کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2018-02-13 ساعت 18:29)nargesi نوشته:  سلام
دوستانی که گرین کارت دارن و برا همسرشون درخواست کردن و آمریکا نبودن، چه مدت قبل مصاحبه همسرشون رفته بودن آمریکا؟ ایراد گرفتن تو مصاحبه یا نه؟ ممنون

سلام

حتما چند ماه قبل اونجا باشید...بستگی داره به دلیل شما...مثلا بارداری و موارد حاد پزشکی شاید استثنا باشه...ولی کلا بهتره ریسک نکنید....
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
توی این چند ماه گذشته کسی ویزا گرفته یا سفارت بهش اطلاعی داده؟ F2A یا نوع ویزای دیگه، از ابوظبی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ویور را افسر سفارت بررسی می‌کنه که شامل شرایط اخذ ویزا با توجه به شرایط موجود هستید یا نه
بعد مصاحبه یا برگه کاغذی یا بعد از انجام پروسه اداری از طریق ایمیل ارسال می‌شه

(2018-02-16 ساعت 23:40)Minaazodi نوشته:  سلام ، بچه ها ویور چیه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-16 ساعت 19:47)babakzar نوشته:  توی این چند ماه گذشته کسی ویزا گرفته یا سفارت بهش اطلاعی داده؟ F2A یا نوع ویزای دیگه، از ابوظبی؟

من گروه های مختلفو دنبال می کنم از بعد از 8 دسامبر کسی ندیدم که نوشته باشه ویزای مهاجرتی گرفتن. ریجکت نشدن، آفیسر گفته شرایطتون برای ویور بررسی میشه و بعد خبر می دیم .نخوندم کسی ویزا گرفته باشه هنوز.
F1
تشکیل پرونده: آگوست 2007 |مصاحبه: جون 2015 ،ارمنستان | ویزا: یکضرب
ورود اول به امریکا: جون 2015 | دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2018-02-01 ساعت 15:39)Ghanoon نوشته:  
(2018-02-01 ساعت 12:47)melon نوشته:  
(2018-02-01 ساعت 12:40)Ghanoon نوشته:  سلام

نامه Interview من با PD مارچ 2016  الان بدستم رسید واسه اوایل مارچ وقت دادن ابوذبی .

3 ماه و 10 روز از تکمیل پرونده گذشت.

به سلامتی انشالله دست پر از ابوظبی برگردید

اینشالا ممنون.. فقط الان نمیدونم کدوم کلینیک رو انتخاب کنم تو دوبی.

حتما nmc رو انتخاب كنيد اونيكي گرونه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من مصاحبه ام تموم شد به من نامه waiver دادن اينجوري نيست كه شما اين نامه رو تهيه كنيد
اون نامه براي اينه كه بگن پروسه شما طول ميكشه و هونجا افسر به من اين نامه رو داد بعدش يه ايميل ميدنً بايد با دقت پر كنيد بعد معلوم ميشه كه چي ميشه
بريد مصاحبه كامل متوجه ميشيد الان به ويور فكر نكنيد
من خودم خيلي استرس دارم انگار تو برزخم
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، goldman_64
(2018-02-16 ساعت 19:47)babakzar نوشته:  توی این چند ماه گذشته کسی ویزا گرفته یا سفارت بهش اطلاعی داده؟ F2A یا نوع ویزای دیگه، از ابوظبی؟

من دیدم یک نفر ویزا گرفته. حدود 6 ماه پیش مصاحبشون بوده ولی نمیدونم ابوظبی بود یا جای دیگه .کیسش ازدواج با سیتیزن بود (CR1) و از ایران. چند روز پیش وارد آمریکا شدن.
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
سلام, شما کجا مصاحبه شدین؟
(2018-02-18 ساعت 03:53)shamila.sheibani نوشته:  سلام من مصاحبه ام تموم شد به من نامه waiver دادن اينجوري نيست كه شما اين نامه رو تهيه كنيد
اون نامه براي اينه كه بگن پروسه شما طول ميكشه و هونجا افسر به من اين نامه رو داد بعدش يه ايميل ميدنً بايد با دقت پر كنيد بعد معلوم ميشه كه چي ميشه
F2A, priority date: 15Jan 2016
interview: 23Jan 2018( waiver, refused in ceac)
18jun:Recieved 5535
19Jun;update ( ceac status:AP)
now, I am waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-18 ساعت 03:53)shamila.sheibani نوشته:  سلام من مصاحبه ام تموم شد به من نامه waiver دادن اينجوري نيست كه شما اين نامه رو تهيه كنيد

سلام
منظورتون از نامه ویور همون برگه ای هست که گزینه بررسی ویور تیک خورده؟
چه ایمیلی زدن؟ فرم ۵۵۳۵ یا مربوط به ویور؟
F2A
California Service Center
PD: Feb 9, 2016
NVC documents: Sep. 12, 2017
CC: Jan. 10, 2018
Visa Center: Montreal, Canada
پاسخ
تشکر کنندگان:
مصاحبه ام ابوظبي بود و ولي مصاحبه تموم شد يه برگه دادن كه ويور بود و يه برگه دادن كه توش گزينه AP رو تيك زده بود ويور همون برگه اييه كه توش ٣ تا مورد و نوشته
پاسخ
تشکر کنندگان: goldman_64 ، babakzar
(2018-02-20 ساعت 21:39)shamila.sheibani نوشته:  مصاحبه ام ابوظبي بود و ولي مصاحبه تموم شد يه برگه دادن كه ويور بود و يه برگه دادن كه توش گزينه AP رو تيك زده بود  ويور همون برگه اييه كه توش ٣ تا مورد و نوشته

چه شانسی هشت سال پیش ما آوردیم که دچاراین مسخره بازیهای سفارتها نشدیم !!! البته کیس ما لاتاری بود ، اما ظاهرا امروزه روز فرقی ندارد !! همه را از دم یک تیغ میگذرانند!! Sad Sad Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:

الان به همه ایرانیا ویورو میدان یعنی‌ میخوان. من همسرم دانمرکه و هر چند ماه یبار میاد و میره با اینکه تو پروس F2Aهستیم. اما این بار ازمون خواستن خیلیم قشنگ توضیح دادن ک به خاطره فرمان ترمپپ اینو می‌خواهیم. تا اونجایی که من می‌دونم سفارتای آمریکا برای کشورای خاص رندم اطلاتیرو رو از دولت در مورد اون شخص میپرسه و تمام کشورای دنیا این اطلاعاتو از طرف پلیس شون به هم میدان. خیلیم چیز خاصی‌ نیس ولی‌ چون با ایران رابطه ندران حالا با ویور این اطلاعاتو از خودتون می‌پرسن. کجا کار کردید چی‌ درس خوندید آذین سوالها.. جای نگرانی نیس فقط یکم پروسه طولانی‌تر می‌شه
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، afshin4749 ، shamila.sheibani
از وضعیت ویزای دیگران اطلاعی نیست؟ کسی آپدیت نداشته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
Nvc به من ایمیل زده برا تکمیل مدارک. مرحله اول گفته
Choose an agent
این منظور یه وکیل یا کسی رو برای ادامه کار باید انتخاب کنیم؟
شما خودتون مدارک nvc رو تکمیل کردید یا کسی انجام داد براتون؟
کسی وکیل خوب یا کسی که کارای مدارک رو انجام بده میدونید؟ ممنون
F1
تشکیل پرونده: آگوست 2007 |مصاحبه: جون 2015 ،ارمنستان | ویزا: یکضرب
ورود اول به امریکا: جون 2015 | دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
خودتون هم میتونید انجام بدین یا یک نفر که آمریکاست هر کسی میتونه باشه
ارسال مدارک هم چیز خاصی نداره که وکیل بخواد
لیست مدارک درخواستی را تهیه می‌کنید و پست می‌کنید

(2018-03-07 ساعت 17:21)nargesi نوشته:  سلام
Nvc به من ایمیل زده برا تکمیل مدارک. مرحله اول گفته
Choose an agent
این منظور یه وکیل یا کسی رو برای ادامه کار باید انتخاب کنیم؟
شما خودتون مدارک nvc رو تکمیل کردید یا کسی انجام داد براتون؟
کسی وکیل خوب یا کسی که کارای مدارک رو انجام بده میدونید؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: nargesi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان