کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
دوستان خانواده 3 نفري ما ابوظبي مصاحبه داشتم و فقط من كليرنس خوردم . فرض كه كليرم اومده و ميخوام تاييدشون رو بگيرم. كسي متني داره كه براي سفارت بفرستم مبني بر اينكه :
در سايت اعلام شده كليرم اومده. آيا پرونده ام كامله و ويزاي هممون آماده هست؟ ميتونم بيام ويزام رو بگيرم و همچنين تا چه زماني وقت دارم واسه گرفتن ويزا؟
شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان:
(2011-06-02 ساعت 17:58)m.maryam نوشته:  سلام
امروز برادرم مصاحبه داشت ولی متاسفانه قبول نشد.همه مدارکش کامل بود فقط به دیپلم گیر دادند گفتند در آمریکا این مدرک یعنی 11 کلاس سواد.به نظر شما میشه کاری کرد ؟میشه اعتراضی انجام بدیم یا نامه ای برای KCC بفرستیم
متشکرم

واي منم ديپلم فني حرفه اي دارم و مدرك ليسانس.يعني به منم گير ميدن؟
(2011-06-08 ساعت 00:44)saint نوشته:  دیپلم کار ودانش یا فنی حرفه ای مورد قبول نیست چون معادل 11 ساله و انها یه مدرک 12 ساله می خوان

سلام دوست عزيز
منم ديپلم فني و حرفه اي دارم بعدش هم كه ليسانس گرفتم.يعني به منم گير ميدن؟يا به ليسانسم نگاه مي كنن.من توي آگست مصاحبه دارم چون براي ماه جولاي كارنت شدم.اگه مشكلي داره 2 سال سابقه كارم دارم منو راهنماييم كنين تا مشكلي برام پيش نياد
ممنونم ازتون
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان:
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد لیسانس و دیپلم رو ترجمه کنید
تشکر کنندگان: Vahidn ، farzad-it

شما که دو سال سابقه ی کاری دارید ،حتماسابقه ی کار به اضافه سابقه ی بیمه را ترجمه کنید و با خودتون ببرید تامصاحبه ای بی استرس داشته باشید.

اندیشیدن به پایان هر چیز، شیرینی حضورش را تلخ می کند. بگذار پایان تو را غافلگیر کند، درست مانند آغاز.
تشکر کنندگان: nastaran86 ، farzad-it ، Vahidn ، REZA1390
(2011-06-11 ساعت 10:14)hvossoughi نوشته:  برای گرفتن تاریخ مصاحبه باید به kcc ایمیل بزنم یا سفارت؟؟؟؟
اگر کسی فنی و حرفه ای خونده باشه و بعد رفته باشه دانشگاه چی؟؟
باز هم مشکل داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kcc
na
(2011-06-11 ساعت 10:14)hvossoughi نوشته:  برای گرفتن تاریخ مصاحبه باید به kcc ایمیل بزنم یا سفارت؟؟؟؟

kcc
شماره کیس :35000
تاریخ رویت قبولی در سایت:NEVER
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:FEB 2011
کنسولگری:LONDON
تاریخ کارنت شدن کیس:AUG
تاریخ دریافت نامه دوم:JULY 2011
تاریخ مصاحبه: AUG 5 th/CLEARANCE 47 DAYS
تاریخ دریافت ویزا: SEP 2011
تاریخ ورود به آمریکا :NO IDEA
تاریخ دریافت گرین کارت :NO IDEA
تشکر کنندگان: hvossoughi
سلام
من به چه آدرسی باید با kcc مکاتبه کنم
تشکر کنندگان:
(2011-06-17 ساعت 19:10)iman20002009 نوشته:  سلام
من به چه آدرسی باید با kcc مکاتبه کنم

KCCDV@state.gov
شماره کیس: 2011AS000317xx
دریافت نامه قبولی:25 می 2010
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن کیس: جون 2011
مصاحبه: 31 جولای
دریافت ویزا: 2 آگوست
تشکر کنندگان: iman20002009

برای تاریخ مصاحبه یکی دوهفته بعد از اعلام کارنتها به kcc و بعدا به سفارت هم میتونید ایمیل بزنید تا خیالتون راحت باشه. ودر مورد مدرک تحصیلی آخرین سطح تحصیلات مهم هست من خودم دیپلم کاردانش داشتم و دانشجو بودم که ایرادی نگرفتند و برگه آبی گرفتم.
تشکر کنندگان:
سلام
ببخشید اگر سوالم تکراریه.ممکنه متن ایمیلی که واسه سفارت در ابوظبی برای کانفرم زمان مصاحبه باید بفرستیم به اضافه ادرس ایمیل سفارت رو بنویسید؟
مرسی
تشکر کنندگان:
(2011-06-11 ساعت 14:37)naeiji1974 نوشته:  دوستان خانواده 3 نفري ما ابوظبي مصاحبه داشتم و فقط من كليرنس خوردم . فرض كه كليرم اومده و ميخوام تاييدشون رو بگيرم. كسي متني داره كه براي سفارت بفرستم مبني بر اينكه :
در سايت اعلام شده كليرم اومده. آيا پرونده ام كامله و ويزاي هممون آماده هست؟ ميتونم بيام ويزام رو بگيرم و همچنين تا چه زماني وقت دارم واسه گرفتن ويزا؟

Case Number: 2011AS000xxxxx
Principal Applicant Name: Last name, first name
Preference Category: DV Diversity
Foreign State of Chargeability: IRAN
Date of Birth:monthDayYear

Dear Sir/Madam,
According to the announced case status posted on that embassy website my visa is ready for collection.I would be deeply grateful if you provide me with the information as to when I can come to your office to pick up our visas,whether my family members' visas are ready to pick up as well, and when is the latest time that I can come to that office to collect the visas.
Respectfully,
First Name,Last name
تشکر کنندگان:
(2011-06-18 ساعت 00:06)AmericanHamid نوشته:  

برای تاریخ مصاحبه یکی دوهفته بعد از اعلام کارنتها به kcc و بعدا به سفارت هم میتونید ایمیل بزنید تا خیالتون راحت باشه. ودر مورد مدرک تحصیلی آخرین سطح تحصیلات مهم هست من خودم دیپلم کاردانش داشتم و دانشجو بودم که ایرادی نگرفتند و برگه آبی گرفتم.
سلام آقا من هم دیپلم کارو دانش هستم و دانشگاه هم نرفتم جالا باید چیکار کنم تو رو خدا یکی راهنمایی کنه بگه من چیکار کنم من 4 سال سابقه تو شرکت پست TNT دارم حالا باید چیکار کنم

شماره کیس: 2011AS00033xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:15may
محل دریافت : تهران
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 06jun 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: 10jun 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:10 jul
تاریخ مصاحبه: 9 August
هزینه ها:1500000 برای یک نفر
تاریخ کلیرنس:27 agust
دریافت ویزا:08 sep
عزیمت:22 nov
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز میشه سوال منو جواب بدید؟
ممکنه متن ایمیلی که واسه سفارت در ابوظبی برای کانفرم زمان مصاحبه باید بفرستیم به اضافه ادرس ایمیل سفارت رو بنویسید؟
مرسی
تشکر کنندگان:
(2011-06-26 ساعت 23:39)iman20002009 نوشته:  دوستان عزیز میشه سوال منو جواب بدید؟
ممکنه متن ایمیلی که واسه سفارت در ابوظبی برای کانفرم زمان مصاحبه باید بفرستیم به اضافه ادرس ایمیل سفارت رو بنویسید؟
مرسی

دوست عزیز شما تاریخ مصاحبه رو از کجا گرفتی؟و چه نیازی داری که اونو کانفیرم کنی؟ما خودمون تاریخ مصاحبه رو از طریق ایمیل که گرفتیم دیگه کانفرم نکردیم! به هر حال اگه متن فارسی شو بزارید بنده یه متن انگلیسی خوشگل بهتون تحویل میدمBig Grin!
تشکر کنندگان: coming soon ، tamanna
(2011-06-27 ساعت 02:13)najibi نوشته:  
(2011-06-26 ساعت 23:39)iman20002009 نوشته:  دوستان عزیز میشه سوال منو جواب بدید؟
مرسی

دوست عزیز شما تاریخ مصاحبه رو از کجا گرفتی؟و چه نیازی داری که اونو کانفیرم کنی؟ما خودمون تاریخ مصاحبه رو از طریق ایمیل که گرفتیم دیگه کانفرم نکردیم! به هر حال اگه متن فارسی شو بزارید بنده یه متن انگلیسی خوشگل بهتون تحویل میدمBig Grin!

سلام
مرسی بابت توجهتون من تاریخ مصاحبه ام رو تلفنی گرفتم و نمیدونم اصلا نیازی هست به کانفرم یا نه!!!!
تشکر کنندگان: najibi
(2011-06-27 ساعت 10:16)iman20002009 نوشته:  
(2011-06-27 ساعت 02:13)najibi نوشته:  
مرسی

سلام
مرسی بابت توجهتون من تاریخ مصاحبه ام رو تلفنی گرفتم و نمیدونم اصلا نیازی هست به کانفرم یا نه!!!!

شما هنگام ورود به سفارت نامه دوم و يا حتي ايميل سفارت مبني بر شماره كيس و تاريخ مصاحبه رو بايد ارائه كنيد وگرنه داخل راهتون نميدن
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: najibi ، iman20002009

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان