کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-۱
(2018-01-14 ساعت 12:52)algh90 نوشته:  
(2018-01-14 ساعت 11:08)moni نوشته:  
(2018-01-14 ساعت 01:52)algh90 نوشته:  ریجکت نشدن... ریفیوز شدن... این دو واژه در مورد ویزا باهم معنای متفاوتی دارند... ریجکت کلا پرونده بسته شده... ریفیوز یعنی فعلا ویزا داده نمیشود تا شرایط و یا پرونده تکمیل گردد

الان دوستانی هستن که کیس خانوادگی هستنو برای فرزند خردساله فرد سیتیزن ریفیوز زدن... درصورتیکه خود فرزند زیر 21 سال شامل ویور میشود

شما ویور فرستادین؟

من به سفارت ایمیل دادم که چیزی ارسال کنم... گفتن نه منتظر باشید خودمان چیزی خواستیم ایمیل میزنیم.
چند نفری هم رفتن سفارت پرسیدن که ویور باید بدیم... گفتن که اصلا ویور ربطی بشما نداره.. خود افیسر پرونده را بررسی میکنه..چنانچه نظر مثبتی داشته باشه نامه نگاریهایی داره که خود افیسر انجام میده و پرونده رو ارجاع میده به آمریکا..
من متن اماده کردم که اگر سفارت پروپوزال ویور خواست بفرستم.. ولی تا این لحظه از هیچکس نامه ویور نگرفتن و یا نخواستن..

تو گروههای تلگرام خیلیها وضعیت خواهر نورا را دارن.. ولی بیشتریها منتظر نتیجه دادگاه هستن

خيلي ممنون از ارسال لينكها
آخه خانم نورا هم مي گن ازشون نخواسته بودن اما متاسفانه ردشون كردن
وكلا كه مي گن كاري نداشته باشين ازتون ميخوان يا نه
بفرستين براشون
من هنوز مصاحبه نرفتم ولي احتمالا قبلش براشون بفرستم
باز هم مرسي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-13 ساعت 23:41)ziba_a نوشته:  سلام . آیا فرم I 797 با پست به دست ما میرسد؟ یا با ایمیل ؟

‏Your case has been accepted and routed to the USCIS Texas Service Center for processing. Within 7-10 days by standard mail you will receive your official Receipt Notice (Form I-797) with your Receipt Number

دوستان ممنون میشم جواب منم بدین 🙏🏻
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-14 ساعت 15:12)ziba_a نوشته:  
(2018-01-13 ساعت 23:41)ziba_a نوشته:  سلام . آیا فرم I 797 با پست به دست ما میرسد؟ یا با ایمیل ؟

‏Your case has been accepted and routed to the USCIS Texas Service Center for processing. Within 7-10 days by standard mail you will receive your official Receipt Notice (Form I-797) with your Receipt Number

standard mail یعنی همون پست
پاسخ
تشکر کنندگان: ziba_a

پست میشود... ولی به ادرس ایران نمیاد.. اگه وکیل دارید پست میشه به وکیلتون.. اگه نه .. پست میشه به ادرس امریکایی که خودتون نوشتید.. اگرم ادرسی ننوشتید که بعدا بهتون اطلاع میدن که نامه برگشت خورده و شما میتونید برید تغییر ادرس بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ziba_a
(2018-01-14 ساعت 13:20)moni نوشته:  
(2018-01-14 ساعت 12:52)algh90 نوشته:  
(2018-01-14 ساعت 11:08)moni نوشته:  شما ویور فرستادین؟

من به سفارت ایمیل دادم که چیزی ارسال کنم... گفتن نه منتظر باشید خودمان چیزی خواستیم ایمیل میزنیم.
چند نفری هم رفتن سفارت پرسیدن که ویور باید بدیم... گفتن که اصلا ویور ربطی بشما نداره.. خود افیسر پرونده را بررسی میکنه..چنانچه نظر مثبتی داشته باشه نامه نگاریهایی داره که خود افیسر انجام میده و پرونده رو ارجاع میده به آمریکا..
من متن اماده کردم که اگر سفارت پروپوزال ویور خواست بفرستم.. ولی تا این لحظه از هیچکس نامه ویور نگرفتن و یا نخواستن..

تو گروههای تلگرام خیلیها وضعیت خواهر نورا را دارن.. ولی بیشتریها منتظر نتیجه دادگاه هستن

بفرستين براشون
باز هم مرسي

اگر از خانم مورا نخواستن که البته از هیچکس تا این لحظه نامه ویور نخواستن.. بمعنی اینه که افیسر تشخیص نداده که پرونده میتونه شامل ویور شود...
وکلا که برای جیب خودشون مدام میگن بیاید ما پکیج ویور مینویسیم شماهم بفرستید.. ولی خود سفارتها چیز دیگه ای میگن..
شما تو روز مصاحبه همراه خودتون ببرید.. از eb1 و niw هم جاب افر رسمی میخوان... خود من هنوز تهیه نکردم..

منکه تا خود سفارت چیزی ازم نخواد.. هیچیزی ارسال نمیکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: moni
(2018-01-14 ساعت 15:23)algh90 نوشته:  

پست میشود... ولی به ادرس ایران نمیاد.. اگه وکیل دارید پست میشه به وکیلتون.. اگه نه .. پست میشه به ادرس آمریکایی که خودتون نوشتید.. اگرم ادرسی ننوشتید که بعدا بهتون اطلاع میدن که نامه برگشت خورده و شما میتونید برید تغییر ادرس بدید.

ممنون. من وکیل ندارن. آدرسی هم در امریکا ندادم. تلفنی پرسیدن تو امریکا آدرس داری گفتم نه. ایمیل زدن آدرست همینه؟ عکس آدرسم در ایران گذاشتن ، گفتم آره .
‏The I-140 was accepted by the Lockbox on November 27, 2017. The filing was then shipped to the Texas Service Center for further processing. A receipt notice was mailed to the address provided on the application:
‏If you still have not yet received a receipt notice we can reissue one for you. Please just reply to this email to confirm whether this address is correct or to provide a revised address for us to use when resending a receipt notice for you.
یعنی باید آدرسی در امریکا معرفی کنم ؟ به ایران نمیاد؟ بعد ءدرس در امریکا معرفی کنم برسه دست دوستام عکسشو برای من بذارن تو تلگرام کافیه؟ از رو عکس میشه اقدامات بعدیم خودم بکنم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-14 ساعت 16:27)ziba_a نوشته:  
(2018-01-14 ساعت 15:23)algh90 نوشته:  
(2018-01-14 ساعت 15:12)ziba_a نوشته:  دوستان ممنون میشم جواب منم بدین 🙏🏻

پست میشود... ولی به ادرس ایران نمیاد.. اگه وکیل دارید پست میشه به وکیلتون.. اگه نه .. پست میشه به ادرس آمریکایی که خودتون نوشتید.. اگرم ادرسی ننوشتید که بعدا بهتون اطلاع میدن که نامه برگشت خورده و شما میتونید برید تغییر ادرس بدید.

ممنون. من وکیل ندارن. آدرسی هم در آمریکا ندادم. تلفنی پرسیدن تو آمریکا آدرس داری گفتم نه. ایمیل زدن آدرست همینه؟ عکس آدرسم در ایران گذاشتن ، گفتم آره .
‏The I-140 was accepted by the Lockbox on November 27, 2017. The filing was then shipped to the Texas Service Center for further processing.  A receipt notice was mailed to the address provided on the application:          
‏If you still have not yet received a receipt notice we can reissue one for you.  Please just reply to this email to confirm whether this address is correct or to provide a revised address for us to use when resending a receipt notice for you.
یعنی باید آدرسی در آمریکا معرفی کنم ؟ به ایران نمیاد؟ بعد ءدرس در آمریکا معرفی کنم برسه دست دوستام عکسشو برای من بذارن تو تلگرام کافیه؟ از رو عکس میشه اقدامات بعدیم خودم بکنم ؟

اصلا به نامه هاشون احتیاجی پیدا نمیکنید... من به دوستم میگفتم اسکن کنه بفرسته برام.. ولی احتیاجی نشد در مراحل بعدی.. مهمترین نامه ، نامه rfe هست که چنانچه مدارک بیشتر بخوان فقط تو نامه میگنو شما باید حتما نامه را ببینید .. پس ادرس امریکا بدید بهشون حتما..
اپرووال هم که بشید خودشون پرونده رو میفرستن nvc و nvc خودش برای باقی مراحل ایمیل میزنه بهتون
پاسخ
تشکر کنندگان: materials ، ziba_a
(2018-01-14 ساعت 16:51)algh90 نوشته:  
(2018-01-14 ساعت 16:27)ziba_a نوشته:  
(2018-01-14 ساعت 15:23)algh90 نوشته:  پست میشود... ولی به ادرس ایران نمیاد.. اگه وکیل دارید پست میشه به وکیلتون.. اگه نه .. پست میشه به ادرس آمریکایی که خودتون نوشتید.. اگرم ادرسی ننوشتید که بعدا بهتون اطلاع میدن که نامه برگشت خورده و شما میتونید برید تغییر ادرس بدید.

ممنون. من وکیل ندارن. آدرسی هم در آمریکا ندادم. تلفنی پرسیدن تو آمریکا آدرس داری گفتم نه. ایمیل زدن آدرست همینه؟ عکس آدرسم در ایران گذاشتن ، گفتم آره .
‏The I-140 was accepted by the Lockbox on November 27, 2017. The filing was then shipped to the Texas Service Center for further processing.  A receipt notice was mailed to the address provided on the application:          
‏If you still have not yet received a receipt notice we can reissue one for you.  Please just reply to this email to confirm whether this address is correct or to provide a revised address for us to use when resending a receipt notice for you.
یعنی باید آدرسی در آمریکا معرفی کنم ؟ به ایران نمیاد؟ بعد ءدرس در آمریکا معرفی کنم برسه دست دوستام عکسشو برای من بذارن تو تلگرام کافیه؟ از رو عکس میشه اقدامات بعدیم خودم بکنم ؟

اصلا به نامه هاشون احتیاجی پیدا نمیکنید... من به دوستم میگفتم اسکن کنه بفرسته برام.. ولی احتیاجی نشد در مراحل بعدی.. مهمترین نامه ، نامه rfe هست که چنانچه مدارک بیشتر بخوان فقط تو نامه میگنو شما باید حتما نامه را ببینید .. پس ادرس آمریکا بدید بهشون حتما..
اپرووال هم که بشید خودشون پرونده رو میفرستن nvc  و nvc خودش برای باقی مراحل ایمیل میزنه بهتون

ممنون. خیلی بزرگواری کردید شما و دوستان که پاسخ دادید 🙏🏻 دعا می‌کنم به زودی از امریکا پست بگذارید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-22 ساعت 20:18)alo نوشته:  دوستان سلام،
من با راهنمایی های اعضای این فروم  و بدون وکیل تونستم یکضرب و  بعد از 12 روز (پریمیوم) اپروو بشم. طبیعیه هر کمکی از دستم بربیاد برای بقیه انجام بدم. در مورد چگونگی مرتب کردن پرونده تون اگه سوالی داشتین در خدمتتون هستم.
البته چون کیس خودم هنری بود فقط در مورد پرونده های هنری میتونم کمک کنم.

با سلام و تبریک. من هم کیسم هنری هست. نتونستم پیغام خصوصی بذارم. ممنون می شم راهنمایی کنید در خصوص مدارکی که فرستادید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من تو آمریکا کسی رو ندارم برای اینکه پول بفرستم برام چک بکشه. کسی در این مورد می تونه راهنمایی کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
از پرونده کسی خبری نیست؟ مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-14 ساعت 15:27)algh90 نوشته:  
(2018-01-14 ساعت 13:20)moni نوشته:  
(2018-01-14 ساعت 12:52)algh90 نوشته:  من به سفارت ایمیل دادم که چیزی ارسال کنم... گفتن نه منتظر باشید خودمان چیزی خواستیم ایمیل میزنیم.

بفرستين براشون
باز هم مرسي

اگر از خانم مورا نخواستن که البته از هیچکس تا این لحظه نامه ویور نخواستن.. بمعنی اینه که افیسر تشخیص نداده که پرونده میتونه شامل ویور شود...
وکلا که برای جیب خودشون مدام میگن بیاید ما پکیج ویور مینویسیم شماهم بفرستید.. ولی خود سفارتها چیز دیگه ای میگن..
شما تو روز مصاحبه همراه خودتون ببرید.. از eb1 و niw  هم جاب افر رسمی میخوان... خود من هنوز تهیه نکردم..

سلام خوب هستید؟ از پرونده شما خبری نشد؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-26 ساعت 00:39)moni نوشته:  
(2018-01-14 ساعت 15:27)algh90 نوشته:  
(2018-01-14 ساعت 13:20)moni نوشته:  خيلي ممنون از ارسال لينكها
بفرستين براشون
باز هم مرسي

شما تو روز مصاحبه همراه خودتون ببرید.. از eb1 و niw  هم جاب افر رسمی میخوان... خود من هنوز تهیه نکردم..

سلام خوب هستید؟ از پرونده شما خبری نشد؟ ممنون

سلام..خیر خبری نیست برای من
پاسخ
تشکر کنندگان: moni
سلام من نتونستم پیغام خصوصی بفرستم . اگر ممکنه ازتون راهنمایی می خام lotous@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی تجربه به تاخیر انداختن زمان مصاحبه رو داره راهنمایی کنه؟ من وقتم رو می خواستم تغییر بدم، وقت فعلیم کنسل شدو و قت جدید بهم نمی ده. 18 روز دیگه مصاحبه داشتم. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: nora

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان