کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2016-11-15 ساعت 07:12)p.nsz نوشته:  
(2016-11-06 ساعت 09:01)armehraboon نوشته:  
(2016-11-05 ساعت 09:48)amini.niloofar@ymail.com نوشته:  سلام
من یه سوال داشتم دوباره  Big Grin
نامه کیس نامبر NVC برای ما نیومد و بعد از 2-3 ساعت تلاش تلفنی کیس نامبر رو گرفتیم و گفتن اصل نامرو ایمیل می کنن ولی برای ما چیزی نیومد. می خواستم بدونم اصل اون نامه مهمه؟ یا همین که کیس نامبر رو داریم کافیه؟
یه سوال دیگه هم اینکه من وقتی می خونم نوشته هارو متوجه شدم برای همه ایمیل میشه همه این نامه ها در صورتیکه از اول تو فرم ها ما هیچ جایی برای نوشت ایمیل ندیدیم و همه نامه ها پست شد ایران خونمون. می خوام بدونم چطوری میشه کاری کنیم که ایمیل بیاد از این به بعد برامون؟
مرسی  Wink

سلام به شما دوست عزیز
فرم g1145
رو پر کردید؟
اونجا باید ایمیلتون رو وارد میکردید.
نامه کیس نامبر برای شروع مراحل لعد ضرورتی نداره و قطعا براتون پست میشه.
شما برای شروع مرحله بعد
باید منتظر دریافت اینویس نامبر باشید که معولا چند ماه قبل کارنت شدن هست(طبق جدول دوم ویزا بولتن).

دوست مهربون و گرامی که با حوصله پاسخ دوستانتون رو میدید ، اول از هر چیز تشکر میکنم از شما و بعد سوالی که داشتم اینه که فرمودید کیس نامبر برای مرحله بعدی ضرورتی نداره ، میخواستم بپرسم پس در کجا لازم هست که حتما باید داشته باشیم؟؟؟ چرا منتظر دریافت این شماره هستیم؟
و سوال بعد اینکه شروع ارسال مدارک به NVC  مگه منوط به داشتن کیس نامبر نیست؟این عدد رو کدوم قسمت سایت نشنال سنتر وارد کنیم؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

سلام مجدد به شما دوست عزیز

منظور من این هست که هم کیس نامبر باید باشه و هم اینویس نامبر
که نامه بعدی هست که به شما میدند..فعلا باید صبر کنید تا اون نامه بیاد.
با کیس نامبر صرفا میتونید تلفنی پیگیری ها رو انجام بدید...خلاصه اصل نامه کیس نامبر ضرورتی نداره که شما بخواید مراحل
بعد رو انجام بدید.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، melon
(2016-11-15 ساعت 09:33)armehraboon نوشته:  
(2016-11-15 ساعت 07:12)p.nsz نوشته:  
(2016-11-06 ساعت 09:01)armehraboon نوشته:  سلام به شما دوست عزیز
فرم g1145
رو پر کردید؟
اونجا باید ایمیلتون رو وارد میکردید.
نامه کیس نامبر برای شروع مراحل لعد ضرورتی نداره و قطعا براتون پست میشه.
شما برای شروع مرحله بعد
باید منتظر دریافت اینویس نامبر باشید که معولا چند ماه قبل کارنت شدن هست(طبق جدول دوم ویزا بولتن).

دوست مهربون و گرامی که با حوصله پاسخ دوستانتون رو میدید ، اول از هر چیز تشکر میکنم از شما و بعد سوالی که داشتم اینه که فرمودید کیس نامبر برای مرحله بعدی ضرورتی نداره ، میخواستم بپرسم پس در کجا لازم هست که حتما باید داشته باشیم؟؟؟ چرا منتظر دریافت این شماره هستیم؟
و سوال بعد اینکه شروع ارسال مدارک به NVC  مگه منوط به داشتن کیس نامبر نیست؟این عدد رو کدوم قسمت سایت نشنال سنتر وارد کنیم؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

سلام مجدد به شما دوست عزیز

منظور من این هست که هم کیس نامبر باید باشه و هم اینویس نامبر
که نامه بعدی هست که به شما میدند..فعلا باید صبر کنید تا اون نامه بیاد.
با کیس نامبر صرفا میتونید تلفنی پیگیری ها رو انجام بدید...خلاصه اصل نامه کیس نامبر ضرورتی نداره که شما بخواید مراحل
بعد رو انجام بدید.

ممنون.متوجه شدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، a.behzadi
سلام
من گرین کارت دارن و برای همسرم می خوام اقدام کنم. برای فرم ها تا جایی که من دیدم ظاهرا مشکلی نیست از خارج از امریکا ارسال شه. درسته؟
اگر فرم ها رو بفرستم برای کسی در امریکا و اونها مانی اوردر از پست بگیرن و همراه فرم ها بفرستن آیا مشکلی هست؟
ممنون
F1
تشکیل پرونده: آگوست 2007 |مصاحبه: جون 2015 ،ارمنستان | ویزا: یکضرب
ورود اول به امریکا: جون 2015 | دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-20 ساعت 23:16)nargesi نوشته:  سلام
من گرین کارت دارن و برای همسرم می خوام اقدام کنم. برای فرم ها تا جایی که من دیدم ظاهرا مشکلی نیست از خارج از آمریکا ارسال شه. درسته؟
اگر فرم ها رو بفرستم برای کسی در آمریکا و اونها مانی اوردر از پست بگیرن و همراه فرم ها بفرستن آیا مشکلی هست؟
ممنون

سلام

خیر مشکلی نیست.
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: nargesi ، sib 24
سلام دوستان
من چند تا سوال داشتم : Sad
1.میخوام مدارکو به یو سی ای اس ارسال کنم ,ولی نمیدونم به چه ادرسی بفرستم,چند تا لینک دوستان گذاشته بودن ولی باز نمیشد ,من لس انجلس کالیفرنیا زندگی میکنم،ممنون میشم راهنمایی کنید.
2.مبلغ چک 420$؟باید به چه حسابی پول بریزم؟چی باید بنویسم؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-25 ساعت 03:36)mahssssa_m نوشته:  سلام دوستان
1.میخوام مدارکو به یو سی ای اس ارسال کنم ,ولی نمیدونم به چه ادرسی بفرستم,چند تا لینک دوستان گذاشته بودن ولی باز نمیشد ,من لس انجلس کالیفرنیا زندگی میکنم،ممنون میشم راهنمایی کنید.
ممنون

سلام به شما

1- https://www.uscis.gov/i-130-addresses

2- U.S. Department of Homeland Security
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
Shocked 
(2016-11-25 ساعت 11:05)armehraboon نوشته:  
(2016-11-25 ساعت 03:36)mahssssa_m نوشته:  سلام دوستان
ممنون

سلام به شما

1-   https://www.uscis.gov/i-130-addresses

2-  U.S. Department of Homeland Security

ممنون از جوابتون Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
با سلام .دوستان سوالی داشتم خوشحال میشم دوستان مطلع و یا کسانی که تجربه ای داشتن در این زمینه راهنمایی کنند.من کیسم F2a هست مثل بقیه دوستان این بخش. پروندمون هم در مراحل اولیه NVC هست یعنی کیس نامبر دریافت کردیم فعلا. همسر من چند ماه دیگه سیتیزن میشن یعنی از این حالت که با گرین کارت اقدام کردند برای کیسمون تبدیل میشن به سیتیزن. میخواستم بدونم پروسه چه جوری میشه؟ ما باید چه اقدامی انجام بدیم؟ پروسه پروندمون سریعتر پیش خواهد رفت یا خیر؟
ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
سلام دوستان ،من باز هم سوال داشتم?
من یه مشکل دارم توی فرم جی325 ،قسمت پایین فرم ,کنار جایی که باید امضا کنیم ,من مطمئن نیستم که چی باید بنویسم،دقیقا میشه این قسمت:
This form is submitted in connection with an application for:
Naturalization status as resident. other(specify)
برای خودم که دارنده گرین کارت هستم باید status as resident انتخاب کنم؟
برای همسرم باید other بزنم ؟جلوی other چی باید بنویسم؟باید بنویسم i-130 ؟
میشه لطفا یکی جواب بده.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-29 ساعت 22:18)p.nsz نوشته:  با سلام .دوستان سوالی داشتم خوشحال میشم دوستان مطلع و یا کسانی که تجربه ای داشتن در این زمینه راهنمایی کنند.من کیسم F2a هست مثل بقیه دوستان این بخش. پروندمون هم در مراحل اولیه NVC هست یعنی کیس نامبر دریافت کردیم فعلا. همسر من چند ماه دیگه سیتیزن میشن یعنی از این حالت که با گرین کارت اقدام کردند برای کیسمون تبدیل میشن به سیتیزن. میخواستم بدونم پروسه چه جوری میشه؟ ما باید چه اقدامی انجام بدیم؟ پروسه پروندمون سریعتر پیش خواهد رفت یا خیر؟
ممنون.

چونکه اخرین مراحل هستید خیلی فرق نمیکنه.روز مصاحبه مدارک سیتیزن بودن همسرتون رو نشون بدید تا ویزای شما تغییر کنه.و شما اینجوری بعد از ۳ سال سیتیزن میشید
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: p.nsz ، armehraboon ، عدلی
سلام عزيزان من عضو جديد هستم وچند تا سؤال دارم من نامزدم أمريكا هستش و خودم پناهجوي تركيه و متاسفانه نميتونم پاسپورتم رو تمديد كنم و ميخوايم ازدواج كنيم كه براي من اقدام كنه شما وكيلي رو ميشناسيد كه تو اين زمينه كمك كنه بهم يا هر كسي آينجا كه ميتونه كمكم كنه لطفا راهنمايي كنيد ممنون هستم ازتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-30 ساعت 09:26)sib 24 نوشته:  
(2016-11-29 ساعت 22:18)p.nsz نوشته:  با سلام .دوستان سوالی داشتم خوشحال میشم دوستان مطلع و یا کسانی که تجربه ای داشتن در این زمینه راهنمایی کنند.من کیسم F2a هست مثل بقیه دوستان این بخش. پروندمون هم در مراحل اولیه NVC هست یعنی کیس نامبر دریافت کردیم فعلا. همسر من چند ماه دیگه سیتیزن میشن یعنی از این حالت که با گرین کارت اقدام کردند برای کیسمون تبدیل میشن به سیتیزن. میخواستم بدونم پروسه چه جوری میشه؟ ما باید چه اقدامی انجام بدیم؟ پروسه پروندمون سریعتر پیش خواهد رفت یا خیر؟
ممنون.

چونکه اخرین مراحل هستید خیلی فرق نمیکنه.روز مصاحبه مدارک سیتیزن بودن همسرتون رو نشون بدید تا ویزای شما تغییر کنه.و شما اینجوری بعد از ۳ سال سیتیزن میشید

سلام sib24عزیز چقدر خوشحال شدم شما رو اینجا دوباره میتونم تو این پستها میتونم ببینم کاش سایر دوستان هم گاهی سر بزنن
مرسی که هنوز به دوستان راهنمایی میکنید
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Pegah123 ، sam68 ، sib 24 ، armehraboon ، p.nsz
(2016-11-30 ساعت 21:03)عدلی نوشته:  
(2016-11-30 ساعت 09:26)sib 24 نوشته:  
ممنون.

سلام sib24عزیز   چقدر خوشحال شدم  شما رو اینجا دوباره میتونم تو این پستها میتونم ببینم کاش سایر دوستان هم گاهی سر بزنن
مرسی که هنوز به دوستان راهنمایی میکنید

من هم ممنونم sib4 عزیز که باوجودی که کار خودتون درست شده باز هم در پاسخگویی و کمک و همفکری به دیگران دریغ ندارید. امیدوارم ما هم بتونیم بعد ها اطلاعاتمون رو در اختیار سایر دوستان قرار بدیم تا مشکلشون حل بشه. پایدار باشید دوست عزیز.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، a.behzadi ، sib 24 ، armehraboon ، قرباني
ممنون.

سلام دوست عزیز
بسته به Priority date شما میشه گفت چکار بهتره، جدول وبزا بولتین رو ببینید اگه بیشتز از 7و8 ماه مونده تا کارنت شدن بنظرم بهتره دنبالشو بگیرید حتما.
پاسخ
تشکر کنندگان: a.behzadi ، sib 24 ، armehraboon
(2016-11-30 ساعت 00:34)mahssssa_m نوشته:  سلام دوستان ،من باز هم سوال داشتم?
من یه مشکل دارم توی فرم جی325 ،قسمت پایین فرم ,کنار جایی که باید امضا کنیم ,من مطمئن نیستم که چی باید بنویسم،دقیقا میشه این قسمت:
This form is submitted in connection with an application for:
Naturalization             status as resident.        other(specify)
برای خودم که دارنده گرین کارت هستم باید status as resident انتخاب کنم؟
برای همسرم باید other  بزنم ؟جلوی other چی باید بنویسم؟باید بنویسم i-130 ؟
میشه لطفا یکی جواب بده.ممنون

بنویس و ریفر بده به فرم آی 130
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، armehraboon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان