آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

مراحل سیتیزن شدن
سلام بر مهاجرسراییان

علی الاخصوص هم ولایتی های من در تگزاس - دالاس که در پروسه سیتیزنی هستند یا بودند بین ‎2015‎ و ‎2106‎
سوالاتی مطرح می کنم که اگر صلاح دونستید پاسخ بفرمایید: ‎Smile
Wink
فقط لطفا" کوتاه و به ازای هر سوال جواب جداگانه مرحمت فرمایید.

1- از زمان ارسال مدارک کامل به ‎Lock-box‎ یا نشانی ‎USCIS‎ در لوییسویل (برای ساکنان تگزاس) تا شروع پروسه یا مطلع شدن از شروع چه مدت طول کشید؟
2- اولین تماس ‎USCIS‎ با صاحب پرونده از چه طریق انجام شد؟ از بابت حصول پرونده تان یا تایید تکمیل /نقص مدارک چه طور به شما اطلاع رسانی شد ؟
3- از جواب سوال 2 تا نقد شدن وجه پرداختی تان چه زمان به طول انجامید ؟
4- قرار اخذ اثر انگشت چه مدت بعد تر تعیین گردید و کدام مراکز ‎Bio-metric‎ برای دالاس نشینان مطرح می شوند بری انجام کار (ادرس ها )؟
5- پس از تکمیل مرحله ثبت و تشخیص هویت تماس پستی / الکترونیکی بعدی از جانب ‎USCIS‎ کی و با چه مضمونی با شما برقرار شد ؟
6- کتابچه راهنمای این آزمون و ‎...‎ در کدام مرحله برایتان ارسال شد؟
7- از زمان ارسال اولیه مدارک تا روز امتحان/مصاحبه چه مدت زمان طول کشید؟
8- پس از قبولی در آزمون/مصاحبه چه مدت تا روز "قسم یاد کردن" زمان برد؟
9- مراکزی که برای دالاس نشینان و حومه برای ‎Ceremony‎ اختصاص یافت کجا ها می تواند تعیین گردد؟
و سوال آخر
‎10-‎ متوسط زمان انتظار تا رسیدن به نتیجه نهایی و کسب ‎Certificate‎  چه مدت طول کشید؟( برای آنهایی که از دالاس و حومه اقدام کردند)

این سوالات می توانند  سوال افراد بسیاری باشند . پس جوابها می توانند بعنوان مرجع پاسخ گویی به ابهامات موارد مراجعه آتی قرار گیرند

سپاس
همه تازه وارد یا قدیمی مهاجرسرا توجه کنند... طبق آخرین آسیب مالی وارده به من از طرف خانم ‎Melika (‎ تور لیدر و شخصی که در دبی و ابوظبی انجام امور سفارت آمریکا رو برای ایرانیان انجام می ده ) شدیدا" اخطار می کنم که از وی و شرکتهایی که معرفی می کنند پرهیز کنید... پس از شکایت از شرکت " سپند " در تهران از وابستگان به ایشان، مطلع شدم که بیش از 10 فقره شکایت از مجموعه ایشان تحت پیگیرد قرار دارند بابت اخذ هزینه های هنگفت پیکاپ ویزا ‎!!!
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2016-09-29 ساعت 11:44)maxsupermax نوشته:  
سلام بر مهاجرسراییان

علی الاخصوص هم ولایتی های من در تگزاس - دالاس که در پروسه سیتیزنی هستند یا بودند بین ‎2015‎ و ‎2106‎
سوالاتی مطرح می کنم که اگر صلاح دونستید پاسخ بفرمایید: ‎Smile
Wink
فقط لطفا" کوتاه و به ازای هر سوال جواب جداگانه مرحمت فرمایید.

1- از زمان ارسال مدارک کامل به ‎Lock-box‎ یا نشانی ‎USCIS‎ در لوییسویل (برای ساکنان تگزاس) تا شروع پروسه یا مطلع شدن از شروع چه مدت طول کشید؟
2- اولین تماس ‎USCIS‎ با صاحب پرونده از چه طریق انجام شد؟ از بابت حصول پرونده تان یا تایید تکمیل /نقص مدارک چه طور به شما اطلاع رسانی شد ؟
3- از جواب سوال 2 تا نقد شدن وجه پرداختی تان چه زمان به طول انجامید ؟
4- قرار اخذ اثر انگشت چه مدت بعد تر تعیین گردید و کدام مراکز ‎Bio-metric‎ برای دالاس نشینان مطرح می شوند بری انجام کار (ادرس ها )؟
5- پس از تکمیل مرحله ثبت و تشخیص هویت تماس پستی / الکترونیکی بعدی از جانب ‎USCIS‎ کی و با چه مضمونی با شما برقرار شد ؟
6- کتابچه راهنمای این آزمون و ‎...‎ در کدام مرحله برایتان ارسال شد؟
7- از زمان ارسال اولیه مدارک تا روز امتحان/مصاحبه چه مدت زمان طول کشید؟
8- پس از قبولی در آزمون/مصاحبه چه مدت تا روز "قسم یاد کردن" زمان برد؟
9- مراکزی که برای دالاس نشینان و حومه برای ‎Ceremony‎ اختصاص یافت کجا ها می تواند تعیین گردد؟
و سوال آخر
‎10-‎ متوسط زمان انتظار تا رسیدن به نتیجه نهایی و کسب ‎Certificate‎  چه مدت طول کشید؟( برای آنهایی که از دالاس و حومه اقدام کردند)

این سوالات می توانند  سوال افراد بسیاری باشند . پس جوابها می توانند بعنوان مرجع پاسخ گویی به ابهامات موارد مراجعه آتی قرار گیرند

سپاس

1) ۳هفته
2) نامه
3)نمیدونم
4) ۵ هفته بعد از ارسال مدارک, ‎Fort Worth‎
5) نامه
6)روز انگشت نگاری تحویلتان میدهند
7) ۱۷ هفته
8) ۳هفته
‎Irving ( 9‎
10) ۵ماه
ارسال مدارک ‎F2A‎ (همسرم): ‎4Sep ,2013,‎ رسید مدارک: ‎9Sep, 2013,‎  اپرو: ‎9Oct, 2013 ,‎ دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): ‎18Nov, 2013‎
پرداخت ‎22Nov, 2013: DS 261 $88‎  ,پرداخت ‎230$ :2013, Dec 11,‎ ارسال مدارک: ‎2013, 19 Dec ,‎ تکمیل پرونده: ‎2014, 27 NVC) Jan).‎ تاریخ مصاحبه ‎2015, Jun 3 ,‎ کلیر ‎1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا ‎2015, 9Sep‎
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به ‎USCIS , NVC‎ ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج ‎Interview Questions+‎

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: maxsupermax ، sina454 ، armehraboon ، Pargosha
دوستان ما برای فرستادن فرم سیتیزنشیپ باید کپی مدرک ازدواج رو هم بفرستیم که متاسفانه اصل ترجمه سند ازدواج رو روز مصاحبه از ما گرفتن و برنگردوندن بهمون! آیا کسی تجربه مشابه داشته؟ آیا میتونیم ترجمه شناسنامه رو که مشخصات همسر رو هم نوشته به عنوان مدرک ازدواج بفرستیم ؟   ممنون میشم از راهنمایی تون
شماره کیس:2011as10000
تاریخ نامه قبولی ‎:may18th,2010‎
تاریخ کارنت شدن کیس:November
تاریخ دریافت نامه دوم ‎: nov1t,2010‎
تاریخ مصاحبه ‎: dec19th,2010‎
دریافت کلیرنس:همسرم ‎jan4th,‎ خودم(حدودا 9ماه طول کشید)August ‎16th.‎
تاریخ مهاجرت:February ‎1st‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
یه سوال.
با انتخاب شدن ترامپ، چه تغییری در وضعیت ما که گرین کارت داریم پیش میاد؟
آیا موردی برای نگرانی هست؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2016-11-09 ساعت 15:52)atlantis770 نوشته:  
یه سوال.

فکر نمیکنم برای کسانی‌ که گرین کارد دارن مشکلی‌ پیش بیاد (هرچند ما خودمون هم از ترس اینکه مشکلی‌ پیش بیاد بعد از مدت‌ها پشت گوش انداختن اقدام کردن برای سیتیزنشیپ سریع اقدام کردیم)، اما نظر من اینه که کسانی‌ که گرین کارد دارن به عنوان رزیدنت قانونی‌ محسوب میشن و مشمول قانون اساسی‌ میشن که رئیس جمهور هم قدرت تغیرش رو نداره. ترامپ حرفش بیشتر رو مهاجران غیر قانونی‌ هست که وبال گردن آمریکا شدن نه کسانی‌ که خودشون اجازه مهاجرت دادن، (مثلا الان کلی‌ مکزیکی غیر قانونی‌ اینجا هستن که اجازه کار ندارن اما به صرف اینکه بچه‌هاشون اینجا به دنیا میان ماهیانه برای هر بچه کلی‌ پول از دولت میگیرن برای همین پشت سر هم بچه دار میشن که این خودش کلی‌ هزینه برای دولت داره). اما شاید مثلا کلا برنامه لاتاری رو در آینده بردارن و دیگه مهاجر نگیرن، اما اینکه برای کسانی‌ که الان ساکن قانونی‌ هستن مشکل پیش بیاد خیلی‌ خیلی‌ بعیده. اما خوب ترامپِ دیگه  . ‎. .‎ هر لحظه باید منتظر سورپرایز باشیم ‎Sad
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: maxsupermax ، atlantis770 ، sib 24 ، ed2008
(2016-11-08 ساعت 21:39)sunrise نوشته:  
دوستان ما برای فرستادن فرم سیتیزنشیپ باید کپی مدرک ازدواج رو هم بفرستیم که متاسفانه اصل ترجمه سند ازدواج رو روز مصاحبه از ما گرفتن و برنگردوندن بهمون! آیا کسی تجربه مشابه داشته؟ آیا میتونیم ترجمه شناسنامه رو که مشخصات همسر رو هم نوشته به عنوان مدرک ازدواج بفرستیم ؟   ممنون میشم از راهنمایی تون

سلام.
یعنی یه اصله ترجمه رسمی اضافه یا حتی یه نسخه (کپی) از ترجمه رو هم ندارید که بفرستید همراه مدارکتون ؟ بگید ایران براتون ترجمه مجدد کنن پستی بهتون برسونن ولی این سری که به دستتون رسید اصل رو نگه دارید کپی رو براشون به همراه مدارک بفرستید ‎....‎ من از همه مدارکمون یعنی از همه چی دو نسخه" اصله ترجمه رسمی" دارم . مدارکتون رو ناقص نفرستید همین جوری یه پروسه شهروندی عادی تو تگزاس نزدیک 10 ماه طول میکشه حالا حساب کنید اگر نقص پرونده هم داشته باشه... ولی با خوده یو اس سی آی هم تلفنی مطرح کنید اگر محکم تر جواب نیاز دارید ‎...!‎
همه تازه وارد یا قدیمی مهاجرسرا توجه کنند... طبق آخرین آسیب مالی وارده به من از طرف خانم ‎Melika (‎ تور لیدر و شخصی که در دبی و ابوظبی انجام امور سفارت آمریکا رو برای ایرانیان انجام می ده ) شدیدا" اخطار می کنم که از وی و شرکتهایی که معرفی می کنند پرهیز کنید... پس از شکایت از شرکت " سپند " در تهران از وابستگان به ایشان، مطلع شدم که بیش از 10 فقره شکایت از مجموعه ایشان تحت پیگیرد قرار دارند بابت اخذ هزینه های هنگفت پیکاپ ویزا ‎!!!
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: sib 24 ، sunrise
(2016-11-09 ساعت 20:04)sunrise نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 15:52)atlantis770 ‎pid='731433 نوشته:  
یه سوال.

فکر نمیکنم برای کسانی‌ که گرین کارد دارن مشکلی‌ پیش بیاد (هرچند ما خودمون هم از ترس اینکه مشکلی‌ پیش بیاد بعد از مدت‌ها پشت گوش انداختن اقدام کردن برای سیتیزنشیپ سریع اقدام کردیم)، اما نظر من اینه که کسانی‌ که گرین کارد دارن به عنوان رزیدنت قانونی‌ محسوب میشن و مشمول قانون اساسی‌ میشن که رئیس جمهور هم قدرت تغیرش رو نداره. ترامپ حرفش بیشتر رو مهاجران غیر قانونی‌ هست که وبال گردن آمریکا شدن نه کسانی‌ که خودشون اجازه مهاجرت دادن، (مثلا الان کلی‌ مکزیکی غیر قانونی‌ اینجا هستن که اجازه کار ندارن اما به صرف اینکه بچه‌هاشون اینجا به دنیا میان ماهیانه برای هر بچه کلی‌ پول از دولت میگیرن برای همین پشت سر هم بچه دار میشن که این خودش کلی‌ هزینه برای دولت داره). اما شاید مثلا کلا برنامه لاتاری رو در آینده بردارن و دیگه مهاجر نگیرن، اما اینکه برای کسانی‌ که الان ساکن قانونی‌ هستن مشکل پیش بیاد خیلی‌ خیلی‌ بعیده. اما خوب ترامپِ دیگه  . ‎. .‎ هر لحظه باید منتظر سورپرایز باشیم ‎Sad

به نظر من تغییر خاصی به وجود نخواهد آمد. چون مشکل انها با مهاجران غیرقانونی است.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: atlantis770
(2016-11-10 ساعت 11:34)maxsupermax نوشته:  
(2016-11-08 ساعت 21:39)sunrise ‎pid='731315 نوشته:  

سلام.
یعنی یه اصله ترجمه رسمی اضافه یا حتی یه نسخه (کپی) از ترجمه رو هم ندارید که بفرستید همراه مدارکتون ؟ بگید ایران براتون ترجمه مجدد کنن پستی بهتون برسونن ولی این سری که به دستتون رسید اصل رو نگه دارید  کپی رو براشون به همراه مدارک بفرستید ‎....‎ من از همه مدارکمون یعنی از همه چی دو نسخه" اصله ترجمه رسمی" دارم . مدارکتون رو ناقص نفرستید همین جوری یه پروسه شهروندی عادی تو تگزاس نزدیک 10 ماه طول میکشه حالا حساب کنید اگر نقص پرونده هم داشته باشه... ولی با خوده  یو اس سی آی هم تلفنی مطرح کنید اگر محکم تر جواب نیاز دارید ‎...!‎

سلام، ممنون از پاسخ و راهنماییتون. من با یو اس‌ سی‌ آی‌ اس‌ تماس گرفتم و متوجه شدم فقط کسانی‌ که از طریق ازدواج وارد آمریکا شدن نیاز دارن که مدرک ازدواج رو همراه با فرم سیتیزنشیپ بفرستن، خوشبختانه ما که ویزامون لاتاری بوده احتیاج به مدرک ازدواج نداریم (فقط ۲ قطعه عکس ، کپی‌ گرین کارد، و هزینه ۶۸۰ دلار). من آنلاین هم چک کردم فرم ‎M-477 Document Checklist‎ هم همین رو نوشته.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ميشه مدارك مورد نياز براي سيتي زن شدن براي كسي كه با ويزاي ازدواج اومده رو بگيد؟منظورم كاغذ بازيش هست شرايطش رو ميدونم ، به جز فرم ‎N 400‎ بايد مدارك اثبات حضور در امريكا و اثبات با هم زندگي كردن رو هم درباره بفرسيم؟ چون براي تمديد گرين كارت از دو ساله به ده ساله همه مدارك اثبات رو فرستاديم دوباره من شنيدم دوباره براي سيتي زن شدن لازمه، كسي مي دونه ?
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان