کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارك لازم برای اثبات نامزد بودن
سلام دوستای گلم،

من یه سوال دارم

تازه اومدم ایران، ایران نبودام ۸ سال

می‌خوام بدونم الان مدارکم رو با کدوم پست مطمئن و سری ارسال کنم به آمریکا ؟ دی اچ‌ ال‌ میفرسته؟

شنیدم مدارک گم و گور می‌شه ...Sad

قربونتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام عزیزم. میتونی همونطور که خودتم گفتی با دی اچ ال یا تی ان تی بفرستی. خیالت راحت. مطمئن میرسه دست کسی که میخوای

فکر میکنم آرامکس هم جزو این دسته ای باشه که گفتم Smile

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011 ، angel99
دی اچ ال خیلی مطمئنه و هروقت باهاش فرستادم 4-5 روزه رسیده البته به غیر از این دفعه آخر که بخاطر طوفان سندی دفترشون توی واشنگتن چند روز تعطیل بود و با تاخیر رسید. قابل ردیابی هم هست
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، mercedeh2011 ، angel99 ، Acaro
Smile 
(2012-12-02 ساعت 19:13)elahenadafy2 نوشته:  دی اچ ال خیلی مطمئنه و هروقت باهاش فرستادم 4-5 روزه رسیده البته به غیر از این دفعه آخر که بخاطر طوفان سندی دفترشون توی واشنگتن چند روز تعطیل بود و با تاخیر رسید. قابل ردیابی هم هست

وای مرسی‌ عزیزم . آرزوی موفقیت دارم برات

(2012-12-02 ساعت 19:13)elahenadafy2 نوشته:  دی اچ ال خیلی مطمئنه و هروقت باهاش فرستادم 4-5 روزه رسیده البته به غیر از این دفعه آخر که بخاطر طوفان سندی دفترشون توی واشنگتن چند روز تعطیل بود و با تاخیر رسید. قابل ردیابی هم هست

مرسی‌ عزیزم . آرزوی موفقیت دارم برات
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shabnam.84 ، mercedeh2011
salam be doostan
babat font ozr mikham
sedaye mano az ankara mishnavid
emrooz mosahebe anjam shod, kheyli sadeh bood, pashimoon shodam chera inghad fekramo mashghool kardam,
vaghean sade bood
officer yek pesare javoon kachal ba tahrish bood ke kheyli ham khosh barkhord bood
chand ta soal porsid ke manam javab dadam ke oomadam iran baratoon sharhe kamelesho minivesiam
goft beyn 4 ta 6 hafte bayad sabr koni va bargeye abi dad bebehm
tame madareki ke vase esbate namzadi beheshoon dade boodam yani print email chat .......behem bargardoon hata 2 ta ghete ax 5*5 ham behem bargardoond
kasaee ke tajrobe daran mishe begid ke be shoma ha ham madareke marboot be proof of relationship ro bargardoond ya na?
chon man fekr mikardam vase parvandeye khodeshoon negah daran
merc

tabad
آبی که برآسود زمینش بخورد زود
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، girl ، shabnam.84 ، mercedeh2011 ، الهه سابق ، angel99 ، Asal707
مهران جان خدا را شکر نگرانیت برطرف شد قابل توجه آرین !
امیدوارم که هر چه زودتر کلیر بشی
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، mercedeh2011 ، الهه سابق ، shabnam.84 ، آناهيتا
خدارو شکر که مشکلی پیش نیومد. تبریک میگم بهتون امیدوارم زود کلیر بشید.
بله مدارک رو برمیگردونن به خودتون.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، mercedeh2011 ، الهه سابق
تبریک میگم و بزودی کلیر میشید. خدارو شکر که یه نفر دیگه به سلامتی کاراش انجام شد.

منم آنکارا رو زدم اما کاش میزدم ارمنستان
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، الهه سابق
مهران جان تبریک میگم. این مدت کلیرنس هم به زودی و خوشی میگذره. خوشحالم که کار یکی دیگه از بچه ها درست شد Smile

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، girl ، الهه سابق
(2012-12-03 ساعت 23:12)shabnam.84 نوشته:  مهران جان تبریک میگم. این مدت کلیرنس هم به زودی و خوشی میگذره. خوشحالم که کار یکی دیگه از بچه ها درست شد Smile

کی میگه کلیرنس خوش میگذره ؟ Sad
اگه میشه ما یه صحبتی با هم داشته باشیم Cool
ناخودآگاه رو باید تربیتش کرد
هر آنچه دلش بخواد فکر می کنه و عملی می کنه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، girl
قربونت برم زیاد سخت میگیری. باید سرگرم بشی و به چیزای دیگه فکر کنی. مراحل سخت دیگه گذشته و این اخرشه که به دلخوشی می گذره Smile :*

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011 ، girl
(2012-12-03 ساعت 23:29)mercedeh2011 نوشته:  کی میگه کلیرنس خوش میگذره ؟ Sad
مرسده جان از الان دیگه باید کم کم بار سفر رو ببندی و برنامه ریزی کنی یکراست بعد از دریافت ویزا بدون اینکه ایران برگردی به سوی سرنوشت و خوشبختی با بالهای باز همچون عقاب آمریکایی پرواز کنی.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shabnam.84 ، girl ، mercedeh2011
(2012-12-04 ساعت 01:36)Acaro نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 23:29)mercedeh2011 نوشته:  کی میگه کلیرنس خوش میگذره ؟ Sad
مرسده جان از الان دیگه باید کم کم بار سفر رو ببندی و برنامه ریزی کنی یکراست بعد از دریافت ویزا بدون اینکه ایران برگردی به سوی سرنوشت و خوشبختی با بالهای باز همچون عقاب آمریکایی پرواز کنی.

خيلي دلم ميخواست اينجوري بشه ولي بخاطر كارم، از زمان ويزا گرفتن يك ماه بعدش ميتونم برم. ايشا... همه چيز به خير پيش بره
ناخودآگاه رو باید تربیتش کرد
هر آنچه دلش بخواد فکر می کنه و عملی می کنه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Acaro ، آناهيتا
مهران جان شادباش ميگم بهت اميدوارم زود زود زود كلير بشي و راهي us بشي

بچه ها كممممممككككككك lol
سئوال دارممممم باززززز
امروز صبح خيلي زود بيدار شدم كه بعداز ظهر آنكارا باشه يه ساعت پشت تلفن سفارت بودم اما جواب ندادن ..... بابا آخه ميخوام مداركمونو بفرستن ارمنستان .... خودشون گفتن سرمون شلوغه بهتره دوخواست انتقال به ارمنيتان بدين .... جواب ندادن Sad" ....
حالا سئوالم اينه كه من به ايميلي كه تو قسمت contact us وب سايتشون هست ايميل دادم و درخواست انتقال دادم به نظرتون با ايميل كارمونو انجام ميدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دقيقا چيكار بايد كرد؟؟؟؟؟ و چه مدت معمولا طوا ميكشه تا جواب ايميل بدن ؟؟؟؟؟؟ممنون ميشم اگه كسي كمكم كنه ....
ويزاي نامزدي. مصاحبه ايروان اواخر ژانويه ٢٠١٣. كليرنس درست پس از سه ماه و يه روز انتظار اواخر آپريل Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
(2012-12-02 ساعت 18:48)angel99 نوشته:  سلام دوستای گلم،

من یه سوال دارم

تازه اومدم ایران، ایران نبودام ۸ سال

می‌خوام بدونم الان مدارکم رو با کدوم پست مطمئن و سری ارسال کنم به آمریکا ؟ دی اچ‌ ال‌ میفرسته؟

شنیدم مدارک گم و گور می‌شه ...Sad

قربونتون.

والا من هفته ي پيش رفتم كه با DHL مداركمو بفرستم ايران گفتن DHL ايران نميبره و كارمنده كاغظي كه زير شيشه ي ميزش بود نشونم داد و گفت كه از april 2012 اينطور شده ..... نميدونم مجبور شدم با usps بفرستم Sad
ويزاي نامزدي. مصاحبه ايروان اواخر ژانويه ٢٠١٣. كليرنس درست پس از سه ماه و يه روز انتظار اواخر آپريل Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان