کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در آنکارا
salam ,medical ma ham anjam shud hich vacsani ham nazad be man , khanumam ham khudesh goft ke abele morghon nagerefte faghat be on ham 1 chicken pox zad ,aslan negaran nabashid kheyli sade ast , hazine medical ma 2 nafar shud 170+200=370 usd

تشکر کنندگان: sh-b ، ShoMpeT ، shabnam286 ، R.F ، Borqa3 ، Monica ، kash ، meweadl ، mohsen324 ، mary joon ، reza22
سلام
یه چیز جالب . هزینه مدیکال من ۱۵۵ دلار شد. ۷۰ دلار ویزیت دکتر و ۸۵ دلار تست خون و عکس از قفسه سینه . یعنی از علیرضا ارزانتر شد. الان تو سایتشون نگاه کردم. گویا از من کمتر گرفتن .
کیس نامبر: 2010AS00002xxx
دریافت ویزا: روز مصاحبه (17 نوامبر)
تشکر کنندگان: sh-b ، Monica ، kash
هزینه مدیکال واسه همه متفاوته
این بستگی به خودتون داره که به دکتر بگین واکسن زدید یا نه همین
شماره کیس:2010AS00007xxx

تشکر کنندگان:
سلام
من ویزا گرفتم. یعنی اپس باید برم بیاره دم هتل.
تشکر کنندگان: Hamid55 ، sh-b ، Monica ، indmehdi ، seravin ، babakped ، sam_hash ، parsa ، MajidShirzadeh ، neli-basi ، merdax ، N.D ، R.F ، mohsen324 ، ShoMpeT ، mary joon ، laili ، reza22 ، Nilmah ، Laya2010 ، Borqa3 ، f.o ، hamed_gh ، maryam89 ، PEYMAN2010 ، mtcanada
سلام دوستان
مصاحبه ما انجام شد و برگه آبی رو دریافت کردیم
بازم خدا رو شکر
شماره کیس:2010AS00007xxx

تشکر کنندگان: Hamid55 ، shabnam286 ، Monica ، seravin ، REZAX ، parsa ، sh-b ، neli-basi ، merdax ، meweadl ، N.D ، R.F ، mohsen324 ، ShoMpeT ، mary joon ، laili ، reza22 ، Nilmah ، Laya2010 ، Borqa3 ، f.o ، hamed_gh ، mtcanada
ما دیروز مدیکال رو انجام دادیم هزینه آزمایشات و دکتر به رقم عجیب و غریب 610 دلار رسید. البته برای 3 نفر
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Monica ، shabnam286 ، sh-b ، N.D ، reza22 ، Borqa3
اي ول، شبنم دوست خوب خودمه!... ما سفرنامه مي خوايم يالا!!! Big Grin

ميگم سراوين ، بي خيال پول ، مثل اينكه سفارت زده تو دنده ويزا دادن! من بودم هر چقدر پولش ميشد مي دادم كه ويزامو همونجا بدن بهم! ايشالا شما هم عوض اين خرجها با پاسپورت بر مي گردين!

(راستي خواستم براي تبريك از اين دكمه استفاده كنم اما شبنم چون دوست جون جونيمه نميشد! Tongue)
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: seravin ، shabnam286
سلام به همه
کسی میدونه UPS چند روزه پاسپورت رو میاره؟ من تا شنبه شب اینجا هستم.
تشکر کنندگان:
ايشالا فرداصبح دستته! رو حرف من حساب كن! (نشون به اون نشون كه خيلي چيزارو پيش بيني كردم! Big Grin)
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: shabnam286 ، mtcanada
(2009-11-17 ساعت 16:37)Monica نوشته:  ايشالا فرداصبح دستته! رو حرف من حساب كن! (نشون به اون نشون كه خيلي چيزارو پيش بيني كردم! Big Grin)

سلام
این مونیکا تو این چند وقت مثل یه دوست یه خواهر پشت من وایستاده بود و به حرفم گوش میداد و دلداریم میداد. من حتما اومدم تهران براتون تعریف میکنم. خیلی خوبه وقتی دوستان به هم تجربشون منتقل میکنن. روز قبل از مدیکال من به یه آقای گفتن كه باید آزمایش خلط بده. و من چون خیلی سرفه میکردم یه خورده نگران شدم. اما آخر سر از من نخواستن. وقتی هم رفتم عصری برای دیدن دکتر تب داشتم کلی قرص خورده بدوم وداروهام هم تو کیفم بود كه اگه چیزی گفت بگم من این داروهارو میخورم. یه چیزی كه من به همه پیشنهاد میکنم بیمه سفر AXA هست. ایشالا كه به کار هیچ کس نخوره . اما همین چند روز خارج از ایران هستین میتونین خیالتون از هر نظر راحت باشه.
تشکر کنندگان: Monica ، saeedhei
(2009-11-17 ساعت 18:14)shabnam286 نوشته:  
(2009-11-17 ساعت 16:37)Monica نوشته:  ايشالا فرداصبح دستته! رو حرف من حساب كن! (نشون به اون نشون كه خيلي چيزارو پيش بيني كردم! Big Grin)

یه چیزی كه من به همه پیشنهاد میکنم بیمه سفر AXA هست. ایشالا كه به کار هیچ کس نخوره .

در موردش میشه لطفا بیشتر توضیح بدید ؟
هزینه هاش چجوری محاسبه میشه (روزی یا هر بار سفر ، نرخ ها و محل مراجعه + سایر جزئیات)

سپاس
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من تاریخ مصاحبه ام توی سایت سفارت نوشته شده ولی نامه دوم برام نیومده. یکی از دوستان می گفت باید کپی مدرک تحصیلی و مدارک دیگه رو باید بفرستم سفارت تا نامه دوم رو برام بفرستند. اگه کسی می دونه جواب بده که من بدونم لازمه مدراک رو به سفارت پست کنم یا باید حضوری ببرم.
تشکر کنندگان:
(2009-11-17 ساعت 21:16)reza_1975 نوشته:  سلام دوستان، من تاریخ مصاحبه ام توی سایت سفارت نوشته شده ولی نامه دوم برام نیومده. یکی از دوستان می گفت باید کپی مدرک تحصیلی و مدارک دیگه رو باید بفرستم سفارت تا نامه دوم رو برام بفرستند. اگه کسی می دونه جواب بده که من بدونم لازمه مدراک رو به سفارت پست کنم یا باید حضوری ببرم.

دوستم شما هر روزي مصاحبتون هست بايد يه جوري مداركتونو بفرستين كه 15 روز قبل از مصاحبه به دست سفارت برسه(( البته ابنايي كه كفتم در مورد سفارت انكارا صدق ميكنه)) و اكر صفارتتون ابوضبي است بايد با خودتون مداركتونو ببرين و روز مصاحبه به افسر تحويل بدين
در مورد نامه دومتونم شما بايد به سفارت مربوطه ايميل بزنين و درخواست كنين ازشون با ايميل براتون بفرستنSmile
دوستم سعي كن اول قسمت هاي مختلف سايت رو مطالعه كني بعد اكه جواب سوالتونو بيدا نكردين اونوقت مطرح كنين اونم لطفاً در محل مربوط به سوالتون
ممنون از توجهتون
از اينجا بكرد دنبال مطالبي كه ميخواين
http://www.mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=44
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: reza_1975 ، PEYMAN2010 ، maryam5
(2009-11-17 ساعت 21:16)reza_1975 نوشته:  سلام دوستان، من تاریخ مصاحبه ام توی سایت سفارت نوشته شده ولی نامه دوم برام نیومده. یکی از دوستان می گفت باید کپی مدرک تحصیلی و مدارک دیگه رو باید بفرستم سفارت تا نامه دوم رو برام بفرستند. اگه کسی می دونه جواب بده که من بدونم لازمه مدراک رو به سفارت پست کنم یا باید حضوری ببرم.

نامه ی دوم ربطی به سفارت نداره............به کی سی سی ایمیل بزنید و نامه رو از طریق ایمیل براتون میفرستند....
بعد از اون مدارکتون و که از طریق نامه ی دوم دریافت کردید برای سفارت دو هفته قبل از مصاحبه بفرستید حتما این کار و انجام بدید حتی شده سه هفته زودتر...این کار در روند کلیر شدنتون خیلی موثره....
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: reza_1975
شبنم جان.پاسپورت من فردا صبحش اومد که ما نبودیم.اصلا فکر نمیکردیم به این سرعت بیاد.ولی مسوول هتل تلفن اون کسی که از یو پی اس امده بود را گرفته بود و وقتی ما اومدیم بهش زنگ زد که قرار شد ما بمانیم هتل تا بیایند که حدود ساعت 3 یا 3/30 امد.پس اصلا نگران نباش
تشکر کنندگان: shabnam286

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان