کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در آنکارا
بچه ها یه سئوال داشتم ولی جاش نمیدونستم اینجا رو باز مرتبط تر دیدمWink
از بچه ها که ویزا گرفتن چه اونا که کلیرینس خوردن چه نخوردن. بوده کسی که تاریخ تولدش اشتباه زده بوده باشه؟
فقط نگین اولین نفرکه این اشکال و داره میره مصاحبه من هستم;(
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
(2009-11-17 ساعت 19:38)meweadl نوشته:  
(2009-11-17 ساعت 18:14)shabnam286 نوشته:  
(2009-11-17 ساعت 16:37)Monica نوشته:  ايشالا فرداصبح دستته! رو حرف من حساب كن! (نشون به اون نشون كه خيلي چيزارو پيش بيني كردم! Big Grin)

یه چیزی كه من به همه پیشنهاد میکنم بیمه سفر AXA هست. ایشالا كه به کار هیچ کس نخوره .

در موردش میشه لطفا بیشتر توضیح بدید ؟
هزینه هاش چجوری محاسبه میشه (روزی یا هر بار سفر ، نرخ ها و محل مراجعه + سایر جزئیات)

سپاس

سلام
من اومدم تهران حتما آدرس و شرایطش کامل میگم. برای ۱۵ روز من گرفتم چون بین ۶ و ۱۵ روز نداشت. نفری ۱۹ تومان شد . ولی خیلی مزایا داره. محلش هم خیابان ۱۵ گاندی یک ساختمان زرد رنگ هست كه برات بیمه SOS هست. طبقه چهارم واحد ۱۹ بیمه AXA هست. حالا من اومدم کپی نامه كه راجبه شرایطش گفته میزارم تو سایت.
کیس نامبر: 2010AS00002xxx
دریافت ویزا: روز مصاحبه (17 نوامبر)
تشکر کنندگان: meweadl ، Monica
سلام دوستان. من هم ویزا گرفتم! دیروز مصاحبه داشتم و امروز Ups مدارکمو آورد. ولی بعدش من پاکت زرد رو باز کردم و تازه فهمیدم نباید این کار رو می کردم!!! حالا می خواستم ببینم کسی از دوستان می دونه باید چه کار کنم؟! آیا ممکنه ویزای من باطل بشه؟
تشکر کنندگان: ShoMpeT ، merdax ، Laya2010 ، N.D ، Borqa3 ، Monica ، mohsen324 ، reza22 ، shr.jafari ، PEYMAN2010 ، Hamid55 ، farzad24 ، neli-basi ، sh-b
(2009-11-17 ساعت 22:51)maryam89 نوشته:  سلام دوستان. من هم ویزا گرفتم! دیروز مصاحبه داشتم و امروز Ups مدارکمو آورد. ولی بعدش من پاکت زرد رو باز کردم و تازه فهمیدم نباید این کار رو می کردم!!! حالا می خواستم ببینم کسی از دوستان می دونه باید چه کار کنم؟! آیا ممکنه ویزای من باطل بشه؟

سلام
من تو یکی از سفرنامه های سالهای قبل مربوط به ابوظبی تقریبا" مشابه این قضیه رو خوندم . اون شخص با سفارت تماس گرفته بود گفته بودن بسته رو بیار سفارت ما دوباره درستش میکنیم .
پس نگران نباشید . من هم اگر لینک اون سفرنامه رو پیدا کردم براتون میگذارم.
شماره کیس: 2010AS5000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری : Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 1st oct
تاریخ مصاحبه: 21Oct 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:6Nov , 2009
تاریخ دریافت ویزا: 14Nov , 2009
ورود به آمریکا: 14feb , 2010
تشکر کنندگان: nader ، maryam89
(2009-11-17 ساعت 23:12)babakped نوشته:  
(2009-11-17 ساعت 22:51)maryam89 نوشته:  سلام دوستان. من هم ویزا گرفتم! دیروز مصاحبه داشتم و امروز Ups مدارکمو آورد. ولی بعدش من پاکت زرد رو باز کردم و تازه فهمیدم نباید این کار رو می کردم!!! حالا می خواستم ببینم کسی از دوستان می دونه باید چه کار کنم؟! آیا ممکنه ویزای من باطل بشه؟

سلام
من تو یکی از سفرنامه های سالهای قبل مربوط به ابوظبی تقریبا" مشابه این قضیه رو خوندم . اون شخص با سفارت تماس گرفته بود گفته بودن بسته رو بیار سفارت ما دوباره درستش میکنیم .

واقعاً ممنون دوست عزیز. خیلی نگران بودم. حالم خیلی بهتر شد. کم مونده بود دیگه اشکم دربیاد. نمی دونم چه طوری ازتون تشکر کنم.
تشکر کنندگان:
(2009-11-17 ساعت 23:18)maryam89 نوشته:  

سلام

واقعاً ممنون دوست عزیز. خیلی نگران بودم. حالم خیلی بهتر شد. کم مونده بود دیگه اشکم دربیاد. نمی دونم چه طوری ازتون تشکر کنم.

اصلا" نگران نباشید این هم سفرنامه میترا خانم که گفته بودم

http://safareman.persianblog.ir
شماره کیس: 2010AS5000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری : Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 1st oct
تاریخ مصاحبه: 21Oct 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:6Nov , 2009
تاریخ دریافت ویزا: 14Nov , 2009
ورود به آمریکا: 14feb , 2010
تشکر کنندگان: maryam89
(2009-11-17 ساعت 23:51)babakped نوشته:  
(2009-11-17 ساعت 23:18)maryam89 نوشته:  

سلام

اصلا" نگران نباشید این هم سفرنامه میترا خانم که گفته بودم

http://safareman.persianblog.ir

واقعاً ممنون از این همه لطفتون. نمی دونم چه طوری از شما تشکر کنم. مثل آبی بودید به روی آتیش. این سایت واقعاً مفید و کامله. دعا کنید کارم راه بیفته. می خواستم بعد از گرفتن نامه سفرنامه خودمو بنویسم که اینجوری حالم گرفته شد!!!! ان شالا کارم درست بشه... بیام به دل خوش سفرنامه بنویسم.Sad
تشکر کنندگان: fairwall ، Monica ، Ashkan78 ، ساسان
مریم جان ویزاتو میگیری آنقدر نگران نباش این اشتباهی هست که خیلی ها انجام میدن من چند جا خوانده بودم همه هم مشکلشون حل شد باید بهشون اطلاع بدی
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان: fairwall ، maryam89
(2009-11-18 ساعت 00:26)maryam5 نوشته:  مریم جان ویزاتو میگیری آنقدر نگران نباش این اشتباهی هست که خیلی ها انجام میدن من چند جا خوانده بودم همه هم مشکلشون حل شد باید بهشون اطلاع بدی

ممنون دوست من. این سایت و لطف و محبت دوستان واقعاً به من آرامش داده و حالم رو بهتر کرده. فردا صبح زنگ می زنم به سفارت و ازشون کمک می خوام. مشکل اصلی اینه که فردا شب بلیط داریم. اما خدا بزرگه، تا اینجاش که واقعاً ترکونده. اگر هم نشد راضیم به رضای اون.Shy
تشکر کنندگان: fairwall ، sh-b ، Borqa3 ، Monica
سلام به همگی
همین الان پاسپورتم رسید دستم. ایشالا به زودی برای همه
کیس نامبر: 2010AS00002xxx
دریافت ویزا: روز مصاحبه (17 نوامبر)
تشکر کنندگان: R.F ، sh-b ، Monica ، babakped ، esmail ، seravin ، Laya2010 ، sam_hash ، meweadl ، merdax ، shr.jafari ، mary joon ، ShoMpeT ، PEYMAN2010 ، Nilmah ، Borqa3 ، rs232 ، maryam5 ، reza22 ، kash ، Hamid55 ، honareirani ، Ashkan78 ، farzad24 ، ساسان ، maryam89 ، ASALI
salam , ma emrooz mosahebe dashtim , clearance khurdim ta 1 mah dige bayad sabr konim
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام ما امروز مصاحبه داشتیم، کلیرنس خوردیم تا 1 ماه دیگه باید صبر کنیم .

تشکر کنندگان: R.F ، sh-b ، shabnam286 ، Monica ، babakped ، esmail ، seravin ، Laya2010 ، meweadl ، merdax ، shr.jafari ، mary joon ، ShoMpeT ، PEYMAN2010 ، Nilmah ، f.o ، hamed_gh ، Borqa3 ، rs232 ، N.D ، mohsen324 ، reza22 ، kash ، Hamid55 ، farzad24 ، laili ، alirezasf ، Amirali_sh ، ساسان ، maryam89
سلام به همه

میشه بگید هزینه آزمایشات و معایناتتون دقیقا چقدر شد
مرسی
تشکر کنندگان:
سلام
هزينه ازمايشات و معاينه بزشكي متفاوته و دكتر اونگان برحسب تعداد واكسن و خيلي چيز هاي ديگه هزينه رو حساب مي كنه كه اصلان هم نمي شه سر در آورد. هزينه ازماشات ودكتر ما كه يك خانواده سه نفره هستيم شد 680 دلار واكسن هم دو تا زديم ولي بابقيه با همين شرايط متفاوت بوده.
تشکر کنندگان:
سلام به همگی.
من هم بالاخره مشکلم حل شد و پاکت زرد رو دوباره بهم دادن. الان هم تهران هستم. دیشب با پرواز ترکیش برگشتیم. در اولین فرصت سفرنامه خودمو می نویسم.
تشکر کنندگان: esmail ، mary joon ، ShoMpeT ، sh-b ، babakped ، f.o ، Ashkan78 ، farzad24 ، laili ، kash ، summery_armin ، Monica ، Hamid55 ، hamed_gh
سلام به همه
من به هتل بیوک ارشان ایمیل زدم انگلیسی انگار بلد نستن کسی ترکی استانبولی بلده که یه متن برای هتل بنویسم؟
کسی می دونه از فرودگاه باید چه اتوبوس ها رو سوار شم تا به بیوک ارشان برسم ؟؟
مرسی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان