کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
سلام دوستان.
لطفاً كسي اگر اطلاعاتي داره در مورد پرواز اتحاد به آمريكا بده.
سوال من اينه كه بعد از چند سال كه ميخوام وارد خاك آمريكا بشم .... از اتحاد بليط بگيرم بهتره يا هواپيمايي‌هاي ديگه ؟
به خاطر US Preclearance ميپرسم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
Chera name alaghe darid berid los Angeles? Man miram Miami kasi nemiad ba ham berim?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-04 ساعت 16:05)a2pm نوشته:  سلام دوستان.
لطفاً كسي اگر اطلاعاتي داره در مورد پرواز اتحاد به آمريكا بده.
سوال من اينه كه بعد از چند سال كه ميخوام وارد خاك آمريكا بشم .... از اتحاد بليط بگيرم بهتره يا هواپيمايي‌هاي ديگه ؟
به خاطر US Preclearance ميپرسم ؟
ما یکبار اتخاد را استفاده کردیم
من ایرلاین عربی ها را دوست ندارم. مجبور شدم.
خوبی اتحاد اینه که گمرک و ایمیگریشن توی ابوظبی هست و اگر دیپورت پیش بیاد. خیلی به ایران نزدیکه. بقیه پرواز دیگه دامستیک حساب میشه.
ولی ممکنه زیادتر از آمریکا گیر بدهند. البته برای ما اینطور نبود. ما فقط 2 هفته ایران بودیم و زمان اباما بود. الان را نمیدونم.
بدیش پرواز 17 ساعته (برای ما تا سن فرانسیسکو) هست با همسفرهای داغون و توالتهایی که تمیز نمیشن و غذای ناجور.
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
سلام

کسی جدیدا با ایر فلوت به ایران رفته یا برعکس از ایران به آمریکا؟
قیمت هاش از بقیه بهتره ولی کیفیت پرواز، امنیت، پذیرایی و برخورد و مسافرا رو نمی دونم چه جورین. اگر تجربه ای دارین ممنون میشم بنویسید.
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
It is nonrefundable!!! be careful
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-28 ساعت 00:06)hoseyn نوشته:  It is nonrefundable!!! be careful

منظورتون ایرفلوت هست؟ راستش اونش خیلی برام مهم نیست. بیشتر از کیفیت و امنیت پرواز نگرانم.
قیمت هاش نسبتا بد نیست. البته خودم ترجیح می دم با ترکیش برم که اقلا 2 تا چمدونه.
ولی اگر تجربه سفر کسی داره خیلی خوب میشه اینجا بنویسه.
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اینجا کسی هست که ۲۰ نوامبر از مشهد به شیکاگو بره با امارات؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من امروز رفتم بلیط برای عید بخرم گفت برای امریکا از تاریخ برگشت از امریکا باید پاسپورت هفت ماه اعتبار داشته باشه ایا صحت داره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-11-07 ساعت 12:44)روشنک نصیری نوشته:  من امروز رفتم بلیط برای عید بخرم گفت برای آمریکا از تاریخ برگشت از آمریکا باید پاسپورت هفت ماه اعتبار داشته باشه ایا صحت داره ؟
6 ماه حداقل اعتبار پاس برای خرید بلیط را شنیده بودم ولی 7 ماه آنهم از تاریخ برگشت را نه.
شاید قوانین عوض شده.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
(2017-11-07 ساعت 21:36)shahin61 نوشته:  
(2017-11-07 ساعت 12:44)روشنک نصیری نوشته:  من امروز رفتم بلیط برای عید بخرم گفت برای آمریکا از تاریخ برگشت از آمریکا باید پاسپورت هفت ماه اعتبار داشته باشه ایا صحت داره ؟
6 ماه حداقل اعتبار پاس برای خرید بلیط  را شنیده بودم ولی 7 ماه آنهم از تاریخ برگشت را نه.
شاید قوانین عوض شده.

وب سابت تخصصی بخشنامه های صنعت حمل و نقل و گردشگری ، شرکتهای هواپیمایی و سازمانهای مربوطه با هدف اطلاع رسانی دقیق و سریع و مطمئن در خدمت پرسنل آژانسهای هواپیمای و شرکتهای هواپیمایی.
بررسی داشتن اعتبار کافی گذرنامه
برای مسافرت به اکثر کشورهای خارجی داشتن گذرنامه ای با حداقل هفت ماه اعتبار از ابتدای تاریخ شروع مسافرت ضروری است.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
سلام
کسی تا حالا با لوفتانزا پرواز داشته؟
اگر میشه تجربتون با این ایرلاین رو بزارید
من میخوام بلیط بگیرم بین امارات و ایر فرانس و لوفتانزا بدجور گیر کردم متاسفانه قیمت هاشونم فوق العاده گرانه! Sad
ممنون میشم راهنمایی کنید Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-14 ساعت 20:51)Amir_Hossein21 نوشته:  سلام
من میخوام بلیط بگیرم بین امارات و ایر فرانس و لوفتانزا بدجور گیر کردم متاسفانه قیمت هاشونم فوق العاده گرانه! Sad
من با هر سه بارها سفر کردم امارات یک ذره راحت تره . اونقدر مسیر طولانیه که آدم صد بار به غلط کردم میوفته
ولی اگر بشه غیر اکونومی گرفت یک مقدار از این زحمت کم میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
Wink
(2017-10-28 ساعت 00:14)شاپرک نوشته:  
(2017-10-28 ساعت 00:06)hoseyn نوشته:  It is nonrefundable!!! be careful

منظورتون ایرفلوت هست؟ راستش اونش خیلی برام مهم نیست. بیشتر از کیفیت و امنیت پرواز نگرانم.
قیمت هاش نسبتا بد نیست. البته خودم ترجیح می دم با ترکیش برم که اقلا 2 تا چمدونه.
ولی اگر تجربه سفر کسی داره خیلی خوب میشه اینجا بنویسه.

ترکیش رو هیچ وقت تجربه نکنید به هواپیمایی روس هم اطمینانی تیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
لوفت هانزا بهترینه
اصلن سراغ امارات و ارفرانس نروید. اولی را تجربه کردم و دومی را شنیدم.
ترکیش را چندبار امتحان کردم. غیر از اذیتهای کنترلی در فرودگاه استانبول بقیه اش خوب بود. شنیدم از چمدون بعضی ها دزدی شده. ولی خودم چنین مشکلی نداشتم.
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-13 ساعت 09:23)nora نوشته:  
من با هر سه بارها سفر کردم امارات یک ذره راحت تره . اونقدر مسیر طولانیه که آدم صد بار به غلط کردم میوفته
ولی اگر بشه غیر اکونومی گرفت یک مقدار از این زحمت کم میشه
خوب مشکل همینجاست دیگه
تو پرواز هایی که از خلیج فارس و کشور های عربی میرن امریکا چونک مسیر طولانیه شاید سخت بشه تحمل کردن 14 ساعت پرواز رو تا واشنگتن دی سی!!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان