داره؟ من نامه NVC رو یک هفته پیش گرفتم و case status هم در سایت ready نوشته، ولی وقتی با سفارت آنکارا تماس گرفتم گفتن باید منتظر ایمیل از سفارت باشم، کسی همچین تجربه ای داشته؟ آیا نمی شه آنلاین وقت سفارت بگیرم قبل ایمیل سفارت؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
Salam man vizaye namzadi sefarate ankara bodam, 3march mosahebam bod, naghse madarek khordam, ferestadam naghsihamo viza ro 15 bhem dadan, 16 march omadam usa . 18 april ham ezdevajamo sabt kardam , dar rabete ba soal shoma man montazere name nashodam toye hamon name akhar cas number dasht ba hamon for ds160 vaghte mosahebe ro por kardam , name akharamam hanoze k hanoze nayomade , ???on vaght man enjam, bad dar rabete ba tamas ba sefarat karkonash chand bar k sare ghaziye terunp zangidam aslan etelateshon ghadr ma ham nabod , agar shomare ro darid ba hamon formo por konin
(2017-05-09 ساعت 21:12)shaida_usa نوشته:  سلام دوستان، کسی تجربه مصاحبه آنکارا برای ویزای نامزدی داره؟ من نامه NVC رو یک هفته پیش گرفتم و case status هم در سایت ready نوشته، ولی وقتی با سفارت آنکارا تماس گرفتم گفتن باید منتظر ایمیل از سفارت باشم، کسی همچین تجربه ای داشته؟ آیا نمی شه آنلاین وقت سفارت بگیرم قبل ایمیل سفارت؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: shaida_usa
درود بر همگی؛
اول عذرخواهی میکنم اگر سوالم تکراریه، به علت کمبود وقت و تغییر شرایط ترجیح دادم جداگانه بپرسم ممنون میشم دوستانی که در حال انجام پروسه هستند پاسخ بدن:
۱ـ در حال حاضر بطور میانگین اخذ ویزای ازدواج ونامزدی هرکدام چه مدت طول میکشه؟
۲ـ مساله اثبات ارتباط وملاقات حدا قل از دو سال قبل درمورد ویزای ازدواج چقدر جدیه و اگر دو طرف فامیل باشند آیا باز هم باید اثبات بشه از دو سال قبل ملاقات حضوری داشتند؟ و اگر بجای دوسال یک سال و نیم باشه آیا پروسه به همون نسبت عقب میافته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
لطفا راهنمائی کنید
با توجه به تجربیات خودتان لطفا بگید آیا رای دادن در انتخابات تاثیری در ویزا دادن داره مثلا برای ویزای نامزدی اقدام کردن و اگر سفارت شناسنامه زا چک کرد تاثیری دارد که مهر رای انتخابات در آن خورده و یا مشکلی نیست ؟ لطفا اطلاع دهید
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان