کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیتیزن شیپ
من فرم ها را دانلود کردم و اماده ایا لازمه انلاین انجام بدم یا با مدارک پست کنم . کپی گرین کارت - عکس و تکس دوسال.
باید برینت گرفت و با مدارک بست کرد . اگر فرم I912 را هم نیاز داشتید بر کنید انلاین نمیتونید انجام دهید باید فرم را دانلود کنید تایب و سبس برینت کنید .
فقط تكس دوسال اخر را مي خوان
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ramin_red
(2018-04-05 ساعت 07:46)شهلا 1346 نوشته:  من فرم ها را دانلود کردم و اماده ایا لازمه انلاین انجام بدم یا با مدارک پست کنم . کپی گرین کارت - عکس و تکس دوسال.
باید برینت گرفت و با مدارک بست کرد . اگر فرم I912 را هم نیاز داشتید بر کنید انلاین نمیتونید انجام دهید باید فرم را دانلود کنید تایب و سبس برینت کنید .

سلام
من تمام مدازک را انلاین براشون فرستادم/ عکس جلو و پشت گرین کارت/کپی تکس/کپی سند ازدواج/ Smile
،كيس: 2013AS2xxx تعداد ٢ نفر,  سفارت :آنكارا ، مصاحبه : 3 ژانويه 2013 ، برگ صورتي ، فرم ٩ سوالي ، منتظرسرا ، كليرينس : 2013/02/20: دريافت ويزا: 08/03/2013.Smile/محل سكونت شهر آستين تگزاس./ در خواست سیتیزن شیپی 29 زانویه 2018/ مصاحبه : 3 می 2018 SAN ANTONIO,TX/  جشن سرمونی 24 می 2018/ Wink
پاسخ
(2018-04-05 ساعت 04:56)sara_sara نوشته:  
(2018-03-16 ساعت 20:25)afshin4749 نوشته:  
(2018-03-16 ساعت 08:22)maryam1 نوشته:  آقا افشین چرا سفر طول در فاصله ی درخواست تا مصاحبه برای افیسر سوال انگیره؟ الان حتی امکان داره این مدت دوسالم طول بکشه...هزار کار ممکنه پیش بیاد تو این مدت

اول اینکه پاسخ را در پایین همین سوال شما برای یکی از دوستان ارسال کرده ام و شما میتوانید جوابتان را آنجا دریافت کنید. دوم اینکه این پروسه امکان ندارد که بیش از حداکثر یکسال طول بکشد آن هم اگر پرونده پیچیده باشد !! در غیر اینصورت معمولا این روند بیش از هشت الی نه هم بطول نخواهد انجامید. بنده دارای یک پرونده ساده و همسرم دارای یک پرونده ی پیچیده تری بودند که هر دوی ما این روند را در طی هشت ماه انتظار طی کردیم و هر دو با هم دریک روز مصاحبه شده و حتی در یک روز برای مراسم سیتیزنی مراجعه کردیم. از این نظر عرض کردم که شما در طی این فاصله 5 سال قانونی را که محدوده ی مورد پذیرش آنهاست را رعایت نکرده باشید. مثلا شما در سال چهارم و چند ماه باشید و اقدام کنید که تا آن موقع 5 سال شود که معمولا سه ماه قبل از 5 سال میشود و در این فاصله ی سه ماهه شما از آمریکا خارج شده و موقعی که به مصاحبه دعوت میشوید با آپدیت جدید و خروج جدیدتان ، آفیسر پرونده برایش مسلم میگردد که شما 5 سال را با این خروج پر نکرده و کیس را رد میکند. چرا که شما میبایست در هر لحظه تغییرات موجود در این فاصله را گزارش دهید مثل خروج از کشور و یا وضعیت تاهل و مسائلی شبیه آن و اگر این کار را نکنید که دیگر هیچ !!! وای به احوالتان. اما اگر شما در حین درخواست برای سیتیزنی ، پنج سال خود را پرکرده باشید ، گمان نمیکنم که مشکلی بوجود آید چون بهانه ای برای به حد نصاب رسانیدن دیگر وجود ندارد. اما قطعا باید برای آپدیت پرونده آن را گزارش دهید چرا که آنها از قبل گزارش شما را از مرز خروجی دریافت کرده اند و وقتی شما گزارش دهید متوجه میشوند که شما به سرنوشت پرونده ی خود اهمیت داده و آن را مراقبت کرده اید. در غیر این صورت وامصیبتا !!!
اما کلا بگویم که این روند بسیار ساده و آسان است و خیلی از موسسات ایرانی موجود در آمریکا آن را آنقدر وحشتناک و سخت جلوه میدهند تا ملت بترسند و بروند و کلی پول هزینه ی چیزی کنند که اصلا نیازی نبوده !! فقط خود را در دام سرکیسه کنان انداخته اند. این موسسات فقط برای کسانی خوب است که یا خیلی سن بالا باشند و کسی را نداشته باشند که به آنها کمک کند و یا اینکه سواد انگلیسی خیلی قدرتمندی نداشته باشند و از انجامش به هر دلیلی عاجز باشند. اما برای من و امثال شما !!!  Big Grin  Big Grin  Big Grin

سلام دوستان، لطفن منو کمک کنید. من جولای 2017 از دالاس برای سیتیزن شیپ اقدام کردم وبعد از یک ماه برای فینگرپرینت رفتم. حالا حدود نه هشت ماه میگذره و پراسینگ تایم در دالاس 15 تا 20.5 ماه هست. من پنج سالم اینجا پر شده و توی این 5 سال سه بار به ایران رفتم و هر بار کمتر از 6 ماه موندم، و از این لحاظ مشکلی ندارم. حالا من با توجه به اینکه حداقل 5 ماهی مونده به اینکه بهم وقت مصاحبه بدن (در بهترین حالت- در بدترین حالت ممکنه تا سال دیگه هم طول بکشه) میخوام یکماهه برم ایران. بنا به اطلاعات سایت uscis مشکلی برای خروج در این مدت نیست، اما من میخوام مطمئن باشم که این قضیه روی پروندم اثد منفی نذاره. آیا کسی تجربه ی اینطور خروج رو داره؟ در پستها خوندم که باید بهشون اطلاع داد خروج رو. چطور میتونم بهشون اطلاع بدم؟ من فرمی رو برای این هدف پیدا نکردم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید اگر تجربه ای دارین.
بسر من سه ماه قبل از 5 سال درخواست داد و زمان درخواست امریکا نبود من مدارک را برایش بست کردم و وقت انگشت نگاری امد و ده روز بود و برگشت تا 6 ماه دیگه . ایا این مشکلی بیش میاورد ؟
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، farrokh33 ، ramin_red
(2018-04-05 ساعت 07:56)ali3923 نوشته:  
(2018-04-05 ساعت 07:46)شهلا 1346 نوشته:  من فرم ها را دانلود کردم و اماده ایا لازمه انلاین انجام بدم یا با مدارک پست کنم . کپی گرین کارت - عکس و تکس دوسال.

سلام
من تمام مدازک را انلاین براشون فرستادم/ عکس جلو و پشت گرین کارت/کپی تکس/کپی سند ازدواج/ Smile

انگشت نگاری رفتی ؟
البته الان که انلاین کردن حتما منظورشان این بوده که بست نشود . ولی چون همون موقع باید برداخت هم انجام شود اگر تصمیم برداخت ندارید مجبورید بست کنید چوم انلاین ممکن نیست .
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
(2018-04-05 ساعت 07:59)شهلا 1346 نوشته:  
(2018-04-05 ساعت 07:56)ali3923 نوشته:  

سلام

انگشت نگاری رفتی ؟
البته الان که انلاین کردن حتما منظورشان این بوده که بست نشود . ولی چون همون موقع باید برداخت هم انجام شود اگر تصمیم برداخت ندارید مجبورید بست کنید چوم انلاین ممکن نیست .

انگشت نگاری رفتم و 3 روز پیش هم وقت مصاحبه برام ارسال کردن. 3 می 2018
،كيس: 2013AS2xxx تعداد ٢ نفر,  سفارت :آنكارا ، مصاحبه : 3 ژانويه 2013 ، برگ صورتي ، فرم ٩ سوالي ، منتظرسرا ، كليرينس : 2013/02/20: دريافت ويزا: 08/03/2013.Smile/محل سكونت شهر آستين تگزاس./ در خواست سیتیزن شیپی 29 زانویه 2018/ مصاحبه : 3 می 2018 SAN ANTONIO,TX/  جشن سرمونی 24 می 2018/ Wink
پاسخ
دوستان عزیز من می خوام فرم N400 رو پر کنم. تاریخ همه سفرها رو دارم. تو قسمت requirement ها نوشته موقع مصاحبه پاسپورت باطل شده رو باید داشته باشم ولی من گمش کردم و اطلاعات یکسال اول از 5 سال داخل اون بود. حالا باید برای اثبات اون یک سال چیکار کنم؟
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

پاسخ
(2018-04-05 ساعت 07:57)شهلا 1346 نوشته:  
(2018-03-16 ساعت 20:25)afshin4749 نوشته:  اول اینکه پاسخ را در پایین همین سوال شما برای یکی از دوستان ارسال کرده ام و شما میتوانید جوابتان را آنجا دریافت کنید. دوم اینکه این پروسه امکان ندارد که بیش از حداکثر یکسال طول بکشد آن هم اگر پرونده پیچیده باشد !! در غیر اینصورت معمولا این روند بیش از هشت الی نه هم بطول نخواهد انجامید. بنده دارای یک پرونده ساده و همسرم دارای یک پرونده ی پیچیده تری بودند که هر دوی ما این روند را در طی هشت ماه انتظار طی کردیم و هر دو با هم دریک روز مصاحبه شده و حتی در یک روز برای مراسم سیتیزنی مراجعه کردیم. از این نظر عرض کردم که شما در طی این فاصله 5 سال قانونی را که محدوده ی مورد پذیرش آنهاست را رعایت نکرده باشید. مثلا شما در سال چهارم و چند ماه باشید و اقدام کنید که تا آن موقع 5 سال شود که معمولا سه ماه قبل از 5 سال میشود و در این فاصله ی سه ماهه شما از آمریکا خارج شده و موقعی که به مصاحبه دعوت میشوید با آپدیت جدید و خروج جدیدتان ، آفیسر پرونده برایش مسلم میگردد که شما 5 سال را با این خروج پر نکرده و کیس را رد میکند. چرا که شما میبایست در هر لحظه تغییرات موجود در این فاصله را گزارش دهید مثل خروج از کشور و یا وضعیت تاهل و مسائلی شبیه آن و اگر این کار را نکنید که دیگر هیچ !!! وای به احوالتان. اما اگر شما در حین درخواست برای سیتیزنی ، پنج سال خود را پرکرده باشید ، گمان نمیکنم که مشکلی بوجود آید چون بهانه ای برای به حد نصاب رسانیدن دیگر وجود ندارد. اما قطعا باید برای آپدیت پرونده آن را گزارش دهید چرا که آنها از قبل گزارش شما را از مرز خروجی دریافت کرده اند و وقتی شما گزارش دهید متوجه میشوند که شما به سرنوشت پرونده ی خود اهمیت داده و آن را مراقبت کرده اید. در غیر این صورت وامصیبتا !!!
اما کلا بگویم که این روند بسیار ساده و آسان است و خیلی از موسسات ایرانی موجود در آمریکا آن را آنقدر وحشتناک و سخت جلوه میدهند تا ملت بترسند و بروند و کلی پول هزینه ی چیزی کنند که اصلا نیازی نبوده !! فقط خود را در دام سرکیسه کنان انداخته اند. این موسسات فقط برای کسانی خوب است که یا خیلی سن بالا باشند و کسی را نداشته باشند که به آنها کمک کند و یا اینکه سواد انگلیسی خیلی قدرتمندی نداشته باشند و از انجامش به هر دلیلی عاجز باشند. اما برای من و امثال شما !!!  Big Grin  Big Grin  Big Grin

سلام دوستان، لطفن منو کمک کنید. من جولای 2017 از دالاس برای سیتیزن شیپ اقدام کردم وبعد از یک ماه برای فینگرپرینت رفتم. حالا حدود نه هشت ماه میگذره و پراسینگ تایم در دالاس 15 تا 20.5 ماه هست. من پنج سالم اینجا پر شده و توی این 5 سال سه بار به ایران رفتم و هر بار کمتر از 6 ماه موندم، و از این لحاظ مشکلی ندارم. حالا من با توجه به اینکه حداقل 5 ماهی مونده به اینکه بهم وقت مصاحبه بدن (در بهترین حالت- در بدترین حالت ممکنه تا سال دیگه هم طول بکشه) میخوام یکماهه برم ایران. بنا به اطلاعات سایت uscis مشکلی برای خروج در این مدت نیست، اما من میخوام مطمئن باشم که این قضیه روی پروندم اثد منفی نذاره. آیا کسی تجربه ی اینطور خروج رو داره؟ در پستها خوندم که باید بهشون اطلاع داد خروج رو. چطور میتونم بهشون اطلاع بدم؟ من فرمی رو برای این هدف پیدا نکردم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید اگر تجربه ای دارین.
بسر من سه ماه قبل از 5 سال درخواست داد و زمان درخواست آمریکا نبود من مدارک را برایش بست کردم و وقت انگشت نگاری امد و ده روز بود و برگشت تا 6 ماه دیگه . ایا این مشکلی بیش میاورد ؟

خیر مشکلی پیش نخواهد آمد اگر تعداد روزها و ماههای حضورشان در آمریکا مدت زمان مد نظر آنان را پر کرده باشد. ده روز نیز خیلی زمان طولانی نیست که ایشان خارج از آمریکا بوده اند
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، sara_sara ، ramin_red
(2018-04-05 ساعت 06:02)j1970 نوشته:  
(2018-04-02 ساعت 09:47)afshin4749 نوشته:  
(2018-04-02 ساعت 01:01)maryam1 نوشته:  ببخشید نمیخام منفی باشم فقط انتقل تجربه هست. بعضی اوقات که بهردلیل مثلا کیفری و یا ... فرد را واجد شرایط ندانند هیچوقت علت را نمیگن فقط کشش میدن تا طرف خسته بشه ول کنه پرونده اش رو عملا مودبانه رجکت میشه اصطلاحا بین وکلا معروفه به SITTING ON THE CASE. مورد آشنایی با کیس DUI بود

من زیاد با این نظر موافق نیستم !! چون اینجا مثل ایران نیست که ملت را سرکار بگذارند برای اینکه اینها اصلا با شما تعارفی ندارند و اگر بخواهند کیسی را رد کنند ، رسما به شما یک نامه ی بلند بالایی با ذکر دلایل رد کیس ارسال خواهند کرد. عواملی چون دستگیری به جرم مزاحمت ، نوشیدن الکل حین رانندگی ، سرقت ، کلاهبرداری ، قتل ، تصادف منجر به قتل و گناهکار شناخته شدن در آن ، داشتن جرائم متعدد رانندگی در طی یکسال ، خرید و فروش اسلحه بدون مجوز و فروش مواد مخدر ، تجاوز و خلاصه خیلی چیزهای دیگری که باعث شود فرد کارش به دادگاه کشیده شده و برایش پرونده تشکیل شده باشد سایر عوامل دیگر مثل نداشتن شرایط اولیه ای چون دانش زبان انگلیسی ، بی اعتقادی به خداوند داشتن ارتباط با گروههای خاص و غیره هم بطور قطع منجر به رد صلاحیت برای سیتیزن شدن خواهند شد در غیر اینصورت هیچ دلیلی ندارد که فرد مردود شده پرونده ی آن مسکوت باقی بماند.
اما چند لینکی را تهیه کرده ام که به افرادی که در موارد مختلف از سیتیزن شدن محروم میشوند را لیست کرده.

https://immigrationlawnj.com/why-citizen...d-to-know/

http://www.alllaw.com/articles/nolo/us-i...nship.html

https://www.sandraboogaardlaw.com/my-blo...sG_ILW9dhE

بهرصورت امیدوارم اینگونه نباشد که مریم خانم عزیز ذکر کرده اند.
اگه میدونستم بی اعتقادی به خدا باعث رد گرفتن حق شهروندی میشه اصلا پولمو حروم نمیکردم برم اقدام کنم!

در صورتی که آنها متوجه بشوند دچار مشکل میشوید. مگر قرار است شما فریاد بکشید آهای ملت من بی خدا و دین و مذهب هستم که آنها هم بگویند شما هم سیتیزن نخواهید شد؟ Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
(2018-04-05 ساعت 07:57)شهلا 1346 نوشته:  
(2018-03-16 ساعت 20:25)afshin4749 نوشته:  اول اینکه پاسخ را در پایین همین سوال شما برای یکی از دوستان ارسال کرده ام و شما میتوانید جوابتان را آنجا دریافت کنید. دوم اینکه این پروسه امکان ندارد که بیش از حداکثر یکسال طول بکشد آن هم اگر پرونده پیچیده باشد !! در غیر اینصورت معمولا این روند بیش از هشت الی نه هم بطول نخواهد انجامید. بنده دارای یک پرونده ساده و همسرم دارای یک پرونده ی پیچیده تری بودند که هر دوی ما این روند را در طی هشت ماه انتظار طی کردیم و هر دو با هم دریک روز مصاحبه شده و حتی در یک روز برای مراسم سیتیزنی مراجعه کردیم. از این نظر عرض کردم که شما در طی این فاصله 5 سال قانونی را که محدوده ی مورد پذیرش آنهاست را رعایت نکرده باشید. مثلا شما در سال چهارم و چند ماه باشید و اقدام کنید که تا آن موقع 5 سال شود که معمولا سه ماه قبل از 5 سال میشود و در این فاصله ی سه ماهه شما از آمریکا خارج شده و موقعی که به مصاحبه دعوت میشوید با آپدیت جدید و خروج جدیدتان ، آفیسر پرونده برایش مسلم میگردد که شما 5 سال را با این خروج پر نکرده و کیس را رد میکند. چرا که شما میبایست در هر لحظه تغییرات موجود در این فاصله را گزارش دهید مثل خروج از کشور و یا وضعیت تاهل و مسائلی شبیه آن و اگر این کار را نکنید که دیگر هیچ !!! وای به احوالتان. اما اگر شما در حین درخواست برای سیتیزنی ، پنج سال خود را پرکرده باشید ، گمان نمیکنم که مشکلی بوجود آید چون بهانه ای برای به حد نصاب رسانیدن دیگر وجود ندارد. اما قطعا باید برای آپدیت پرونده آن را گزارش دهید چرا که آنها از قبل گزارش شما را از مرز خروجی دریافت کرده اند و وقتی شما گزارش دهید متوجه میشوند که شما به سرنوشت پرونده ی خود اهمیت داده و آن را مراقبت کرده اید. در غیر این صورت وامصیبتا !!!

بسر من سه ماه قبل از 5 سال درخواست داد و زمان درخواست آمریکا نبود من مدارک را برایش بست کردم و وقت انگشت نگاری امد و ده روز بود و برگشت تا 6 ماه دیگه . ایا این مشکلی بیش میاورد ؟

با سلام
به نظر من در طی 6 ماه اخیر سختگیریهای خیلی زیادی برای سیتی زن شدن ایجاد شده است و به عبارتی دنبال ایرادگرفتن هستند .در مورد پسرشما اگر افیسر چک بکند و ببیند تاریخ ارسال مدارک در زمانی است که پسر شما در امریکا نبوده نمی دانم می تواند دردسر شود یا نه به نظر من با وکیل مهاجرتی صحبت کنید یک جلسه مشاوره 100 دلار است و می ارزد که کیس پسرتون دچار مشکل نشود
یکی از دوستانم تعریف کرد که کیس اقوام ایشون را به دلایل مختلف رد کرده بودند و یکی از دلایلی که در نامه denial بوده : شما موقعی که درخواست سیتی زن شدن داده اید بلافاصله بعدش به مسافرت طولانی به ایران رفته اید که این نشان می دهد علاقه ای به اینجا ندارید"
خلاصه به دنبال این هستند که ایا واقعا اینجا می خواهید بمونید و کار و زندگی داشته باشید یا فقط می خواهید سیتی زن بشوید
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، farrokh33 ، sara_sara ، ramin_red
(2018-04-05 ساعت 19:43)Geeta نوشته:  [quote='شهلا 1346' pid='768396' dateline='1522898821']
[quote='sara_sara' pid='768391' dateline='1522888009']

با سلام
به نظر من در طی 6 ماه اخیر سختگیریهای خیلی زیادی برای سیتی زن شدن ایجاد شده است و به عبارتی دنبال ایرادگرفتن هستند .در مورد پسرشما اگر افیسر چک بکند و ببیند تاریخ ارسال مدارک در زمانی است که پسر شما در آمریکا نبوده نمی دانم می تواند دردسر شود یا نه به نظر من با وکیل مهاجرتی صحبت کنید یک جلسه مشاوره 100 دلار است و می ارزد که کیس پسرتون دچار مشکل نشود
یکی از دوستانم تعریف کرد که کیس اقوام ایشون را به دلایل مختلف رد کرده بودند و یکی از دلایلی که در نامه denial بوده : شما موقعی که درخواست سیتی زن شدن داده اید بلافاصله بعدش به مسافرت طولانی به ایران رفته اید که این نشان می دهد علاقه ای به اینجا ندارید"
خلاصه به دنبال این هستند که ایا واقعا اینجا می خواهید بمونید و کار و زندگی داشته باشید یا فقط می خواهید سیتی زن بشوید
کلا با نظر شما موافق هستم. چرا که یک وکیل میتواند به درستی حق مطلب را ادا کند. بسیاری از دفاترخدمات حقوقی مهاجرتی حتی بابت مشاوره های اولیه پولی از اشخاص دریافت نمیکنند که الی ماشالله هم کم نیستند. Cool Cool
پاسخ
(2018-04-05 ساعت 11:37)afshin4749 نوشته:  
(2018-04-05 ساعت 06:02)j1970 نوشته:  
(2018-04-02 ساعت 09:47)afshin4749 نوشته:  من زیاد با این نظر موافق نیستم !! چون اینجا مثل ایران نیست که ملت را سرکار بگذارند برای اینکه اینها اصلا با شما تعارفی ندارند و اگر بخواهند کیسی را رد کنند ، رسما به شما یک نامه ی بلند بالایی با ذکر دلایل رد کیس ارسال خواهند کرد. عواملی چون دستگیری به جرم مزاحمت ، نوشیدن الکل حین رانندگی ، سرقت ، کلاهبرداری ، قتل ، تصادف منجر به قتل و گناهکار شناخته شدن در آن ، داشتن جرائم متعدد رانندگی در طی یکسال ، خرید و فروش اسلحه بدون مجوز و فروش مواد مخدر ، تجاوز و خلاصه خیلی چیزهای دیگری که باعث شود فرد کارش به دادگاه کشیده شده و برایش پرونده تشکیل شده باشد سایر عوامل دیگر مثل نداشتن شرایط اولیه ای چون دانش زبان انگلیسی ، بی اعتقادی به خداوند داشتن ارتباط با گروههای خاص و غیره هم بطور قطع منجر به رد صلاحیت برای سیتیزن شدن خواهند شد در غیر اینصورت هیچ دلیلی ندارد که فرد مردود شده پرونده ی آن مسکوت باقی بماند.
اما چند لینکی را تهیه کرده ام که به افرادی که در موارد مختلف از سیتیزن شدن محروم میشوند را لیست کرده.

https://immigrationlawnj.com/why-citizen...d-to-know/

http://www.alllaw.com/articles/nolo/us-i...nship.html

https://www.sandraboogaardlaw.com/my-blo...sG_ILW9dhE

بهرصورت امیدوارم اینگونه نباشد که مریم خانم عزیز ذکر کرده اند.
اگه میدونستم بی اعتقادی به خدا باعث رد گرفتن حق شهروندی میشه اصلا پولمو حروم نمیکردم برم اقدام کنم!

در صورتی که آنها متوجه بشوند دچار مشکل میشوید. مگر قرار است شما فریاد بکشید آهای ملت من بی خدا و دین و مذهب هستم که آنها هم بگویند شما هم سیتیزن نخواهید شد؟ Big Grin  Big Grin  Big Grin
بعبارت دیگه به مذهب و دین کسی کاری ندارن Big Grin

و کلا من فکر میکنم بلحاظ قانونی نباید درباره دین یا سیاست سوال بشه (قانون اساسی جزو سیاست حساب نمیشه)، در هر صورت یه جزوه با صد تا سوال هست که از تو اون سوال میاد.
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alin1351 ، ramin_red
دوستان سلام
آیا شنیده اید یا برای خودتون پیش اومده که فاصله بین انگشت نگاری و مصاحبه به ایران رفته باشید و در زمان مصاحبه این سفر باعث دردسر یا ریجکت شدن یا تاخیر در جواب دادن نهایی شده باشد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، farrokh33 ، ramin_red
(2018-04-11 ساعت 04:04)Geeta نوشته:  دوستان سلام
آیا شنیده اید یا برای خودتون پیش اومده که فاصله بین انگشت نگاری و مصاحبه به ایران رفته باشید و در زمان مصاحبه این سفر باعث دردسر یا ریجکت شدن یا تاخیر در جواب دادن نهایی شده باشد ؟

توصیه ی اکید دارم که این کار را نکنید ، چرا که حساسیت زا خواهد بود!! به راستی ارزش از دست دادن فرصتها را ندارد. هم پولتان هدر میرود و هم وقتتان ! بعید میدانم ریجکتی در کار باشد ، اما بهتر است که بهانه ای در کار نباشد. Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Geeta ، bayat_r ، farrokh33 ، ramin_red
(2018-04-11 ساعت 04:41)afshin4749 نوشته:  

توصیه ی اکید دارم که این کار را نکنید ، چرا که حساسیت زا خواهد بود!! به راستی ارزش از دست دادن فرصتها را ندارد. هم پولتان هدر میرود و هم وقتتان ! بعید میدانم ریجکتی در کار باشد ، اما بهتر است که بهانه ای در کار نباشد. Sad  Sad

سلام اگر كار خيلي مهمي داريد و اسناد و مداركي هم داريد براى اينكار ميتونيد يه وقت بگيريد و توضيح بدين براى آفيسر ، اگر موافقت كردن تشريف ببريد ، يكي از دوستانم اينجا انگشت نگارى رفته بود و چون بايد ميرفت استراليا براى زايمان دخترش ، رفت با آفيسر صحبت كرد با مدارك و بعد تشريف بردند و زمان مصاحبه برگشتند و در حال حاضر پاسپورتشون هم گرفتن و برگشتن ايران ، اميدوارم مفيد باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، bayat_r ، farrokh33 ، ramin_red
(2018-04-11 ساعت 04:41)afshin4749 نوشته:  

توصیه ی اکید دارم که این کار را نکنید ، چرا که حساسیت زا خواهد بود!! به راستی ارزش از دست دادن فرصتها را ندارد. هم پولتان هدر میرود و هم وقتتان ! بعید میدانم ریجکتی در کار باشد ، اما بهتر است که بهانه ای در کار نباشد. Sad  Sad

ببخشید یعنی چجوری بریم پیش آفیسر؟ کجا؟ چجوری وقت بگیریم؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان