کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن مهندسین کامپیوتر
دوستان من برنامه نویس وب و دات نت و اندروید هستم!
کسی از وضعیت کار برنامه نویس ها خبر داره ؟
تازه وارد ها کار گیرشون میاد اونجا ؟؟؟
شماره کیس : 2016AS4XXX ، رویت قبولی : 2015/May/11 ، کنسولگری : YERVAN ، تعداد افراد کیس : 1 ، سابمیت فرمهای DS-260 : تاریخ 2015/May/15 ، کارنت شدن : Jan 2016 ، تاریخ مصاحبه : March 2016 ، نتیجه : AP ، آپدیت سیس : 28 جولای (ایمیل) ؛ 1 آگوست : دوخطی شدن ؛ 2 آگوست ؛ 3 آگوست (کلیر سایت سفارت ) ؛ 4 آگوست ، تاریخ کلیر شدن : 3/2016/AUG   بعد از 135 روز پر استرس ، دریافت ویزا : 16 آگوست ، اولین ورود : 22 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-03 ساعت 18:02)mehradae نوشته:  دوستان من برنامه نویس وب و دات نت و اندروید هستم!
کسی از وضعیت کار برنامه نویس ها خبر داره ؟
تازه وارد ها کار گیرشون میاد اونجا ؟؟؟

دوست عزیز به شرط دانستن زبان (چون بدون اون حتی نمیتونن باهات ارتباط برقرار کنن تا حرفشون رو به شما برسونن) و کمی اطلاعات خوب در مورد نحوه کار پیدا کردن و سایتهای مربوطه برای مشاغل آی تی، واقعا بازار خوبی داره.
مخصوصا برنامه نویس اپ های اندروید و اپل که اکثرا شنیدم راضی هستن چون بازار بسیار بزرگی داره در امریکا
عملا هر شرکتی داره برای خودش یک اپ درست میکنه و حتی در اکثر شرکتها تبلتها دارن جای لپ تاپ رو میگیرن
مثلا در هتل کازینویی که من کار میکنم به همه خدمتکاران هتل یک آیپاد تاچ دادند که یک اپ اختصاصی هتل روش نصبه و تمام امورات روزانه خدمتکاران هتل در آن بهشون اطلاعرسانی و اجرا میشه
یک شرکت بزرگی هم پشت سر این اپ هست که نه تنها برای این هتل بلکه برای خیلی جاها اینطوری اپ های اختصاصی درست میکنه
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، mehradae ، pishtaz611
دوستان در مورد بازار کار شبکه و سیس ادمین و نتورک ادمین زیاد خوندم رو اینترنت این چند وقت..

خودم حدود ۷ سال سابقه کار دارم، از هلپ دسکی و پسیو گرفته تا الان که پشت میز نشینم و مسولیت های سنگین به عهده مه در حد اینکه نصف شب و تعطیلات باید بیام و آنکالم.. تو سرورهای مایکروسافتی، لینک، اکسچنج، تی اف اس و.. و vmware و VCenter کارم خوبه انصافا، با پروسه های امنیت در آی تی و پروسه های DLP آشنام و مانیتورینگ هم سولارویندز با محصولات مختلفش کار کردم.. سیسکو و سوییچینگ و وروتینگ و فایروال اما در حد کار راه بندازی بلدم.. مدرک هیچ کدومو هم از ایران ندارم چون به نظرم مدارک ایران بدرد نمیخورد و همه از این مجتمع فنی و فلان تک و غیره مدرک دارن ماشالله، برنامه دارم فعلا خوب بخونم که اونور بیام بتونم مدارک اصلی مایکروسافت و وی ام ور(که خیلی گرونتره) یا سیسکویی بگیرم.. زبانم هم بد نیست، چون همیشه مجبور بودم داکیومنت اصلی بخونم و ویدئوی انگلیسی ببینم.. در حقیقت اینجا انقدر سابقه دارم و میشناسن منو که اگه همین لحظه بیکار شم نهایت یه ماه دیگه کار مشابه گیر بیارم (حقوقها که اونقدر بالانیست مگه تو بانکها و جاهای خاص، کار با حقوق معمولی 2-3 تومن بخوای تو ایران پیدا میشه) اما اونور هیشکی رو ندارم.

۱- حالا بحث اینه که با توجه به اینکه مایکروسافت و مجازی سازیم خوبه ( سیس ادمینی) و سیسکوام (نتورک) ضعیفتره بازار کار و مخصوصا در بدو ورود کدوم بهتره که بیشتر وقت بذارم واسه تقویت خودم؟ هر چند کار تو زیرساخت شبکه و Core رو بیشتر دوست دارم و کمی هم ویپ سیسکو بلدم و اصولش رو میشناسم.. آدم تنبلی هم نیستم اینجا روزی ۱۲ ساعت کار مفید میکنم انصافا، کار میکشن قشنگ از آدم

۲- تاجایی که فهمیدم انگار سابقه کار ایران براشون اهمیتی نداره الکی رو ترجمه سوابقم وقت نذارم؟ فکر کنم باید انتظارمو در حد نهایتا هلپ دسک و کابل کشی بیارم پایین؟

۳- اینکه کجا رو بذارم واسه اقامت و شروع؟ می دونم سانفرانسیسکو مهد آی تیه ولی اونجا خیلی واسم گرونه.. شیکاگو رو دوست دارم ولی بیکاری عمومی توش بالاست، حالا کار آی تی رو نمی دونم.. سمت آستین و تگزاس هم انگار کار آی تی خوبه.. شما کجا رو برای تازه وارد پیشنهاد میکنید که سریعتر حتی شده تو رده های پایین کار آی تی کار پیدا کنه و بتونه پیشرفت کنه؟
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-04 ساعت 14:11)TiredAdmin نوشته:  دوستان در مورد بازار کار شبکه و سیس ادمین و نتورک ادمین زیاد خوندم رو اینترنت این چند وقت..

خودم حدود ۷ سال سابقه کار دارم، از هلپ دسکی و پسیو گرفته تا الان که پشت میز نشینم و مسولیت های سنگین به عهده مه در حد اینکه نصف شب و تعطیلات باید بیام و آنکالم.. تو سرورهای مایکروسافتی، لینک، اکسچنج، تی اف اس و.. و   vmware و VCenter  کارم خوبه انصافا، با پروسه های امنیت در آی تی و پروسه های DLP آشنام و مانیتورینگ هم سولارویندز با محصولات مختلفش کار کردم.. سیسکو و سوییچینگ و وروتینگ و فایروال اما در حد کار راه بندازی بلدم.. مدرک هیچ کدومو هم از ایران ندارم چون به نظرم مدارک ایران بدرد نمیخورد و همه از این مجتمع فنی و فلان تک و غیره مدرک دارن ماشالله، برنامه دارم فعلا خوب بخونم که اونور بیام بتونم مدارک اصلی مایکروسافت و وی ام ور(که خیلی گرونتره) یا سیسکویی بگیرم.. زبانم هم بد نیست، چون همیشه مجبور بودم داکیومنت اصلی بخونم و ویدئوی انگلیسی ببینم.. در حقیقت اینجا انقدر سابقه دارم و میشناسن منو که اگه همین لحظه بیکار شم نهایت یه ماه دیگه کار مشابه گیر بیارم (حقوقها که اونقدر بالانیست مگه تو بانکها و جاهای خاص، کار با حقوق معمولی 2-3 تومن بخوای تو ایران پیدا میشه) اما اونور هیشکی رو ندارم.

۱- حالا بحث اینه که با توجه به اینکه مایکروسافت و مجازی سازیم خوبه ( سیس ادمینی)  و سیسکوام  (نتورک) ضعیفتره بازار کار و مخصوصا در بدو ورود کدوم بهتره که بیشتر وقت بذارم واسه تقویت خودم؟ هر چند کار تو زیرساخت شبکه و Core رو بیشتر دوست دارم و کمی هم ویپ سیسکو بلدم و اصولش رو میشناسم..  آدم تنبلی هم نیستم اینجا روزی ۱۲ ساعت کار مفید میکنم انصافا، کار میکشن قشنگ از آدم

۲- تاجایی که فهمیدم انگار سابقه کار ایران براشون اهمیتی نداره الکی رو ترجمه سوابقم وقت نذارم؟ فکر کنم باید انتظارمو در حد نهایتا  هلپ دسک و کابل کشی بیارم پایین؟

۳- اینکه کجا رو بذارم واسه اقامت و شروع؟ می دونم سانفرانسیسکو مهد آی تیه ولی اونجا خیلی واسم گرونه.. شیکاگو رو دوست دارم ولی بیکاری عمومی توش بالاست، حالا کار آی تی رو نمی دونم.. سمت آستین و تگزاس هم انگار کار آی تی خوبه.. شما کجا رو برای تازه وارد پیشنهاد میکنید که سریعتر حتی شده تو رده های پایین کار آی تی کار پیدا کنه و بتونه پیشرفت کنه؟

بستگی به خودت داره ولی‌ اگه بتونی‌ لیسانستو بگیری یا یه جوری جورش کنی‌ خیلی‌ خیلی‌ انتخاب‌هات بیشتر می‌شه.

جدیدا اینجا بحث امنیت مخصوصاّ تو سازمان‌های بزرگ خیلی‌ اهمیت پیدا کرده، اگه رزومه خوبی‌ داشته باشی‌ با لیسانس و یکی‌ دو تا سرتیفیکیت مقدماتی لازم نیست از هلپ دسک شروع کنی‌.

اگه نمیتونی‌ لیسانس رو درست کنی‌ ولی‌ یه مقدار کار سخت می‌شه. برو دنبال یکی‌ دو سرت ساده مثله Sec+, Net+, CEH و یه کار Entery Level بگیر ولی‌ مدام دنبال کار باش. انقدر درخواست کن تا بالاخره یه جا تو یه رده مقدماتی تو رشته خودت کار پیدا کنی‌. بقیشم ساده ‌ست.
زبانت هم که اصولا باید خوب باشه که خودت اینو میدونی‌.

موفق باشی‌.
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin
(2016-08-04 ساعت 22:13)ITGuy نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 14:11)TiredAdmin نوشته:  دوستان در مورد بازار کار شبکه و سیس ادمین و نتورک ادمین زیاد خوندم رو اینترنت این چند وقت..

خودم حدود ۷ سال سابقه کار دارم، از هلپ دسکی و پسیو گرفته تا الان که پشت میز نشینم و مسولیت های سنگین به عهده مه در حد اینکه نصف شب و تعطیلات باید بیام و آنکالم.. تو سرورهای مایکروسافتی، لینک، اکسچنج، تی اف اس و.. و   vmware و VCenter  کارم خوبه انصافا، با پروسه های امنیت در آی تی و پروسه های DLP آشنام و مانیتورینگ هم سولارویندز با محصولات مختلفش کار کردم.. سیسکو و سوییچینگ و وروتینگ و فایروال اما در حد کار راه بندازی بلدم.. مدرک هیچ کدومو هم از ایران ندارم چون به نظرم مدارک ایران بدرد نمیخورد و همه از این مجتمع فنی و فلان تک و غیره مدرک دارن ماشالله، برنامه دارم فعلا خوب بخونم که اونور بیام بتونم مدارک اصلی مایکروسافت و وی ام ور(که خیلی گرونتره) یا سیسکویی بگیرم.. زبانم هم بد نیست، چون همیشه مجبور بودم داکیومنت اصلی بخونم و ویدئوی انگلیسی ببینم.. در حقیقت اینجا انقدر سابقه دارم و میشناسن منو که اگه همین لحظه بیکار شم نهایت یه ماه دیگه کار مشابه گیر بیارم (حقوقها که اونقدر بالانیست مگه تو بانکها و جاهای خاص، کار با حقوق معمولی 2-3 تومن بخوای تو ایران پیدا میشه) اما اونور هیشکی رو ندارم.

۱- حالا بحث اینه که با توجه به اینکه مایکروسافت و مجازی سازیم خوبه ( سیس ادمینی)  و سیسکوام  (نتورک) ضعیفتره بازار کار و مخصوصا در بدو ورود کدوم بهتره که بیشتر وقت بذارم واسه تقویت خودم؟ هر چند کار تو زیرساخت شبکه و Core رو بیشتر دوست دارم و کمی هم ویپ سیسکو بلدم و اصولش رو میشناسم..  آدم تنبلی هم نیستم اینجا روزی ۱۲ ساعت کار مفید میکنم انصافا، کار میکشن قشنگ از آدم

۲- تاجایی که فهمیدم انگار سابقه کار ایران براشون اهمیتی نداره الکی رو ترجمه سوابقم وقت نذارم؟ فکر کنم باید انتظارمو در حد نهایتا  هلپ دسک و کابل کشی بیارم پایین؟

بستگی به خودت داره ولی‌ اگه بتونی‌ لیسانستو بگیری یا یه جوری جورش کنی‌ خیلی‌ خیلی‌ انتخاب‌هات بیشتر می‌شه.

جدیدا اینجا بحث امنیت مخصوصاّ تو سازمان‌های بزرگ خیلی‌ اهمیت پیدا کرده، اگه رزومه خوبی‌ داشته باشی‌ با لیسانس و یکی‌ دو تا سرتیفیکیت مقدماتی لازم نیست از هلپ دسک شروع کنی‌.

اگه نمیتونی‌ لیسانس رو درست کنی‌ ولی‌ یه مقدار کار سخت می‌شه. برو دنبال یکی‌ دو سرت ساده مثله Sec+, Net+, CEH و یه کار Entery Level بگیر ولی‌ مدام دنبال کار باش. انقدر درخواست کن تا بالاخره یه جا تو یه رده مقدماتی تو رشته خودت کار پیدا کنی‌. بقیشم ساده ‌ست.

موفق باشی‌.

ممنونم ITGuy عزیز از پاسختون.. لیسانس رو فعلا نمیتونم کاری بکنم و مجبورم رو دانش فعلیم و سرتیفیکیت هایی که بشه اونور گرفت حساب کنم.. برای شروع شهر و ایالت خاصی هم پیشنهاد میکنی؟ اینکه برم شهر ارزونتر تو تگزاس مثلا منطقیه یا از اول سنگ بزرگ بردارم و برم تو لونه اصلیشون؟ Smile)
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
اگر روی vmware قوی هستی از همین الان به فکر مدرکش باش . من اینجا یکی از راههاش را توضیح دادم بگردی پیداش میکنی . احتمال اینکه تو ابتدای کار بهت در حد شبکه کار بدن ضعیف هست باید از چیزهای پایینتر شروع کنی از اونجایی هم که لیسانس نداری بهترین راه را خودت گفتی که سرتیفیکیت گرفتن هست که راحت میتونی از پسش بربیای اگر تجربه داشته باشی. به نظر من روی مایکروسافت و وی ام ویر شانس بیشتری داری تا بقیه.

خودم حدود ۷ سال سابقه کار دارم، از هلپ دسکی و پسیو گرفته تا الان که پشت میز نشینم و مسولیت های سنگین به عهده مه در حد اینکه نصف شب و تعطیلات باید بیام و آنکالم.. تو سرورهای مایکروسافتی، لینک، اکسچنج، تی اف اس و.. و   vmware و VCenter  کارم خوبه انصافا، با پروسه های امنیت در آی تی و پروسه های DLP آشنام و مانیتورینگ هم سولارویندز با محصولات مختلفش کار کردم.. سیسکو و سوییچینگ و وروتینگ و فایروال اما در حد کار راه بندازی بلدم.. مدرک هیچ کدومو هم از ایران ندارم چون به نظرم مدارک ایران بدرد نمیخورد و همه از این مجتمع فنی و فلان تک و غیره مدرک دارن ماشالله، برنامه دارم فعلا خوب بخونمو که اونور بیام بتونم مدارک اصلی مایکروسافت و وی ام ور(که خیلی گرونتره) یا سیسکویی بگیرم.. زبانم هم بد نیست، چون همیشه مجبور بودم داکیومنت اصلی بخونم و ویدئوی انگلیسی ببینم.. در حقیقت اینجا انقدر سابقه دارم و میشناسن منو که اگه همین لحظه بیکار شم نهایت یه ماه دیگه کار مشابه گیر بیارم (حقوقها که اونقدر بالانیست مگه تو بانکها و جاهای خاص، کار با حقوق معمولی 2-3 تومن بخوای تو ایران پیدا میشه) اما اونور هیشکی رو ندارم.

پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin
(2016-08-05 ساعت 04:40)stealth نوشته:  سلام
اگر روی vmware قوی هستی از همین الان به فکر مدرکش باش . من اینجا یکی از راههاش را توضیح دادم بگردی پیداش میکنی . احتمال اینکه تو ابتدای کار بهت در حد شبکه کار بدن ضعیف هست باید از چیزهای پایینتر شروع کنی از اونجایی هم که لیسانس نداری بهترین راه را خودت گفتی که سرتیفیکیت گرفتن هست که راحت میتونی از پسش بربیای اگر تجربه داشته باشی. به نظر من روی مایکروسافت و وی ام ویر شانس بیشتری داری تا بقیه.

خودم حدود ۷ سال سابقه کار دارم، از هلپ دسکی و پسیو گرفته تا الان که پشت میز نشینم و مسولیت های سنگین به عهده مه در حد اینکه نصف شب و تعطیلات باید بیام و آنکالم.. تو سرورهای مایکروسافتی، لینک، اکسچنج، تی اف اس و.. و   vmware و VCenter  کارم خوبه انصافا، با پروسه های امنیت در آی تی و پروسه های DLP آشنام و مانیتورینگ هم سولارویندز با محصولات مختلفش کار کردم.. سیسکو و سوییچینگ و وروتینگ و فایروال اما در حد کار راه بندازی بلدم.. مدرک هیچ کدومو هم از ایران ندارم چون به نظرم مدارک ایران بدرد نمیخورد و همه از این مجتمع فنی و فلان تک و غیره مدرک دارن ماشالله، برنامه دارم فعلا خوب بخونمو که اونور بیام بتونم مدارک اصلی مایکروسافت و وی ام ور(که خیلی گرونتره) یا سیسکویی بگیرم.. زبانم هم بد نیست، چون همیشه مجبور بودم داکیومنت اصلی بخونم و ویدئوی انگلیسی ببینم.. در حقیقت اینجا انقدر سابقه دارم و میشناسن منو که اگه همین لحظه بیکار شم نهایت یه ماه دیگه کار مشابه گیر بیارم (حقوقها که اونقدر بالانیست مگه تو بانکها و جاهای خاص، کار با حقوق معمولی 2-3 تومن بخوای تو ایران پیدا میشه) اما اونور هیشکی رو ندارم.

ممنونم Stealth عزیز. آره مجازی سازیم خوبه، یکم باید NSX بخونم و با کانسپتش آشنا بشم البته.. مایکروسافت هم که همه شرکت هایی که بودم مایکروسافت بیس بودن.. اون مطلب شما رو هم دیدم اتفاقا.. استنلی کالج، جالبه با ۲۵۰ دلار، همیشه عزای اینو داشتم که واسه کلاس اجباری چرا باید ۳۵۰۰ تا بده آدم Smile) بازم ممنون از راهنمایی
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان بخصوص آقای یامی

سوال من از دوستان آمریکا نشین اینه که ،بازار لینوکس چطور است؟من در حال گرفتن مدارکش بین اللملی هستم.

و مورد دیگه زبان php و مدیریت محتوای ورد پرس

ممنون از همکاری دوستان Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-05 ساعت 22:21)abas_kashan نوشته:  سلام خدمت دوستان بخصوص آقای یامی

سوال من از دوستان آمریکا نشین اینه که ،بازار لینوکس چطور است؟من در حال گرفتن مدارکش بین اللملی هستم.

و مورد دیگه زبان php و مدیریت محتوای ورد پرس

ممنون از همکاری دوستان Wink

عباس جان! سواد لینوکسی من در حد نصب اوبونتو دسکتاپ هست!!
اساتید گرانقدری اینجا داریم که در حضورشون اصن من در این مورد حرف نزنم بهتره Big Grin

اما حالا که اصرار میکنی باشه، صرفا نظر خودم رو میگم Big Grin اساتید عزیز هم پشت بند قضیه رو بیارند
با اشاره کردنت به PHP و وردپرس حدس میزنم که منظورت از مشاغل لینوکس، سیس ادمین بودن نیست چون اون کارش طول میکشه!!
اما اینکه PHP و وردپرس و MySQL و لینوکس رو یاد بگیری برای کار پیدا کردن، چرا که نه. خیلی هم خوبه. البته من فکر میکنم برای Drupal کار بیشتر هست.
اما اینکه برای همچین کسی کارفرما چقدر هست و شرایط کارشون چیه میتونی با جستجوی مشاغل مربوطه و خواندن توضیح مشاغل در سایتهای کاریابی مثل Dice یک چیزهایی دستت بیاد.

البته اگه به لینوکس علاقه داری من فکر میکنم وارد مباحث مجازی سازی و Amazon Web Services و کلاود و اینجور چیزها بشی خیلی آینده بهتری خواهد داشت تا اینکه طراح سایت بشی.
طراح سایت هم دست توش زیاده، کار پر زحمتی هست و هم با مشتری خودت طرفی ولی در مشاغلی که گفتم میتونی در شرکتهای سطح بالا استخدام بشی.
الانم که ماشالا کلی شرکتها و طراحهای سایت هندی بازار اینجا رو از راه دور قبضه کردن.
کافیه یک دامین ثبت کنی تا ببینی که روزی چند نفر از هند باهات تماس میگیرن برای طراحی سایت شما!! جالبه قیمتهاشون پایین و خداییش با اینکه سریش هستن و ممکنه نشه بهشون اعتماد کرد ولی کار بعضی هاشونو دیدم و واقعا عالی بود!
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، storagemeter
با تشکر زیاد برادر یامی

من هم در برنامه نویسی با این سیل نیروی کاری و لایسنس دار مردد بودم حتی زنگ زدم استرالیا گفتند انقدر بازار خرابه که رفتن داخل شاخه های دیگه یا انکار کردن برنامه نویسن Smile

درباره این پستت
"البته اگه به لینوکس علاقه داری من فکر میکنم وارد مباحث مجازی سازی و ‎Amazon Web Services‎ و کلاود و اینجور چیزها بشی خیلی آینده بهتری خواهد داشت تا اینکه طراح سایت بشی."

جدیدا تمامی اگهی های استخدام امازون در خودشون دارند که من تو برنامه ها گذاشتم (خداییش منبع بروز تر از شما نیست Smile )

آفا برنامه ی من این شد که اول لینوکس تا این سطح بلد بشم:
Capacity Planning
Linux Kernel
System Startup
Filesystem and Devices
Advanced Storage Device Administration
Networking Configuration
System Maintenance
Domain Name Server
Web Services
File Sharing
Network Client Management
E-Mail Services
System Security

بعد هم vmware
بعدم aws یا همون امازون خودمون

voip تحت لینوکس فکر کنم اونجا مشتری نداشته باشه بخاطر سیسکو؟!

Perl, Python بازار خوبی دارن؟!

نظرت چیه مهندس درباره برنامم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر دوستان عزیز
من دانشجوی ارشد مهندسی نرم افزار هستم و حدودا 10 تا 12 ماه دیگه با کیس لاتری میام امریکا، می خواستم در مورد شرایط کاری اونجا اطلاعات کسب کنم و از این فرصت مونده بهترین استفاده ممکنه را برای آموزش خودم ببرم. من فیلد تحقیقاتیم روی Software Product Line هست و بعد از اون هم به مفاهیم پایگاه داده علاقمندم (Concurrency Control و Big data) و بعدش هم IoT حالا می خواستم بدونم این موضوعات اونور چقدر طرفدار داره و کدوم رو بورس تره؟
با سپاس فراوان
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-06 ساعت 12:34)abas_kashan نوشته:  با تشکر زیاد برادر یامی

من هم در برنامه نویسی با این سیل نیروی کاری و لایسنس دار مردد بودم حتی زنگ زدم استرالیا گفتند انقدر بازار خرابه که رفتن داخل شاخه های دیگه یا انکار کردن برنامه نویسن Smile

درباره این پستت
"البته اگه به لینوکس علاقه داری من فکر میکنم وارد مباحث مجازی سازی و ‎Amazon Web Services‎ و کلاود و اینجور چیزها بشی خیلی آینده بهتری خواهد داشت تا اینکه طراح سایت بشی."

جدیدا تمامی اگهی های استخدام امازون در خودشون دارند که من تو برنامه ها گذاشتم (خداییش منبع بروز تر از شما نیست Smile )

آفا برنامه ی من این شد که اول لینوکس تا این سطح بلد بشم:
Capacity Planning
Linux Kernel
System Startup
Filesystem and Devices
Advanced Storage Device Administration
Networking Configuration
System Maintenance
Domain Name Server
Web Services
File Sharing
Network Client Management
E-Mail Services
System Security

بعد هم  vmware
بعدم aws یا همون امازون خودمون

voip تحت لینوکس فکر کنم اونجا مشتری نداشته باشه بخاطر سیسکو؟!

Perl, Python بازار خوبی دارن؟!

نظرت چیه مهندس درباره برنامم؟

والا من کماکان فکر میکنم سیس ادمین لینوکس شدن کارش خیلی طول بکشه و همانطور که گفتم اندازه یه نیمچه سبس ادمین ویندوز هم باید بلد باشی.
اما مباحثی مثل مجازی سازی یا storage کمی مستقل تر هستن و زودتر میشه به پول نزدیکش کرد.
در همین تاپیک دو استاد بزرگوار در هر دو زمینه مجازی سازی و استوریج داریم که میتونن نظرشونو بگن.
Voip واقعا عالیه و نیاز براش بالاست. مثل مجازی یازی و استوریج کمی زودتر از سبس ادمینی میشه به پول نزدبکش کرد. ممکنه پیدا کردن یه کارفرمای مشدی طول بکشه ولی میخ رو بکوبی سر جاش دیگه یه جورایی موقعیت شغلیت گارانتی میشه.
من هیچ ذهنیتی در مورد برنامه نویسی ندارم. بذای یه متخصص ای تی دانستن یک زبان چند کاره مثل پایتون یا جاوا از اوجب واجباته ولی اینکه برنامه نویس شد بحثی جداست.
میتونه به موقعیت مالی بینظیری ختم بشه یا چیزی دستگیرت نشه. در همین وکاس بازار کاری خوبی برای برنامه نویسها مخصوصا زبانهای سطح پایین مثل سی هست چون در دستگاههای گیم استفاده میکنن اما چقدر زحمت و رمان میبره ادم همچین برنامه نویسی بشه من نمیدونم و اساسا علاقه ای هم بکار برنامه نویسی ندارم. یک ذهن و مغز خاصی میخواد!!
اگه اساتید در این تاپیک هم تایید کنن بنظر من سریعترین راه برای شما مطالعه همزمان ویندوز سرور و لینوکس و مجازیسازی یا استوریج هست.
برای خودمم سریعترین راه اینه که کمی خیر سرم مکانیکی یاد بگیرم که مجبور نباشم برای تعمیرات ماشین ساعتی ۹۰ دلار دستمزد بدم :|
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، storagemeter
(2016-08-05 ساعت 04:17)TiredAdmin نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 22:13)ITGuy نوشته:  

موفق باشی‌.

ممنونم ITGuy عزیز از پاسختون.. لیسانس رو فعلا نمیتونم کاری بکنم و مجبورم رو دانش فعلیم و سرتیفیکیت هایی که بشه اونور گرفت حساب کنم.. برای شروع شهر و ایالت خاصی هم پیشنهاد میکنی؟ اینکه برم شهر ارزونتر تو تگزاس مثلا منطقیه یا از اول سنگ بزرگ بردارم و برم تو لونه اصلیشون؟ Smile)

والا من کارم کارگری هست زیاد تو این جریانات مهندسی‌ آپ تو دیت نیستم. اینو باید از Yami بپرسی‌ که ماشاالله مارکوپولو زمینه ی‌ آی‌ تی‌ هست تو این مملکت.
ولی‌ این دو جا رو یه نگاه بنداز یه چیزایی یاد میگیری:
https://www.cs.utexas.edu/~byoung/cs361/...ations.pdf
https://www.roberthalf.com/sites/default..._guide.pdf
موفق باشی‌.
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، TiredAdmin ، pishtaz611
سلام به همه خانم ها وآقایانی که متخصص کامپیوتر هستند و به دنبال کار در ایالات متحده می گردند. اکثر سوالات دستان حول دو محور است. 1. کدام ایالت و یا چه شهری برای فارق التحصیلان رشته های کامپیوتر مناسب تر است 2. چه تخصصهایی کاربرد بیشتری دارد.
بهترین راه برای رسیدن به جواب این دو پرسش اینست که برای خودتان در در دو وبسایت indeed.com و dice.com اکانت ایجاد کنید و سپس اگر علاقه شما در زمینه طراحی و پیاده سازی web است در هردو وبسات کلمه "web developer" را جستجو کنید. شما میتوانید با انتخاب location های مختلف و دیدن تعداد رکوردهای بازگشت داده شده از جستجو، به این موضوع پی ببرید که کدام شهر برای پیدا کردن کار متناسب با تخصص شما مناسب تر است. همچنین با انتخاب چند رکورد و مشاهد جزییات این کارها شما دیدگاه بهتری پیدا خواهید کرد از کسی که بعنوان مثال web developer گفته میشود. اگر سوالی داشتید خوشحال خواهم شد که به شما کمک کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، TiredAdmin ، sheghi ، omid1313 ، yami ، hsh85 ، pishtaz611 ، فریبا123 ، Alferedodiestefano
(2016-08-08 ساعت 20:31)ITGuy نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 04:17)TiredAdmin نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 22:13)ITGuy نوشته:  بستگی به خودت داره ولی‌ اگه بتونی‌ لیسانستو بگیری یا یه جوری جورش کنی‌ خیلی‌ خیلی‌ انتخاب‌هات بیشتر می‌شه.

موفق باشی‌.

والا من کارم کارگری هست زیاد تو این جریانات مهندسی‌ آپ تو دیت نیستم. اینو باید از Yami بپرسی‌ که ماشاالله مارکوپولو زمینه ی‌ آی‌ تی‌ هست تو این مملکت.
ولی‌ این دو جا رو یه نگاه بنداز یه چیزایی یاد میگیری:
https://www.cs.utexas.edu/~byoung/cs361/...ations.pdf
https://www.roberthalf.com/sites/default..._guide.pdf
موفق باشی‌.

این دوست عزیز را اگر از نزدیک بشناسید به حق پی میبرید که بنده را بد جوری چوبکاری میفرمایند!!
استاد عرض ادب میشه خدمتتون ?
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، Reb ، abas_kashan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان