کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
(2018-01-03 ساعت 17:04)spider007 نوشته:  سلام دوستان
براي من يه موقعيت شغلي پيش اومده اينجا كه بايد درايوين لايسنس ام رو از كاليفرنيا به تگزاس تبديل كنم ولي چون توي تگزاس ادرسي ندارم توي دي ام وي به مشكل خوردم.
مي خواستم ببينم كسي برا اين مشكل راه حلي داره يا ميتونه براي ادرس بنده رو كمك كنه، خيلي ممنون ميشم.

اگر موقت آنجا هستید ، نیازی به تعویض گواهینامه ی رانندگی ندارید !! و اگر طولانی مدت و یا بطور دائم آنجا باشید ، خب باید منزلی را برای خود دست و پا کنید و آدرس آنجا را بدهید. شما دقیقا مشخص نکرده اید که موقعیت شما چیست ؟؟!! اگر میخواهید آنجا مدت طولانی و نه دائم اقامت کنید حالا یا در هتل و یا در منزل اجاره ای ، بهتر است که فقط یک کارت شناسایی از دی ام وی دریافت کنید و گواهینامه ی خود را تعویض نکنید چرا که اگر بخواهید برگردید به کالیفرنیا، دوباره دچار مشکل خواهید شد. اگر هم موقتی ست ، خب تکلیف مشخص است عزیز جان
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
سلام من وخانوادم 5 ماه پیش موفق به اخذ گرین کارت آمریکا شدیم ولی بعدا ز 2 ماه زندگی در ایالت پنسیلوانیا بدلیل کارهای نیمه تمامی که در ایران داشتیم قبل از بازگشایی مدارس به وطن برگشتیم ،حالا میخوام قبل ار باطل شدنه زمانه 6 ماهه حق خروج از آمریکاو ابطال گرین کارتم حداقل تنها هم شده به آمریکا برگردم، و مشغول کار باشم وبرای تابستان خانوادم رو بیارم آمریکا، برام پیداکردن کار مهمترین چیزه ،آدم کاری، قوی و خوش خلق،تند وتیزی هستم اون 2 ماه هم تو پیتسبورگ تو رسنوران مدمکس کار میکردم ،حدود40 سالمه و زبان هم کمی بلدم، آیا از ایرانیهای عزیز کسی هست یه کارفرمای آشنا داشته باشه و بتونه بلافاصله بمن کار بده؟ حقوقش باتوجه به مقدار درآمدی که تو ایران دارم نزدیکه 2 هزارتا باشه میتونم زندگیم رو به خوبی بچرخونم ،البته اگه جای خواب هم تو محل کار داشته باشه که دیگه عالیه ،اگر کسی میتونه بهم راهنمایی و کمک کنه که آینده بچه هام مدیونش باشه،تو لاین یا واتساپ بهم پیام بده ، خودم تماس میگیرم،موبایل من 989371435272 تلفن خونم درتهران 55656154
پاسخ
تشکر کنندگان:
به نظر میاد تقریبا تمامی سوالات برای انتخاب محل زندگی و نگرانی ها پیش از ورود به دالاس، در این فروم پاسخ داده شده که جای خوشحالی داره. ولی بخشی از دوستان هم پس از ورود با سوالات جدیدی مواجه میشن که برخی در چند ماه اول و مابقی بعد از ماه های اولیه به وجود میاد. درصورتی که پس از چند ماه زندگی در دالاس و حومه (پلینو، آرلینگتون، اروینگ و ...) همچنان سوال و یا راهنمایی نیاز دارید، ممکن است بتوانم در خدمتتون باشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
ببخشید وضعیت مهندس های کشاورزی یا مشاوران کشاورزی در دالاس چطور هست؟
تگزاس ایالتی هست که بشه برای کشاورزی روش حساب باز کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-12 ساعت 17:05)Amir_Hossein21 نوشته:  سلام

از ساکنین دالاس کسی چیزی در این مورد نمیدونه یکم بنده ای حقیر رو راهنمایی کنه؟ Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-16 ساعت 19:22)Amir_Hossein21 نوشته:  

از ساکنین دالاس کسی چیزی در این مورد نمیدونه یکم بنده ای حقیر رو راهنمایی کنه؟ Sad
پاسخ داده شده
دوست عزیز
گوگل بهترین جوابها رو برای شما خواهد داشت. اگر جواب داده نمیشه در اینجا یعنی این چنین اطلاعات از پیش در اینترنت پاسخ داده شده است . زبان انگلیسی بلد باشید همه چیز در دسترس هست .
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Plano

سلام دوست عزیز

In 2016, the top 10 agricultural producing States in terms of cash receipts were (in descending order): California, Iowa,Nebraska, Texas, Minnesota, Illinois, Kansas,Wisconsin, North Carolina, and Indiana. These and related statistics can be found in ERS's Farm Income and Wealth Statistics.

USDA ERS - FAQs

https://www.ers.usda.gov › faqs

به لینک مذکور هم برو اطلاعات جامعی داره.
موفق باشی
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:

در سطح تگزاس ممکنه، اما محدوده دالاس فورت ورت رو فکر نکنم.
به دنبال یک زندگی خوبترBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-04 ساعت 06:51)afshin4749 نوشته:  
(2018-01-03 ساعت 17:04)spider007 نوشته:  سلام دوستان
براي من يه موقعيت شغلي پيش اومده اينجا كه بايد درايوين لايسنس ام رو از كاليفرنيا به تگزاس تبديل كنم ولي چون توي تگزاس ادرسي ندارم توي دي ام وي به مشكل خوردم.
مي خواستم ببينم كسي برا اين مشكل راه حلي داره يا ميتونه براي ادرس بنده رو كمك كنه، خيلي ممنون ميشم.

اگر موقت آنجا هستید ، نیازی به تعویض گواهینامه ی رانندگی ندارید !! و اگر طولانی مدت و یا بطور دائم آنجا باشید ، خب باید منزلی را برای خود دست و پا کنید و آدرس آنجا را بدهید. شما دقیقا مشخص نکرده اید که موقعیت شما چیست ؟؟!! اگر میخواهید آنجا مدت طولانی و نه دائم اقامت کنید حالا یا در هتل و یا در منزل اجاره ای ، بهتر است که فقط یک کارت شناسایی از دی ام وی دریافت کنید و گواهینامه ی خود را تعویض نکنید چرا که اگر بخواهید برگردید به کالیفرنیا، دوباره دچار مشکل خواهید شد. اگر هم موقتی ست ، خب تکلیف مشخص است عزیز جان

من هم با ایشان موافقم نیازی نیست که درایورز لایسنس رو تغییر بدهید، شرکتها معمولا همون آی دی کالیفرنیا رو هم قبول میکنند مگر اینکه موقعیت شما خیلی خاص باشد
به دنبال یک زندگی خوبترBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749
سلام دوستان عزیز دالاسی. ما تا یک ماه آینده قصد نقل مگان از کالیفرنیا به پلانو رو داریم. برای شروع با توجه به اینکه یه بچه سه ساله دارم کجا خوبه برای کرایه آپارتمان ؟ کدوم منطقه منظورمه؟ممنون
ღ 2013ASxxxx آنکارا 2 نفر ღ تاریخ مصاحبه اواخر ژوئنღبرگه صورتی ღ کلیرنس33 روزღ Smile صدور ویزا 25 AUG Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-04-17 ساعت 22:43)sol.sol نوشته:  سلام دوستان عزیز دالاسی. ما تا یک ماه آینده قصد نقل مگان از کالیفرنیا به پلانو رو داریم. برای شروع با توجه به اینکه یه بچه سه ساله دارم کجا خوبه برای کرایه آپارتمان ؟ کدوم منطقه منظورمه؟ممنون

سلام

کد 75093 رو از map جستجو کنید محل مناسبی برای زندگی هستش.خصوصا حوالی تقاطع preston road و w park blvd بدلیل نزدیکی به مراکز خرید . یه سئوال داشتم. علت نقل مکانتون و میفرمایید.
و اینکه الان در کدوم نقطه از کالیفرنیاا ساکن هستید؟

با تشکر
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-04-18 ساعت 10:25)mfarazz نوشته:  
(2018-04-17 ساعت 22:43)sol.sol نوشته:  سلام دوستان عزیز دالاسی. ما تا یک ماه آینده قصد نقل مگان از کالیفرنیا به پلانو رو داریم. برای شروع با توجه به اینکه یه بچه سه ساله دارم کجا خوبه برای کرایه آپارتمان ؟ کدوم منطقه منظورمه؟ممنون

سلام

کد 75093 رو از map جستجو کنید محل مناسبی برای زندگی هستش.خصوصا حوالی تقاطع preston road و w park blvd بدلیل نزدیکی به مراکز خرید . یه سئوال داشتم. علت نقل مکانتون و میفرمایید.

با تشکر
ممنون از راهنماییتون. ما از لس آنجلس قصد نقل مکان داریم به دالاس چون قصد خرید خونه داریم اینحا مناطق خوبش خیلی گرونه زیر هفتصد هزار تا نیست تازه آپارتمان نه خونه. شما خود پلانو هستین؟ راضی هستین؟ خونه و مخارج زندگی چطوره؟
ღ 2013ASxxxx آنکارا 2 نفر ღ تاریخ مصاحبه اواخر ژوئنღبرگه صورتی ღ کلیرنس33 روزღ Smile صدور ویزا 25 AUG Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-04-18 ساعت 22:27)sol.sol نوشته:  
(2018-04-18 ساعت 10:25)mfarazz نوشته:  

سلام

با تشکر
ممنون از راهنماییتون. ما از لس آنجلس قصد نقل مکان داریم به دالاس چون قصد خرید خونه داریم اینحا مناطق خوبش خیلی گرونه زیر هفتصد هزار تا نیست تازه آپارتمان نه خونه. شما خود پلانو هستین؟ راضی هستین؟ خونه و مخارج زندگی چطوره؟

ببخشید یه سوال دیگه من الان پلانو رو چک می کنم قیمت خونه مخصوصا اجاره آپارتمان بالاست نسبت به مناطق دیگه خیلی. شهرهای اطراف جایی نیست که بشه رفت و امد کرد و قیمتش پایین تر باشه. چون کار همسرم در پلانو هست احتمالا. مدرسه و امنیت برام خیلی مهمه. ممنون . ببخشید من کلی سوال دارم و هیچ آشنایی با دالاس ندارم قبلا هیوستون بودم ولی به دلیل آب و هوا و حشرات زیاد و مردمانش خوشمون نیومد. ولی شنیدم دالاس خیلی بهتره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
متاسفانه از زمانی که هدکوارتر تویوتا به پلانو منتقل شده تعداد زیادی از کارمندهاش هم به این منطقه نقل مکان کردن و قیمت خونه ها به شدت افزایش پیدا کرده و البته کل منطقه شلوغ شده. بازار اجاره هم همین طور. شاید بد نباشه اطراف پلانو رو هم درنظر بگیرید.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
(2018-04-18 ساعت 22:43)sol.sol نوشته:  
(2018-04-18 ساعت 22:27)sol.sol نوشته:  
(2018-04-18 ساعت 10:25)mfarazz نوشته:  سلام

با تشکر

ببخشید یه سوال دیگه من الان پلانو رو چک می کنم قیمت خونه مخصوصا اجاره آپارتمان بالاست نسبت به مناطق دیگه خیلی. شهرهای اطراف جایی نیست که بشه رفت و امد کرد و قیمتش پایین تر باشه. چون کار همسرم در پلانو هست احتمالا. مدرسه و امنیت برام خیلی مهمه. ممنون . ببخشید من کلی سوال دارم و هیچ آشنایی با دالاس ندارم قبلا هیوستون بودم ولی به دلیل آب و هوا و حشرات زیاد  و مردمانش خوشمون نیومد. ولی شنیدم دالاس خیلی بهتره.

سلام
مناطق allen و frisco و richardson هم مناطق خوبی هستند. به لحاظ کیفیت مدارس plano و allen فوق العاده هستند و امنیت هم عالیه. ولی بقول این دوستمون afs یه مدته قیمتها بالارفته. کرایه آپارتمان دوخوابه حدود 1500 دلار و tax کالا 8 درصد و خانه 6 درصد هستش و آب و هوا از هیوستون بهتره و هموطن هم اینجا زیاد هستش....

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، Plano

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان