کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کسب و کار در امارات
(2012-12-25 ساعت 16:03)navidahwaz نوشته:  سلام
من قصد دارم با ویزای 2 دبی به آنجا بروم و در آنجا از شرکت ها سفارش طراحی وب سایت بگیرم.
هزینه پانسیون هم ماهی 1100 درهم معادل 900 هزار تومان هست
نظر دوستان در این رابطه چیست؟!
آیا در امارات پول مناسبی برای خدمات طراحی گرافیک و چاپ و طراحی وب سایت پرداخت میکنن؟

باتشکر

با سلام
اره پول خوب پرداخت میکنن ولی واسه یک تازه وارد کمی سخته که بتونه 2ماهه مشتری های خوبی پیدا کنه مخصوصا بدون داشتن شرکت معتبر و اقامت
در حقیقت کار کردن با ویزای 2 ماهه خلاف است و اگر خدای نکرده دستگیر بشین هم خودتون هم صاحب کارتون ممکنه زندانی و جریمه تا پنجاه هزار درهم بشین ولی با توجه به اینکه کار شما زیاد تو چشم نیست احتمال خطرش کمتره ولی اینو بدونیین که رقابت تو این کار خیلی زیاده
به هر حال اگه تشریف اوردین انشاالله که موفق باشین و اگر کمکی خواستید میتونین به من پیام بدید من در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان: naser1959 ، soruosh
طراح وب نیازی به دفتر فیزیکی نداره ،شما نمونه کار های خودت افزایش بدی و از زبان های برنامه نویسی جدید استفاده کنی میتونی سفارشات آنلاین بگیری اگر نیاز حضوری هم باشد سفر میکنید
بعد اینکه چطوری اعتماد سازی کنی وقتی بدون مجوز کار وارد شدی؟! امنیت سایت یک شرکت از زیبایی ان و پیشرفته بودنش مهمتره (شما به یک غریبه اعتماد میکنید؟)
سال های پیشتر با لب تاپ و هارد سرور مجازی راه اندازی میکردند با اینترنت هتل ولی الان باتوجه به گستردگی سرورهای ایرانی این کارم خشکیده شده.
ایده غیر طرحی سایت زیاد است ،موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من در ایران دفتر طراحی وب سایت دارم و سابقه راه اندازی بیش از 500 وب سایت رو داریم که بالای 400 تای آنها در حال حاظر آنلاین هستند
به هر زبانی هم میتونم طراحی وب سایت انجام بدم از قبیل: عربی، فارسی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، روسی و ...
و دلیل رفتنم به امارات فقط درآمد ارزی و درآمد بیشتر هست

به نظرتون در امارات بابت طراحی وب سایت خوب چقدر پول میدن؟ مثلا یک کاری رو که اینجا بابتش 1میلیون پول میدن!
میخوام رنج کاری اونا دستم بیاد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-12-26 ساعت 19:01)navidahwaz نوشته:  سلام
من در ایران دفتر طراحی وب سایت دارم و سابقه راه اندازی بیش از 500 وب سایت رو داریم که بالای 400 تای آنها در حال حاظر آنلاین هستند
به هر زبانی هم میتونم طراحی وب سایت انجام بدم از قبیل: عربی، فارسی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، روسی و ...
و دلیل رفتنم به امارات فقط درآمد ارزی و درآمد بیشتر هست

به نظرتون در امارات بابت طراحی وب سایت خوب چقدر پول میدن؟ مثلا یک کاری رو که اینجا بابتش 1میلیون پول میدن!
میخوام رنج کاری اونا دستم بیاد
بنده امارات ساکن نیست،ولی دوستانی دارم که در این حرفه و شهر مشغولند
حداقل قیمتی که برای یک سایت بیزینس هست شش میلیون تومنه
و پروژه هایی که تجزیه و تحلیل و ساختمان نویسی و برنامه نویسی سنگین و قرمولاتیو هستند از 33 میلیون شروع میشه
راستی سایت شما چی هست،بیشتر آشنا بشیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز من لیسانس اقتصاد صنعتی دارم 11سال سابقه کار در ادارات دولتی بعنوان کارشناس امورمالی دارم دوست دارم بقیه عمرما رو در امارات زندگی و کار کنم می تونید من رو راهنمایی و کمک کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یکی از دوستان که در دوبی زندگی می کنه به من پیشنهاد شراکت داده است البته برای آرایشگاه زدن می خواستم بدانم چطور می توانم در دبی به این شغل دست بزنم. آیا سودمند است و چطوری می توانم از این طریق اقامت بگیرم . لطفا مرا راهنمایی کنید چون هیچی از این موضوعات شراکت و اقامت نمی دانم و البته چقدر سرمایه می خواد که این کار را شروع کنم . متشکرم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-01-02 ساعت 02:35)teresa نوشته:  سلام دوستان
یکی از دوستان که در دوبی زندگی می کنه به من پیشنهاد شراکت داده است البته برای آرایشگاه زدن می خواستم بدانم چطور می توانم در دبی به این شغل دست بزنم. آیا سودمند است و چطوری می توانم از این طریق اقامت بگیرم . لطفا مرا راهنمایی کنید چون هیچی از این موضوعات شراکت و اقامت نمی دانم و البته چقدر سرمایه می خواد که این کار را شروع کنم . متشکرم .

سلام دوست عزیز

ارایشگاه زدن یا هرگونه شرکت دیگه خیلی اسونه وقوانین و هزینه هاش خیلی شفاف و روشنه شما یک جایی رو اجاره میکنین و یک نفر اماراتی را به عنوان اسپانسر که 51% سهام میشه به نام اون و 49% دیگه به نام شما و یا هرکس دیگه و این اساس نامه رو در دادگاه امضا میکنین و البته میتونین اسپانسر رو بدون داشتن سهام واقعی هم داشته باشین.
ولی مشکل اصلی گرفتن اقامته که در حال حاظر به ایرانی نمیدن مگر به وسیله
پارتی خیلی قوی و پرداخت هزینه بالا
تنها با خرید خانه بالای یک ملیون درهم به صورت نقدی میتونین اقامت بگیرین
که اون هم دایم نیست دوساله هست وبعد ممکنه تمدید بشه اگه قانون عوض نشه
ضمنا درامد ارایشکاه هم تا انجا که من میدونیم بد نیست سوال دیگه ای داشتین در خدمتم
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
من سابقه کار روی شبکه های برق دارم مدرک فنی حرفه ای هم دارم دارم الان مهندسی برق میخونم به نظر شما برای من تو امارات کار هست ( البته گواهینامه پرواز با هواپیماهی سبک را هم دارم ) اگر راهنمایی کنین ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی نمی دونه بانک های دبی بدون اقامت برای ایرانی ها حساب باز میکنن یا خیر ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من درشرکت راهسازی ومهندسین مشارو حدود بیست سال سابقه کار دارم ویکسال هست که مدرک مهندسی خودرا از دانشگاه گرفتم میخواستم در امارات کار کنم چگونه می توانم ویزای کار گرفته ودرشرکتهای آنجا کار کنم خواهشمندم راهنمایی ام بفرمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-01-24 ساعت 01:55)alibati نوشته:  کسی نمی دونه بانک های دبی بدون اقامت برای ایرانی ها حساب باز میکنن یا خیر ؟

دوستان کسی نمیدونه بازار کار هنر دبی چطوره ؟ من کار نقاشی میکنم و کار اصلیمم مینیاتوره . سطح کارم خیلی خوبه . میخواستم بدونم چطور میتونم یه مدیر برنامه واسه فروش تابلوهام پیدا کنم ؟ درصدی از فروش رو هم به مدیر برنامه میدم توافقی .
ممنون میشم راهنمایی کنید
در ضمن من تابلوهام روی سایت etsy.com هستش
عکس یکی از مینیاتورامم گذاشتم
-->
پاسخ
تشکر کنندگان:
Question 
با سلام من آرایشگرم و مدرک بین المللی آرایشگری و دیپلم افتخاری از یک شرکت ژاپنی دارم و میخوام برای کار برم دبی لطفا برای گرفتن ویزای کار راهنمایی کنید
باتشکر جوان ایرانی
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من مهندس کامپیوترم و دارنده مدارک بین المللی MCITP 2008 - CCNA - CCNP(route - switch - tshoot) و مهارت های فنی و حرفه ای LPIC1-2، مدیریت SQL Server و همچنین آشنایی با VMware ESXi. می خوام ببینم کسی هست که در زمینه شبکه های کامپیوتری و مدیریت شبکه در دبی مشغول به کار باشه؟
ضمنا من سابقه کاری ندارم و زبانم هم مشکلی نداره.
شرایط افرادی که تو این زمینه اونجا کار می کنن و حقوق و مزایاشون به عنوان مثلا یه IT Assistant یا IT Manager چطوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی نیست جواب من رو بده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با داشتن مدرک mba در امارات کاری هست
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان