کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان 2011
(2011-09-20 ساعت 14:43)samooraee نوشته:  باسلام به دوستان گلم:
میشه خواهشن یکی به من جواب درست درمون بده مدرک تحصیلی میگن دیپلم یجا زده12سال یعنی پیش دانشگاهی هم باید محاسبه بشه ازیکطرف هم میگن اگه نداشتی 2سال سابقه کاری قبوله.
حالا منکه 12سال پیش دیپلم گرفتم والان نزدیک 11ساله سابقه کار دارم تکلیفم چیه خیلی اظطراب دارم.
ممنونم
سلام
شما دیپلم 12 ساله دارید یا 11 ساله ؟
و در مورد سابقه کار هم باید شغلتون در لیست مشاغل آمریکا نمره 7 به بالا رو داشته باشه .در سایت
http://online.onetcenter.org/
تشکر کنندگان: najibi ، laili ، tamanna ، SH1A2R3
پسر من باید در تاریخ ۲۹ نوامبر برای مصاحبه به آنکارا برود ولی‌ در حال حاضر در دورهٔ آموزشی سربازی به سر میبرد . برای گرفتن پاسپورت با اعتبار ۶ ماه چه راه حالی‌ وجود دارد . ضمنا ایشان لیسانس دارد
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2011-09-22 ساعت 22:36)صغری صدیقی نوشته:  پسر من باید در تاریخ ۲۹ نوامبر برای مصاحبه به آنکارا برود ولی‌ در حال حاضر در دورهٔ آموزشی سربازی به سر میبرد . برای گرفتن پاسپورت با اعتبار ۶ ماه چه راه حالی‌ وجود دارد . ضمنا ایشان لیسانس دارد
سلام

فکر کنم با گذاشتن وثیقه بتونه پاس بگیره ولی باید همین رو از اداره گذرنامه بپرسیدShy

تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، SH1A2R3
(2011-09-22 ساعت 22:36)صغری صدیقی نوشته:  پسر من باید در تاریخ ۲۹ نوامبر برای مصاحبه به آنکارا برود ولی‌ در حال حاضر در دورهٔ آموزشی سربازی به سر میبرد . برای گرفتن پاسپورت با اعتبار ۶ ماه چه راه حالی‌ وجود دارد . ضمنا ایشان لیسانس دارد

سلام
فکر وی کنم می شه از طریق ویزا زیارتی برای سوریه اقدام کرد
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، SH1A2R3
سلام دوستان خوبم ،

يه سوال داشتم كه اگه كسي ميدونه به اون پاسخ بده . از بين مصاحبه شوندگان كسي بوده كه آفيسر از بچه 8 ، 9 سالش سوال كرده باشه ؟ يعني بوده مواردي رو كه آفيسر از بچه يه سري سوالات خاص كرده باشه ؟ سوالهاش چي بوده ؟ آخه دختر من اگه كسي ازش سوالي بكنه ديگه ول بكن نيست . براي همين ميخوام يه كم سيستم كاريش رو تغيير بدم . ميترسم اون آفيسر بدبخت يه سوالي بكنه اين بره رو منبر حالا حالاهم پايين نياد بعد هم آفيسر بگه كه شرمنده مردم ما مخ اضافه ندارن كه خرج دختر شما كنن . اينم برگه قرمز خير پيش !!!!!‌ شوخي كردم .
تشکر کنندگان: gadfly ، aghdam ، Goodie ، tamanna ، SH1A2R3
(2011-09-23 ساعت 12:40)afshin4749 نوشته:  سلام دوستان خوبم ،

يه سوال داشتم كه اگه كسي ميدونه به اون پاسخ بده . از بين مصاحبه شوندگان كسي بوده كه آفيسر از بچه 8 ، 9 سالش سوال كرده باشه ؟ يعني بوده مواردي رو كه آفيسر از بچه يه سري سوالات خاص كرده باشه ؟ سوالهاش چي بوده ؟ آخه دختر من اگه كسي ازش سوالي بكنه ديگه ول بكن نيست . براي همين ميخوام يه كم سيستم كاريش رو تغيير بدم . ميترسم اون آفيسر بدبخت يه سوالي بكنه اين بره رو منبر حالا حالاهم پايين نياد بعد هم آفيسر بگه كه شرمنده مردم ما مخ اضافه ندارن كه خرج دختر شما كنن . اينم برگه قرمز خير پيش !!!!!‌ شوخي كردم .
باسلام .دخترمن هم 9ساله بودولی افیسرجزیک سلام ویک لبخندمهربون چیزدیگه ای نپرسید
تشکر کنندگان: najibi ، ali.narooei ، tamanna ، alirezagh ، SH1A2R3 ، mitr.p
(2011-09-20 ساعت 10:52)Vahidn نوشته:  سلام دوستان
من يك سوال داشتم در مورد مدارك تحصيلي كه براي بار اول مي بريم با خودمون.مدارك تحصيلي ما ترجمه شده است اما تاييده هاي دادگستري و وزارت امور خارجه رو نداره چون خود سفارت به ما گفت براي مصاحبه نمي خواد.حالا به نظرتون اونجا در آمريكا احتياج هست به اين دو تاييديه يا همون مهر دارالترجمه كافيه؟

کار هیچوقت از محکم کاری عیب نمیکنه
(2011-09-27 ساعت 13:14)pouya.pouya نوشته:  
(2011-09-20 ساعت 10:52)Vahidn نوشته:  سلام دوستان
من يك سوال داشتم در مورد مدارك تحصيلي كه براي بار اول مي بريم با خودمون.مدارك تحصيلي ما ترجمه شده است اما تاييده هاي دادگستري و وزارت امور خارجه رو نداره چون خود سفارت به ما گفت براي مصاحبه نمي خواد.حالا به نظرتون اونجا در آمريكا احتياج هست به اين دو تاييديه يا همون مهر دارالترجمه كافيه؟

کار هیچوقت از محکم کاری عیب نمیکنه

سلام دوست عزیز

دادگستری رو بزن ولی وزارت امور خارجه نیاز نیستCool

با سلام به همه دوستان
1ماه پیش من همراه با پدر و مادرم برای مصابه لاتاری که پدرم برنده شده بود رفتیم ابوظبی . به والدینم دادن ولی به من گفتن 20 روز بزرگتری " چون روز مصابه بالای 21 سال داشتم و این شانس بد من بود که اسمم فریز نشده بود... وقتی با نا امیدی امدم بیرون تمام ایرانیهایی که اونجا حضور داشتن به ما گفتن هر وقت والدینت رفتن امریکا سریع برن حقوق بشر اقدام کنن واست زیر یکسال میتونی بری... اگر کسی وکیل یا اشنایی در این رابطه دارد از صمیم قلب تشکر میکنم به من اطلاعات بدید ... راستی هرگونه سوالی در مورد لاتاری دارید از اول تا اخر من در خدمتتونم .....
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، AmericanHamid ، nahid.t
(2011-09-27 ساعت 13:43)رضا باقری نوشته:  با سلام به همه دوستان
1ماه پیش من همراه با پدر و مادرم برای مصابه لاتاری که پدرم برنده شده بود رفتیم ابوظبی . به والدینم دادن ولی به من گفتن 20 روز بزرگتری " چون روز مصابه بالای 21 سال داشتم و این شانس بد من بود که اسمم فریز نشده بود... وقتی با نا امیدی امدم بیرون تمام ایرانیهایی که اونجا حضور داشتن به ما گفتن هر وقت والدینت رفتن امریکا سریع برن حقوق بشر اقدام کنن واست زیر یکسال میتونی بری... اگر کسی وکیل یا اشنایی در این رابطه دارد از صمیم قلب تشکر میکنم به من اطلاعات بدید ... راستی هرگونه سوالی در مورد لاتاری دارید از اول تا اخر من در خدمتتونم .....

دوست گرامی، این لینک حاوی اطلاعاتی مربوط به کیس های مهاجرتی مانند مورد شما هست. بروید به قسمت
Family of Green Card Holders (Permanent Residents)
.امیدوارم که پاسخ سوال خود رو پیدا کنید.
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، AmericanHamid ، ali.narooei ، tamanna ، Hornet
پشت پاكت زردي كه به من دادن مهر نخورده مال كسي هم هست كه اينطوري باشه؟
(2011-09-27 ساعت 13:43)رضا باقری نوشته:  با سلام به همه دوستان

جالبه!!!!!!!اخه روز مصاحبه ی من ی خونواده بودن که موقع تبت نام و تکمیل فرم پسرشون زیر 21 سال بود ولی موقع مصاحبه بالای 21 سال!!!!!روز اول اسمش توی لیست سفارت نبود اما مادرش با افیسر صحبت کرد و روز دوم اسم اونم توی لیست بود.سفارت انکارا بودم.
تشکر کنندگان: ali.narooei ، mitr.p ، najibi ، joy ، Hornet ، SH1A2R3 ، nahid.t
(2011-09-28 ساعت 08:33)mjh نوشته:  پشت پاكت زردي كه به من دادن مهر نخورده مال كسي هم هست كه اينطوري باشه؟
مهرررررررررررر؟؟؟؟پاکت منم مهر نداره!

شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان: Hornet ، SH1A2R3
(2011-09-28 ساعت 17:07)final destination نوشته:  
(2011-09-28 ساعت 08:33)mjh نوشته:  پشت پاكت زردي كه به من دادن مهر نخورده مال كسي هم هست كه اينطوري باشه؟
مهرررررررررررر؟؟؟؟پاکت منم مهر نداره!

مال من ی مهر کوچولو خورده.منظورتون حمونه؟
تشکر کنندگان: Hornet ، SH1A2R3
سلام دوستان اگه کسی بعد از مصاحبه و گرفتن ویزا پاسپورتش گم بشه چی می شه؟ باید چیکارکنه؟ این سوال و برا یکی از آشناهامون پرسیدم خانوم و آقای مسنی هستند برنده 2011 ود ر 8 سپتمبر مصاحبه داشتند و 28 ویزاشونو گرفتند و همون روز پاسپورتشونوگم کردند.
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان