کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارك لازم برای اثبات نامزد بودن
(2012-12-04 ساعت 12:44)آناهيتا نوشته:  والا من هفته ي پيش رفتم كه با DHL مداركمو بفرستم ايران گفتن DHL ايران نميبره و كارمنده كاغظي كه زير شيشه ي ميزش بود نشونم داد و گفت كه از april 2012 اينطور شده ..... نميدونم مجبور شدم با usps بفرستم Sad

اگر L.A هستید و امکان مراجعه به Westwood یا به O.C Irvine را دارید من یک سرویس خوب و مطمین به شما معرفی می کنم
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، الهه سابق ، آناهيتا
(2012-12-03 ساعت 15:22)Acaro نوشته:  مهران جان خدا را شکر نگرانیت برطرف شد قابل توجه آرین !
امیدوارم که هر چه زودتر کلیر بشی

Smile)))))) توجهم جمع شد حسابی . قول میدم دیگه نگران نباشم... چند شب پیش فیلم bourn legacy رو دیدم// آقا این fbi و cia چه تجهیزاتی دارن Rolleyes بازم جو گرفتم فکر کردم الان دارن با یه پهباد من و میپان Tongue

(2012-12-04 ساعت 13:09)Acaro نوشته:  
(2012-12-04 ساعت 12:44)آناهيتا نوشته:  والا من هفته ي پيش رفتم كه با DHL مداركمو بفرستم ايران گفتن DHL ايران نميبره و كارمنده كاغظي كه زير شيشه ي ميزش بود نشونم داد و گفت كه از april 2012 اينطور شده ..... نميدونم مجبور شدم با usps بفرستم Sad

اگر L.A هستید و امکان مراجعه به Westwood یا به O.C Irvine را دارید من یک سرویس خوب و مطمین به شما معرفی می کنم

اره عزیزم L.A هست اما با پست usps فرستاده و متاسفانه بعد از 6 روز هنوز تو اداره پسته !!!!! حالا اگر لطف کنی معرفی کنی بش ممنون میشم برای دفعات بعدی اگر پیش اومد... ضمن این که آکارو جان ما داریم تلاش میکنیم که ترنسفر کنیم.. همون ایمیلی که بمون دادن که مدارک بیارین و در انتهاش نوشته بودن که ما سرمون شلوغه میخواین ترنسفر کنین یروان که خلوت تره؟ و اگر میخواین let us know .... ما همون ایمل رو ریپلای کردیم.. چون هر چی زنگ زدیم محلمون نزاشتن.. خیلی خوشحالم که دارم میرم ارمنستان چون این تریکه خیلی بی صاحابه
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Acaro ، mercedeh2011
(2012-12-03 ساعت 15:17)mehrannn نوشته:  salam be doostan
babat font ozr mikham
sedaye mano az ankara mishnavid
emrooz mosahebe anjam shod, kheyli sadeh bood, pashimoon shodam chera inghad fekramo mashghool kardam,
vaghean sade bood
officer yek pesare javoon kachal ba tahrish bood ke kheyli ham khosh barkhord bood
chand ta soal porsid ke manam javab dadam ke oomadam iran baratoon sharhe kamelesho minivesiam
goft beyn 4 ta 6 hafte bayad sabr koni va bargeye abi dad bebehm
tame madareki ke vase esbate namzadi beheshoon dade boodam yani print email chat .......behem bargardoon hata 2 ta ghete ax 5*5 ham behem bargardoond
kasaee ke tajrobe daran mishe begid ke be shoma ha ham madareke marboot be proof of relationship ro bargardoond ya na?
chon man fekr mikardam vase parvandeye khodeshoon negah daran
merc

tabad

مهران جاننننن تبریک .. از الان ویزا رو تو دستات میبینم... خیلی تبریککککک
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shabnam.84 ، mercedeh2011
(2012-12-04 ساعت 13:09)Acaro نوشته:  

بله نزديك westwood هستم اكارو جان اما هفته ي گذشته فرستادم مداركو با usps ..... هنوز نرسيده Sad
ويزاي نامزدي. مصاحبه ايروان اواخر ژانويه ٢٠١٣. كليرنس درست پس از سه ماه و يه روز انتظار اواخر آپريل Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011
(2012-12-04 ساعت 21:36)آناهيتا نوشته:  بله نزديك westwood هستم اكارو جان اما هفته ي گذشته فرستادم مداركو با usps ..... هنوز نرسيده Sad
آناهیتا جان مشخصات لازم را برای آرین در پیغام خصوصی ارسال کردم
نگران نباش ٫ امکان رهگیری مرسوله را دارید ؟
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
merc mamnoonam az hameye shoma
motmaenam agar rahnamaee haye shoma doostan khoobe mohajersaraeem nabood kar be in sadegiha pish nemiraft
az hamatoon mamnoon
man ta 5 shanbe ankara hastam, agar az dastam kari bar miad behem begid baratoon anjam bedam
ta baed
آبی که برآسود زمینش بخورد زود
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، mercedeh2011
مهران جان خوش باش و لذت ببر
برات آرزوی خوشبختی و شادکامی می کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، shabnam.84
فقط اینکه آیا بعد از مصاحبه آفیسر به شما همه مدارک مثل عکس و پرینت ایمیل و چت و عکس 5*5 و ...... برگردوند؟
پاسخ
(2012-12-04 ساعت 22:26)mehrannn نوشته:  فقط اینکه آیا بعد از مصاحبه آفیسر به شما همه مدارک مثل عکس و پرینت ایمیل و چت و عکس 5*5 و ...... برگردوند؟

عکس ۵*۵ را مسول تحویل مدارک بهم برگردوند و عکس های جدیدم را گرفت
بعد از مصاحبه تنها چیزهایی که آفیسر به من داد اصل کل مدارکم از جمله سند ازدواج ٫ شناسنامه و کارت پایان خدمت بود + یک سری درخواست های ما مبنی بر تصحیح تاریخ تولد من (که در NVC اشتباه ثبت شده بود) و درخواست تغییر آدرس من و همسرم و تمامی عکس هایی که برای RFE به USCIS فرستاده بودیم (عکس مراسم و مسافرت هامون و ...)
از ایمیل و چت و Call Log ها خبری نبود همشون فکر کنم رفته تو پروندمون و نگه داشته شده
پاسخ
پس چرا به من همه پرینت ایمیل و چت و عکس و ..... برگردوند؟ من هم تعجب کردم که چرا واسه پرونده خودشون چیزی نگه نداشت؟!!!!!
پاسخ
(2012-12-04 ساعت 22:45)mehrannn نوشته:  پس چرا به من همه پرینت ایمیل و چت و عکس و ..... برگردوند؟ من هم تعجب کردم که چرا واسه پرونده خودشون چیزی نگه نداشت؟!!!!!

خوب احتمال داره که اولا روند کاری آنکارا با ایروان متفاوت باشد.
دوم شاید در مورد کیس های نامزدی لازم نیست به هر حال شما بعد از ورود باید ازدواج کنید و یک سری عکس Wedding و ... ارایه بدید که احتمال داره اونا برای پرونده شما لازم باشه
متن بالا حدس و گمان من است هیچ منبع موثقی هم نداره!
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، الهه سابق
مرسی آکارو جان،
اگر کسه دیگه ای تجربه داره کمکی برسونه
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، mercedeh2011
یکی از دوستای من که برای ویزای نامزدی اقدام کرده بود تمام چت و عکسارو بهش داده بودن ولی انکارا بود
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011
(2012-12-04 ساعت 22:09)Acaro نوشته:  
(2012-12-04 ساعت 21:36)آناهيتا نوشته:  بله نزديك westwood هستم اكارو جان اما هفته ي گذشته فرستادم مداركو با usps ..... هنوز نرسيده Sad
آناهیتا جان مشخصات لازم را برای آرین در پیغام خصوصی ارسال کردم
نگران نباش ٫ امکان رهگیری مرسوله را دارید ؟

بله الان باهاشون تماس گرفتم گفتن بايد صبر كنيم و حداقل ده روز طول ميكشه Sad بهم گفته بودن شيش روزه ميرسه .....تازه ميگه به ايران شايد بيشتر هم طول بكشه .....
فكر كنم چاره اي جر صبر كردن نيست
ويزاي نامزدي. مصاحبه ايروان اواخر ژانويه ٢٠١٣. كليرنس درست پس از سه ماه و يه روز انتظار اواخر آپريل Smile
پاسخ
دوستان کسی میدونه که اگه USCIS از ما درخواست عکسِ بیشتر برای اثبات نامزدی کنه،دقیقا در کدوم مرحله درخواست میکنه؟ initial review یا decision یا post decision activity؟
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان