کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
(2017-05-25 ساعت 09:49)javad335 نوشته:  با سلام و عرض ادب يه سوال خدمت دوستان داشتم . مخواستم بپرسم كسى اطلاع داره منطقه flower mound چه جور منطقه اى هست ؟ ممنون از وقتى كه ميزاريد .

كسى از دوستان جواب سوال بنده رو نميدونست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Persischer
(2017-05-27 ساعت 16:44)javad335 نوشته:  
(2017-05-25 ساعت 09:49)javad335 نوشته:  با سلام و عرض ادب يه سوال خدمت دوستان داشتم . مخواستم بپرسم كسى اطلاع داره منطقه flower mound چه جور منطقه اى هست ؟ ممنون از وقتى كه ميزاريد .

http://www.flower-mound.com/
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: Persischer
Wink 
(2017-05-27 ساعت 16:44)javad335 نوشته:  

city-data.com Flower Mound
آمار این سایت بسیار معتبر نشون میده که جای خیلی خوبیه. من بیاد ندارم که کسی از بچه های مهاجرسرا اونجا ساکن باشه. اگر شما به سلامتی ساکن شدید یا اطلاعات دست اولی ـ به شهادت چشم و گوش - بدست آوردید، لطفا دریغ نکنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، sib 24
(2010-05-07 ساعت 01:46)mahdis نوشته:  سلام دوست عزیز
در خصوص کلاس دقیق نمیدونم ولی اینجا ( دالاس ) هستن باشگهایی که ۲۴ ساعته هستن ولی براتون سوال میکنم
در ضمن  دوستان هر کسی قصد اومدن به دالاس رو داشته باشه ما هر کمکی از دستمون بر بیاد براتون انجام میدیم از گرفتن خونه تا اومدن از فرودگاه و ...
زمانی که امدیم خیلی اذیت نشدیم چون خونه رو کسی از طرف ما دیده بود و ما هم حساسیت نشون ندادیم و اولین خونه رو قرارداد بستیم در کل سختی نکشیدیم و دوست داریم  دوستانی که قصد مهاجرت دارن  کمکشون کنیم  تا از سفرشون لذت ببرن
به هر حال ما  ( من و همسرم ) در خدمت دوستان هستیم

همگی موفق باشید

درود بر شرفت ای بزرگوار وجود شما ایرایهای متمدن و فرهیخته باعث ارامش روح و روان است امیدوارم خدا در همه مراحل زندگیتون یارتون کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، mahdii ، metigor ، Plano ، سریوس ، نیم سیم
ممنون از دوستان یک سوال فنی بنظرتون کدوم ایالت خوبه برای کار و تحصیل از طرفی هزینه هاش پایین باشه و زود بشه کار پیدا کرد و روپا بیاد ادم راسیاتش من 26سالمه خیلی هنر کنم خودما برسونم ب امریکا واقعا بعدشا نمیدونم چ خاکی ب سرم بریزم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-30 ساعت 01:41)farzadso نوشته:  ممنون از دوستان یک سوال فنی بنظرتون کدوم ایالت خوبه برای کار و تحصیل از طرفی هزینه هاش پایین باشه و زود بشه کار پیدا کرد و روپا بیاد ادم راسیاتش من 26سالمه خیلی هنر کنم خودما برسونم ب آمریکا واقعا بعدشا نمیدونم چ خاکی ب سرم بریزم

برو ایالت واشنگتن شهرهای اطراف سیاتل مانند بلویو یا ردمند یا کرکلند و ...
ساکن آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-28 ساعت 00:15)rahghozar نوشته:  سلام دوستان خوب دالاس نشین. من و همسر و دختر 16 ساله ام اگر مشکلی پیش نیاد قراره بیایم دالاس. خودم ارشد روان شناسی دارم و کارهای فنی هم زیاد بلدم مثل خیاطی، نجاری، نقاشی ساختمان و غیره. همسرم مهندس نقشه برداره و کارشناس عمرانه و آرایشگری و خیاطی هم وارده. انجام کارهای جنرال هم برامون مشکلی نیست. زبان من بد نیست ولی همسرم کمتر از من زبان بلده که باید بیشتر بخونه. سوالات من ایناست: 1-کارهای اولیه که بتونیم زندگی مون رو گذران کنیم اون جا تو چه حیطه ایه و میزان حقوق اولیه چقدره ؟ 2- اجاره یه آپارتمان 2 خوابه خوب تو منطقه مناسب جقدره؟3- آیا در آینده امکان ادامه تحصیل در رشته تحصیلی مون و همچنین بازار کار روان شناسی و نقشه برداری هست؟ از دوستانی که زحمت جواب دادن رو می کشند، پیشاپیش سپاسگذارم.

با سلام
أجاره اپارتمان ٢ خوابه از ٩٠٠ تا ٢٠٠٠ ( تا جايي كه من اطلاع دارم )
تا جايي كه ميتونيد روي زبان بيشتر كار كنيد بيشتر و بيشتر ?
به نظر من گرفتن گواهينامه رو تو اولين اولويت هاتون بگذاريد
ايين نامه روانلاين امتحان بدهيد و در شهر هاي كوچك أطراف بگرديد براي اولين وقت امتحان شهري
براي شروع خيلي از دوستان كار در فروشگاه هايي از جمله والمارت و راس و ... انتخاب ميكنند براي راه افتادن زبان و يكم آشنا شدن با محيط بد نيست
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، hosseinkht
سلام از دوستان عزیز که در ایالت دالاس امریکا زندگی می کنند خواهش میکنم اگر براشون امکان داره، و از موسسات خیریه اون ایالت اطلاعی دارند، جهت نجات جون یک انسان ،شماره تماس یا ادرس پستی از اون موسسات رو در اختیار من قرار بدهند. یک دنیا تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-10 ساعت 10:07)mahdii نوشته:  
(2016-10-28 ساعت 00:15)rahghozar نوشته:  سلام دوستان خوب دالاس نشین. من و همسر و دختر 16 ساله ام اگر مشکلی پیش نیاد قراره بیایم دالاس. خودم ارشد روان شناسی دارم و کارهای فنی هم زیاد بلدم مثل خیاطی، نجاری، نقاشی ساختمان و غیره. همسرم مهندس نقشه برداره و کارشناس عمرانه و آرایشگری و خیاطی هم وارده. انجام کارهای جنرال هم برامون مشکلی نیست. زبان من بد نیست ولی همسرم کمتر از من زبان بلده که باید بیشتر بخونه. سوالات من ایناست: 1-کارهای اولیه که بتونیم زندگی مون رو گذران کنیم اون جا تو چه حیطه ایه و میزان حقوق اولیه چقدره ؟ 2- اجاره یه آپارتمان 2 خوابه خوب تو منطقه مناسب جقدره؟3- آیا در آینده امکان ادامه تحصیل در رشته تحصیلی مون و همچنین بازار کار روان شناسی و نقشه برداری هست؟ از دوستانی که زحمت جواب دادن رو می کشند، پیشاپیش سپاسگذارم.

با سلام
أجاره اپارتمان ٢ خوابه از ٩٠٠ تا ٢٠٠٠ ( تا جايي كه من اطلاع دارم )
تا جايي كه ميتونيد روي زبان بيشتر كار كنيد بيشتر و بيشتر ?
به نظر من گرفتن گواهينامه رو تو اولين اولويت هاتون بگذاريد
ايين نامه روانلاين امتحان بدهيد و در شهر هاي كوچك أطراف بگرديد براي اولين وقت امتحان شهري
براي شروع خيلي از دوستان كار در  فروشگاه هايي از جمله والمارت و راس و ... انتخاب ميكنند براي راه افتادن زبان و يكم آشنا شدن با محيط بد نيست

تشکر دوست عزیز خیلی لطف کردید.
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: mahdii
سلام من تازه ویزا گرفتم خلبان بودم در ایران و می خوام ادامه بدم به نظر شما دالاس شهری مناسب است و چه مدت زمان طول می کشه گواهینامه بگیرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان کسی در منطقه plano زندگی میکنه؟ اطلاعاتی در مورد امنیت و هزینه آپارتمان و مدارس ابتدایی و آب و هوا وکلا وضعیت این منطقه میخواستم.
با تشکر
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-30 ساعت 01:39)farzadso نوشته:  
(2010-05-07 ساعت 01:46)mahdis نوشته:  سلام دوست عزیز
در خصوص کلاس دقیق نمیدونم ولی اینجا ( دالاس ) هستن باشگهایی که ۲۴ ساعته هستن ولی براتون سوال میکنم
در ضمن  دوستان هر کسی قصد اومدن به دالاس رو داشته باشه ما هر کمکی از دستمون بر بیاد براتون انجام میدیم از گرفتن خونه تا اومدن از فرودگاه و ...
زمانی که امدیم خیلی اذیت نشدیم چون خونه رو کسی از طرف ما دیده بود و ما هم حساسیت نشون ندادیم و اولین خونه رو قرارداد بستیم در کل سختی نکشیدیم و دوست داریم  دوستانی که قصد مهاجرت دارن  کمکشون کنیم  تا از سفرشون لذت ببرن
به هر حال ما  ( من و همسرم ) در خدمت دوستان هستیم

همگی موفق باشید

درود بر شرفت ای بزرگوار وجود شما ایرایهای متمدن و فرهیخته باعث ارامش روح و روان است امیدوارم خدا در همه مراحل زندگیتون یارتون کنه.
سلام و عرض ادب
خیلی ممنون از کمکی که میکنید امکانش هست که ما هم از شما بتونیم کمک بگیریم چون قصد مهاجرت به دالاس رو داریم البته بعد از مصاحبه که ابان ماه هست چجوری میتونم با شما در ارتباط باشم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-19 ساعت 13:15)mfarazz نوشته:  سلام
دوستان کسی در منطقه plano زندگی میکنه؟ اطلاعاتی در مورد امنیت و هزینه آپارتمان و مدارس ابتدایی و آب و هوا وکلا وضعیت این منطقه میخواستم.
با تشکر

با سلام
در خصوص اب و هوا معمولا از تهران خنك تر هستش ولي به علت رطوبت بيشتر يكم تحمل گرماش سخت تر هستش دو خصوص مدارس ظاهرا غرب پلينو مدارس خوبي داره از نظر امنيت به نظر من خوبه و باز هم فكر كنم غرب پلينو بهتر باشه قيمت اپارتمان يك خوابه از ٩٠٠ تا ١٥٠٠ و دو خوابه از ١١٠٠ تا ٢٠٠٠ دلار البته تا جايي كه من اطلاع دارم
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، gbtm ، mfarazz
(2017-06-29 ساعت 08:24)mahdii نوشته:  
با تشکر

با سلام
در خصوص اب و هوا معمولا از تهران خنك تر هستش ولي به علت رطوبت بيشتر يكم تحمل گرماش سخت تر هستش دو خصوص مدارس ظاهرا غرب پلينو مدارس خوبي داره  از نظر امنيت به نظر من خوبه و باز هم فكر كنم غرب پلينو بهتر باشه قيمت اپارتمان يك خوابه از ٩٠٠ تا ١٥٠٠ و دو خوابه از ١١٠٠ تا ٢٠٠٠ دلار البته تا جايي كه من اطلاع دارم
با سلام
چند ماه از سال با رطوبت بالای هوا مشکل دارید؟میزان رطوبت مثل شهرهای جنوبی ایران خودمون هستش؟

با تشکر
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-30 ساعت 19:49)mfarazz نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 08:24)mahdii نوشته:  
با تشکر

با سلام
در خصوص اب و هوا معمولا از تهران خنك تر هستش ولي به علت رطوبت بيشتر يكم تحمل گرماش سخت تر هستش دو خصوص مدارس ظاهرا غرب پلينو مدارس خوبي داره  از نظر امنيت به نظر من خوبه و باز هم فكر كنم غرب پلينو بهتر باشه قيمت اپارتمان يك خوابه از ٩٠٠ تا ١٥٠٠ و دو خوابه از ١١٠٠ تا ٢٠٠٠ دلار البته تا جايي كه من اطلاع دارم
با سلام
چند ماه از سال با رطوبت بالای هوا مشکل دارید؟میزان رطوبت مثل شهرهای جنوبی ایران خودمون هستش؟

با تشکر
من چون در شهر هاي جنوبي ايران زندگي نكردم خيلي مقاييسه دقيقي نميتونم داشته باشم فكر كنم ٢ ماه هوا يكم اذيت كنه البته اون هم به شغل كه ابنجا خواهيد داشت و سليقه شما در صوص اب و هوا بستگي داره چون فروشگاه ها و محيط هاي سر بسته و خانه ها كه به لطف سيستم هاي خنك كننده خيلي خنك هستند در ماشين هم كه كولر ما رو ياري ميكنه ?
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، mfarazz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان