کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-۱
(2017-12-15 ساعت 16:16)algh90 نوشته:  
(2017-12-15 ساعت 14:56)moni نوشته:  سلام دوستان
آیا  EB1A به Waiver  برای مصاحبه نیاز دارد؟ مرسی

بنظرم بله... همراه داشته باشید... مصاحبتون کی هست؟؟ مارو بی اطلاع نگذارید

امروز ایمیلی از NVC در پاسخ به سئوالم در رابطه با وضعیت پروندم دریافت کردم با این مضمون
The NVC completed its processing visa petition
The petition is waiting for an appointment to be scheduled at the U.S. Embassy or Consulate in ABU DHABI, UNITED ARAB EMIRATES.
هنوز زمان مصاحبه برای من تعیین نشده و منتظرم.
کسی تجربه ای در این زمینه دازه که چه مدارکی برای Waiver مورد احتیاج است؟ مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: algh90
(2017-12-16 ساعت 00:25)moni نوشته:  
(2017-12-15 ساعت 16:16)algh90 نوشته:  
(2017-12-15 ساعت 14:56)moni نوشته:  سلام دوستان
آیا  EB1A به Waiver  برای مصاحبه نیاز دارد؟ مرسی

بنظرم بله... همراه داشته باشید... مصاحبتون کی هست؟؟ مارو بی اطلاع نگذارید

امروز ایمیلی  از NVC در پاسخ به سئوالم در رابطه با وضعیت پروندم دریافت کردم با این مضمون
The petition is waiting for an appointment to be scheduled at the U.S. Embassy or Consulate in ABU DHABI, UNITED ARAB EMIRATES.
کسی تجربه ای در این زمینه دازه که چه مدارکی برای Waiver  مورد احتیاج است؟ مرسی
تبریک میگم .
نوشته مدارکتون تکمیله و به دست ما رسیده و منتظر وقت مصاحبه باشین
احتملا 30 یا 40 روز حد اکثر بهتون وقت مصاحبه میدن به بعد 50 الی 60 روز بعدش
برای ویور . هر مدارکی که بتونه اون سه شرط زو بیشتر دفاع کنه رو باید همراه ببرید . و همچنین داشتن جاب آفر خیلی کمک خواهد کرد در حد 90درصد
نوع ویزا: EB1
تشکیل پرونده:24/10/2015
دریافت  Receipt Number: 20/11/2015
درخواست مدارک بیشتر از سوی اداره مهاجرت: 7/10/2016
ارسال مدارک بیشتر در خصوص درخواست آنها :16/12/2016
دریافت نامه اپروو و ارسال مدارک از سوی اداره مهاجرت به اداره NVC -2017/2/2
ایمیل دعوت به مصاحبه july/14/2017
خود مصاحبه August/23/2017 نتیجه مصاحبه AP
پاسخ
تشکر کنندگان: moni
دوستان سلام،
من با راهنمایی های اعضای این فروم  و بدون وکیل تونستم یکضرب و  بعد از 12 روز (پریمیوم) اپروو بشم. طبیعیه هر کمکی از دستم بربیاد برای بقیه انجام بدم. در مورد چگونگی مرتب کردن پرونده تون اگه سوالی داشتین در خدمتتون هستم.
البته چون کیس خودم هنری بود فقط در مورد پرونده های هنری میتونم کمک کنم.
پرونده: EB1  کیس هنری (اقدام بدون وکیل)
اپروو شدن پرونده: آذر 96 بعد از 12 روز
پاسخ
(2017-12-21 ساعت 13:26)Nasertexas نوشته:  
(2017-12-16 ساعت 00:25)moni نوشته:  
(2017-12-15 ساعت 16:16)algh90 نوشته:  بنظرم بله... همراه داشته باشید... مصاحبتون کی هست؟؟ مارو بی اطلاع نگذارید

امروز ایمیلی  از NVC در پاسخ به سئوالم در رابطه با وضعیت پروندم دریافت کردم با این مضمون
تبریک میگم .
برای ویور . هر مدارکی که بتونه اون سه شرط زو بیشتر دفاع کنه رو باید همراه ببرید . و همچنین داشتن جاب آفر خیلی کمک خواهد کرد در حد 90درصد

خيلي ممنون
ميشه راهنمايي كنيد كه آيا براي تنظيم ويور بايد حتما از وكيل كمك بگيرم و يا خودمون هم مي تونيم بنويسيم؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-22 ساعت 21:17)moni نوشته:  
(2017-12-21 ساعت 13:26)Nasertexas نوشته:  
(2017-12-16 ساعت 00:25)moni نوشته:  امروز ایمیلی  از NVC در پاسخ به سئوالم در رابطه با وضعیت پروندم دریافت کردم با این مضمون
تبریک میگم .

خيلي ممنون
ميشه راهنمايي كنيد كه آيا براي تنظيم ويور بايد حتما از وكيل كمك بگيرم و يا خودمون هم مي تونيم بنويسيم؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد
اخه واقعا چه مدركي ميشه ارائه داد كه نشون بده آدم برضد امنيت امريكا نيست و يا اينكه دچار hardship ميشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان آیا ویور رو باید روز مصاحبه با خود ببریم و یا اینکه قبلش به سفارت ایمیل بشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-24 ساعت 11:01)moni نوشته:  دوستان آیا ویور رو باید روز مصاحبه با خود ببریم و یا اینکه قبلش به سفارت ایمیل بشه؟

سلام..بله ببرین... با وکیلتون هماهنگ کنید بهتره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-24 ساعت 12:26)algh90 نوشته:  
(2017-12-24 ساعت 11:01)moni نوشته:  دوستان آیا ویور رو باید روز مصاحبه با خود ببریم و یا اینکه قبلش به سفارت ایمیل بشه؟

مرسی موضوع سراینکه من وکیل ندارم. آیا حتما احتیاج به وکیل هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-24 ساعت 12:32)moni نوشته:  
(2017-12-24 ساعت 12:26)algh90 نوشته:  

نه احتیاجی نیست... ولی تو سایت خانم شبنم لطفی وکیل مهاجرتی تشریف ببرین..نمونه نامه ویور گذاشته... از اون استفاده کنیدو متن ویورتونو اماده کنید.. خودتون بهترین شخص هستین که میتونه توضیح بدهد راجع به مشکلاتی که برایتان ممکنه بوجود بیاید در صورت عدم دریافت ویزا...
البته که این نوع ویزا عموما پروسه ap میخوره... ولی حالا نامه ویور همراهتون باشه بهتره.
پاسخ
(2017-12-24 ساعت 17:09)algh90 نوشته:  
(2017-12-24 ساعت 12:32)moni نوشته:  
(2017-12-24 ساعت 12:26)algh90 نوشته:  سلام..بله ببرین... با وکیلتون هماهنگ کنید بهتره

نه احتیاجی نیست... ولی تو سایت خانم شبنم لطفی وکیل مهاجرتی تشریف ببرین..نمونه نامه ویور گذاشته... از اون استفاده کنیدو متن ویورتونو اماده کنید.. خودتون بهترین شخص هستین که میتونه توضیح بدهد راجع به مشکلاتی که برایتان ممکنه بوجود بیاید در صورت عدم دریافت ویزا...
البته که این نوع ویزا عموما پروسه ap میخوره... ولی حالا نامه ویور همراهتون باشه بهتره.

خیلی لطف کردین!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

کسی اینجا شماره حسین آقا رو داره؟ برای ترانسفر به ابوظبی می خواستم. مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-27 ساعت 18:25)hesgan نوشته:  
(2017-10-27 ساعت 11:33)moni نوشته:  
(2017-10-26 ساعت 01:14)hesgan نوشته:  چون شما مشخص نکرده بودین در چه مرحله ای هستین نمی دونستم که مدارک رو کجا از شما خواسته.

بله، درسته، شما بعد از اپروو شدن یک سری مدارک باید برای NVC ارسال کنید که اغلب مدارک هویتی هستن، مثل کپی پاسپورت، ترجمه شناسنامه ها، سند ازدواج، پایان خدمت، عکس و... . از من در این مرحله فقط همینها رو خواستن و البته در نامه هم مشخص کرده بودن که کدوم ها رو باید برای NVC بفرستم. شما جدای از این یک سری مدارک رو هم روز مصاحبه باید با خودتون ببرین که اونها رو هم در نامه ای که برای تعیین وقت مصاحبه براتون ارسال میشه فهرست شده.

موفق باشید  Smile

ببخشید خیلی مزاحم شما می شم. آیا employment  که در فرمDS260 آورده شده منظور استخدام جایی بودن است؟ یا هر نوع کاری که منجر به پرداخت حقوق با ارائه گواهی می تواند باشد؟ خیلی ممنون هستم

خواهش می کنم. خوشحال میشم بتونم راهنمایی کنم  Smile

قاعدتاً employment به معنای کار کردن در هر جاییه که منجر به پرداخت حقوق یا دستمزد بشه. اما این یک شمشیر دو لبه اس به نظر من! از یکطرف هر چی تعداد سابقه کار شما بیشتر باشه براتون بهتره و از طرف دیگه هر چی این تعداد بیشتر باشه ممکنه دوران AP طولانی تری داشته باشید، چون باید تک تک جاهایی که باهاشون کار کردین بررسی بشن. به نظر من یک توازنی رو بین این دو حالت برقرار کنین خوبه. اونهایی رو که بخاطرش قرارداد رسمی دارین و اسمتون جایی ثبت شده رو حتماً ارائه بدین و از اونهایی رو که زیاد مهم نبودن می تونین چشمپوشی کنین. البته این کاملاً به خود شما و تصمیمتون بستگی داره. من خودم تمام جاهایی که باهاشون کار کرده بودم رو فهرست کردم که حالا راستش یک مقدار پشیمون هستم. چون لزومی نداشت دیگه تا این حد جزئیات رو براشون بفرستم و دوستان رو بخاطر AP خودم توی زحمت بندازم!  Tongue

سلام
میشه هتلی که تو ابوظبی اقامت داشتین اسمش رو بگین؟ مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
فرمان 212 دلیل رد شدن پرونده😡
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-01-12 ساعت 20:37)nora نوشته:  فرمان 212 دلیل رد شدن پرونده😡

پرونده كسي رد شده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: nora
(2018-01-12 ساعت 21:06)moni نوشته: