کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-۱
(2017-12-22 ساعت 20:18)alo نوشته:  دوستان سلام،
من با راهنمایی های اعضای این فروم  و بدون وکیل تونستم یکضرب و  بعد از 12 روز (پریمیوم) اپروو بشم. طبیعیه هر کمکی از دستم بربیاد برای بقیه انجام بدم. در مورد چگونگی مرتب کردن پرونده تون اگه سوالی داشتین در خدمتتون هستم.
البته چون کیس خودم هنری بود فقط در مورد پرونده های هنری میتونم کمک کنم.

سلام. ضمن تبریک به شما. می خواستم اگر ممکنه شاخه هنری و مدارکی که فرستادید رو به کم توضیح بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-12 ساعت 21:06)moni نوشته:  
(2018-01-12 ساعت 20:37)nora نوشته:  فرمان 212 دلیل رد شدن پرونده😡

پرونده كسي رد شده؟

متاسفانه امروز ایمیل دریافت شد به دلیل فرمان ترامپ شما رد شده و حق هیچ گونه اعتراضی ندارید، در صورتی که نه ویور درخواست شده بود و نه فرد عادی بود . کسی که بعد از تشکیل پرونده، سه روزبعد که فکر می‌کنم کمترین زمان ممکنه بود اپروو شده بود😡
پاسخ
تشکر کنندگان:
اي بابا تو چه مرحله اي بودن ؟ AP? مرسي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-13 ساعت 04:40)moni نوشته:  اي بابا تو چه مرحله اي بودن ؟ AP? مرسي

بله بعد از هفت ماه در apبودن ،بدون کار دولتی در بالاترین حالت EB1، امروز با دهها وکیل امریکایی و ایرانی صحبت کردم، از دیروز هفده مورد ای بی وان رو تنها مال وکیل خواهرم رد کردند. سه تا از دوستان هم بودند. تقریبا تمام کسانی که آخر دسامبر اپ دیت شدند متاسفانه این عدم قبولی رو تجربه کردند
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-13 ساعت 07:21)nora نوشته:  

بله بعد از هفت ماه در apبودن ،بدون کار دولتی در بالاترین حالت EB1، امروز با دهها وکیل آمریکایی و ایرانی صحبت کردم، از دیروز هفده مورد ای بی وان رو تنها مال وکیل خواهرم رد کردند. سه تا از دوستان هم بودند. تقریبا تمام کسانی که آخر دسامبر اپ دیت شدند متاسفانه این عدم قبولی رو تجربه کردند

خيلي متاسفم، اميدوارم بتونين پيگيري كنين !
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-13 ساعت 09:07)moni نوشته:  
(2018-01-13 ساعت 07:21)nora نوشته:  

بله بعد از هفت ماه در apبودن ،بدون کار دولتی در بالاترین حالت EB1، امروز با دهها وکیل آمریکایی و ایرانی صحبت کردم، از دیروز هفده مورد ای بی وان رو تنها مال وکیل خواهرم رد کردند. سه تا از دوستان هم بودند. تقریبا تمام کسانی که آخر دسامبر اپ دیت شدند متاسفانه این عدم قبولی رو تجربه کردند

متاسفانه هیچ راهی وجود ندارد و حق هیچ گونه اعتراضی نیست😡
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-13 ساعت 11:06)nora نوشته:  
(2018-01-13 ساعت 07:21)nora نوشته:  بله بعد از هفت ماه در apبودن ،بدون کار دولتی در بالاترین حالت EB1، امروز با دهها وکیل آمریکایی و ایرانی صحبت کردم، از دیروز هفده مورد ای بی وان رو تنها مال وکیل خواهرم رد کردند. سه تا از دوستان هم بودند. تقریبا تمام کسانی که آخر دسامبر اپ دیت شدند متاسفانه این عدم قبولی رو تجربه کردند

یعنی الان قراره تمام eb1 ها ریجکت بشن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من تازه اینجا عضو شدم، اپرو شده eb1 هستم و در ماه فوریه وقت مصاحبه دارم تو ابوظبی، خواستم ببینم اگر تو تلگرام گروه دارید لطف کنید من دو در جریان بزارید که اخبار رو بتونم دنبال کنم. البته ظاهرا خبرهای اخیر اینجا خیلی امیدوار کننده نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. ضمن تبریک به شما. می خواستم اگر ممکنه شاخه هنری و مدارکی که فرستادید رو یه کم توضیح بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . آیا فرم I 797 با پست به دست ما میرسد؟ یا با ایمیل ؟

‏Your case has been accepted and routed to the USCIS Texas Service Center for processing. Within 7-10 days by standard mail you will receive your official Receipt Notice (Form I-797) with your Receipt Number
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-13 ساعت 07:21)nora نوشته:  بله بعد از هفت ماه در apبودن ،بدون کار دولتی در بالاترین حالت EB1، امروز با دهها وکیل آمریکایی و ایرانی صحبت کردم، از دیروز هفده مورد ای بی وان رو تنها مال وکیل خواهرم رد کردند. سه تا از دوستان هم بودند. تقریبا تمام کسانی که آخر دسامبر اپ دیت شدند متاسفانه این عدم قبولی رو تجربه کردند

اپرووالشون ازبین نمیره... در حالت ریفیوز میماند تا وضعیت تراول بن مشخص شود... چنانچه قانون تغییر کند احتمال زیاد میشه دوباره پرونده را از سر گرفت البته فکر کنم دوباره از nvc باید مراحل را شروع کرد...
دوستان چنانچه اطلاعات دقیقتری دارن ممنون میشم که به اشتراک بگذارند
پاسخ
تشکر کنندگان: moni
(2018-01-13 ساعت 12:03)Alihe نوشته:  
(2018-01-13 ساعت 09:07)moni نوشته:  خيلي متاسفم، اميدوارم بتونين پيگيري كنين !

ریجکت نشدن... ریفیوز شدن... این دو واژه در مورد ویزا باهم معنای متفاوتی دارند... ریجکت کلا پرونده بسته شده... ریفیوز یعنی فعلا ویزا داده نمیشود تا شرایط و یا پرونده تکمیل گردد

الان دوستانی هستن که کیس خانوادگی هستنو برای فرزند خردساله فرد سیتیزن ریفیوز زدن... درصورتیکه خود فرزند زیر 21 سال شامل ویور میشود
پاسخ
تشکر کنندگان: moni
برای EB1 کانال تلگرامی وجود ندارد؟ وضعیت سایر دوستان به چه صورت هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-14 ساعت 01:52)algh90 نوشته:  
(2018-01-13 ساعت 12:03)Alihe نوشته:  
(2018-01-13 ساعت 11:06)nora نوشته:  متاسفانه هیچ راهی وجود ندارد و حق هیچ گونه اعتراضی نیست😡

ریجکت نشدن... ریفیوز شدن... این دو واژه در مورد ویزا باهم معنای متفاوتی دارند... ریجکت کلا پرونده بسته شده... ریفیوز یعنی فعلا ویزا داده نمیشود تا شرایط و یا پرونده تکمیل گردد

الان دوستانی هستن که کیس خانوادگی هستنو برای فرزند خردساله فرد سیتیزن ریفیوز زدن... درصورتیکه خود فرزند زیر 21 سال شامل ویور میشود

شما ویور فرستادین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-14 ساعت 11:08)moni نوشته:  
(2018-01-14 ساعت 01:52)algh90 نوشته:  
(2018-01-13 ساعت 12:03)Alihe نوشته:  یعنی الان قراره تمام eb1 ها ریجکت بشن ؟

شما ویور فرستادین؟

من به سفارت ایمیل دادم که چیزی ارسال کنم... گفتن نه منتظر باشید خودمان چیزی خواستیم ایمیل میزنیم.
چند نفری هم رفتن سفارت پرسیدن که ویور باید بدیم... گفتن که اصلا ویور ربطی بشما نداره.. خود افیسر پرونده را بررسی میکنه..چنانچه نظر مثبتی داشته باشه نامه نگاریهایی داره که خود افیسر انجام میده و پرونده رو ارجاع میده به امریکا..
من متن اماده کردم که اگر سفارت پروپوزال ویور خواست بفرستم.. ولی تا این لحظه از هیچکس نامه ویور نگرفتن و یا نخواستن..

تو گروههای تلگرام خیلیها وضعیت خواهر نورا را دارن.. ولی بیشتریها منتظر نتیجه دادگاه هستن
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان