کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام نماه اي كه براي كي سي سي فرستادين و در جواب تاريخ مصاحبه شما را اعلام كردنيك هفته ديگه براي ابوظبي فوروارد كنيد و بگين تاريخ مصاحبه را كي سي سيس اعلام كرده و ساعت مصاحبه را بپرسيد ..انشالله كه فايل ها تا اون موقع مي رسه
(2011-07-07 ساعت 00:21)nil2011 نوشته:  سلام دوستان. من هفته ی اول آگوست در ابوظبی مصاحبه دارم. تقریبا دو هفته قبل بود که به سفارت ابوظبی ایمیل زدم که زمان مصاحبم رو کانفرم کنم. بعد از 2 هفته امروز جواب ایمیلم رو دادن و گفتن که kcc هنوز فایل کیس ها رو برامون نفرستاده و وقتی kcc تاریخ مصاحبه رو تعیین کنه برای سفارت هم اسامی مصاحبه شوندگان رو میفرسته و فعلا ( 1ماه قبل از مصاحبه) به این اطلاعات دسترسی ندارن. این رو جهت اطلاع شما دوستان گفتم. فکرکنم عجله کردم و زود ایمیل زدم! 2 هفته قبل مصاحبه ایمیل میزنم

کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna
(2011-07-07 ساعت 00:49)mahmood_eng نوشته:  سلام نماه اي كه براي كي سي سي فرستادين و در جواب تاريخ مصاحبه شما را اعلام كردنيك هفته ديگه براي ابوظبي فوروارد كنيد و بگين تاريخ مصاحبه را كي سي سيس اعلام كرده و ساعت مصاحبه را بپرسيد ..انشالله كه فايل ها تا اون موقع مي رسه
(2011-07-07 ساعت 00:21)nil2011 نوشته:  سلام دوستان. من هفته ی اول آگوست در ابوظبی مصاحبه دارم. تقریبا دو هفته قبل بود که به سفارت ابوظبی ایمیل زدم که زمان مصاحبم رو کانفرم کنم. بعد از 2 هفته امروز جواب ایمیلم رو دادن و گفتن که kcc هنوز فایل کیس ها رو برامون نفرستاده و وقتی kcc تاریخ مصاحبه رو تعیین کنه برای سفارت هم اسامی مصاحبه شوندگان رو میفرسته و فعلا ( 1ماه قبل از مصاحبه) به این اطلاعات دسترسی ندارن. این رو جهت اطلاع شما دوستان گفتم. فکرکنم عجله کردم و زود ایمیل زدم! 2 هفته قبل مصاحبه ایمیل میزنم
ممنونم از راهنماییتون. حتما اینکارو میکنم
شماره کیس:2011as00035xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:11may2010
کنسولگری :ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای اول: 5july2010
تاریخ کارنت شدن: july2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 21june2011
تاریخ مصاحبه:4 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: یکضرب روز مصاحبهBig Grin
تاریخ ورود به آمریکا: 18 آگوست 2011
دریافت سوشیال:30 آگوست 2011
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna
سلام
برای تعویض اسپانسر چی باید بنویسم؟
مرسی
تشکر کنندگان:
سلام
برای کی سی سی ایمیل زدم برای تغییر اسپانسر ولی مثل همیشه ایمیل تاییدیه نفرستاد.آیا ممکنه دیگه تغییرات قبول نمیکنند؟
دوباره بفرستم؟
تشکر کنندگان:
سلام. من میخواستم ببینم e-mailبا چه متنی باید برا kccبزنم تا زودتر از تاریخ مصاحبم مطلع بشم!
نسی نمیدونه حدودا چه قدر طول میکشه تا بعد از اعلام شماره نوبت مصاحبه بشه؟؟؟
مرسی
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-07-13 ساعت 13:38)شادی نوشته:  سلام. من میخواستم ببینم e-mailبا چه متنی باید برا kccبزنم تا زودتر از تاریخ مصاحبم مطلع بشم!
مرسی

CASE Number: 20111ASXXXX

FIRSTNAME: XXXX

LASTNAME: XXXX

Date of Birth: XXXX

Preference Category: DV DIVERSITY

Foreign State Chargeability: IRAN

To whom it may concern,

My Case NO. is current in ------in bulletin ,I would appreciate if you would send me information about appointment date and time and every thing I need for further processing.

Regards,
name,last name
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna ، Hornet ، Linspire ، SH1A2R3
(2011-07-13 ساعت 13:38)شادی نوشته:  سلام. من میخواستم ببینم e-mailبا چه متنی باید برا kccبزنم تا زودتر از تاریخ مصاحبم مطلع بشم!
مرسی

بین 7 تا 10 روز کاری بعد تاریخ مصاحبه معلوم میشه. بعد از این مدت تماس بگیرین با KCC بهتون زمانشو میگن
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna ، Hornet
سلام دوستان
من می خواستم بدونم آیا امکان داره کی سی سی اصلا به ایمیل ما جواب نده؟ من چند روز پیش میل فرستادم ولی هنوز جواب ندادن
تشکر کنندگان:
(2011-07-20 ساعت 15:43)Nashmi2003 نوشته:  سلام دوستان
من می خواستم بدونم آیا امکان داره کی سی سی اصلا به ایمیل ما جواب نده؟ من چند روز پیش میل فرستادم ولی هنوز جواب ندادن

به آدرسی فرستادید؟! معمولاً 2-3 روزه جواب می دن
تشکر کنندگان: najibi ، Nashmi2003 ، Hornet ، tamanna
(2011-07-20 ساعت 15:43)Nashmi2003 نوشته:  سلام دوستان

سلام
من هر چی ایمیل زدم تا حالا جوابش رو گرفتم . چه به kcc و چه به سفارت فقط کمی باید صبر کنید حتی 20 روز هم زمان برد ولی جواب دادند.
تشکر کنندگان: najibi ، Nashmi2003 ، Linspire ، tamanna
مرسی دوستان
به همون آدرسی که توی صفحات اول همین تاپیک هست فرستادم. یکی از آشناها کانفرمیشن نامبرشو گم کرده و من خواستم اگر امکانش هست دوباره بفرستن ولی بعد از پنج روز هنوز جواب ندادن
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. امروز( 2 هفته قبل از مصاحبه) ابوظبی ایمیلمو جواب داد و زمان مصاحبم کانفرم شد
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، tamanna ، Donkey chance ، parydaryai ، frozen mind ، najibi
مدیر عزیز ,من متن انگلیسی مشکلم رو برای kcc میخواستم ارسال کنم ناچارا اولش مجبور شدم مشکلم رو بنویسم(دوباره توی تایپیک جدید) که دوستان بتونن کمک کنن بدون گفتن مشکل که ترجمه متن ممکن نیست! (به هر حال، تکرار یک مطلب عینا در دو تاپیک مغایر با مقررات مهاجرسرا است. اگر به متن قبلی رجوع کنید می بینید که دست کم دو برابر متن فعلی است٬ پس می توان مطلب را به فراخور تاپیک اصلاح نمود. Frozen Mind)
.
من توی ثبت نام اولیه تاریخ تولدم اشتباها به میلادی تبدیل شده ولی فقط دو ماه اختلاف داره با درستش...تحصیلاتمم دانشجو هستم من ولی اصلا در خاطر برادرم نیست کودوم رو تو ثبت نام اولیه زده university degree یا high school diploma یا collge no degree . تو فرم هایی که فرستادم همه این اشکالات رو درست کردم و کاملا صحیحه.حالا اگه ممکنه متنی رو که باید به kcc ایمیل کنم و توضییح بدم براشون رو بهم بدین یا فقط راهنمایی کنید چجوری باید اینارو توضیح بدم که قابل قبول باشه براشون..مرسیRolleyes
تشکر کنندگان:
(2011-08-02 ساعت 16:39)parydaryai نوشته:  مدیر عزیز ,من متن انگلیسی مشکلم رو برای kcc میخواستم ارسال کنم ناچارا اولش مجبور شدم مشکلم رو بنویسم(دوباره توی تایپیک جدید) که دوستان بتونن کمک کنن بدون گفتن مشکل که ترجمه متن ممکن نیست! (به هر حال، تکرار یک مطلب عینا در دو تاپیک مغایر با مقررات مهاجرسرا است. اگر به متن قبلی رجوع کنید می بینید که دست کم دو برابر متن فعلی است٬ پس می توان مطلب را به فراخور تاپیک اصلاح نمود. Frozen Mind)
.
من توی ثبت نام اولیه تاریخ تولدم اشتباها به میلادی تبدیل شده ولی فقط دو ماه اختلاف داره با درستش...تحصیلاتمم دانشجو هستم من ولی اصلا در خاطر برادرم نیست کودوم رو تو ثبت نام اولیه زده university degree یا high school diploma یا collge no degree . تو فرم هایی که فرستادم همه این اشکالات رو درست کردم و کاملا صحیحه.حالا اگه ممکنه متنی رو که باید به kcc ایمیل کنم و توضییح بدم براشون رو بهم بدین یا فقط راهنمایی کنید چجوری باید اینارو توضیح بدم که قابل قبول باشه براشون..مرسیRolleyes
دوست عزیز،از انجایی که من دقیقا متوجه تعداد اشتباهات و نوع اون نشدم اگر متن فارسی ایمیل رو واسه من بفرستید من میتونم در نوشتن انگلیسی اون بهتون کمک کنم.
تشکر کنندگان: parydaryai ، tamanna
سلام دوستان
من موقع پر کردن فرمها چند اشتباه داشتم.که الان متوجه شدم.
دنبال راه حل هستم
یکی اینکه اسم یکی از مدارسم رو از نظر اسپل اشتباه نوشتم
و دیگری اینکه اسم مادرم رو نصفشو توی name نوشتم و بقیه اش رو توی میدل .

یکی دیگه هم اینکه محل کارم رو عوض کردم.و اینکه قرار بود ازدواج کنم و توی یکی از ایمیلهام پارسال واسشون نوشته بودم که در شرف ازدواجم و ازدواجم کنسل شد.

حالا چی واسشون بنویسم؟
من 12 سپتامبر مصاحبه دارم.میخوام مدارکمو بفرستم ولی گیر کردم.

کمککککککککککک
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: tamanna ، batis2010

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان