کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کسب و کار در امارات
باسلام خواهشمندم راجع به بیمارستان ایرانیان در دبی به من اطلاعاتی بدهید جهت کادر پرستاری .متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar ، lidasaeedi
باسلام لطفا راجع به بیمارستان ایرانیا ن اطلاعات میخواهم راهنمایی فرمایید
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar
(2014-02-09 ساعت 10:27)ف-سعادت پور نوشته:  باسلام ایا اطلاعی راجع به بیمارستان ایرانیان دبی دارید برای کا ر در انجا چگونه باید اقدام کرد (پرستار هستم) با تشکر
سلام بیمارستان ایرانی دبی به دو صورت نیرو میگیره1-به سازمان هلال احمر ایران مراجعه کنید اگه به حرفه شما خیلی احتیاج داشته باشند شما رو اعزام میکنند که در این صورت حقوق خوبی از بیمارستان ایرانی دریافت میکنید...2-به صورت نیروی محلی یعنی در دبی یا یکی از شهرهای امارات ساکن باشید وبه بیمارستان ایرانی مراجعه کنید اگه به تخصص شما نیاز داشته باشند استخدام میشید ولی به صورت نیروی محلی که البته حقوق زیادی پرداخت نمیکنن میتونید یه ویزای توریستی بگیرید حضوری به بیمارستان مراجعه کنید و صحبت کنید اگه رییس بیمارستان موافقت کنه باز هم میتونید به عنوان نیروی محلی اونجا کار کنید...در هر دو صورت قبل از اینکه بیمارستان با شما قرارداد ببنده باید امتحان DHAبدید( Dubai Health Authority)که توسط سازمان بهداشت دبی به زبان انگلیسی یا عربی برگزار میشه در واقع باید به انگلیسی یا عربی تا حدودی مسلط باشید تا این امتحان رو پاس کنید و اجازه کار دریافت کنید...
برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در انتهای کمال بنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد یا سیبی سرخ (کنفسیوس)
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، taherifar ، dubai2008 ، msar ، smkrimaz
با سلام،

از دوستاني كه در دبي مشغول بكار هستند سوالي داشتم. آيا براي شروع حقوق 18000 درهم مناسب هستش؟ ويزا هم صادر شده.

با تشكر
پاسخ
(2014-03-04 ساعت 15:31)ebra_79 نوشته:  با سلام،

از دوستاني كه در دبي مشغول بكار هستند سوالي داشتم. آيا براي شروع حقوق 18000 درهم مناسب هستش؟ ويزا هم صادر شده.

با تشكر

چرا بد باشه ؟؟؟

در امارات با ماهی 2000 دلار تا 2500 دلار میشه زندگی خوبی داشت ..

البته توجه داشته باشید فقط اجاره ها اینجا بالاست ... توی دبی سالی از 30 هزار تا 50 هزار درهم یه آپارتمان رو میشه اجاره کرد .

که یکجا یا شش ماه یک بار دریافت میشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: ebra_79 ، taherifar ، msar
با توجه به سیاست های جدید امارات ... تنها شیخ نشینی که ویزا برای ایرانی ها صادر میکنه .. شیخ نشین دبی هست ... و تنها راهی که میشه ویزا در آورد ... تاسیس یک شرکت است ... البته اگر از شرکت های معتبر هم دعوت نامه ی کار داشته باشید شدنی هست .. اما برای افرادی که خودشان می خواهند اقدام کنند تنها راه ممکن همین است ... که میشه با هزینه کردن 30 هزار درهم برای یک نفر این رو عملی نمود .
پاسخ
سلام و خسته نباشید
برای شغل مکانیک که مدرک از دانشگاه شریف و یک مدرک از انگلستان داشته باشه امکان گرفتن ویزای کاری وجود داره؟
دوستان میتونید راهنمایی کنید ؟
پاسخ
با سلام خدمت همه دوستان

من CV خودم رو به شعبه مستقر در دوبی یک بانک آلمانی ارسال کردم که خوشبختانه قبول شده ولی پس از تماس با اونها گفتند که اگر افغانی یا بنگلادشی یا ... بودی سریعا میتونستیم برات ویزا بگیریم ولی بعلت ایرانی بودنم با مشکل مواجه شدند و گفتند که 2-3 هفته صبر کنم تا ببینند که میتونند برام ویزا بگیرند یانه!

حالا سوال من این هست که آیا راهی وجود داره که موسسه از اون طریق اقدام کنه تا احتمال قبولی و گرفتن ویزا بیشتر باشه؟ یا همینطور باید منتظر باشم؟

قبلا از پاسخ و راهنمایی گرانبهاتون کمال تشکر رو دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: vahidbaq ، taherifar ، msar
(2014-05-21 ساعت 22:21)mda7 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان

من CV خودم رو به شعبه مستقر در دوبی یک بانک آلمانی ارسال کردم که خوشبختانه قبول شده ولی پس از تماس با اونها گفتند که اگر افغانی یا بنگلادشی یا ... بودی سریعا میتونستیم برات ویزا بگیریم ولی بعلت ایرانی بودنم با مشکل مواجه شدند و گفتند که 2-3 هفته صبر کنم تا ببینند که میتونند برام ویزا بگیرند یانه!

حالا سوال من این هست که آیا راهی وجود داره که موسسه از اون طریق اقدام کنه تا احتمال قبولی و گرفتن ویزا بیشتر باشه؟ یا همینطور باید منتظر باشم؟

قبلا از پاسخ و راهنمایی گرانبهاتون کمال تشکر رو دارم

موسسه بعیده راهی دیگه رو حتی اگر هم باشه اقدام کنه ولی اگه واقعا واستون باارزشه این شانس میتونین با یک ویزای دوماهه برین اونجا با صرف هزیته هایی راهی رو پیدا کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: mda7 ، taherifar ، msar
سلام با ثبت شرکت ميشه اقامت دبی رو گرفت ؟ يا با خريد خانه ؟
هزينه ثبت شرکت الان چقدر هست ؟
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: firouz mah ، taherifar ، msar
سلام.من یک پرستار هستم.میخواهم در بیمارستان ایرانیان دبی استخدام بشم.اگر ممکنه شرایط و نحوه انجام این کار را برام بگید
پاسخ
سلام
ايا كسي كه RN پرستاري داره،ديگه نيازي به DHA دبي دارهًً؟
پاسخ
سلام من کارشناس ارشد پرستاری دارم 13سال سابقه کاربالین در بخشهای تخصصی و 6سال سابقه تدریس دردانشگاه دارم. برای کار در بیمارستان دبی چه کارهایی باید انجام دهم؟ مدارک مورد نیازشان چیست؟ و آیا برای اسکان ، پانسیون و... به کارمندانشان میدهند؟ سطح تحضیلی ما برای انها اعتبار دارد؟
مرسی از پاسخدهیتان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-26 ساعت 11:02)esheikhbahaee نوشته:  سلام من کارشناس ارشد پرستاری دارم 13سال سابقه کاربالین در بخشهای تخصصی و ۶سال سابقه تدریس دردانشگاه دارم. برای کار در بیمارستان دبی چه کارهایی باید انجام دهم؟ مدارک مورد نیازشان چیست؟ و آیا برای اسکان ، پانسیون و... به کارمندانشان میدهند؟ سطح تحضیلی ما برای انها اعتبار دارد؟
مرسی از پاسخدهیتان
دوست عزیز اینروزها فارغ از نوع شغل و تخصصص شما گرفتن ویزای اقامت دبی اگر محال نباشد بسیار سخت است. توصیه من این است که کشور دیگری را پیدا کنید. جهت اطلاع شما حتی ویزای سرمایه گذاری یا همون ثبت شرکت نیز غیر ممکن شده.
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به تمامی دوستان. هنوز پیدا کردن کار در دبی سخته؟من تجربه کار در نیروگاه رو دارم

دوستان سایت یا شرکتی رو سراغ دارن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان