کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیتیزن شیپ
ارسال فرم N-400 در Nov 2016
فینگرپرینت 12 دسامبر 2016
مصاحبه 9 ژانویه 2018
مراسم سیتیزن شیپ 21 فوریه 2018

از ایالت کالیفرنیا Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Sara120 ، zohreh36 ، j1970 ، bayat_r ، farrokh33 ، gbtm ، ramin_red
[quote='alin1351' pid='767823' dateline='1519250248']
ارسال فرم N-400 در Nov 2016
مصاحبه 9 ژانویه 2018

از ایالت کالیفرنیا   Smile
اولا مبارك باشه ، دوما چرا اينقدر طولاني شد از فينگر پرينت تامصاحبه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ramin_red
(2018-02-22 ساعت 02:33)zohreh36 نوشته:  
(2018-02-22 ساعت 02:27)alin1351 نوشته:  ارسال فرم N-400 در Nov 2016
مصاحبه 9 ژانویه 2018

از ایالت کالیفرنیا   Smile
اولا مبارك باشه ، دوما چرا اينقدر طولاني شد از فينگر پرينت تامصاحبه ؟
ممنون. نمی دونم ولی تقریبا 6 ماه از زمانی که تو سایت زده بود برای پراسسینگ تایم بیشتر طول کشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ramin_red
(2018-02-15 ساعت 05:39)مهتاب - 2251 نوشته:  سلام به همه
بلاخره 5 سال با همه خوبی و بدیش گذشت ! خیلی وقت بود سر نزده بودم مهاجر سرا چون دیگه اطلاعات بدرد بخور و جدید نداشتم اما از الان یه پروسه جدید شروع شده و میخوام  اتفاقاتشو با شما درمیان بذارم شاید که کمک بکنه به بقیه
من 7 ژانویه اپلای کردم برای سیتزن شیپی و انلاین پر کردم فرم 400 رو حدود 2 هفته بعدش بهم وقت فینگر پرینت دادن و بعدشم وقتی انلاین چک میکردم وضعیتمو نوشته بود که حدود 9 ماه باید منتظرر باشین اماااااااااا امروز برام ایمیل اومد که یه ماه دیگه بهم وقت مصاحبه دادن ! هم خوشخالم هم استرس دارم !
کل پروسه حدود 3 ماه هم نشد
جالا هر اطلاعاتی داشته باشم بعد مصاحبه به شما هم میگم  Smile  Shy

مبارک باشه مهتاب جان! اگر اشتباه نکنم سفر زمینی به کانادا زیاد داشتید. همه رو یادت بود برای پر کردن فرم یا از جایی تونستی لیستش رو تهیه کنی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bayat_r ، مهتاب - 2251 ، ramin_red
(2018-02-22 ساعت 20:53)امیر مهاجر نوشته:  
بلاخره 5 سال با همه خوبی و بدیش گذشت ! خیلی وقت بود سر نزده بودم مهاجر سرا چون دیگه اطلاعات بدرد بخور و جدید نداشتم اما از الان یه پروسه جدید شروع شده و میخوام  اتفاقاتشو با شما درمیان بذارم شاید که کمک بکنه به بقیه
من 7 ژانویه اپلای کردم برای سیتزن شیپی و انلاین پر کردم فرم 400 رو حدود 2 هفته بعدش بهم وقت فینگر پرینت دادن و بعدشم وقتی انلاین چک میکردم وضعیتمو نوشته بود که حدود 9 ماه باید منتظرر باشین اماااااااااا امروز برام ایمیل اومد که یه ماه دیگه بهم وقت مصاحبه دادن ! هم خوشخالم هم استرس دارم !

مبارک باشه مهتاب جان! اگر اشتباه نکنم سفر زمینی به کانادا زیاد داشتید. همه رو یادت بود برای پر کردن فرم یا از جایی تونستی لیستش رو تهیه کنی؟

به به امیرخان شما هم تشریف آوردید.
آیا سفر رفتن تاثیری تو مدت زمان پروسه داره؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red
(2018-02-22 ساعت 21:09)bayat_r نوشته:  به به امیرخان شما هم تشریف آوردید.

اگر پروسه شامل بکگراند چک باشه، که قاعدتا باید باشه، بسته به اینکه به چه کشوری و چند کشور سفر کردید میتونه تأثیر بذاره. البته این تصور منه و ممکنه اشتباه باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: bayat_r ، Shahram914 ، ramin_red
(2018-02-22 ساعت 21:18)امیر مهاجر نوشته:  

اگر پروسه شامل بکگراند چک باشه، که قاعدتا باید باشه، بسته به اینکه به چه کشوری و چند کشور سفر کردید میتونه تأثیر بذاره. البته این تصور منه و ممکنه اشتباه باشه.

یعنی من که پنج ساله از کشور خارج نشدم Big Grin شاید کارهام زود انجام بشه؟
با این شرایط که دارن شروع می کنن دلواپسم هی بیشتر طول بکشه و پروسه رو سخت تر کنند
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
پاسخ
(2018-02-23 ساعت 21:43)bayat_r نوشته:  
(2018-02-22 ساعت 21:18)امیر مهاجر نوشته:  

یعنی من که پنج ساله از کشور خارج نشدم  Big Grin شاید کارهام زود انجام بشه؟
با این شرایط که دارن شروع می کنن دلواپسم هی بیشتر طول بکشه و پروسه رو سخت تر کنند

دوست عزیز ،
خیر ، هیچ تاثیری در پروسه ندارد. فقط تنها مزیتی که دارد این است که مصاحبه ی شما پیچ و خمی نخواهد داشت و تنها با چند سوال کار شما به اتمام خواهد رسید. کسی که خروج بیش از اندازه از آمریکا داشته ، روز مصاحبه برای آفیسر بسیار مسئله ساز خواهد بود و در نتیجه سوالات بسیاری را باید پاسخ دهد و گاهی اوقات هم از شخص سوالات کراس فانکشنال کوئسشن خواهد کرد که ممکن است دردسرساز باشد. منظور سوالات ضد و نقیض است. اما شما خیالتان راحت باشد که هیچ مشکلی نخواهید داشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، ramin_red
(2018-02-22 ساعت 20:53)امیر مهاجر نوشته:  [quote='مهتاب - 2251' pid='767716' dateline='1518656954']
سلام به همه

[/quote
مرسی خیلی ممنونم Shy
بله من ۲۶ بار رفتم کانادا و یه بار مکزیک و یه بارم ایران رفتم و باید جهت اطلاع همه بگم اصلا به این چیزا ربط نداره چون شوهر من پاشو نذاشته بیرون از امریکا البته کانادا رفته ولی هموز براش وقت اینترویو نذاشتن
امیر جان تو خودت سایتی که اپلای کردن یه قسمت هست مه هیستوری سفرها رو میگه یعنی تاریخ ورود و خروج به امریکا رو میگه و من از اون استفاده کردم وگرنه اصلا نمیدونستم !!
پاسخ
تشکر کنندگان: zohreh36 ، gbtm ، SOROUSHSOFT ، امیر مهاجر ، Gole baba ، ramin_red
سلام تبريك ميگم درخواستتون از كاليفرنيا بود ؟
پاسخ
(2018-02-24 ساعت 22:13)مهتاب - 2251 نوشته:  

[/quote
مرسی خیلی ممنونم  Shy
بله من ۲۶ بار رفتم کانادا و یه بار مکزیک و یه بارم ایران رفتم و باید  جهت اطلاع همه بگم اصلا به این چیزا ربط نداره چون شوهر من پاشو نذاشته بیرون از آمریکا  البته  کانادا رفته ولی هموز براش وقت اینترویو نذاشتن
امیر جان تو خودت سایتی که اپلای کردن یه قسمت هست مه هیستوری سفرها رو میگه یعنی تاریخ ورود و خروج به آمریکا رو میگه و من از اون استفاده کردم وگرنه اصلا نمیدونستم !!
ببخشید این هیستوری سفرها دقیقا کجاست. ممکنه ادرس بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، ramin_red

[/quote
مرسی خیلی ممنونم  Shy
بله من ۲۶ بار رفتم کانادا و یه بار مکزیک و یه بارم ایران رفتم و باید  جهت اطلاع همه بگم اصلا به این چیزا ربط نداره چون شوهر من پاشو نذاشته بیرون از آمریکا  البته  کانادا رفته ولی هموز براش وقت اینترویو نذاشتن
امیر جان تو خودت سایتی که اپلای کردن یه قسمت هست مه هیستوری سفرها رو میگه یعنی تاریخ ورود و خروج به آمریکا رو میگه و من از اون استفاده کردم وگرنه اصلا نمیدونستم !!
ممنون از توضیحاتتون
ببخسید شما و شوهرتون با هم اقدام کرده بودید؟
سوال دیگه اینکه الان برای شوهرتون چند ماه استیمیت زدند تو سایت؟
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
پاسخ
تشکر کنندگان: مهتاب - 2251 ، ramin_red
(2018-02-25 ساعت 18:09)amir1345 نوشته:  
(2018-02-22 ساعت 20:53)امیر مهاجر نوشته:  مبارک باشه مهتاب جان! اگر اشتباه نکنم سفر زمینی به کانادا زیاد داشتید. همه رو یادت بود برای پر کردن فرم یا از جایی تونستی لیستش رو تهیه کنی؟
مرسی خیلی ممنونم  Shy

ببخشید این هیستوری سفرها دقیقا کجاست. ممکنه ادرس بدین

من اینجا اپلای کردم. مهتاب رو نمی دونم! Wink
یه اکانت بسازید و اپلای کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: amir1345 ، مهتاب - 2251 ، hamed_na ، ramin_red
هیستوری مرجع شمارش روزها که آفیسر ملاکشه ازاین سایته.. شما هم طبق اون بنویسید که فردا مغایرت نباشه شر بشه
https://i94.cbp.dhs.gov/I94/#/history-search
پاسخ
تشکر کنندگان: amir1345 ، ramin_red
(2018-02-27 ساعت 11:38)امیر مهاجر نوشته:  
(2018-02-27 ساعت 05:29)maryam1 نوشته:  هیستوری مرجع شمارش روزها که آفیسر ملاکشه ازاین سایته.. شما هم طبق اون بنویسید که فردا مغایرت نباشه شر بشه
https://i94.cbp.dhs.gov/I94/#/history-search

I-94 برای ویزیتورهاست که به آمریکا سفر می‌کنند. کسانی که برای سیتیزنشیپ اقدام می‌کنند اقامت دائم (گرین کارت) دارند.

خیر... برای کنترل و امنیت مرزها و درنتیجه برای همه هست...چک بفرمائید
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان