کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2016-08-18 ساعت 10:44)afshin007x نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 12:02)sahar2016 نوشته:  دوستان با سلام .ما از ترکیش ایر لاین برای چهار نفر بلیط به مقصد لوس انجلس گرفتیم دو کودک و دو بزرگسال مجموعا 12 میلیون  تومان که به نظرم گرون بود ولی در سایتهای داخلی قیمت ارزونتر پیدا نکردیم.

بلیط تون یک فقط رفت است یا رفت و برگشت و بعد میشه بگید دقیقا" مسیر پروازیتون چیه ؟ ممنونم

سلام دوست عزیز .بلیط ما رفت وبرگشت بود از تهران به استانبول و از اونجا به لوس آنجلس.در کل پرواز خوبی داشتیم چون موقع رفتن که صندلیها کاملا پر نبود و تونستیم بخوابیم.پذیرایی هم خوب بود اما غذاهاشون برای ما چندان جالب نبود.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
دوستان من بلیت هواپیمایی قطر رو سه میلیون و چهارصد گرفتم واسه دالاس .خوبه آیا قیمتش؟
کیس:**13      تعداد: 1 نفر       مصاحبه :ابوظبی 7 ژانویه تغییر به 8 می         وضعیت: کلیرنس  
 آپدیت ها:  10 و 15 و 20 و 23 می و 3 آگوست(بخاطر ایمیل) 11 آگوست(دو خطی) 14 آگوست   OR  
کلیر: 14 آگوست  Rolleyes
ایشود: 22آگوست
مقصد:دالاس
اولین ورود:02 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من بعد از گرفتن ویزا دیگه ایران نیومدم
با لوفت هانزا پرواز دارم ازطریق استانبول به فرانکفورت
و از اونجا به یکی از شهرهای آمریکا
آیا در فرودگاه فرانکفورت مدارک مهاجرتی و گمرک چک
میشه یا در شهر مورد نظر در آمریکا
در قسمت ترانزیت فرودگاه فرانکفورت آیا باز هم نیاز به
ویزای شنگن دارم ؟ چون 5 ساعت توقف دارم تا
پرواز بعدی
ممنون میشم اگه پاسخ بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-01 ساعت 16:25)Pargosha نوشته:  سلام دوستان عزیز
در قسمت ترانزیت فرودگاه  فرانکفورت آیا باز هم نیاز به
پرواز بعدی
ممنون میشم اگه پاسخ بدین

Salam dostan bilite raft o bargasht daram ba ghatar airways agar barshto pas bedam khili zarar mikonam ya inke bilito aghab bendazam va 50$jarime bedam
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-02 ساعت 08:38)azb2003 نوشته:  
(2016-10-01 ساعت 16:25)Pargosha نوشته:  سلام دوستان عزیز
در قسمت ترانزیت فرودگاه  فرانکفورت آیا باز هم نیاز به
پرواز بعدی
ممنون میشم اگه پاسخ بدین

Salam dostan bilite raft o bargasht daram ba ghatar airways agar barshto pas bedam khili zarar mikonam ya inke bilito aghab bendazam va 50$jarime bedam

دوست عزیز من بلیط رفت و برگشت به انکارا رو
یک میلیون و هیجده هزار تومن خریدم البته 19 روز
پیش وقتی ویزام ایشود شد فرداش سفارت ایمیل زد
که بین 24 تا 48 ساعت به پست مراجعه کنین
من هم رفتم بلیطمو با دادن 30 دلار به تعویق
انداختم ولی سه ساعت بعد که به پست سر زدم
پاسم اومده بود و اگه تاریخ رو عوض نمیکردم فرداش
میتونستم برگردم ولی بعدن تصمیمم عوض شد و از
همین جا دارم میرم امریکا . ماهان بابت کنسلی بلیط برگشت مبلغ 304 هزار تومن پس داد
به نظر من از اژانسی که بلیط رو گرفتن بپرسین
اطلاعات دقیق رو بهتون میدن
من برا امریکا فقط بلیط رفت رو گرفتم
ایشالا بزودی کلیر بشین
پاسخ
تشکر کنندگان: واهیک آقاجانی ، pishtaz611
از دوستان مجرب کسی میدونه کدام شهر برای اولین ورود بهتره؟ مثلن دنور بهتره یا لس انجلس؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
Salam bacheha visaye namzadi blite oneway mikhad ya / tarafe?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-26 ساعت 14:29)Saeed rezaee نوشته:  از دوستان مجرب کسی میدونه کدام شهر برای اولین ورود بهتره؟ مثلن دنور بهتره یا لس انجلس؟
از نظر دولت عمه ریکا فرقی نمی کنه . بستگی به انتخاب شما داره .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeed rezaee
سلام دوستان یه سوالی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید. من و همسرم برای دو ماه دیگه عازم هستیم به لوس انجلس از الاتحاد بلیط گرفتیم. فاصله بین دو پرواز ما 2ساعت است . تجربه دوستان را میخواستم بدونم که کارهای مهاجرت در فرودگاه ابوظبی چقدر طول میکشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-13 ساعت 16:10)yasaman53 نوشته:  سلام دوستان یه سوالی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید. من و همسرم برای دو ماه دیگه عازم هستیم به لوس انجلس از الاتحاد بلیط گرفتیم. فاصله بین دو پرواز ما 2ساعت است . تجربه دوستان را میخواستم بدونم که کارهای مهاجرت در فرودگاه ابوظبی چقدر طول میکشه؟

میشه خواهش کنم امضاتون رو تکمیل کنید..با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،

امیدوارم همگی موفق باشید.

میخواستم یه هشدار بهتون بدم و اون اینه که اگر با هواپیمایی قطر سفر میکنید مراقب باشید که حتماً حتماً همون 3 ساعت قبل و حداکثر حداکثر بیشتر از دو ساعت قبل در فرودگاه حضور داشته باشین وگرنه خیلی راحت بلیتتون رو به کس دیگه می فروشند و دستتون هم به هیچ جا نمیرسه. من در فرودگاه آ.م.ر.ی.ک.ا بین یک تا دوساعت قبل حضور داشتم و این بلا رو سرم آوردند و هرچه هم که اعتراض کردم فایده ای نکرد. حتی هنوز افراد (که هندی بودند) در صف بودند و داشتند ساکهاشونو تحویل میدادند و یواشکی هم نگاه من میکردند و اون مسئولشون هم هندی بود که در واقع بلیت من و چند نفر دیگه رو به همشهریاش فروخته بود. بعد از من هم چند نفر دیگه که به نظر می رسید ع.ر.ب باشند، اومدند ولی اونا رو هم رد کردند. و مجبور شدم تمام و تکمیل پول بدم و دوباره برای فرداش بلیت بخرم. من بعدها هم نامه نگاری و اعتراض کردم ولی هیچ فایده ای نداشت. مراقب باشین. اگه تا حالا این اتفاق براتون نیفتاده لابد چون همشهریاشون اون شب بلیت نمیخواستند.
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، pishtaz611 ، ed2008 ، شهرادلیلا
(2016-12-13 ساعت 16:14)AbbasHTC نوشته:  
(2016-12-13 ساعت 16:10)yasaman53 نوشته:  سلام دوستان یه سوالی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید. من و همسرم برای دو ماه دیگه عازم هستیم به لوس انجلس از الاتحاد بلیط گرفتیم. فاصله بین دو پرواز ما 2ساعت است . تجربه دوستان را میخواستم بدونم که کارهای مهاجرت در فرودگاه ابوظبی چقدر طول میکشه؟

Salam man augest ke varede amrica shodam LA shans avordam ke bekhatere madaram ke hamraham bod ma ro kharej az nobat police karamono anjam dad va pakatamono gereft bagarne safesh khili tolani bod hala abozabi ro nemidonam ama fwk mikonam 2 saat kafi bashe. Movafagh bashid
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام دوستان
من میخوام با ایرلاین ایرفلوت بلیط یک طرفه بگیرم، ولی آژانس میگه ک ممکنه بلیط یک طرفه رو خود ایرلاین قبول نکنه با توجه به ویزاتون ک لاتاری هست(چون من تا 17 feb وقت دارم) که وقتش اینقده.....ایا من میتونم بلیط یک طرفه بگیرم یا باید دوطرفه بگیرم بعد برگشت رو کنسل کنم؟ فرودگاه امام هم گوشی جواب نمیده ایرفلوت
ممنون میشم کسی اطلاعاتی داره بهم خبر بده چون دارم بلیط میگیرم و موندم....?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-27 ساعت 14:17)Hamed1 نوشته:  سلام دوستان
من میخوام با ایرلاین ایرفلوت بلیط یک طرفه بگیرم، ولی آژانس میگه ک ممکنه بلیط یک طرفه رو خود ایرلاین قبول نکنه با توجه به ویزاتون ک لاتاری هست(چون من تا 17 feb وقت دارم) که وقتش اینقده.....ایا من میتونم بلیط یک طرفه بگیرم یا باید دوطرفه بگیرم بعد برگشت رو کنسل کنم؟ فرودگاه امام هم گوشی جواب نمیده ایرفلوت
ممنون میشم کسی اطلاعاتی داره بهم خبر بده چون دارم بلیط میگیرم و موندم....?

دوست عزیز می توانید با آژانس مهاجری 88926970 تماس بگیرید فعلا دفتر مرکزی ایرفلوت به دلیل تعمیرات بسته است .و کارمندانشان در دفتر مهاجری پاسخگو هستند .من هم امروز بهشون زنگ زدم و سئوالمو پرسیدم.
کیس:  F4
اقدام اولیه:2003
تاریخ مصاحبه:  مارچ2016  انکارا
نتیجه: ap
تعداد نفرات کیس: 3 نفر (یک بچه  و خودم و همسرم)
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamed1
(2016-12-14 ساعت 14:57)azb2003 نوشته:  
(2016-12-13 ساعت 16:14)AbbasHTC نوشته:  

Salam man augest ke varede amrica shodam LA shans avordam ke bekhatere madaram ke hamraham bod ma ro kharej az nobat police karamono anjam dad va pakatamono gereft bagarne safesh khili tolani bod hala abozabi ro nemidonam ama fwk mikonam 2 saat kafi bashe. Movafagh bashid

سلام. من سه روزه با اتحاد وارد شدم. اگر تيز و فرز باشيد سر موقع ميرسيد. فاصله دو ترمينال زياده ما تمامش را دويديم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان