کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
(2010-09-09 ساعت 02:46)peyman74 نوشته:  من میخواستم بدونم مدارکی رو که ترجمه کردیم باید اصل ترجمشو باید دوهفته قبل از مصاحبه پست کنیم یاکپی ترجمه مشکلی نداره؟

دوست عزیز؛ بهتره کپی ترجمه ها رو بفرستی بهر حال به هر دلیلی ممکنه نامه بدستشون نرسه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، mitr.p
دوستان لطفاً راهنمائي كنين
براي گرفتن سوء پيشينه از كشورهائي كه در اونها زندگي كرده باشيم ، چيكار بايد كرد؟
آيا براي رفتن مصاحبه حتماً بايد سوء پيشينه داشته باشيم ؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-09 ساعت 08:43)sare نوشته:  دوستان لطفاً راهنمائي كنين
براي گرفتن سوء پيشينه از كشورهائي كه در اونها زندگي كرده باشيم ، چيكار بايد كرد؟

Police certificates from countries the applicant lived for more than six months.

سلام ساره جان

اگر در کشوری بیش از شش ماه اقامت داشته باشید باید سو,پیشنه رو بگیریدو موقع مصاحبه ارائه بدید .

اگر از طریق سفارتشون در ایران اقدام کنید بنابر بر تجربه 6 ماه ولی اگر برید به کشور مورد نظر 1 ماه و یا دوهفته البته این موردی که من گفتم بستگی به روند اداری این کشور داره مثلا ایران خودمون ماکزیموم 10 روزه ولی هند یک ماه یا بیشتر بنابر تجربه بنده.
شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
تشکر کنندگان:
(2010-09-09 ساعت 09:04)maryam_goli نوشته:  

Police certificates from countries the applicant lived for more than six months.

سلام ساره جان

اگر در کشوری بیش از شش ماه اقامت داشته باشید باید سو,پیشنه رو بگیریدو موقع مصاحبه ارائه بدید .

اگر از طریق سفارتشون در ایران اقدام کنید بنابر بر تجربه 6 ماه ولی اگر برید به کشور مورد نظر 1 ماه و یا دوهفته البته این موردی که من گفتم بستگی به روند اداری این کشور داره مثلا ایران خودمون ماکزیموم 10 روزه ولی هند یک ماه یا بیشتر بنابر تجربه بنده.

ممنونم مريم جان ، اما چطوري ميتونم برم اتريش
الان كه ويزا گرفتن خيلي سخته
يعني نميشه خودشون توي اف بي آي چك بررسي كنن؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-09 ساعت 10:14)sare نوشته:  

سلام ساره جان

خواهش می کنم ساره جان
با سفارت اتریش در ایران تماس بگیر و از اونا راهنمایی بخواه ببین اینجا برات صادر میکنند.معمولا برا کشوری که اقامت داشتی لازم دارن و نمیدونم FBI چک رو برات انجام میدن برای گرفتن سوءپیشنه و ببین چه مدارکی برای صدور سوء پیشنه لازم داری..

قکر میکنم
یک کپی از ویزاهای قبلت با اصل پاسپورتت برای تطابق ویزاها با اون
برگه اجازه اقامت در اون مدت>>اصل همراه با کپیش
2 قطعه عکس
و ادرس محل سکونت در اتریش که اگر خونه اجاره کرده باشی قراداد یا کپی اون
حالا تماس بگیر شاید مدارک بیشتر یا کمترباشه. اینم سایت سفارت اتریش در تهران
://www.bmeia.gv.at/pe/botschaft/teheran.html

موفق باشی عزیزم

شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
تشکر کنندگان:
(2010-09-09 ساعت 12:33)maryam_goli نوشته:  
(2010-09-09 ساعت 10:14)sare نوشته:  

سلام ساره جان

خواهش می کنم ساره جان
با سفارت اتریش در ایران تماس بگیر و از اونا راهنمایی بخواه ببین اینجا برات صادر میکنند.معمولا برا کشوری که اقامت داشتی لازم دارن و نمیدونم FBI چک رو برات انجام میدن برای گرفتن سوءپیشنه و ببین چه مدارکی برای صدور سوء پیشنه لازم داری..

قکر میکنم
یک کپی از ویزاهای قبلت با اصل پاسپورتت برای تطابق ویزاها با اون
برگه اجازه اقامت در اون مدت>>اصل همراه با کپیش
2 قطعه عکس
و ادرس محل سکونت در اتریش که اگر خونه اجاره کرده باشی قراداد یا کپی اون
حالا تماس بگیر شاید مدارک بیشتر یا کمترباشه. اینم سایت سفارت اتریش در تهران
://www.bmeia.gv.at/pe/botschaft/teheran.html

موفق باشی عزیزم

ممنونم عزيزم ، خيلي لطف كردي
تشکر کنندگان: maryam_goli
باسلام
من میخواستم بدونم که مدرک تمکن مالی از بانک رو باید چند روز قبل از رفتن به ترکیه گرفت یا اینکه باید دوهفته قبل از رفتن به ترکیه باید گرفت وهمراه مدارک به سفارت فرستاد .آخه من شنیده ام که هر چه مدرک تمکن مالی به روزهای آخر نزدیک باشه ارزشش بیشتره.
تشکر کنندگان:

سلام .بچه ها case number من زیر 7000 هست فرمهای اولو اول جون فرستادم .زنگ زدم KCC و گفتن تازه داره برسی میشه(نمی دونم تو این 3 ماه چه کار می کردن؟)

خلاصه گفت 8 روز دیگه زنگ بزن!!

1چیز جالب که گفت این بود که وقتی گفتم پس چرا نامه دوم بعضی از بچه ها اومده ؟گفت ما تا حالا شروع به وقت اینتر ویو دادن نکردیم!!!!!!!!!!!!!!

بچه ها نظر شما چیه؟؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-10 ساعت 00:13)SNAGHIAN نوشته:  سلام .بچه ها case number من زیر 7000 هست فرمهای اولو اول جون فرستادم .زنگ زدم KCC و گفتن تازه داره برسی میشه(نمی دونم تو این 3 ماه چه کار می کردن؟)

خلاصه گفت 8 روز دیگه زنگ بزن!!

1چیز جالب که گفت این بود که وقتی گفتم پس چرا نامه دوم بعضی از بچه ها اومده ؟گفت ما تا حالا شروع به وقت اینتر ویو دادن نکردیم!!!!!!!!!!!!!!

بچه ها نظر شما چیه؟؟

سلام
منم بارها به KCC زنگ زدم و هر بار یه جور جواب دادن، البته سوالم چیزه دیگه ای بوده، به نظر من منظورشون این بوده که هنوز مصاحبه ای برگزار نشده نه اینکه نامه یا وقتی داده نشده.
تشکر کنندگان:
می خواستم اوین نفری باشم که اعلام 10750 تو آسیا برای octoberرو اعلام می کنم.بچه ها تا حالا 36577 نفر رو از کل برندگان اعلام کردند. که همشون هم کیس نامبر دارن یعنی جزو همراهان محسوب نمی شن!!
تشکر کنندگان:
(2010-09-10 ساعت 09:45)SNAGHIAN نوشته:  می خواستم اوین نفری باشم که اعلام 10750 تو آسیا برای octoberرو اعلام می کنم.بچه ها تا حالا 36577 نفر رو از کل برندگان اعلام کردند. که همشون هم کیس نامبر دارن یعنی جزو همراهان محسوب نمی شن!!

دوست عزیز؛ Sooshians عزیز حدود 1 نصف شب اطلاع داد.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Sooshians
(2010-09-09 ساعت 23:14)peyman74 نوشته:  باسلام
من میخواستم بدونم که مدرک تمکن مالی از بانک رو باید چند روز قبل از رفتن به ترکیه گرفت یا اینکه باید دوهفته قبل از رفتن به ترکیه باید گرفت وهمراه مدارک به سفارت فرستاد .آخه من شنیده ام که هر چه مدرک تمکن مالی به روزهای آخر نزدیک باشه ارزشش بیشتره.

سلام دوست عزیز
والا ما هر چی این سایتها و نامه ها رو خوندیم ندیدیم جایی نوشته باشه چند روز قبل از مصاحبه تمکن مالی از بانک بگیرید ولی فکر نکنم اگه دو سه ماه قبل از مصاحبه هم باشه ایرادی داشته باشه.
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
(2010-09-10 ساعت 09:56)kaveh1979 نوشته:  

سلام دوست عزیز
والا ما هر چی این سایتها و نامه ها رو خوندیم ندیدیم جایی نوشته باشه چند روز قبل از مصاحبه تمکن مالی از بانک بگیرید ولی فکر نکنم اگه دو سه ماه قبل از مصاحبه هم باشه ایرادی داشته باشه.

کاوه جان مهم اینه که شما موقع مصاحبه اعتماد به نفس داشته باشی چون نهایت اشکالی که بخواد بگیره اینه که فکر کنه شما پول حساب بانکینون از راه فروش اموالتون بوده که برخورد شایسته شما پاسخ لازم خواهد بود...ترجمه مدارک اموال تا 6 ماه هم مشکل ساز نخواهد بود.

تشکر کنندگان: kaveh1979
(2010-09-10 ساعت 10:03)rayan.s نوشته:  

سلام دوست عزیز

کاوه جان مهم اینه که شما موقع مصاحبه اعتماد به نفس داشته باشی چون نهایت اشکالی که بخواد بگیره اینه که فکر کنه شما پول حساب بانکینون از راه فروش اموالتون بوده که برخورد شایسته شما پاسخ لازم خواهد بود...ترجمه مدارک اموال تا 6 ماه هم مشکل ساز نخواهد بود.

یعنی اشکالی داره بگیم از راه فروش اموال بوده؟ من 22 سالمه و دانشجوی کارشناسی ارشد هستم، درسته کار می کنم اما نمی تونم بگم با این سنم مثلا 25 میلیون رو از کار دانشجویی بدست آوردم.Cool
تشکر کنندگان:
(2010-09-10 ساعت 10:37)alirezagh نوشته:  
(2010-09-10 ساعت 10:03)rayan.s نوشته:  

سلام دوست عزیز

یعنی اشکالی داره بگیم از راه فروش اموال بوده؟ من 22 سالمه و دانشجوی کارشناسی ارشد هستم، درسته کار می کنم اما نمی تونم بگم با این سنم مثلا 25 میلیون رو از کار دانشجویی بدست آوردم.Cool

علیرضا جان! اشتباه نشه از شما سوال نمیکنند از کجا پولتون رو آوردید
جواب من مربوط به تاریخ ترجمه اسناد مالکیت بود .

تشکر کنندگان: alirezagh ، peyman74

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان