کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
هیچ ارتباطی به هم ندارن دوست عزیز. اصلا نگران نباش. ماهیت این دو نوع ویزا زمین تا آسمون با هم فرق میکنه.
منم واسه توریستی ریجکت شدم، الانم واسه ازدواجی اقدام کردم.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، mercedeh2011 ، angel99 ، melisa ، shabnam.84 ، Tomas
مرسى پس هر چى مدرك دارم ميبرم .نامزد م آمريكا ىى هست ، مى خواد بياد آنكارا كه دوباره همديگرو ببينيم ، هم بامن دنبالِ كار ها بياد، سفارت يا مديكال ميتونه همراهم باشه ؟

- نوع ویزا: K1
۲- نامزد سیتیزن یا گرین کارتی: نامزد سیتیزن
۳- تاریخ اولین اقدام: جون ۲۰۱۲
۴- تاریخ درخواست مدارک بیشتر: سپتامبر ۲۰۱۲
۵- تاریخ ارسال مدارک به سفارت: 12nov 2012
۶- مصاحبه: ankara - jan
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
با سلام
در مورد نامزد سیتیزن یا گرین کارتی اطلاعاتی میخواستم

آیا کسانی هستند که بتوان با انها ازدواج کرد و گرین کارت گرفت
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
سلام.
نمیدونم منظورتونو درست متوجه شدم یا نه ولی با گرین کارت نمیشه برای ویزای نامزدی اقدام کرد فقط میشه برا ویزای ازدواج افدام کرد که اونم حدودا 2 تا 3 سال طول میکشه. ولی اگه ستیزن باشن میتونن هم ازدواجی اقدام کنن هم نامزدی که اونا حدود 1 سال طول میکشن. این زمان ها تقربی هستن و ممکنه کم و زیاد بشن.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shabnam.84 ، mercedeh2011 ، melisa ، rrrraaaazzzz ، Tomas
(2012-12-16 ساعت 23:12)angel99 نوشته:  
(2012-12-13 ساعت 13:39)piboo نوشته:  
(2012-12-12 ساعت 11:52)omnia نوشته:  [
دیگه خسته شدم به خدا
ما که مابه التفاوت مبلغ رو پرداخت کردیم حتی چک دوم رو هم نقد کردند اول 340 دلار بود بعد که گفتند زیادتر شده مابقی رو هم فرستادیمSad
خوب شاید این پیغامشون واسه قبله آپدیت نشده .ظنگ بزن ببین باید چیکار کنی .شمارش هست :
Call 1-800-375-5283;
Press 1 to continue in English;
Press 1 for immigration services;
Press 1 to check the status of an application;
Press 2 if you don't know your receipt number;
Press 2 to connect to a USCIS representative;

سلام عزیزم،

یعنی‌ چی‌؟ مگه چکه اولین اقدام ۳۴۰ دلار نیست ؟ بیشتر شده ؟Sad

نامزد من امروز پست کرد مدارکمون رو ،با همون ۳۴۰ دلار چک
omniaجان کاملا درست گفتید تماس گرفتم گفتند که مربوط به قبل بوده ممنون از تمام دوستان که پیگیری کردند
[/quote]

دوستم
ما هم اول 340 دلار پرداخت کردیم اما بعد نامه اومد که باید80 دلار دیگه پرداخت کنیم نامه رو همراه نامه ای که رسید نامبر رو اعلام کرده بودند دادند
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، mercedeh2011 ، rrrraaaazzzz ، Tomas
لطفا اگه كسى مى دونه جواب بده ، مرسى Smile نامزد م آمريكا ىى هست ، مى خواد بياد آنكارا كه دوباره همديگرو ببينيم ، هم بامن دنبالِ كار ها بياد، سفارت يا مديكال ميتونه همراهم باشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، Tomas
(2012-12-19 ساعت 11:19)melisa نوشته:  لطفا اگه كسى مى دونه جواب بده ، مرسى Smile نامزد م آمريكا ىى هست ، مى خواد بياد آنكارا كه دوباره همديگرو ببينيم ، هم بامن دنبالِ كار ها بياد، سفارت يا مديكال ميتونه همراهم باشه ؟

من خیلی نمی دونم، ولی هیچ ایرادی هم برای این کار نمی بینمSmile
موفق باشی!
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، melisa ، mercedeh2011 ، Tomas
میتونن همراه شما باشن ولی نمیذارن وارد بشن و فکر میکنم تو سالن انتظار یا یه همچین جایی باید منتظر بمونن.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، الهه سابق ، melisa ، shabnam.84 ، mercedeh2011 ، Tomas
سیتزن هر کشوری در هر شرایطی می تونه وارد سفارت اون کشور بشه. مخصوصا در روز مصاحبه این خیلی عادی هست که می تونند زمان مصاحبه در کنار شما باشند. فقط در مورد آنکارا من شنیدم که روزهای که متقاضی خیلی زیاد باشه و سفارت روز شلوغی داشته باشه، ممکنه که اجازه ورود به همراه رو ندند.
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، melisa ، Tomas
بچه هایی که مصاحبه شون نزدیکه، برای تعیین اداره پستی که ویزارو واستون پست میکنه و همچنین عقب انداختن وقت مصاحبه (در صورتی که میخواهید وقتو عقب بندازین) باید توی این سایت ثبت نام کنید.

http://usvisa-info.com/
اول باید کشور ایرانو انتخاب کنید بعد توی صفحه باز شده، لینک ماموریت ترکیه یا ارمنستان (بسته به اینکه مصاحبتون کجاست)، بعد توی صفحه باز شده، ایجاد حسابو بزنید. صفحه ثبت نام که اومدش، خط اول نام خانوادگیه و خط دوم نام هستش (اشتباها هر دو رو نوشته نام خانوادگی)، بعد از ثبت نام باید اداره پستی رو که قراره ویزاتونو بهتون تحویل بده انتخاب کنید. به روش زیر:
باید بری توی لینک "مدارک را برای بخش کنسولگری ارسال کنید" بعد که اونو زدی، لینک ویزای مهاجرتی رو بزن، بعد گزینه ضمانت خانوادگی رو تیک بزن بعد بزن ارسال بعد دوباره بزن ارسال بعد بزن ادامه و بعدشم آدرس اداره پستی رو که میخوای از اونجا ویزات واست فرستاده بشه، تعیین کن.
البته واسه ویزاهای K-1 فکر کنم گزینه ها فرق کنه. خودتون چک کنید دیگه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، rrrraaaazzzz ، mercedeh2011 ، melisa ، Tomas
(2012-12-20 ساعت 13:21)الهه سابق نوشته:  بچه هایی که مصاحبه شون نزدیکه، برای تعیین اداره پستی که ویزارو واستون پست میکنه و همچنین عقب انداختن وقت مصاحبه (در صورتی که میخواهید وقتو عقب بندازین) باید توی این سایت ثبت نام کنید.

اول باید کشور ایرانو انتخاب کنید بعد توی صفحه باز شده، لینک ماموریت ترکیه یا ارمنستان (بسته به اینکه مصاحبتون کجاست)، بعد توی صفحه باز شده، ایجاد حسابو بزنید. صفحه ثبت نام که اومدش، خط اول نام خانوادگیه و خط دوم نام هستش (اشتباها هر دو رو نوشته نام خانوادگی)، بعد از ثبت نام باید اداره پستی رو که قراره ویزاتونو بهتون تحویل بده انتخاب کنید. به روش زیر:
باید بری توی لینک "مدارک را برای بخش کنسولگری ارسال کنید" بعد که اونو زدی، لینک ویزای مهاجرتی رو بزن، بعد گزینه ضمانت خانوادگی رو تیک بزن بعد بزن ارسال بعد دوباره بزن ارسال بعد بزن ادامه و بعدشم آدرس اداره پستی رو که میخوای از اونجا ویزات واست فرستاده بشه، تعیین کن.
ممنون الهه جان. انگار لینک دوبی فعال نیست.،.،.،.، کسی امتحان کرده؟
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011 ، Tomas
(2012-12-20 ساعت 13:21)الهه سابق نوشته:  بچه هایی که مصاحبه شون نزدیکه، برای تعیین اداره پستی که ویزارو واستون پست میکنه و همچنین عقب انداختن وقت مصاحبه (در صورتی که میخواهید وقتو عقب بندازین) باید توی این سایت ثبت نام کنید.

ای بابا من دقیقا هر 4 تایی که نوشته بود نام خانوادگی ، فامیلیم رو نوشتم Sad....
ویرایش هم نداره... شماره پاسپورتم رو هم که موقع ثبت نام دادم... چی کار کنم حالا؟ Sad
یه حساب دیگه باز کنم مشکلی پیش نمیاد چون شماره پاسپورتم رو دادم
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas
وای باورم نمی‌شه به ما ۳ روزه کیس نامبر دادن . هووراا
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، omnia ، saba.m ، piboo ، shabnam.84 ، Tomas
آرین عزیز بهشون ایمیل بزم. منم همین اشتباهو کردم، بهشوه ایمیل زدم، فرداش جواب دادن که اصلاحش کردن
ایمیلشون:
contactus_fa_tr@visaops.com
نحوه ایمیل زدن هم همون شکلیه که به NVC میزدی. فقط شماره پاسپورت رو هم توی ایمیلت بزن
پاسخ
تشکر کنندگان: arian307 ، Tomas
(2012-12-22 ساعت 07:04)angel99 نوشته:  وای باورم نمی‌شه به ما ۳ روزه کیس نامبر دادن . هووراا

انجل عزیز
کی مدارک خودتونو ارسال کردید و چقدر طول کشید تا کیس نامبرگرفتید
فکر کنم شما بودید که گفتید چک 340 دلاری فرستاده بودید اره؟
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، angel99 ، shabnam.84 ، rrrraaaazzzz ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان