کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2017-01-04 ساعت 04:50)yasaman53 نوشته:  
(2016-12-14 ساعت 14:57)azb2003 نوشته:  
(2016-12-13 ساعت 16:14)AbbasHTC نوشته:  میشه خواهش کنم امضاتون رو تکمیل کنید..با سپاس

Salam man augest ke varede amrica shodam LA shans avordam ke bekhatere madaram ke hamraham bod ma ro kharej az nobat police karamono anjam dad va pakatamono gereft bagarne safesh khili tolani bod hala abozabi ro nemidonam ama fwk mikonam 2 saat kafi bashe. Movafagh bashid

سلام. من سه روزه با اتحاد وارد شدم. اگر تيز و فرز باشيد سر موقع ميرسيد. فاصله دو ترمينال زياده ما تمامش را دويديم

اگر هى سوالي دارئد خوشحال ميشم كمك كنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-04 ساعت 07:16)yasaman53 نوشته:  
(2017-01-04 ساعت 04:50)yasaman53 نوشته:  
(2016-12-14 ساعت 14:57)azb2003 نوشته:  Salam man augest ke varede amrica shodam LA shans avordam ke bekhatere madaram ke hamraham bod ma ro kharej az nobat police karamono anjam dad va pakatamono gereft bagarne safesh khili tolani bod hala abozabi ro nemidonam ama fwk mikonam 2 saat kafi bashe. Movafagh bashid

سلام. من سه روزه با اتحاد وارد شدم. اگر تيز و فرز باشيد سر موقع ميرسيد. فاصله دو ترمينال زياده ما تمامش را دويديم

دوست عزیز ایا میدونید بهترین ایرلاین از نظر طول مدت پروازو راحتی صندلیها کدام است؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
(2017-01-04 ساعت 13:51)sahar2016 نوشته:  
(2017-01-04 ساعت 04:50)yasaman53 نوشته:  سلام. من سه روزه با اتحاد وارد شدم. اگر تيز و فرز باشيد سر موقع ميرسيد. فاصله دو ترمينال زياده ما تمامش را دويديم

دوست عزیز ایا میدونید بهترین ایرلاین از نظر طول مدت پروازو راحتی صندلیها کدام است؟

Salam doste aziz man ghablan ba ghatar air ways raftam bad nabod ama tolani bod va khaste konande inbar ba luftanza bilit gereftam ke modatesh kgili kotahtare va az alman ta dc ba united miram hala omidvaram inbar bwhtar bashe ghablan ham ba emaeat raftam khili khobe ama onam tolaniye
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
(2017-01-04 ساعت 04:50)yasaman53 نوشته:  سلام. من سه روزه با اتحاد وارد شدم. اگر تيز و فرز باشيد سر موقع ميرسيد. فاصله دو ترمينال زياده ما تمامش را دويديم

سلام خانوم سحر....یعنی این امضای شما رو که میبینم با توجه به شرایط کیس خودم قند تو دلم اب میشه......
پاسخ
تشکر کنندگان:
لیر بشید و انشا ا...
(2017-01-04 ساعت 15:08)AbbasHTC نوشته:  
(2017-01-04 ساعت 07:16)yasaman53 نوشته:  اگر هى سوالي دارئد خوشحال ميشم كمك كنم

سلام خانوم سحر....یعنی این امضای شما رو که میبینم با توجه به شرایط کیس خودم قند تو دلم اب میشه......

دوست عزیزم میدوارم شما زودتراز ما کلیر بشید
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
سلام دوستان کسی تا حالا با KLM پرواز داشته؟از کم و کیفش اطلاعی دارین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،
برای سفر به LA، من از خطوط قطری رفتم خوب بود، هیچ مشکلی وجود نداشت. تنها مشکلش بحث غذا هستش که اولاً خیلی کمه، دوماً خیلی بد مزه است. ادویه های هندی میزنن به سختی میشه خورد.
توجه داشته باشید که خط قطری ترمینال 2 هستش که داغون ترین ترمینال LAX هستش.

دوستان کسی تجربه پرواز با ایروفلات روسیه رو نداره؟
مثل اینکه ازینجا با خود ایروفلات سوار میشید، مسکو چند ساعت توقف و بعد میپره.
در مورد قیمت بلیط هم من از سایت خودشون نگاه کردم، 2 میلیون تومنه. مفت به عبارتی.
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Ehsan-3ehsan
دوستان امروز برام ایمیل از طرف باشگاه مشتریان بانک ملت اومد.تخفیف بلیط هواپیمایی قطر:
ادرس خبر
به گزارش باشگاه مشتریان بانک ملت، در "جشنواره سفر" شرکت هواپیمایی قطر که از تاریخ بیستم لغایت بیست و هفتم دی ماه برگزار می شود، پیشنهادهای تخفیفی ویژه ای تا سقف 35% در بیش از 150 مسیر پروازی برای مسافران در نظر گرفته شده است که علاوه بر تمامی تخفیف های جشنواره، 10% تخفیف مازاد برای اعضای باشگاه مشتریان محاسبه خواهد گردید. این گزارش حاکی است، مهلت زمانی برای سفر حدودا یکسال بوده و شرکت کنندگان جشنواره می توانند بلیط ها و رزرو اقامت هتل های مورد نظر خود را برای تاریخ های بیست و دوم دی ماه 1395 لغایت بیست و چهارم آذر ماه 1396 (11 ژانویه لغایت 15 دسامبر 2017) خریداری نمایند. بر این اساس، آن دسته از اعضای باشگاه که تمایل به شرکت در جشنواره مزبور و بهره مند شدن از تخفیف های ویژه اعضای باشگاه مشتریان بانک ملت را دارند، می توانند از طریق مراجعه به لینک مرتبط با باشگاه مشتریان در وب سایت شرکت هواپیمایی قطر به نشانی http://www.qatarairways.com/ir/fa/cugs/t...ellat.page در طول مدت جشنواره، اقدام به خرید آنلاین بلیط هواپیما یا رزرو اقامت هتل در تاریخ مورد نظر خود نمایند.

یه سر بزنید شاید بدردتون بخوره
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeed rezaee ، sib 24
(2017-01-09 ساعت 12:03)Ashkan3832 نوشته:  دوستان امروز برام ایمیل از طرف باشگاه مشتریان بانک ملت اومد.تخفیف بلیط هواپیمایی قطر:
ادرس خبر
به گزارش باشگاه مشتریان بانک ملت، در "جشنواره سفر" شرکت هواپیمایی قطر که از تاریخ بیستم لغایت بیست و هفتم دی ماه برگزار می شود، پیشنهادهای تخفیفی ویژه ای تا سقف 35% در بیش از 150 مسیر پروازی برای مسافران در نظر گرفته شده است که علاوه بر تمامی تخفیف های جشنواره، 10% تخفیف مازاد برای اعضای باشگاه مشتریان محاسبه خواهد گردید. این گزارش حاکی است، مهلت زمانی برای سفر حدودا یکسال بوده و شرکت کنندگان جشنواره می توانند بلیط ها و رزرو اقامت هتل های مورد نظر خود را برای تاریخ های بیست و دوم دی ماه 1395 لغایت بیست و چهارم آذر ماه 1396 (11 ژانویه لغایت 15 دسامبر 2017) خریداری نمایند. بر این اساس، آن دسته از اعضای باشگاه که تمایل به شرکت در جشنواره مزبور و بهره مند شدن از تخفیف های ویژه اعضای باشگاه مشتریان بانک ملت را دارند، می توانند از طریق مراجعه به لینک مرتبط با باشگاه مشتریان در وب سایت شرکت هواپیمایی قطر به نشانی http://www.qatarairways.com/ir/fa/cugs/t...ellat.page در طول مدت جشنواره، اقدام به خرید آنلاین بلیط هواپیما یا رزرو اقامت هتل در تاریخ مورد نظر خود نمایند.

ببخشید داستان باشگاه بانک ملت چیست؟من تو بانک ملت حساب دارم ولی چیزی از باشکاه نشنیدم Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-10 ساعت 09:10)Saeed rezaee نوشته:  
(2017-01-09 ساعت 12:03)Ashkan3832 نوشته:  دوستان امروز برام ایمیل از طرف باشگاه مشتریان بانک ملت اومد.تخفیف بلیط هواپیمایی قطر:
ادرس خبر

ببخشید داستان باشگاه بانک ملت چیست؟من تو بانک ملت حساب دارم ولی چیزی از باشکاه نشنیدم Cool

کسی که بانک ملت حساب داشته باشه میتونه تو باشگاه عضو بشه.امکاناتش اینه که هرچی امتیاز جمع کنید تو قرعه کشی شرکت داده میشید.مثلا هر 50 هزار تومان خرید 1 امتیاز داره.من 200 امتیاز داشتم میتونستم باهاش 4 میلیون وام بگیرم بدون ضامن و فوری
بماند که مهلتش تموم شد.جدیدا امتیازاشون رو جور دیگه حساب میکنن و دیگه وام اینجور چیزا خبری نیس.خلاصه بد نیست.یروزی بدرد میخوره.پارسال هم افر برای هواپیمایی قطر گذاشته بودند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeed rezaee
(2017-01-08 ساعت 19:32)eezadpanah نوشته:  سلام دوستان،
برای سفر به LA، من از خطوط قطری رفتم خوب بود، هیچ مشکلی وجود نداشت. تنها مشکلش بحث غذا هستش که اولاً خیلی کمه، دوماً خیلی بد مزه است. ادویه های هندی میزنن به سختی میشه خورد.

در مورد قیمت بلیط هم من از سایت خودشون نگاه کردم، 2 میلیون تومنه. مفت به عبارتی.

سلام

از این سفرنامه و سایت می توانید عکس ها و نظرات کاربران متوجه بشید

اینجا کلیک کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-10 ساعت 21:59)abas_kashan نوشته:  

سلام

اینجا کلیک کنید

ما با یرفلوت چند بار پرواز کردیم تهران تا مسکو و مسکو تا لوس آنجاس هر دو ایرباس هستند مسیر اولی هواپیمایش نو نیست اما مسیر دومی هواپیمای نو و مناسب است و فقط مدتی است که چمدان مجاز یک عدد شده و برای دومی باید پول چداگانه پرداخت تمایید زمان بین دو پرواز رفت معمولا چهار ساعت و برگشت هفت ساعت است و ما از غذای داخل هواپیما و پذیرایی راضی بودیم .
در تهران نماییندگی مشخصی ندارد بلیط را از آژانس تهیه کردیم که از قیمت سایت بالاتر بود حدود 2900000 تومان .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-18 ساعت 14:00)روشنک نصیری نوشته:  
(2017-01-10 ساعت 21:59)abas_kashan نوشته:  

سلام

اینجا کلیک کنید

ما با یرفلوت چند بار پرواز کردیم  تهران تا مسکو و مسکو تا لوس آنجاس هر دو ایرباس هستند مسیر اولی هواپیمایش نو نیست اما مسیر دومی هواپیمای نو و مناسب است و فقط مدتی است که چمدان مجاز یک عدد شده و برای دومی باید پول چداگانه پرداخت تمایید زمان بین دو پرواز رفت معمولا چهار ساعت و برگشت هفت ساعت است و ما از غذای داخل هواپیما و پذیرایی راضی بودیم .
در تهران نماییندگی مشخصی ندارد بلیط را از آژانس تهیه کردیم که از قیمت سایت بالاتر بود حدود 2900000 تومان .

سلام ببخشید دوستان من اگر بلیط رو 10 روز مونده به انقضا ویزا تهیه کنم در آمریکا مشکلی برام پیش نمیاد . چون حتی المقدور میخوام پسرم امتحانش رو بده و بعد بریم.ضمنا پرواز ایر فلوت میگن پر سرو صدا و نا امن درسته؟
با تلاش و پشتکار و اراده قوی و امید و هدف های متعالی میتوان به قله های پیشرفت و تکامل رسید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من يك راهنمايي ميخواستم.تجربه خريد بليط از سايت خارجي رو ندارم ى الان كمي نگرانم.
امروز بليطم به لس انجلس رو با ويزا كارت نامزدم از طريق سايت
Cheapoair
خريداري كردند.از اينجا به قطر ميرم و يكساعت بعدش پرواز بعديم هست به امريكا.
١-براي من فقط ايميلي تاييد رزرو بليطم رسيده كه در اون شماره ي بليطم رو نوشتن،ايا روزي كه پرواز دارم تنها همراه داشتن پرينت اين ايميل كافيه؟چون بليط رو ندارم.
٢- از من اصل ويزا كارتي كه باهاش خريد انجام شده رو ميخان؟
٣-بنظرتون يك ساعت فاصله بين دو پروازم كافيه؟
ممنونم
نوع ويزا:نامزديk1
تاريخ ارسال مدرك:اگست ٢٠١٦
تاريخ مصاحبه:١٠ژانويه ٢٠١٧
تاريخ ورود:فوريه ٢٠١٧
تاريخ ازدواج:فوريه٢٠١٧
ارسال مدارك براي گرين كارت:مي ٢٠١٧
تاريخ انگشت نگاري: ٢٣ جون ٢٠١٧
دريافت نامه مصاحبه:اگست ٢٠١٧
دريافت مجوز كار و سفر:سپتامبر٢٠١٧
مصاحبه:٢٦سپتامبردريافت گرين كارت:يكهفته بعد از مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-23 ساعت 02:53)negarak62 نوشته:  سلام به همه دوستان
من يك راهنمايي ميخواستم.تجربه خريد بليط از سايت خارجي رو ندارم ى الان كمي نگرانم.
امروز بليطم به لس انجلس رو با ويزا كارت نامزدم از طريق سايت
Cheapoair
خريداري كردند.از اينجا به قطر ميرم و يكساعت بعدش پرواز بعديم هست به امريكا.
١-براي من فقط ايميلي تاييد رزرو بليطم رسيده كه در اون شماره ي بليطم رو نوشتن،ايا روزي كه پرواز دارم تنها همراه داشتن پرينت اين ايميل كافيه؟چون بليط رو ندارم.
٢- از من اصل ويزا كارتي كه باهاش خريد انجام شده رو ميخان؟
٣-بنظرتون يك ساعت فاصله بين دو پروازم كافيه؟
ممنونم

۱- یک زنگ بزن به Qatar Airways و ازشون بخواه که بلیط رو برات کانفرم کنند و یک کپی از کانفرم رو برات ایمیل کنند. اون ایمیل رو پرینت بگیر و همراهت داشته باش. ولی به احتمال زیاد از شما تو فرودگاه نمی خواهند چون اسمتان تو دیتا بیس شان موجوده.
۲- احتیاجی به ویزا کارت نیست. برای همین هم گفتم که سعی کن کانفرم بلیط رو قبل از پرواز از ایرلان بگیری که اگه مشکلی باشه وقت داشته باشی که برطرفش بکنید.
۳- کافیه
پاسخ
تشکر کنندگان: negarak62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان