کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2012-12-12 ساعت 10:40)piboo نوشته:  
(2012-12-11 ساعت 20:04)negi نوشته:  EAC ورمونت هست، من هم ورمونت بودم. VSC رو در نگارش استفاده می کنند، ولی برای کیس نامبر های ورمونت EAC استفاده می شه.

سلام دوستان
من رسید نامبرو که زدم این متن اومد میشه لطفا اینو برام ترجمه کنیدAcceptance
On November 20, 2012, we determined that this I129F PETITION FOR FIANCE(E) was not properly filed because you submitted an incorrect fee. Therefore, we have rejected your case and returned it to you, including all supporting materials and the incorrect fee. Please review the instructions on the rejection notice you received prior to re-submitting your case.

During the acceptance step USCIS reviews newly received applications and petitions to ensure that they are properly filed (i.e. signed by the applicant, appropriate fees, etc.) USCIS issues a receipt number for the application or petition, and sends a receipt notice to the applicant or petitioner.

Applications and petitions that are not properly filed are rejected with an explanation of why the application is rejected and the corrective action needed. Rejected applications or petitions do not retain their filing date.

The acceptance step is typically completed within 2 business days of when the application is received. With mail time it may take several weeks for you to get the receipt or rejection notice in the mail. If you do not receive your notice within 30 days of mailing your application, please contact our national customer service center at 1-800-375-5283.

متاسفانه نوشته کیس شما برگشت خورده بهتون چون مبلغش رو یا نپرداختین یا درست نپرداختین.باید درستش کنید و دوباره برگردونین USCIS
پاسخ
تشکر کنندگان: piboo ، الهه سابق ، mercedeh2011 ، shabnam.84 ، melisa ، Tomas
(2012-12-12 ساعت 11:13)omnia نوشته:  
(2012-12-12 ساعت 10:40)piboo نوشته:  
(2012-12-11 ساعت 20:04)negi نوشته:  EAC ورمونت هست، من هم ورمونت بودم. VSC رو در نگارش استفاده می کنند، ولی برای کیس نامبر های ورمونت EAC استفاده می شه.

سلام دوستان
من رسید نامبرو که زدم این متن اومد میشه لطفا اینو برام ترجمه کنیدAcceptance
On November 20, 2012, we determined that this I129F PETITION FOR FIANCE(E) was not properly filed because you submitted an incorrect fee. Therefore, we have rejected your case and returned it to you, including all supporting materials and the incorrect fee. Please review the instructions on the rejection notice you received prior to re-submitting your case.

During the acceptance step USCIS reviews newly received applications and petitions to ensure that they are properly filed (i.e. signed by the applicant, appropriate fees, etc.) USCIS issues a receipt number for the application or petition, and sends a receipt notice to the applicant or petitioner.

Applications and petitions that are not properly filed are rejected with an explanation of why the application is rejected and the corrective action needed. Rejected applications or petitions do not retain their filing date.

The acceptance step is typically completed within 2 business days of when the application is received. With mail time it may take several weeks for you to get the receipt or rejection notice in the mail. If you do not receive your notice within 30 days of mailing your application, please contact our national customer service center at 1-800-375-5283.

متاسفانه نوشته کیس شما برگشت خورده بهتون چون مبلغش رو یا نپرداختین یا درست نپرداختین.باید درستش کنید و دوباره برگردونین USCIS

دیگه خسته شدم به خدا
ما که مابه التفاوت مبلغ رو پرداخت کردیم حتی چک دوم رو هم نقد کردند اول 340 دلار بود بعد که گفتند زیادتر شده مابقی رو هم فرستادیمSad
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011 ، Tomas
[
دیگه خسته شدم به خدا
ما که مابه التفاوت مبلغ رو پرداخت کردیم حتی چک دوم رو هم نقد کردند اول 340 دلار بود بعد که گفتند زیادتر شده مابقی رو هم فرستادیمSad
[/quote]
خوب شاید این پیغامشون واسه قبله آپدیت نشده .ظنگ بزن ببین باید چیکار کنی .شمارش هست :
Call 1-800-375-5283;
Press 1 to continue in English;
Press 1 for immigration services;
Press 1 to check the status of an application;
Press 2 if you don't know your receipt number;
Press 2 to connect to a USCIS representative;
پاسخ
تشکر کنندگان: piboo ، الهه سابق ، mercedeh2011 ، shabnam.84 ، melisa ، Tomas
(2012-12-12 ساعت 11:52)omnia نوشته:  [
دیگه خسته شدم به خدا
خوب شاید این پیغامشون واسه قبله آپدیت نشده .ظنگ بزن ببین باید چیکار کنی .شمارش هست :
Call 1-800-375-5283;
[/quote]

omniaجان کاملا درست گفتید تماس گرفتم گفتند که مربوط به قبل بوده ممنون از تمام دوستان که پیگیری کردند
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، rrrraaaazzzz ، الهه سابق ، Tomas
شماره دریافت توی سایت زدم این پیغام داد
نمی فهمم منطورش چیه؟ چی تغییر کرده؟
لطفا شما دوستانی که اطلاعات بیشتری دارین راهنماییم کنید!
Initial Review

On November 13, 2012, your Alien Registration Number was changed relating to your I129F, PETITION FOR FIANCE(E). Please check our website at www.uscis.gov for further updates on your case. Please wait until the end of normal processing time before calling customer service at 1-800-375-5283 for live assistance
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
ما مثلا وكيل داريم ، هيچى ديگه نميگه، ما بايد بهش بگيم كه ياد بگيره ، باسه من نامه از سفارت نيامد، فقط ايميل بود كه شماره کيس رو دادن ، به هر حال مصاحبه ام زانويه هست ، تو ايميل نوشته ، نامه لازم ندارم براى رفتن به مصاحبه ،
You do not need an appointment letter to attend your interview.

دوباره كه ايميل زدم اينو جواب دادن ، يعنى من هيچ مدركى لازم ندارم ، كسى اينجورى بوده ، بدونِ نامه و مدرك بره سفارت ؟ اينم دومين جواب :
You may receive another e-mail if there is anything else missing in your file.

اگه كسى مى دونه لطفا جواب بديد ، خيلى دلواپس هستم ، نكنه اصلا از الان رد Sad
پاسخ
مگه ميشه ، يعنى اگه كامل هم باشه ، خوب مگه اصلِ شناسنامه ، يا مدارك پزشكى ، يا ۲۴۰ دلار پس اينا رو هم من لازم ندارم ، نميدونم چرا اينجوريه ،
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، shabnam.84 ، Tomas
من که هنوز کارم به اونجاها نرسیده اما می دونم اصل شناسنامه. کارت ملی و مدارک پزشکی و اون رسید پرداخت پول و باید همراه داشته باشی.

حالا بازهم بچه ها راهنماییت میکنن عزیزم

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، mercedeh2011 ، melisa ، Tomas
(2012-12-13 ساعت 23:15)melisa نوشته:  ما مثلا وكيل داريم ، ......
اگه كسى مى دونه لطفا جواب بديد ، خيلى دلواپس هستم ، نكنه اصلا از الان رد Sad

چقدر نفوس بدمیزنی مادر نصف شبی
ببین اینقدر نگران نباش
اصل شناسنامه / پاسپورت / کارت ملی / پرینت همون نامه ای شماره ات رو بهت اعلام کردن رو باید دستت باشه بری برای روز سفارت
به علاوه قبض 240 دلار - که حتی من این پول رو پرداخت نکرده بودم تو همون سفارت یه باجه مخصوص داشتن برای گرفتن پول
...
دیگه حالا من باطریم تموم شد ... شب خوش
ناخودآگاه رو باید تربیتش کرد
هر آنچه دلش بخواد فکر می کنه و عملی می کنه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، melisa ، Tomas
دوستان عزیزم.
لطفا از این پس هر مطلبی را در تاپیک مربوط به خودش بگذارید.
پاکسازی و ساماندهی تاپیک ها وقت زیادی می بره.
پنج موضوع مهم انجمن را جزو تاپیک های مهم انجمن قرار دادم که شامل موارد زیرند:
1- ویزای ازدواج
2- ویزای نامزدی
3- واکسیناسیون
4- نحوه اثبات حضور همسر در آمریکا (Domicil)
5- مسایل مربوط به ضامن

خواهشمندم هر سوال را فقط و فقط در تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید.

بسیار سپاسگزارم Smile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، sara mas ، laili ، shabnam.84 ، melisa ، girl ، soheilk ، Tomas
(2012-12-13 ساعت 23:39)melisa نوشته:  مگه ميشه ، يعنى اگه كامل هم باشه ، خوب مگه اصلِ شناسنامه ، يا مدارك پزشكى ، يا ۲۴۰ دلار پس اينا رو هم من لازم ندارم ، نميدونم چرا اينجوريه ،

من هم مصاحبم ژانویه است ولی توی ایمیلی که برام زدن نوشتن چه مدارکی ببرم میگم شما هم ببر کاری به ایمیل اونا نداشته باش
اصل شناسنامه
پاسپورت
مدیکال ریپورت
من چون همسر اولم فوت کرده بود اصل گواهی فوت اون
اصل فرم i-134
240 دلار
و مدارکی که نامزدیتون رو ثابت کنه اگه کیستون نامزدی باشه
نا امیدی
همان امید است
که بوی "نا" میگیرد
از بس که میماند ته دل...
پاسخ
تشکر کنندگان: melisa ، Tomas
درسته پیام جان (من کارت ملی رو هم بردم)
ناخودآگاه رو باید تربیتش کرد
هر آنچه دلش بخواد فکر می کنه و عملی می کنه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: melisa ، Tomas
(2012-12-13 ساعت 22:23)rrrraaaazzzz نوشته:  شماره دریافت توی سایت زدم این پیغام داد
نمی فهمم منطورش چیه؟ چی تغییر کرده؟
لطفا شما دوستانی که اطلاعات بیشتری دارین راهنماییم کنید!
Initial Review

On November 13, 2012, your Alien Registration Number was changed relating to your I129F, PETITION FOR FIANCE(E). Please check our website at www.uscis.gov for further updates on your case. Please wait until the end of normal processing time before calling customer service at 1-800-375-5283 for live assistance

دوستان عزیز
کسی نیست که منو راهنمایی کنه!!!؟؟؟؟
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
(2012-12-13 ساعت 13:39)piboo نوشته:  
(2012-12-12 ساعت 11:52)omnia نوشته:  [
دیگه خسته شدم به خدا
Call 1-800-375-5283;

سلام عزیزم،

یعنی‌ چی‌؟ مگه چکه اولین اقدام ۳۴۰ دلار نیست ؟ بیشتر شده ؟Sad

نامزد من امروز پست کرد مدارکمون رو ،با همون ۳۴۰ دلار چک
omniaجان کاملا درست گفتید تماس گرفتم گفتند که مربوط به قبل بوده ممنون از تمام دوستان که پیگیری کردند
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، rrrraaaazzzz ، Tomas
سلام بچه‌ها ، من یه چیزی تو انجمن خوندم یه کم استرس گرفتم، کسی‌ اگه اطلاع داره می‌شه بهم بگه

من پارسال ۲ بار برای ویزای توریستی اقدام کردم که برادرم رو ببینم اما بهم ویزا ندادن

حالا می‌خوام با نامزدم ازدواج کنم اونجا

ما تازه اقدام کردیم واسه ویزای نامزدی

به نظر شما چون ۲ بار ردّ شدم از ویزای توریستی، ویزای نامزدی من هم ردّ می‌شه؟

یا ویزای غیر مهاجرتی ربطی‌ به ویزای مهاجرتی نداره؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان