کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
[quote='a2pm' pid='771021' dateline='1543866985']
دوستان سلام، كسي بوده در اين چند سال اخير از طريق ازدواج با گرين كارتي ويزا بگيره و كارش درست بشه ؟

سلام دوست عزیز بله خیلی ها بودن کهتا قبل از دسامبر2017 کارشون درست شد و ویزا یکضرب گرفتن و رفتن الان متاسفانه پروسه طولانی و بلاتکلیف شده
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-12-03 ساعت 22:43)farper نوشته:  
(2018-12-01 ساعت 10:06)melon نوشته:  
(2018-11-29 ساعت 18:29)farper نوشته:  سلام دوستان تقریبا دو ماه پیش من مدارک همسرم رو با DHL فرستادم و دو روزه رسید دستشون فقط میخواستم بدونم آیا خودشون نامه دریافت مدارک میفرستن به آدرس آمریکامون یا ایمیل میزنن یا اینکه کلا هیچ اطلاعی قرار نیست در مورد رسید مدارک بدن. تا امروز نه نامه ای رسیده دستمون و نه ایمیلی.
من خودم فعلا رم ایتالیا هستم آیا field office سفارت پاسخگوی چنین مسایلی هست؟

دوست عزیز خودشون براتون ایمیل میزنند که مدارک به دستمون رسیده نگران نباشید البته اگر ایمیل هم بزنید به شما پاسخ میدهند

خیلی ممنونم از پاسختون ولی به نظرتون دو ماه زیاد نیست؟ ۵۳۵ دلار رو هم برداشت کردن

نه دو ماه زیاد نیست نگران نباشید
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ببخشيد كسي هست كه با ازدواج گرين كارتي جديدا سفارت رفته باشه يا ويزا گرفته باشه يا اينكه كلا ويزا ميدن به همچين كيسي؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان .همسر بنده گریم کارت دارد و نزدیک 11 ماه هست که فرم i-130 را پر کرده ام برای uscis و رسید نامبر دریافت کردم .چه مدت تا approve شدن مدارک بنده معمولا در حال حاضر زمان می برد. آیا با توجه به زمانی که من اقدام کرده ام امیدی به گرفتن ویزای بنده هست با توجه به این شرایط ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-02-17 ساعت 14:43)AMIN.ON نوشته:  سلام دوستان .همسر بنده گریم کارت دارد و نزدیک 11 ماه هست که فرم i-130 را پر کرده ام برای uscis و رسید نامبر دریافت کردم .چه مدت تا approve شدن  مدارک بنده معمولا در حال حاضر زمان می برد. آیا با توجه به زمانی که من اقدام کرده ام امیدی به گرفتن ویزای بنده هست با توجه به این شرایط ؟؟

سلام دوست عزیز اول از همه بگم که حتما که امیدوار باشید چرا که نه بعد هم این مدت زمان اپروو شده بیشتر شده ولی چند وقت پیش بودن کسانی که بعد یک سال اپروو شده امیدوارم شما هم به زودی اپروو بشید و مراحل بعدی براتون راحتر باشه . در هر صورت اگر این قوانین هم پا برجا باشه بایستی تا مرحله سفارت پیش برید و بعد هم انتظار ولی امیدوارم که مثل ما اینقدر طولانی نشه
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: AMIN.ON
(2019-02-17 ساعت 18:07)melon نوشته:  
(2019-02-17 ساعت 14:43)AMIN.ON نوشته:  سلام دوستان .همسر بنده گریم کارت دارد و نزدیک 11 ماه هست که فرم i-130 را پر کرده ام برای uscis و رسید نامبر دریافت کردم .چه مدت تا approve شدن  مدارک بنده معمولا در حال حاضر زمان می برد. آیا با توجه به زمانی که من اقدام کرده ام امیدی به گرفتن ویزای بنده هست با توجه به این شرایط ؟؟

سلام دوست عزیز اول از همه بگم که حتما که امیدوار باشید چرا که نه بعد هم این مدت زمان اپروو شده بیشتر شده ولی چند وقت پیش بودن کسانی که بعد یک سال اپروو شده امیدوارم شما هم به زودی اپروو بشید و مراحل بعدی براتون راحتر باشه . در هر صورت اگر این قوانین هم پا برجا باشه بایستی تا مرحله سفارت پیش برید و بعد هم انتظار ولی امیدوارم که مثل ما اینقدر طولانی نشه

ba salam , case hamsar e man bad az 2 sal dar USCIS approve shod va case number gereft.. alan ham mashghoole karay e support o pardakht e pool hastam.
پاسخ
تشکر کنندگان: AMIN.ON
با تشکر اپروو شدن رو میشه با زدن کیس نامبر متوجه شد - منظورم این هست که در حال حاضر یک لینک مربوط یه چک کردن هست که وقتی کیس نامبرم رو میزنم توی اون تاریخ رسید مدارکم رو میگه و اگر اپروو شدم دیگه اون نمیاد و به من میگه که اپروو شدم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-02-19 ساعت 07:28)Ldnam نوشته:  
(2019-02-17 ساعت 18:07)melon نوشته:  

ba salam , case hamsar e man bad az 2 sal dar USCIS approve shod va case number gereft.. alan ham mashghoole karay e support o pardakht e pool hastam.

چه مدت زمان داریم تا مدارک رو بعد از اپروو شدن ارسال کنیم برای nvc ؟و چه فرم ها و مدارکی میخواهند برای nvc
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-03-03 ساعت 15:04)AMIN.ON نوشته:  
(2019-02-19 ساعت 07:28)Ldnam نوشته:  
(2019-02-17 ساعت 18:07)melon نوشته:  سلام دوست عزیز اول از همه بگم که حتما که امیدوار باشید چرا که نه بعد هم این مدت زمان اپروو شده بیشتر شده ولی چند وقت پیش بودن کسانی که بعد یک سال اپروو شده امیدوارم شما هم به زودی اپروو بشید و مراحل بعدی براتون راحتر باشه . در هر صورت اگر این قوانین هم پا برجا باشه بایستی تا مرحله سفارت پیش برید و بعد هم انتظار ولی امیدوارم که مثل ما اینقدر طولانی نشه

چه مدت زمان داریم تا مدارک رو بعد از اپروو شدن ارسال کنیم برای nvc ؟و چه فرم ها و مدارکی میخواهند برای nvc

دوست عزیز آنها خودشان برای شما ایمیل میزنند که کی و چه مدارکی بفرستید .
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام - میشه بفرمایید جدا از ایمیلی که میزنن برای اپروو شدن و اطلاع میدن به ما ، اپروو شدن رو میشه با زدن کیس نامبر متوجه شد - منظورم این هست که در حال حاضر یک لینک مربوط یه چک کردن هست که وقتی کیس نامبرم رو میزنم توی اون تاریخ رسید مدارکم رو میگه و اگر اپروو شدم دیگه اون نمیاد و به من میگه که اپروو شدم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
من دو سال و چند ماه پیش با شخصی که گرین کارت امریکا داشت ازدواج کردم، بیست و هشتم ماه مارچ سال ۲۰۱۹ کیس من اپروو شد و توی نامه ای که برای همسرم فرستادن نوشته بود که مدارک رو فرستادن nvc و اگر تا سی روز جوابی نگرفتید بهشون ایمیل بزنید. تا الان حدود شصت روز گذشته اما جوابی نیومده. اما وکیل بهمون گفت ایمیل نزنید چون اختلال پیش میاد و در ازاش بیشتر صبر کنید. تاریخ priority date من مال 14march 2017 هست. اما دانش چک کردم در bulletin رو ندارم و سر در نمیارم.
اینجا کسی هست که بدونم این مدت زمان اوکیه یا زیاده؟ و یا بتونه بهم بگه تاریخ priority ام الان کارنت شده یا نه؟
ضمنا ما هنوز برگه اسپانسر و تکس ها و سایر چیزها رو به nvc ارسال نکردیم. یعنی وکیل گفت اجازه بدید اول اونها بهتون نامه ارسال کنند بعد شما اینها رو بیارید تا من براشون بفرستم.
منتظر پاسخ دوستانی که تجربه و اطلاعات دارند هستم. خیلی ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
کسی تا حالا تونسته از طریق ازدواج با کسی که گرین کارت داره ویزا بگیره ؟ ما پارسال رفتیم دوبی ولی نقص مدرک دادن بهمون . . . میخوام بدونم مدارک رو تکمیل کنیم بفرستیم یا فعلن صبر کنیم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-04-26 ساعت 02:31)Sh_dadvar نوشته:  سلام دوستان.
من دو سال و چند ماه پیش با شخصی که گرین کارت آمریکا داشت ازدواج کردم، بیست و هشتم ماه مارچ سال ۲۰۱۹ کیس من اپروو شد و توی نامه ای که برای همسرم فرستادن نوشته بود که مدارک رو فرستادن nvc و اگر تا سی روز جوابی نگرفتید بهشون ایمیل بزنید. تا الان حدود شصت روز گذشته اما جوابی نیومده. اما وکیل بهمون گفت ایمیل نزنید چون اختلال پیش میاد و در ازاش بیشتر صبر کنید. تاریخ priority date من مال 14march 2017 هست. اما دانش چک کردم در bulletin رو ندارم و سر در نمیارم.
اینجا کسی هست که بدونم این مدت زمان اوکیه یا زیاده؟ و یا بتونه بهم بگه تاریخ priority  ام الان کارنت شده یا نه؟
ضمنا ما هنوز برگه اسپانسر و تکس ها و سایر چیزها رو به nvc ارسال نکردیم. یعنی وکیل گفت اجازه بدید اول اونها بهتون نامه ارسال کنند بعد شما اینها رو بیارید تا من براشون بفرستم.

دوست عزیز امیدوارم کارتون زودتر درست بشه انتظار 60 روزه خیلی غیرطبیعی نیست مخصوصا برای شما که وکیل دارید و قطعا پیگیر کار شما هستند . ویزا بولتن دانش خاصی نمیخواد مخصوصا برای شما که با اصطلاحات آشنا هستید توی صفحه اول ویزا بولتن که میرید دو تا جدول میبینید جدول اول مربوط به شما نیست مربوط به کسانی میشه که پرونده اشون تکمیل و منتظر وقت سفارت هستند جدول دوم B مربوط به شما است ردیفF2A را نگاه کنید یک تاریخی را زده ببینید با تاریخ شما چقدر فاصله داره یک زمانی حدودی میشه که NVC به شما نامه میزنه که مدارک اسپانسری و تکمیلی را براشون بفرستید
موفق باشید
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-04-27 ساعت 12:08)melon نوشته:  
من دو سال و چند ماه پیش با شخصی که گرین کارت آمریکا داشت ازدواج کردم، بیست و هشتم ماه مارچ سال ۲۰۱۹ کیس من اپروو شد و توی نامه ای که برای همسرم فرستادن نوشته بود که مدارک رو فرستادن nvc و اگر تا سی روز جوابی نگرفتید بهشون ایمیل بزنید. تا الان حدود شصت روز گذشته اما جوابی نیومده. اما وکیل بهمون گفت ایمیل نزنید چون اختلال پیش میاد و در ازاش بیشتر صبر کنید. تاریخ priority date من مال 14march 2017 هست. اما دانش چک کردم در bulletin رو ندارم و سر در نمیارم.
اینجا کسی هست که بدونم این مدت زمان اوکیه یا زیاده؟ و یا بتونه بهم بگه تاریخ priority  ام الان کارنت شده یا نه؟

دوست عزیز امیدوارم کارتون زودتر درست بشه انتظار 60 روزه خیلی غیرطبیعی نیست مخصوصا برای شما که وکیل دارید و قطعا پیگیر کار شما هستند . ویزا بولتن دانش خاصی نمیخواد مخصوصا برای شما که با اصطلاحات آشنا هستید توی صفحه اول ویزا بولتن که میرید دو تا جدول میبینید جدول اول مربوط به شما نیست مربوط به کسانی میشه که پرونده اشون تکمیل و منتظر وقت سفارت هستند جدول دوم B مربوط به شما است ردیفF2A را نگاه کنید یک تاریخی را زده ببینید با تاریخ شما چقدر فاصله داره یک زمانی حدودی میشه که NVC به شما نامه میزنه که مدارک اسپانسری و تکمیلی را براشون بفرستید
موفق باشید
خسته نباشید - میشه لینک این قسمتی که میگید دو تا جدول داره رو بدید . ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-04-27 ساعت 12:08)melon نوشته:  

موفق باشید
سلام دوست عزیزم ممنونم از پاسخ شما. میتونم از حضورتون سوال کنم آیا شما موفق به گرفتن ویزا شدید یا خیر؟ و به چه سفارتی مراجعه فرمودید و سوالاتی که افسر کنسولگری ازتون کرد چی بود؟ بسیار ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان