کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
سلام
يه سئوال داشتم همسر من الان آبستن هستش و واكسن هپاتيت هم تو شركتشون زده ولي كارت نداره بازم تو اين وضعيت بايد بزنه؟
سلام
اگه بخوام پاسپورتو عوض كنم مي تونم قبلش براي واكسن برم؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
دوستان اگه کسی دیسک کمرشو جراحی کرده باشه باید اقدام خاصی کنه؟ مثلا گواهی از دکتر یا بیمارستان
تشکر کنندگان:
سلام.ببخشید کارای پزشکی تو ایران حدودا چقدر طول میکشه؟مثلا لازمه از چند ماه قبل کارای انستیتو پاستورو انجام بدیم یا دم رفتن واسه ی مصاحبه هم می رسیم؟
تشکر کنندگان:
ممنون از این همه شور و شوق!
تشکر کنندگان:
[سلام. شما باید واکسن هپاتیت رو سه دوره تزریق کنید که بین اولی و دومی یک ماه و بین دومی و سومی 6 ماه فاصله هست به نظر من از همین الان زدن واکسن های هپاتیت رو شروع کنید و دم آخر هم واکسنهای MMR و دیفتیر -کزاز رو بزنید.
تشکر کنندگان:
(2010-08-30 ساعت 10:01)alisarshar نوشته:  سلام
يه سئوال داشتم همسر من الان آبستن هستش و واكسن هپاتيت هم تو شركتشون زده ولي كارت نداره بازم تو اين وضعيت بايد بزنه؟
سلام

2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان:
هپاتیت رو دوباره نمیخواد بزنید فقط کزاز -دیفتری و MMR رو بزنید و حتما بگید توی کارت واکسیناسیون بین المللی واستون وارد کنن
هپاتیت (سه نوبت)
کزاز دیفتری
MMR
دوتای آخری چندین نوبت داره حالا هر تعدادی که شد ایران بزنید چون اونجا دکتر بزنه کلی پول میگیره

تشکر کنندگان:
(2010-09-04 ساعت 09:33)alisarshar نوشته:  
سلام

به خانم هاي باردارواكسن نمي زنند با يك آزمايش خون ميزان آنتي بادي مشخص ميشه و اگر آزمايش رو ببريد پاستور مي پذيرند و تاريخ هايي كه واكسن هپاتيت رو زديد وارد كارت ميكنند.سوال دومتون رو متوجه نشدم.
تشکر کنندگان: alisarshar
دوستان یه سوالی داشتم، برای انجام بعضی از آزمایشات پزشکی تو ابوظبی (که اسم کلینیک های معتبر و مورد اعتمادشو سایت ابوظبی زده) ، آیا باید وقت قبلی گرفت از کلینیک؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-04 ساعت 11:31)saeedproo نوشته:  بچه ها کل واکسن هایی که باید بزنیم رو میشه بگید ؟
1. ام ام آر 2. هپاتیت 3. کزاز-دیفتری برای افراد بالا 50 سال هم ممننژیت
سه تا واکسن اولی نوبت دوم هم داره که یک ماه بعد از نوبت اول باید بزنی،
نوبت سوم هم شش ماه بعدش هست
تشکر کنندگان:
من امروز پاستور تجریش بودم
یکی از مسئول هاش داشت از کارت سلامت می گفت که انیستستو پاستور صادر می کنه و مبلغش هم حدود 90000 تومان
کسی میدونه به درد ما مهاجرتی ها میخوره یا نه ضمن اینکه خودش با اطمینان میگفت برای کسانی که می خوان برن امریکا یا کانادا به درد میخوره و مبلغش در امارات رو ایشون حدود 300 تا 400 هزار تومان قیمت گفته بودن
تشکر کنندگان:
(2010-09-04 ساعت 18:31)saint نوشته:  من امروز پاستور تجریش بودم
یکی از مسئول هاش داشت از کارت سلامت می گفت که انیستستو پاستور صادر می کنه و مبلغش هم حدود 90000 تومان
کسی میدونه به درد ما مهاجرتی ها میخوره یا نه ضمن اینکه خودش با اطمینان میگفت برای کسانی که می خوان برن امریکا یا کانادا به درد میخوره و مبلغش در امارات رو ایشون حدود 300 تا 400 هزار تومان قیمت گفته بودن
تو اون کارت چی بوده؟ شاید واسه بچه ها بوده چون بزرگسالان کارت بین المللی که مجانی هست رو دریافت میکنن و تواین کارت واکسنهایی که زده شده ذکر میشه
تشکر کنندگان: mitr.p
(2010-09-04 ساعت 13:32)bita-p نوشته:  
سلام

به خانم هاي باردارواكسن نمي زنند با يك آزمايش خون ميزان آنتي بادي مشخص ميشه و اگر آزمايش رو ببريد پاستور مي پذيرند و تاريخ هايي كه واكسن هپاتيت رو زديد وارد كارت ميكنند.سوال دومتون رو متوجه نشدم.

ممنون از اينكه جواب سئوالمو دادين سئوال دوم اين كه مگه شماره پاسپورتو تو كارت واكسن نميزنن حالا اگه قبل از تمديد پاسپورت برم واكسن بزنم مشكل بوجود نياد؟
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2010-09-05 ساعت 13:31)alisarshar نوشته:  
(2010-09-04 ساعت 13:32)bita-p نوشته:  
سلام

ممنون از اينكه جواب سئوالمو دادين سئوال دوم اين كه مگه شماره پاسپورتو تو كارت واكسن نميزنن حالا اگه قبل از تمديد پاسپورت برم واكسن بزنم مشكل بوجود نياد؟

شما واكسن ها رو ميزنيد و يك كارت آبي رنگ به شما ميدهند كه نشون ميده واكسن زديد .اين كارت رو نگه ميداريد و بعدا كه پاسپورت جديد رو گرفتيد ميبريد انستيتو پاستور و اونها از روي اين كارت تاريخ ها رو وارد كارت بين المللي واكسن مي كنند وشماره پاسپورت رو هم درج مي كنند.
تشکر کنندگان: alisarshar
بیشترین قضیه ای که در حال حاظر شدیدا فکر مارو مشغول و نگران کرده موضوع واکسن هست. چون پدر من 61 سالشونه و دچار بیماریه "پمفیگوس" هستن که یک بیماریه پوستی هست که باعث میشه سیستم دفاعیه بدن پایین بیاد،ولی به هیچ وجه مسری نیست، و پدر من بیماریشون خیلی وقته که کنترل شده و هیچگونه علایم و مشکلی ندارن.ولی مسله ای که هست اینه که ایشون به هیچوجه نباید واکسنی بزنن چون موجب برگشتنه بیماریشون میشه. میخوام بدونم با توجه به سفر نامه ها و نظرات خیلی از دوستان سال بالایی که تعریف کرده بودند دکتر مورد تایید سفارت حداقل یکی دوتا امپول رو میزنه، پدر من باید چی کار کنه؟ آیا کسی هست که یه تجربه مشابه داشته باشه؟
با هر کس که مشورت میکنیم میگن که به هیچوجه نگید که داستان چیه، چون اگه متوجه بشن دیگه از ویزا خبری نیست.لازم به ذکره که در اینجا یک سری آزمایشات کامل برای میزان آنتی بادی و تشخیص واکسنهای دیگه، انجام دادیم و همه چی خوب بود.فقط نگرانی بر سر اینه که به دکتر چیزی در مورد بیماری بگیم یا نه؟ و نکنه اگه نگیم دکتر مجبورمون کنه یه واکسن بزنیم.
مشکلی که من مطرح کردم هم به مرگ و زندگیه پدرم بستگی داره و هم به ویزا گرفتن یا نگرفتنش که هر دو موضوع حیاتیست.من به نظر خودم دو راه دارم:
1- یک گواهی از پزشکمون بگیریم که در آن بیماریرو توضیح داده باشه و بگه که ایشان الان هیچ مشکلی ندارن و تاکید کرده باشه که به هیچوجه ایشان نباید واکسنیرو بزنن,که دیگه باقیش با خداست که در ابوظبی بپذیرن یا نه.
2-مدارکی تهیه کنم در ایران مبنی بر اینکه پدر من اخیرا بواسطه قبولی در قرعه کشی گرین کارت به دکتر خانوادگی که سالیانه سال همگی تحت نظر ایشان بودیم مراجعه کرده و کلیه واکسنهای ذکر شده در سایت سفارت رو زده و به تایید پاستور برسانیم.که در این حالت هم نگرانم که نکنه آنجا باز دکتر گیر بده که واکسنیرو حتما باید بزنید و ما دیگر حتی نتونیم مسله بیماریرو مطرح کنیم و مسایل دروغگویی وسط بیاد.
ممنون میشم با تامل بیشتری به این موضوع پاسخ بدین.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان