کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمایی جامع مهاجرت به آلمان
اقا کسی هست با اژانس کاریابی وین گیت برا اقامت کاری المان اقدام کرده باشه؟
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، Mahyar1472
(2017-04-14 ساعت 07:45)saeed_gh نوشته:  اقا کسی هست با اژانس کاریابی وین گیت برا اقامت کاری المان اقدام کرده باشه؟

دوستی داشتم یکبار اینکارو کرده بود، پول زیادی ازش گرفت بودند. کاری که این آژانس میکنه رو خود شما میتونید بدون هزینه وکیل یا این آژانس ها پیش ببرید. این ها از پتانسیل کم حوصله ای مردم سود می برند. چیزهایی که در سایتش نوشته تا پارسال رو شاهد بودم، درست هست و ادارات آلمان زمینه برای راهنمایی و ارزیابی مدارک و کاریابی رو فراهم کردند که مهاجر هزینه برای اینکارها نپردازه.
پیشتر بهش پرداختم.
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، aristotel ، P E R S I A ، copol
آقای سرباز هخامنشی لطفا خصوصیتو چک کن
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
من به تازگی درخواست ویزا از سفارت چک کرده بودم که به دلیل عجيب زیر من را ریجکت کردند:
One or more member states consider you to be a treat to public policy, internal security, public health as defined in article 19...............
ان در حالی است که من شینگن گرفتم قبلا. تمام مدارکم اعم از بانکی و مدارک سفر کامل بوده و الان هم هیئت علمی دانشگاه هستم و هيچ همکاری هم با بخش خاصی ندارم.
خواستم بپرسم کسی تجربه چنين موردی رو داشته و اينکه چطور میشه اين رو پيگيری کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی این اواخر سیستم جدید وقت سفارت آلمان رو سروکار داشته باهاش؟
تو توضیحات گفته که ایمیل دوم که حاوی تاریخ دقیق وقت هست حدود 6 هفته بعد از رزرو اولیه ارسال میشه. الان نزدیک 7 هفته گذشته ولی خبری نیست هنوز.
کسی تجربه ای داره در رابطه با این موضوع؟
ممنون
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.سوالی داشتم در رابطه بامهارت خواستم اگه ممکنه راهنمایی کنید.من برادرم 2سالی میشه که مقیم آلمان هست.میخواستم بدونم در صورتی ک برام دعوتنامه ارسال کنه من میتونم همراه با فرزند و همسرم برم و اونجا بمونم برنگردم تا پناهندگی بگیرم .ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: arminqt
(2017-07-26 ساعت 23:37)Mahyar1472 نوشته:  سلام دوستان.سوالی داشتم در رابطه بامهارت خواستم اگه ممکنه راهنمایی کنید.من برادرم 2سالی میشه که مقیم آلمان هست.میخواستم بدونم در صورتی ک برام دعوتنامه ارسال کنه من میتونم همراه با فرزند و همسرم برم و اونجا بمونم برنگردم تا پـنـاهــندگی بگیرم .ممنون میشم راهنمایی کنید.

با سلام
اينكه شما به همراه خانواده ويزا بگيريد به خيلي مسائل بستگي داره .... شغل و شرايط برادر شما در آلمان و البته خود شما و خانوادتون در ايران ( احتمال اينكه هر سه ويزا بگيريد ٥٠ درصد است )
در مورد پناهندگي : اصلا به هيچ كس پيشنهاد نميكنم اما ممكن است
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
پاسخ
تشکر کنندگان: aristotel
(2017-07-26 ساعت 23:37)Mahyar1472 نوشته:  سلام دوستان.سوالی داشتم در رابطه بامهارت خواستم اگه ممکنه راهنمایی کنید.من برادرم 2سالی میشه که مقیم آلمان هست.میخواستم بدونم در صورتی ک برام دعوتنامه ارسال کنه من میتونم همراه با فرزند و همسرم برم و اونجا بمونم برنگردم تا پـنـاهــندگی بگیرم .ممنون میشم راهنمایی کنید.

درود، چه مهارتی؟ درباره مهارت که چیزی ننوشتید؟
برادر شما نمیتونه کاری برای شما بکنه مگر برای ویزای توریستی که اون هم به سفارت بستگی داره. و نوبت گرفتن هم خیلی زمانبر هست.
شما خیلی از پارامترها رو نمیدونید و پیش بینی نمیکنید، و با این کار اعتماد رو از بین میبرید و کار دیگران رو که هدف واقعی برای توریستی و دیدار دارند خراب میکنید.
پناهندگی آسون نیست. مهاجرت آسون نیست. باید دلیل واقعی با شواهد داشته باشید.
باز اگر نیاز هست من راهنمایی کنم اما باید برگه راهنما ای که برای پناهندگی گذاشتم رو در بخش پ ن ا ه ن د گ ی اروپا بخونید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی دوستان
1- دوستان یه چیزی برای من مبهم هست و اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه، شاید سوال بقیه هم باشه.
من هدفم گرفتن ویزای جستجوی کار هستش. در خصوص نوبت گرفتن از سایت سفارت من مراجعه کردم و اونجا هیچ تفکیکی برای ویزای کاری یا دانشجویی ننوشته. توی نوشته ها میبینم افراد میگن نوبت سفارت شده برای ۷ ماه آینده یا حتی بیشتر، اما تو سایت نگاه میکنم گاها نوبت برای ماه آینده هم داره!
من در حال کلاس رفتن و آموزش زبان آلمانی هستم. میخوام بدونم اگر ثبت نام کنم در سایت سفارت و نوبت ماه آینده رو بگیرم باید کلیه مدارک رو اون روز ارائه بدم یا تازه میان ببینن میخوای دانشجویی اقدام کنی یا… و یه نوبت دیگه برای بررسی مدارک میدن؟
2- مدرک دانشگاهی من لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار هست، از دانشگاه پیام نور قزوین، من تو سایت آنابین چک کردم پیام نور تهران و چند جای دیگه بودش و H+ هم بود. بجز اینا یکی هم بود که محلش رو زده بود iranweit. میخوام بدونم این معنیش اینه که هر جای ایران؟؟ آیا لازمه که تاییدیه zab رو بگیرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من سالهاست کارم برنامه نویسی و اخیرا تو مصاحبه یه شرکت معتبر تو برلین آلمان قبول شدم و اون ها هزینه جا به جایی عم پرداخت می کنن. مشکلی که من دارم نداشتن پاسپورت بع دلیل سربازی و اینکه ۴ سال غیبت دارم تو سربازی. خواستم بدونم راهی هست برای اینکه بتونم برم برلین و مشغول به کار شم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اگه ویزای job seeker بگیریم و توی آلمان کار پیدا کنیم و قرارداد ببندیم، چطوری میشه برای همسر درخواست ویزا کرد؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-08-10 ساعت 11:05)alirezarahmanii نوشته:  سلام دوستان
من سالهاست کارم برنامه نویسی و اخیرا تو مصاحبه یه شرکت معتبر تو برلین  آلمان قبول شدم و اون ها هزینه جا به جایی عم پرداخت می کنن. مشکلی که من دارم نداشتن پاسپورت بع دلیل سربازی و اینکه ۴ سال غیبت دارم تو سربازی. خواستم بدونم راهی هست برای اینکه بتونم برم برلین و مشغول به کار شم؟
سلام تا اونجایی که من میدونم برای مهاجرت به آلمان بدون سربازی نشدنی هست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-08-10 ساعت 11:05)alirezarahmanii نوشته:  سلام دوستان
من سالهاست کارم برنامه نویسی و اخیرا تو مصاحبه یه شرکت معتبر تو برلین  آلمان قبول شدم و اون ها هزینه جا به جایی عم پرداخت می کنن. مشکلی که من دارم نداشتن پاسپورت بع دلیل سربازی و اینکه ۴ سال غیبت دارم تو سربازی. خواستم بدونم راهی هست برای اینکه بتونم برم برلین و مشغول به کار شم؟
سلام گمون نمیکنم بدون سربازی بتونید کاری انجام بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان