کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
با سلام طي مكاتبه كه با سفارت داشتم در خصوص مدارك و زمان ارسال اين ايميل به دستم رسيد كه همين الان براتون متنش رو قرار ميدم
[
align=left]Dear Sir;

Please find below the list of documents that all diversity visa applicants are required to send to our office approximately 2 weeks prior to their interviews:

• Full copy of passport
• Copy and translation of birth certificate
• Marriage certificate, divorce decree or spouses death certificate (for each marriage)
• Court and prison records, if applicable.
• Police certificates from countries the applicant lived for more than six months.
• For applicants with a high school or higher degree, the copy of latest diploma. For applicants who do not posses a high school or higher education diploma, documents regarding their employment history, training certificates, references, etc., letter from current employer giving the applicantʼs job description, responsibilities, length of employment (social security payments, etc.)
• Evidence of financial support: Proof of personal assets, i.e. bank statements, title deeds (an expertise report showing the values of real estates from a real estate agent must accompany the title deeds), or Notarized Form I-134, Affidavit of Support from a sponsor, with original form and supplementaries: W-2 and 1040 tax forms (for last year) of the sponsor, bank statements. A notarized offer of employment from U.S. is also acceptable.

At the time of their interviews, applicants are required to bring the following:
• Passport
• Medical report
• Two front view photos
• Original birth certificate
• Original marriage certificate
• Original high school graduation document
• $819 visa fee per person
تاریخ ورود به امریکا: 8 اپریل
Standing Stones
تشکر کنندگان: User ، free_free ، mavarfan ، AMIN3Y
سلام دوستان

من دو روز پیش به سایت سفارت-آنکارا رفتم و در قسمت فرم تماس با این متن ایمیل زدم و مدارکی که قبل از مصاحبه باید ارسال کنیم به آنکارا رو پرسیدم:
نقل قول:
Question: I have a general question about the DV visa"
Case Number: 2011AS00002300
FIRST NAME: ----
LAST NAME: ----
Date of birth MM/DD/YYYY: 00/00/0000
Interview: 10/26/2010
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: Iran
----------------------------------------------------
Dear Sir/Madam,
Since I received the second notification letter from the KCC, notifying the fixed date and time of the interview at the Embassy of the USA at Ankara, I appreciate if you would inform me on what documents and forms I need to complete and send to the embassy prior to the fixed date of the interview.
Best Regards,
FULL NAME

و درست 5 دقیقه پیش جوابم را دادند:

نقل قول:
Dear Sir:

Please find below the list of documents that all diversity visa applicants are required to send to our office approximately two weeks prior to their interviews:

• Full copy of passport
• Marriage certificate, divorce decree or spouses death certificate (for each marriage)
• Police certificates from countries the applicant lived for more than six months.
• For applicants with a high school or higher degree, the copy of latest diploma. For applicants who do not posses a high school or higher education diploma, documents regarding their employment history, training certificates, references, etc., letter from current employer giving the applicantʼs job description, responsibilities, length of employment (social security payments, etc.)
• Evidence of financial support: Proof of personal assets, i.e. bank statements, title deeds (an expertise report showing the values of real estates from a real estate agent must accompany the title deeds), or Notarized Form I-134, Affidavit of Support from a sponsor, with original form and supplementary: W-2 and 1040 tax forms (for last year) of the sponsor, bank statements. A notarized offer of employment from U.S. is also acceptable.

At the time of their interviews, applicants are required to bring the following:
• Passport
• Medical report
• Two front view photos
Sincerely,
Immigrant Visa Unit

روال ارسال مدارک برای انکارا دقیقا مانند سال گذشته است:

شما باید مدارک زیر را طوری به سفارت آمریکا در آنکارا ارسال کنید که دو هفته قبل از روز مصاحبه به سفارت رسیده باشند:

1- کپی کامل از پاسپورت
2- کپی و ترجمه شناسنامه
3- کپی و ترجمه سند ازدواج/سند طلاق/ سند فوت (برای هر ازدواج جداگانه)
4- کپی و ترجمه مدارک مربوط به زندان و یا احکام دادگاهی (اگر دارید)
5- کپی و ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه از کشورهایی که در آن شش ماه یا بیشتر زندگی کرده اید. (سوء پیشینه ایران نیازی نیست.)
6- کپی و ترجمه مدرک دیپلم دبیرستان، یا آخرین مدرک تحصیلی، کسانی که دیپلم ندارند گواهی دو سال سابقه کار (این گواهی باید مشخصات ذکر شده را داشته باشد)
7- کپی و ترچمه مدارک نشان دهنده تمکن مالی: مدرک دارایی های شخصی یعنی گواهی بانکی، اسناد مالکیت (یک گزارش کارشناسی شده از میزان ارزش ملک باید همراه با اسناد مالکیت باشد) یا فرم محضری I-134، حمایت نامه اسپانسر Affidavit of Support ، همراه با فرم های اصلی و تکمیلی: W-2 و 1040 tax forms مربوط به سال گذشته اسپانسر، گواهی های بانکی. یک پیشنهاد کاری محضری شده از آمریکا نیز مورد قبول است.

همچنین در زمان مصاحبه مدارک زیر باید همراه شما باشد:
1- پاسپورت
2- گزارش پزشکی
3- دو قطعه عکس رو به دوربین
4- اصل شناسنامه
5- اصل سند ازدواج
6- اصل گواهی دیپلم
7- 819 دلار امریکا هزینه به ازای هر نفر

موفق باشید
تشکر کنندگان: suntino ، satusa ، kaveh1979 ، saeedproo ، بنيتا ، mitr.p ، AMIN3Y ، maaref ، sohi ، najibi ، soooli55
دوستان بهتره قبل از هر کاری، اول از برندگان 2011 بپرسیم که آیا انها هم دقیقا این عبارت رو براشون ذکر کرده بودند یا خیر.

احتمالا این فقط فرمالیه است.
بااینحال بهتره مطمئن باشیم.
من در تاپیک 2010-این سوالو می پررسم. تجربه سال بالایی ها اینجاست که به داد ما میرسه!
اصلا نیازی نبود بپرسم
توی متن نامه دومی آنکارا که برای بچه های 2010 ارسال کرده بود، در مورد مدارکی که قبل از مصاحبه باید ارسال بشه در قسمت توانایی های مالی هم همین مطلب رو به گفته ای دیگه اعلام کرده:
نقل قول:2. Proof of ownership of property or real estate, in the form of a title, deed or the equivalent, and a letter from a lawyer, banker or responsible real estate agent showing its present value (any mortgages or loans against the property must be stated);
بنابراین با توجه به تجربه 2010ای ها که بدون ارزش گذاری رسمی سند رو برده بودند و مشکلی هم نداشته، امسال هم به نظر میرسه این مساله فرمالیته باشه.

اصولا با وجود با توجه به گرون بودن ملک در ایران، داشتن یک سند خودش مساویه با با ارزش بودن اون.
هر چه سخت تر بگیری، سخت تر هم پیش میاد.

موفق باشید

پ.ن.: این هم لینک نامه ای که مدارک رو از 2010ای ها خواسته بودند:
http://mohajersara.com/attachment.php?aid=1642
تشکر کنندگان: maryam_goli ، satusa ، kaveh1979 ، rayan.s ، AMIN3Y
تا اونجا كه من مي دونم انكارا و ابوظبي در سال 2010 هيچ كدوم چنين چيزي رو نه توي نامه ها خواسته بودند و نه از كسي گرفتند.

ضمنا دوستاني كه Sponsor دارند، به محض اين كه مدارك Sponsorشون رو ببينه سفارت، به شرط كامل بودن، ديگه مدارك مالي خودشون رو ازشون نمي گيره.

(2010-09-07 ساعت 18:36)User نوشته:  دوستان بهتره قبل از هر کاری، اول از برندگان 2011 بپرسیم که آیا انها هم دقیقا این عبارت رو براشون ذکر کرده بودند یا خیر.

احتمالا این فقط فرمالیه است.
بااینحال بهتره مطمئن باشیم.
من در تاپیک 2010-این سوالو می پررسم. تجربه سال بالایی ها اینجاست که به داد ما میرسه!

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: User ، maryam_goli ، kaveh1979 ، AMIN3Y
(2010-09-08 ساعت 00:24)free_free نوشته:  دوستان یه سوال دیگه هم مطرح میشه : اونجا که نوشته شده یک درخواست از یک کارفرمای آمریکایی برای کار هم مورد قبوله منظورش اینه که بجای اسپانسر و یا تمکن مالی میشه گواهی محضری درخواست کار از یک کارفرمای آمریکایی هم ببریم اونجا؟

دوست عزیز؛ پیشنهاد کار باید دارای اطلاعات زیر باشه:

An applicant relying on an offer of prearranged employment to meet the public charge provisions of
the law should have the prospective employer submit a notarized letter of employment on the
letterhead stationery of the employing business. The letter should:
1. Contain a definite offer of employment;
2. Give a description of the job offered to the alien and an explanation of skills, which
qualify alien for the position;
3. State the rate of compensation to be paid and, if pertinent, additional information
detailing other benefits to be included in lieu of cash payment;
4. Specify the location, type, and duration (whether seasonal, temporary, or indefinite) of
the employment offered; and
5. Specify State whether the employment will be immediately available upon the
applicant’s arrival in the United States.
با توجه به شرایط فوق پیدا کردن اسپانسر راحت تره.
راستی سفارت آنکارا به ایمیل هایی که از طرف اشخاصی که هنوز کارنت نشده باشن هم جواب میده؟

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: suntino
DLT نوشته: سلام
من اسپانسر دارم و کلیه مدارکش رو داره واسم میفرسته.چند تا سوال دارم.لطف میکنین اگر به من پاسخ بدین
1-با توجه به داشتن اسپانسر آیا تمکن مالی،پرینت حساب بانکی+سند خونه و .. رو میخوان یا اسپانسر کافیه؟
2-من علیرغم دریافت ایمیل ACCEPTABLE از KCC تا این لحظه نامه ای نگرفتم.هر چی هم ایمیل میزنم KCC میگه فرمهات مورد تایید است.تازه ادرس من توی آمریکاست.چیکار کنم.توی اکتبر هم مصاحبه دارم.نمیدونم اولشه یا آخرش.
3-چه مدارکی رو آماده کنم تا نامه بیاد؟
4-مدارک اصل اسپانسر رو بفستم یا کپی اونا رو به سفارت؟
ممنون از راهنماییتون

1- در قسمت مربوط به مدارک مالی نوشته: تمکن مالی.... یا .......
به نظر من نیازی به داشتن همه موارد نیست.
اما من فکر می کنم در هر صورت یک گواهی حساب بانکی حتما نیازه. حتا اگر اسپانسر داشته باشین (که در این صورت دیگه نیاز نیست مبلغ حساب بالا باشه)
2- اگر جواب Acceptable دریافت کردین باید صبور باشید تا نامه دوم به دست شما برسه، و یا اینکه تاریخ مصاحبه را KCC برای شما تعیین کنه.
تا بحال کسانی که روز و ساعت مصاحبه را دریافت کرده اند کسانی بوده اند که فرم ها را اوایل خرداد ارسال کرده اند.
پس اگر فرم ها را دیر تر فرستاده اید، باید بیشتر منتظر بمانید.
3- همین تاپیک ارسال 45 ترجمه کامل جواب آنکارا به این سوال و سوال بعدی شما قرار دارد.: http://mohajersara.com/showthread.php?ti...4#pid73904

این هم نقل قول کامل ترجمه جواب آنکارا به سوال در باره چه مدارکی باید ارسال کرد و چه مدارکی باید همراه برد:
(2010-09-07 ساعت 13:55)User نوشته:  سلام دوستان

من دو روز پیش به سایت سفارت-آنکارا رفتم و در قسمت فرم تماس با این متن ایمیل زدم و مدارکی که قبل از مصاحبه باید ارسال کنیم به آنکارا رو پرسیدم:
نقل قول:Question: I have a general question about the DV visa"
Case Number: 2011AS00002300
FIRST NAME: ----
LAST NAME: ----
Date of birth MM/DD/YYYY: 00/00/0000
Interview: 10/26/2010
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: Iran
----------------------------------------------------
Dear Sir/Madam,
Since I received the second notification letter from the KCC, notifying the fixed date and time of the interview at the Embassy of the USA at Ankara, I appreciate if you would inform me on what documents and forms I need to complete and send to the embassy prior to the fixed date of the interview.
Best Regards,
FULL NAME

و درست 5 دقیقه پیش جوابم را دادند:

نقل قول:Dear Sir:

Please find below the list of documents that all diversity visa applicants are required to send to our office approximately two weeks prior to their interviews:

• Full copy of passport
• Evidence of financial support: Proof of personal assets, i.e. bank statements, title deeds (an expertise report showing the values of real estates from a real estate agent must accompany the title deeds), or Notarized Form I-134, Affidavit of Support from a sponsor, with original form and supplementary: W-2 and 1040 tax forms (for last year) of the sponsor, bank statements. A notarized offer of employment from U.S. is also acceptable.

• Passport
• Medical report
• Two front view photos
Sincerely,
Immigrant Visa Unit

روال ارسال مدارک برای انکارا دقیقا مانند سال گذشته است:

شما باید مدارک زیر را طوری به سفارت آمریکا در آنکارا ارسال کنید که دو هفته قبل از روز مصاحبه به سفارت رسیده باشند:

1- کپی کامل از پاسپورت
2- کپی و ترجمه شناسنامه
3- کپی و ترجمه سند ازدواج/سند طلاق/ سند فوت (برای هر ازدواج جداگانه)
4- کپی و ترجمه مدارک مربوط به زندان و یا احکام دادگاهی (اگر دارید)
5- کپی و ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه از کشورهایی که در آن شش ماه یا بیشتر زندگی کرده اید. (سوء پیشینه ایران نیازی نیست.)
6- کپی و ترجمه مدرک دیپلم دبیرستان، یا آخرین مدرک تحصیلی، کسانی که دیپلم ندارند گواهی دو سال سابقه کار (این گواهی باید مشخصات ذکر شده را داشته باشد)
7- کپی و ترچمه مدارک نشان دهنده تمکن مالی: مدرک دارایی های شخصی یعنی گواهی بانکی، اسناد مالکیت (یک گزارش کارشناسی شده از میزان ارزش ملک باید همراه با اسناد مالکیت باشد) یا فرم محضری I-134، حمایت نامه اسپانسر Affidavit of Support ، همراه با فرم های اصلی و تکمیلی: W-2 و 1040 tax forms مربوط به سال گذشته اسپانسر، گواهی های بانکی. یک پیشنهاد کاری محضری شده از آمریکا نیز مورد قبول است.

همچنین در زمان مصاحبه مدارک زیر باید همراه شما باشد:
1- پاسپورت
2- گزارش پزشکی
3- دو قطعه عکس رو به دوربین
4- اصل شناسنامه
5- اصل سند ازدواج
6- اصل گواهی دیپلم
7- 819 دلار امریکا هزینه به ازای هر نفر

موفق باشید

موفق باشید
تشکر کنندگان: peyman74 ، rayan.s ، babak2010 ، maaref ، sohi
(2010-09-08 ساعت 13:47)satusa نوشته:  مثل اينكه كارت پايان خدمت رو هم يادشون رفته كه بگن!! يا اينكه امسال نمي خوان؟
اميدوارم اين آنكارا از همين اول با بي نظمي و هي تغيير و ... شروع نكنه!

اتفاقا این و کارت ملی از مواردی هستند که در نامه آنها ذکر نشده اما در فایل راهنمای مصاحبه شوندگان دقیقا ذکر شده اند. فایل پیوست صفحه اول را ببینید. این فایل از سایت سفارت آنکارا برداشته شده است.
به هر حال کار از محکم کاری عیب نمی کند. ما که این همه مدرک رو می بریم، اینو هم با خودمون می بریم!

نقل قول:LIST OF THE DOCUMENTS REQUIRED AT THE INTERVIEW

1. PHOTOS: Two current photos of each applicant. Please write your name at back.

2. PASSPORT: Original passport of each applicant.

3. ORIGINAL AND TRANSLATION OF CIVIL DOCUMENTS:

* Marriage Certificate: One copy for each applicant;

* Birth certificate: “Shenasname” for Iranian applicants;
“Nufus Kayit Ornegi” for Turkish applicants;
“Hawiat Al Ahwal Al Madniya” for Iraqi applicants.

* Military card: For Iranian applicants only;

* National ID card: “Cart e Meli” for Iranian applicants;
“Shahadat Al Jinsiya Al Iraqiya” for Iraqi applicants.

فایل‌های پیوست
.pdf   ANK-SUP-MULT-0002-0910.pdf (اندازه 150.77 KB / تعداد دانلود: 346)
تشکر کنندگان: satusa ، peyman74 ، rayan.s ، najibi
(2010-09-08 ساعت 07:31)rayan.s نوشته:  
(2010-09-08 ساعت 00:24)free_free نوشته:  دوستان یه سوال دیگه هم مطرح میشه : اونجا که نوشته شده یک درخواست از یک کارفرمای آمریکایی برای کار هم مورد قبوله منظورش اینه که بجای اسپانسر و یا تمکن مالی میشه گواهی محضری درخواست کار از یک کارفرمای آمریکایی هم ببریم اونجا؟

دوست عزیز؛ پیشنهاد کار باید دارای اطلاعات زیر باشه:

An applicant relying on an offer of prearranged employment to meet the public charge provisions of
the law should have the prospective employer submit a notarized letter of employment on the
letterhead stationery of the employing business. The letter should:
1. Contain a definite offer of employment;
2. Give a description of the job offered to the alien and an explanation of skills, which
qualify alien for the position;
3. State the rate of compensation to be paid and, if pertinent, additional information
detailing other benefits to be included in lieu of cash payment;
4. Specify the location, type, and duration (whether seasonal, temporary, or indefinite) of
the employment offered; and
5. Specify State whether the employment will be immediately available upon the
applicant’s arrival in the United States.
با توجه به شرایط فوق پیدا کردن اسپانسر راحت تره.
راستی سفارت آنکارا به ایمیل هایی که از طرف اشخاصی که هنوز کارنت نشده باشن هم جواب میده؟

بله
آنکارا به تمام ایمیل ها پاسخ میده

آخر نامه نوشته که این اطلاعات دارای طبقه بندی نمی باشد.

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: rayan.s ، Linspire
سلام دوستان در ارتباط با سوء پیشنه سوالی دارم من ترجیح می دم اصل سوء پیشنم نفرستم چون برا گرفتنش از پلیس هندوستان خیلی عذاب کشیدم.
میتونم کپیشو حالا بفرستم اصلش تو مصاحبه چون عنوان نکرده کپی یا اصل باشه .ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Police certificates from countries the applicant lived for more than six
months.

شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
تشکر کنندگان:

خيلي بعيده با فرستادن يه كپي ساده به مشكل بر بخوريد. حتي اگه شك كنند، فرض رو بر اين مي گذارند كه گواهي جعلي نيست و روز مصاحبه كه اصلش رو مي بريد تطبيق مي دند با هم. پس كپي معمولي بفرستيد، به نظر من، كافيه.

حالا اگه خيلي مي خوايد محكم كاري كنيد، يه سر تشريف ببريد سفارت هند در تهران و ازشون بخوايد كپي رو برابر اصل كنند براتون.

(2010-09-08 ساعت 23:19)maryam_goli نوشته:  سلام دوستان در ارتباط با سوء پیشنه سوالی دارم من ترجیح می دم اصل سوء پیشنم نفرستم چون برا گرفتنش از پلیس هندوستان خیلی عذاب کشیدم.
میتونم کپیشو حالا بفرستم اصلش تو مصاحبه چون عنوان نکرده کپی یا اصل باشه .ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

months.

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: maryam_goli ، User ، rayan.s
(2010-09-08 ساعت 23:19)maryam_goli نوشته:  سلام دوستان در ارتباط با سوء پیشنه سوالی دارم من ترجیح می دم اصل سوء پیشنم نفرستم چون برا گرفتنش از پلیس هندوستان خیلی عذاب کشیدم.

months.

والا این سوال از سال پیش تا حالا بوده و هنوز شک و تردید دراون هست.
اگه به همین ایمیلی که سفارت فرستاده توجه کنیم میبینید که در لیست مدارکی که باید به هنگام مصاحبه با خودمون ببریم خبری از مدارک مورد نظر نیست چون اونها اصل رو گذاشتن بر اینکه ما واسشون فرستادیم .
منم خودم شک دارم که اصل تمکن مالی و i-134 را بفرستم یا نفرستم .چون اگه گم بشه واویلاست.
اگه دوستان اطلاعات کامل تری دارن کمک کنن.
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان: maryam_goli
(2010-09-08 ساعت 23:35)Ashkan78 نوشته:  خيلي بعيده با فرستادن يه كپي ساده به مشكل بر بخوريد. حتي اگه شك كنند، فرض رو بر اين مي گذارند كه گواهي جعلي نيست و روز مصاحبه كه اصلش رو مي بريد تطبيق مي دند با هم. پس كپي معمولي بفرستيد، به نظر من، كافيه.

حالا اگه خيلي مي خوايد محكم كاري كنيد، يه سر تشريف ببريد سفارت هند در تهران و ازشون بخوايد كپي رو برابر اصل كنند براتون.

months.

ممنونم از اقا کاوه
و همچنین آقا اشکان ... از بابت دادن راه حل والا من دوسال هند زندگی کردم و این سفارتشون مخ ادم رو بدجوری به کار می گیره,به خاطر اینکه نمی خواستم قبل مصاحبه از دست سفارتشون سر درد بگیرم اقدام نکردم,حالا که اینطوره فکر میکنم مجبورم برم....

بازم از دوستان ممنونم

شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من چند تا سوال داشتم
1- مدارکی که 15 روز قبل از مصاحبه باید به آنکارا فرستاده بشه فقط شامل فرد قبول شده هستش یا همراه (همسر) هم باید همون مدارک رو بفرسته؟
2-میشه سند مالکیت به نام همسر فرد قبول شده باشه یا باید به نام فرد قبول شده باشه؟
ممنون
تشکر کنندگان:
من میخواستم بدونم مدارکی رو که ترجمه کردیم باید اصل ترجمشو باید دوهفته قبل از مصاحبه پست کنیم یاکپی ترجمه مشکلی نداره؟
تشکر کنندگان:

(2010-09-09 ساعت 01:18)has55 نوشته:  سلام دوستان
من چند تا سوال داشتم
1- مدارکی که 15 روز قبل از مصاحبه باید به آنکارا فرستاده بشه فقط شامل فرد قبول شده هستش یا همراه (همسر) هم باید همون مدارک رو بفرسته؟
2-میشه سند مالکیت به نام همسر فرد قبول شده باشه یا باید به نام فرد قبول شده باشه؟
ممنون

سلام.1: شامل همراه هم می شه.
2:من فکر می کنم که باید به نام خودتون باشه!!!!
(2010-09-09 ساعت 02:46)peyman74 نوشته:  من میخواستم بدونم مدارکی رو که ترجمه کردیم باید اصل ترجمشو باید دوهفته قبل از مصاحبه پست کنیم یاکپی ترجمه مشکلی نداره؟

فکر می کنم که اگه اصل ترجمه رو واسه اونا بفرستید و یه کپی از ترجمه ها برای خودتون نگه دارید بهتر باشه!!!
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان