کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2018-02-01 ساعت 12:40)Ghanoon نوشته:  سلام

نامه Interview من با PD مارچ 2016  الان بدستم رسید واسه اوایل مارچ وقت دادن ابوذبی .

3 ماه و 10 روز از تکمیل پرونده گذشت.

به سلامتی انشالله دست پر از ابوظبی برگردید
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2018-02-01 ساعت 12:47)melon نوشته:  

نامه Interview من با PD مارچ 2016  الان بدستم رسید واسه اوایل مارچ وقت دادن ابوذبی .

انشالا تا شما برید مصاحبه قانونا یکم درست شه با دست پر برگردید
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان: SaraAT

اینشالا ممنون.. فقط الان نمیدونم کدوم کلینیک رو انتخاب کنم تو دوبی.
پاسخ
سلام دوستان
لطفاً يك نفر ميتونه كامل از 0 تا 100 بگه اين ويور كه در موردش صحبت مي‌كنيد چي هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-06 ساعت 23:39)a2pm نوشته:  سلام دوستان
لطفاً يك نفر ميتونه كامل از 0 تا 100 بگه اين ويور كه در موردش صحبت مي‌كنيد چي هست ؟
سلام دوست عزیز
ویوور یعنی معافیت با توجه به منع ورودی که آقای رییس جمهور گذاشته اند کسانی که ازدواج میکنند یا غیره باید یک نامه تهیه کنند و داخل اون توضیح بدهند که این منع ورود برای شما و همسرتون مشکلاتی را ایجاد میکنه و توضیح بدهند که ورودتون به آمریکا مفیده و خطری نداره وقتی شما این درخواست را میدهید آنها بررسی میکنند و تشخیص میدهند که به شما معافیت بدهند که وارد خاک آمریکا بشوید یا خیر
البته تو ماه آوریل قراره دادگاه عالی این موضوع را بررسی و نتیجه در ماه جون اجرا کنند امیدوارم این ویوور برداشته بشه
ویوور زمانی که مصاحبه میروید باید ارایه بدهید و اونها به شما میگویند که بررسی میکنند
F2A
پاسخ
(2018-02-07 ساعت 09:47)melon نوشته:  
سلام دوست عزیز
ویوور یعنی معافیت با توجه به منع ورودی که آقای رییس جمهور گذاشته اند کسانی که ازدواج میکنند یا غیره باید یک نامه تهیه کنند و داخل اون توضیح بدهند که این منع ورود برای شما و همسرتون  مشکلاتی را ایجاد میکنه و توضیح بدهند که ورودتون به آمریکا مفیده و خطری نداره   وقتی شما این درخواست را میدهید آنها بررسی میکنند و تشخیص میدهند که به شما معافیت بدهند که وارد خاک آمریکا بشوید یا خیر
البته تو ماه آوریل قراره دادگاه عالی این موضوع را بررسی و نتیجه در ماه جون اجرا کنند امیدوارم این ویوور برداشته بشه
ویوور زمانی که مصاحبه میروید باید ارایه بدهید و اونها به شما میگویند که بررسی میکنند

سلام و خيلي ممنون بابت جواب‌تون
1-من در ماه مارچ همسرم مصاحبه داره، يعني بايد يك نامه تهيه كنيم و ببريم ؟
2-مگر در قانون ترامپ براي همسر مقيم‌هاي آمريكا ويزا صادر نميشه ؟ اگر ميشه چرا بايد نامه برد ؟
3-تو مداركي كه خواسته بودند چيزي از اين نامه نگفتند. اگر نبريم چه اتفاقي ميوفته ؟
4-نمونه نامه رو از كجا ميتونم پيدا كنم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
میتونی یه نامه ویور بنویسی, میتونی هم ننویسی چون ازتون خواسته نمیشه که نامه بدین . و اگه داشته باشین خودتون باید درخواست کنید که نامه رو تحویل بدین. چون برای همسر مقیم امریکا waiver تعلق میگیره بهش ویزا میدن ولی یه کم پروسه طولانی تر از قبل شده با فرمان رییس جمهور. شما میتونید نمیونه نامه waiver رو توی اینترنت سرچ کنید شاید نمونه ای باشه. اگه نه, یه نامه بنویسید که اون 3 قسمتی که دوستنون گفتن رو شامل بشه.
(2018-02-07 ساعت 21:23)a2pm نوشته:  
(2018-02-07 ساعت 09:47)melon نوشته:  
سلام دوست عزیز
ویوور یعنی معافیت با توجه به منع ورودی که آقای رییس جمهور گذاشته اند کسانی که ازدواج میکنند یا غیره باید یک نامه تهیه کنند و داخل اون توضیح بدهند که این منع ورود برای شما و همسرتون  مشکلاتی را ایجاد میکنه و توضیح بدهند که ورودتون به آمریکا مفیده و خطری نداره   وقتی شما این درخواست را میدهید آنها بررسی میکنند و تشخیص میدهند که به شما معافیت بدهند که وارد خاک آمریکا بشوید یا خیر

2-مگر در قانون ترامپ براي همسر مقيم‌هاي آمريكا ويزا صادر نميشه ؟ اگر ميشه چرا بايد نامه برد ؟
3-تو مداركي كه خواسته بودند چيزي از اين نامه نگفتند. اگر نبريم چه اتفاقي ميوفته ؟
F2A, priority date: 15Jan 2016
interview: 23Jan 2018( waiver, refused in ceac)
18jun:Recieved 5535
19Jun;update ( ceac status:AP)
now, I am waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
وضعیتتون توی سایت سیس چطوریه؟ آیا فرم 5535 رو ازتکن خواستن که پر کنید؟
(2018-02-01 ساعت 12:49)razraz نوشته:  

F2A, priority date: 15Jan 2016
interview: 23Jan 2018( waiver, refused in ceac)
18jun:Recieved 5535
19Jun;update ( ceac status:AP)
now, I am waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-08 ساعت 11:47)SaraAT نوشته:  سلام دوست عزیز
وضعیتتون توی سایت سیس چطوریه؟ آیا فرم 5535 رو ازتکن خواستن که پر کنید؟
(2018-02-01 ساعت 12:49)razraz نوشته:  
(2018-02-01 ساعت 12:47)melon نوشته:  به سلامتی انشالله دست پر از ابوظبی برگردید

اگه منظورتون من هستم apو هیچ ایمیلی دریافت نکردم
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
(2018-02-07 ساعت 22:11)SaraAT نوشته:  سلام دوست عزیز
میتونی یه نامه ویور بنویسی, میتونی هم ننویسی چون ازتون خواسته نمیشه که نامه بدین . و اگه داشته باشین خودتون باید درخواست کنید که نامه رو تحویل بدین. چون برای همسر مقیم آمریکا waiver تعلق میگیره بهش ویزا میدن ولی یه کم پروسه طولانی تر از قبل شده با فرمان رییس جمهور. شما میتونید نمیونه نامه waiver رو توی اینترنت سرچ کنید شاید نمونه ای باشه.  اگه نه, یه نامه بنویسید که اون 3 قسمتی که دوستنون گفتن رو شامل بشه.
(2018-02-07 ساعت 21:23)a2pm نوشته:  
(2018-02-07 ساعت 09:47)melon نوشته:  سلام دوست عزیز

دوست عزیز
برای بردن نامه بایدی در کار نیست ولی میگن بهتره که خودتون یک نامه بنویسید و شرایط خودتون توی نامه دال بر اینکه اگر همسرم وارد آمریکا نشود و دچار مشکل میشوید توضیح بدهید بهترین کس برای نوشتن این نامه خودتون هستید چون به نظر من هیچ وکیل و نمونه نامه نمیتونه شرایط شما رو به خوبی اونی که خودتون میدونید توضیح بده
تو مدارکی که برای مصاحیه از شما میخواهند این موضوع نیست این یک درخواستی که شما باید بکنید در نتیجه شما باید از آنها درخواست ویوور کنید و نامه خودتون بهشون بدهید
F2A
پاسخ
(2018-02-10 ساعت 09:38)melon نوشته:  
میتونی یه نامه ویور بنویسی, میتونی هم ننویسی چون ازتون خواسته نمیشه که نامه بدین . و اگه داشته باشین خودتون باید درخواست کنید که نامه رو تحویل بدین. چون برای همسر مقیم آمریکا waiver تعلق میگیره بهش ویزا میدن ولی یه کم پروسه طولانی تر از قبل شده با فرمان رییس جمهور. شما میتونید نمیونه نامه waiver رو توی اینترنت سرچ کنید شاید نمونه ای باشه.  اگه نه, یه نامه بنویسید که اون 3 قسمتی که دوستنون گفتن رو شامل بشه.
(2018-02-07 ساعت 21:23)a2pm نوشته:  سلام و خيلي ممنون بابت جواب‌تون

دوست عزیز
برای بردن نامه بایدی در کار نیست ولی میگن بهتره که خودتون یک نامه بنویسید و شرایط خودتون توی نامه دال بر اینکه اگر همسرم وارد آمریکا نشود و دچار مشکل میشوید توضیح بدهید بهترین کس برای نوشتن این نامه خودتون هستید چون به نظر من هیچ وکیل و نمونه نامه نمیتونه شرایط شما رو به خوبی اونی که خودتون میدونید توضیح بده
تو مدارکی که برای مصاحیه از شما میخواهند این موضوع نیست این یک درخواستی که شما باید بکنید در نتیجه شما باید از آنها درخواست ویوور کنید و نامه خودتون بهشون بدهید

خيلي ممنون ... اينكه ميگيد خودمون بايد درخواست كنيم يعني چي ؟ يعني آفيسر اگر به ما گفت ويزا نميديم، درخواست ويوير بديم ؟ يا خود آفيسر ميگه كيس شما ويور ميشه ؟
پاسخ
(2018-02-10 ساعت 09:51)a2pm نوشته:  
(2018-02-10 ساعت 09:38)melon نوشته:  

دوست عزیز

خيلي ممنون ... اينكه ميگيد خودمون بايد درخواست كنيم يعني چي ؟ يعني آفيسر اگر به ما گفت ويزا نميديم، درخواست ويوير بديم ؟ يا خود آفيسر ميگه كيس شما ويور ميشه ؟

شما خودتون الان میدونید که کیس شما ویوور شامل حالش میشه پس همسرتون همونجا به آفیسر بگه که من یک نامه تهیه کردم میخواهم درخواست ویوور بدهم
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: SaraAT ، armehraboon
سلام ، دوستان آیا فرم 5535 را هم ما قدیمی ها هم باید پر کنیم یا سفارت ایمیل میزنه بهمون
پاسخ
تشکر کنندگان:
هر زمانی لازم باشه خود سفارت ایمیل میزنه

(2018-02-11 ساعت 00:59)Sanaz_mirdamad نوشته:  سلام ، دوستان آیا فرم 5535 را هم ما قدیمی ها هم باید پر کنیم یا سفارت ایمیل میزنه بهمون
پاسخ
سلام
دوستانی که گرین کارت دارن و برا همسرشون درخواست کردن و امریکا نبودن، چه مدت قبل مصاحبه همسرشون رفته بودن امریکا؟ ایراد گرفتن تو مصاحبه یا نه؟ ممنون
F1
تشکیل پرونده: آگوست 2007 |مصاحبه: جون 2015 ،ارمنستان | ویزا: یکضرب
ورود اول به امریکا: جون 2015 | دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Cheetah

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان