کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کسب و کار در امارات
با داشتن مدرک دوره های کوتاه مدت mba در امارات کاری هست
پاسخ
تشکر کنندگان: tenardie2bai
(2013-04-21 ساعت 01:16)ali1355 نوشته:  با داشتن مدرک دوره های کوتاه مدت mba در امارات کاری هست

کار که هست اما ویزا سخت در میاد واسه ما ایرانیا
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

پاسخ
تشکر کنندگان: 14708
سلام دوستان.
راهنمایی میخواستم.
پدرم تعمیر کار کولر گازیه.یعنی هم میتونه تعمیر کنه،هم طراحی کنه و بسازه
یعنی تو کولر گازی متخصصه.32 سال سابقه کار داره.2 سال هم تو یه کارخونه تو قبرس کار کرده.
سعی داره یه کارگاه تولیدی راه بندازه.
حالا میخواستم بدونم با این مشخصات چه ویزایی میشه گرفت.اصلا ویزا میدن یا نه.
پاسخ
تشکر کنندگان: سلام مهاجر
با عرض سلام خدمت دوستان . بنده سوالی دارم . خواستم بدونم در امارات با چه مقدار پول میشه یه کار خوب و زندگی راحتی داشت . ممنون . شغل بنده پخش باطری ماشینه . اونجا امکان راه اندازی چه کارهایی است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ویزا سخت شده ... ولی کار نشد نداره ... یادمه پارسال که دبی بودم ی ایرانی بهم گفت که اینجا 2 ساله ویزای کار میدن و هر 2 سال باید تمدید بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
باعرض سلام اینجانب: امین حسنیان دیپلم برق صنعتی ودر حال حاضر برقکار ساختمان هستم ونصاب همه نوع سیستمهای حفاضتی از جمله... درب کنترولی. دوربینهای مداربسته. اعلام حریق. کرکره برقی. دزدگیر.و... وسیستمهای هوشمند &جستجوی کار در خارج کشور هستم ؟در ضمن به سه زبان مسلط هستم .فارسی .عربی انگلیسی با تشکر فراوان

[/font][/size]
پاسخ
تشکر کنندگان:
همان طور که دوستان هم گفتند فعلا ویزا گرفتن کمی سخت شده البته کار نشد نداره و غیرممکن نیست اما باید چنین ریسک رو بپذیرید که باید موقت اقامت داشته باشید.. ( البته در صورتی که کارفرمای شما اسپانسرتان بشود).
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
یکی از دوستان من قصد داره در دبی یا یکی از مناطق آزاد امارات متحده عربی شرکتی تجاری رو به ثبت برسونه اما در واقع چیزی راجع به نحوه ثبت شرکت و هزینه اون نمیدونه. من خیلی براش سرچ کردم اما اطلاعات دقیقی بدست نیاوردم. اگه کسی از دوستان هست که اطلاعات کاملی داره یا جایی رو میشناسه که میتونه به دوستم کمکی بشه لطفا پاسخ بده . خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام مجدد.
کسی اینجا نمیتونه به من کمک کنه؟؟؟ سوال دیروزم رو کسی جواب نداد. منتظرم دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام من به دنبال سایتی برای چگونگی استخدام در این بیمارستان هستم یا رشته های مورد نیاز ولی جوابی نگرفتم لطفا راهنمایی فرمایید از چه طریق اقدام کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-01 ساعت 10:38)Parastooo نوشته:  سلام مجدد.

به صفحه ی اصلی برو@
زبان عربی بلدی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-28 ساعت 12:52)aminhasaniyan نوشته:  [quote='Parastooo' pid='446347' dateline='1385878083']
سلام مجدد.
دوست عزیز
مراحل ثبت شرکت:
1-اجاره مخل شرکت
2-پیدا کردن شخصی اماراتی به عنوان اسپانسر و یا شریک
3-افتتاخ خساب در بانک و ریختن مبلغی که با توجه به نوع شرکت مبلغ ها فرق میکنه (از 75000 شروع میشه تا 500000 که پس از ثبت شرکت پول قابل برداشته یعنی کلا شای دو هفته تو حساب میمونه)
4-عقد تاسیس یا همان اساسنامه شرکت که در دادگاه نوشته میشه و سهام شرکا مشخص میشه
5-درخواست اقامت برای شخص یا اشخاص (در صورتی که شخص بخواد خونواده اش و بیاره باید سهمش بیشتر از 75000درهم باشه در شرکت
اما واقعیت موجود:
در حال حاظر در خواست ثبت شرکت و اقامت واسه ایرانیها خیلی سخت باهاش موافقت میشه
هزینه ثبت تنها خدود 30000درهم میشه که با توجه به تعداد شرکا و نوع کار..... ممکنه مبلغش فرق کنه
هزینه اجاره بسته به نو ع کار و محل مورد نیاز از 50000درهم در سال به بالاس
سالانه واسه تجدید شرکت حدود 20000 به بالا هزینه داره
پاسخ
تشکر کنندگان:
قیمت درهم امارات امروز 800تومان ایران است اگر روی 75000هزار درهم حساب کنیم60.000.000 در میات با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام ایا اطلاعی راجع به بیمارستان ایرانیان دبی دارید برای کا ر در انجا چگونه باید اقدام کرد (پرستار هستم) با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام عضو انجمن هستم چه طور میتونم نوشته جدید داشته باشم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان