کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2017-01-22 ساعت 14:40)mehrdad.agha نوشته:  
(2017-01-18 ساعت 14:00)روشنک نصیری نوشته:  
(2017-01-10 ساعت 21:59)abas_kashan نوشته:  سلام

از این سفرنامه و سایت می توانید عکس ها و نظرات کاربران متوجه بشید

اینجا کلیک کنید

ما با یرفلوت چند بار پرواز کردیم  تهران تا مسکو و مسکو تا لوس آنجاس هر دو ایرباس هستند مسیر اولی هواپیمایش نو نیست اما مسیر دومی هواپیمای نو و مناسب است و فقط مدتی است که چمدان مجاز یک عدد شده و برای دومی باید پول چداگانه پرداخت تمایید زمان بین دو پرواز رفت معمولا چهار ساعت و برگشت هفت ساعت است و ما از غذای داخل هواپیما و پذیرایی راضی بودیم .
در تهران نماییندگی مشخصی ندارد بلیط را از آژانس تهیه کردیم که از قیمت سایت بالاتر بود حدود 2900000 تومان .

سلام ببخشید دوستان من اگر بلیط رو 10 روز مونده به انقضا ویزا تهیه کنم در آمریکا مشکلی برام پیش نمیاد . چون حتی المقدور میخوام پسرم امتحانش رو بده و بعد بریم.ضمنا پرواز ایر فلوت میگن پر سرو صدا و نا امن درسته؟

ما که مشکلی نداشتیم تازه از پرواز امارات که پر از هندی پر حرف است هم بهتر بود ضمن اینکه چون هواپیماهایش ایرباس هستند مشکلی نیست و امن است
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، sahar2016 ، pishtaz611
(2017-01-23 ساعت 09:31)روشنک نصیری نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 14:40)mehrdad.agha نوشته:  
(2017-01-18 ساعت 14:00)روشنک نصیری نوشته:  ما با یرفلوت چند بار پرواز کردیم  تهران تا مسکو و مسکو تا لوس آنجاس هر دو ایرباس هستند مسیر اولی هواپیمایش نو نیست اما مسیر دومی هواپیمای نو و مناسب است و فقط مدتی است که چمدان مجاز یک عدد شده و برای دومی باید پول چداگانه پرداخت تمایید زمان بین دو پرواز رفت معمولا چهار ساعت و برگشت هفت ساعت است و ما از غذای داخل هواپیما و پذیرایی راضی بودیم .
در تهران نماییندگی مشخصی ندارد بلیط را از آژانس تهیه کردیم که از قیمت سایت بالاتر بود حدود 2900000 تومان .

سلام ببخشید دوستان من اگر بلیط رو 10 روز مونده به انقضا ویزا تهیه کنم در آمریکا مشکلی برام پیش نمیاد . چون حتی المقدور میخوام پسرم امتحانش رو بده و بعد بریم.ضمنا پرواز ایر فلوت میگن پر سرو صدا و نا امن درسته؟

ما که مشکلی نداشتیم تازه از پرواز امارات که پر از هندی پر حرف است  هم بهتر بود ضمن اینکه چون هواپیماهایش ایرباس هستند مشکلی نیست و امن است

سلام ممنون از پاسختون میخواستم بپرسم از نظر غذا و راحت بودن صندلی ها و امکانات دیجیتالی و اینترنت درچه سطحی است.و بلیط را از کجا بهتر میتوان تهیه کرد ؟
با تلاش و پشتکار و اراده قوی و امید و هدف های متعالی میتوان به قله های پیشرفت و تکامل رسید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2017-01-23 ساعت 19:20)mehrdad.agha نوشته:  
(2017-01-23 ساعت 09:31)روشنک نصیری نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 14:40)mehrdad.agha نوشته:  سلام ببخشید دوستان من اگر بلیط رو 10 روز مونده به انقضا ویزا تهیه کنم در آمریکا مشکلی برام پیش نمیاد . چون حتی المقدور میخوام پسرم امتحانش رو بده و بعد بریم.ضمنا پرواز ایر فلوت میگن پر سرو صدا و نا امن درسته؟

ما که مشکلی نداشتیم تازه از پرواز امارات که پر از هندی پر حرف است  هم بهتر بود ضمن اینکه چون هواپیماهایش ایرباس هستند مشکلی نیست و امن است

سلام ممنون از پاسختون میخواستم بپرسم از نظر غذا و راحت بودن صندلی ها و امکانات دیجیتالی و اینترنت درچه سطحی است.و بلیط را از کجا بهتر میتوان تهیه کرد ؟
از نظر کیفیت غذا متوسط و صندلی ها هم مثل بقیه ایر باس ها و بویینگ ه ا ست و تهران به مسکو معمولا امکانات دیجیتالی ندارد اما مسکو به لوس انجلس از فیلم میتوانید بهرمند شوید تا پارسال که اینترنت مجانی نداشت . ما بلیط را از اژانس تهیه کردیم که معمولا کنسلی ندارد اما با 100 دلار قابل تغییر تاریخ است .
پاسخ
تشکر کنندگان: asher
سلام دوستان من میخوام به زودی با بریتیش ایرویز البته بیزینس کلاس بیام سن دیگو کسی تجربه پرواز با بزینس بریتیش رو داره کیفیتش نسبت به بیزینس قطر ایرویز و لوفت هانزا چطوره؟
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
تاريخ مصاحبه December 2016
دريافت ويزا يك ضرب هوووورا Big Grin
زندگي San Diego California
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen54 ، Mandana1360
ة
(2017-01-28 ساعت 01:00)arminpaye نوشته:  سلام دوستان من میخوام به زودی با بریتیش ایرویز البته بیزینس کلاس بیام سن دیگو کسی تجربه پرواز با بزینس بریتیش رو داره کیفیتش نسبت به بیزینس قطر ایرویز و لوفت هانزا چطوره؟

سلام بچه ها يعني تا حالا هيچ كس با بيزينس بريتيش پرواز نكرده Big Grin پس من اولين نفري هستم تو انجمن كه ميخواد با بريتيش بره Smile Wink
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
پاسخ
(2017-01-29 ساعت 04:17)arminpaye نوشته:  ة
(2017-01-28 ساعت 01:00)arminpaye نوشته:  سلام دوستان من میخوام به زودی با بریتیش ایرویز البته بیزینس کلاس بیام سن دیگو کسی تجربه پرواز با بزینس بریتیش رو داره کیفیتش نسبت به بیزینس قطر ایرویز و لوفت هانزا چطوره؟

سلام بچه ها يعني تا حالا هيچ كس با بيزينس بريتيش پرواز نكرده Big Grin  پس من اولين نفري هستم تو انجمن كه ميخواد با بريتيش بره Smile  Wink

من یک بار از نیویورک به لندن پرواز داشتم. پروازم اتفاقا بیزینس بود. ولی اصلا راضی نبودم چون قبلا ایرلاین های قطر و امارات رو امتحان کرده بودم.

حیف نیست ادم قطر ایرویز رو ول کنه با بریتیش پرواز کنه ؟!
هم قیمتش مناسب تره و هم سرویس هاش معرکه است.
سرویس و راحتی صندلی های قطر ایرویز و امارات رو هیچ ایرلاین اروپایی نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، peymanmohajer ، شاپرک ، kasra
سلام دوستان كسي اطلاع داره هزينه اضافه بار قطر ايرلاين از آمريكا به ايران كيلواي چند دلاره؟
شماره كيس:**٦
تعداد افراد:٢نفر(١ نفر ميرم)
كنسولگري:آنكارا
تاريخ مصاحبه:٨ اكتبر
نتيجه:???يكضرب❤️❤️❤️
اولین ورود:20 فوریه2016
مقصد:واشنگتن دی سی
دریافت گرین کارت:14 آپریل2016
درخواست پاس سفيد:22فوريه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ايا كيفيت پرواز امارات براي سفر به امريكا خوب است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من بليط برگشت بزينس دارم واسه ايران از بريتيش ايرويز ميخوام تاريخش رو از ماه مي به جولاي تغيير بدم گفتن بايد با اژانسي كه ازش بليط گرفتي تماس بگيري بعد گفتم الان امريكام اون اژانس ايرانه نميشه گفتن ٢٣٥٠ دلار بايد بدي ميگم مگه يه بليط رو چند دفعه بايد خريداري كنم؟! ميگن اون قيمتي كه پرداخت كردي پايين ترين كلاس قيمت بزينس بود موقعي كه ميخواي بري هايسيزن هست بايد مابه تفاوت رو پرداخت كني! با اژانس ايران هم تماس گرفتم همينو گفتن نميدونم اين بليطم چرا طلسم شده دوازده ميليون واسش پول دادم نشد باهاش بيام الان هم ميگن يا در تاريخ خودش برگرد يا مابه تفاوت رو پرداخت كن يا بليطت ميسوزه :-) از شما كسي همچين مشكلي داشته؟ مگه نبايد براي تغيير تاريخ فقط يه جريمه مختصر بگيرن؟
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
پاسخ
سلام دوستان ميشه تاريخ high season رو براي امريكا بفرماييد؟
من متوجه شدم در اين مدت بليت ها دو برابر ميشن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ایا برای سفر اول به امریکا باید بلیط دوطرفه بگیریم حتما؟ ایا قوانین تغییر جدیدی کرده؟
امروز من خواستم از سایت علی بابا بلیط بخرم که بخش پشتیبانی گفت در این مورد با ایرلاین تماس بگیرم. گفت فکر میکنه با ویزای لاتاری حتما باید بلیط دوطرفه باشه!!!!
ایا از دوستان کسی اطلاعات جدیدی داره یا کسی رو میشناسید که با بلیط یکطرفه و ویزای لاتاری اخیرا رفته باشه؟
ممنونم
کیس: حدود ۴۰۰۰   Cool
رویت قبولی: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶- برنده مرحله دوم
ارسال فرم: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : ۴ می ۲۰۱۷
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
شغل آزاد
سربازی معاف
نتیجه: ویزای یک ضرب
سفرنامه

...... مى‏ گويند مگر زمين خدا وسيع نبود تا در آن مهاجرت كنيد *سوره نساء*
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-02 ساعت 20:18)شهرادلیلا نوشته:  سلام دوستان
ایا برای سفر اول به آمریکا باید بلیط دوطرفه بگیریم حتما؟ ایا قوانین تغییر جدیدی کرده؟
امروز من خواستم از سایت علی بابا بلیط بخرم که بخش پشتیبانی گفت در این مورد با ایرلاین تماس بگیرم. گفت فکر میکنه با ویزای لاتاری حتما باید بلیط دوطرفه باشه!!!!
ایا از دوستان کسی اطلاعات جدیدی داره یا کسی رو میشناسید که با بلیط یکطرفه و ویزای لاتاری اخیرا رفته باشه؟
ممنونم

خیر لزومی نداره.لاتاری ویزای مهاجرتی محسوب میشه و میتونید یک طرفه بلیط بگیرین.
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: Nov. 2003
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت NVC Welcome letter: آگوست ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-261 و پرداخت ۱۲۰ دلار: دوم سپتامبر ۲۰۱۵
تاریخ ارسال مدارک : ۷ اکتبر ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-260 و پرداخت ۳۲۵ دلار: ۲۷ نوامبر ۲۰۱۵
نامه کامپلیت : ۲۹ مارچ ۲۰۱۶
تاریخ مصاحبه: هفته دوم نوامبر ۲۰۱۶
تاریخ کلیرینس : دو نفریکضرب پدرم ap...
ورود:۱۵ دسامبر ۲۰۱۶
ssn:دو هفته بعد از ورود
گرین کارد:یک ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا ، gbtm
سلام دوستان.یه سایتی برای چک اینترنتی بلیط هواپیما بین المللی هست.کسی ادرس این سایت و دارید.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-03 ساعت 12:56)sahar2016 نوشته:  سلام دوستان.یه سایتی برای چک اینترنتی بلیط هواپیما بین المللی هست.کسی ادرس این سایت و دارید.

https://www.tripcase.com
آمار تمام جزییات سفر را نگه میداره...پس اگر شمارش روزها براتون مهمه لاگین نکنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-03 ساعت 18:32)maryam1 نوشته:  
(2017-07-03 ساعت 12:56)sahar2016 نوشته:  سلام دوستان.یه سایتی برای چک اینترنتی بلیط هواپیما بین المللی هست.کسی ادرس این سایت و دارید.

https://www.tripcase.com
آمار تمام جزییات سفر را نگه میداره...پس اگر شمارش روزها براتون مهمه لاگین نکنید

سلام
عذرخواهی میکنم دوست عزیز
منظور از شمارش روز چیه؟ ممکنه یه توضیحی بدید
ممنونم
کیس: حدود ۴۰۰۰   Cool
رویت قبولی: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶- برنده مرحله دوم
ارسال فرم: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : ۴ می ۲۰۱۷
تعداد افراد کیس: ۲ نفر