کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای B2
سلام
دوستان سوالی دارم برای یکی از بستگان جهت ویزای B2
ایشان فرم DS160 را پر کرده ومنتظر وقت مصاحبه در سفارت ارمنستان می باشد .در ضمن ایشان فاقد هرگونه دعوتنامه وصرفا جهت آشنایی با شهر نیویورک قصد مسافرت دارد .لطفا راهنمایی بفرمایید مدارک لازم در روز مصاحبه ویا نکته ایی جهت بالا بردن شانس گرفتن ویزا به ذهن شما می رسد بفرمایید . با تشکر از اعضای گروه
ویزا K1
اقدام اولیه March 2015
اپرو May 2015
دریافت نامه مصاحبه July 2015
مصاحبه 2015 August
نتیجه Administrative Processing
تاريخ كلير شدن 2016 January 
تاریخ ورود به امریکا 2016 March
تاريخ سيتيزن شدن June 2021
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
-كارت ملي(أصل وترجمه)
-شناسنامه(أصل وترجمه)
-گردش حساب ٣-٦ ماهه(ممهور به مهر بانك)
-مدرك تحصيلي(أصل و ترجمه)
-سند ملكي (أصل و ترجمه)
-ارائه مدرك شغلي وسمت
-أصل كارت پايان خدمت
(البته ممكنه هيچكدام هم مورد نياز نشه )
همه چيز به أفسر مصاحبه كننده مربوط ميشه وفقط بايد دلايلي دال بر بازگشت ارائه كنيد كه وابستگي شما را به شغل ،همسر يا فرزند در داخل ايران نشون بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و احترام خدمت دوستان عزيز

من تو صفحه هاي قبل خوندم كه دوستان سفارش ميكردن كه براي ويزاي توريستي دبي از همه جا بهتره

راستش من براي ارمنستان وقت گرفتم يعني دوستاني كه با تجربن به نظرتون عوض كنم ؟ يعني ارمنستان نميتونم بگيرم ويزاي توريستي
من متهلم و تنها ميخوام تقاضا بدم كارمند شركت نفت و خونه و يك مغازه دارم حدود 50 ميليون تو حسابم به نظرتون ميدن ويزا ؟

با تشكر راهنمايي بفرماييد
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستای گلم

بنده 34 سال دارم و مجرد . سابقه بیمه 5 سال با کار تو شرکت نیمه خصوصی کارت پایان خدمت ارتش و سند ملکی و گردش حساب خوب و مانده حساب تقریبا 70 80 تومن . 2 تا شینگن در یک سال اخیر دارم و یک امارات .

خواستم از دوستان با تجربه سوال کنم شانس کلی بنده برای ویزا B2 چقدر هست ؟

ممنون از لطف شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-21 ساعت 03:52)shahramcat نوشته:  با سلام به همه دوستای گلم

بنده 34 سال دارم و مجرد . سابقه بیمه 5 سال با کار تو شرکت نیمه خصوصی کارت پایان خدمت ارتش  و سند ملکی و گردش حساب خوب و مانده حساب تقریبا 70 80 تومن . 2 تا شینگن در یک سال اخیر دارم و یک امارات .

خواستم از دوستان با تجربه سوال کنم شانس کلی بنده برای ویزا B2 چقدر هست ؟

ممنون از لطف شما
کسی رو آمریکا دارید؟ چرا میخواین برین آمریکا؟ دلایلتون برای آفیسر خیلی مهمه باید احساس کنه میخواین برین تفریح و بگردید و یا شخصی رو ملاقات کنید. چون مجردید ممکنه یه کم گیر بدن ولی کلن حساب و کتاب نداره. به نظر من شانستونو امتحان کنید. بدون دلهره و خیلی بیتفاوت برید برای مصاحبه و خیلی نرمال رفتار کنید جواب اضافی و توضیخ اضافی ندید اما جواباتون قانع کننده باشه. کمی هم شوخ طبعی بد نیست. به هر حال اگر هم ویزا بدن ممکنه اف بی آی چک بخوره و اون هم یک سیر عجیب غریب و بی حساب کتابه. مهمترین موضوع در بکگراند چک تشابه اسمیه یعنی سخت ترینش. اسمهای عربی معمولن مشابه زیاد دارن که موضوع رو پیچیده میکنن. اگر شغلتون چیزیه که در آمریکا طرفدار زیاد داره و کار براش زیاد هست هم ممکنه برای دادن ویزا اشکال ایجاد کنه و فکر کنن که ممکنه برنگردین. اما همه ی اینها حدسیاته و بی تفاوتی در گرفتن یا نگرفتن ویزا مهمتر از همه است. موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahramcat ، copol
قربان ممنون از توجه شما لطف کردید

اگر خدایی نکرده ریجکت بشه تو پاس مهر یا چیزی میزنن ؟ مثل شینگن ؟

بعد اینکه من برای دیدن اوضاع میرم و قصر اصلی موندن نیست . شاید بعدش اگر اوکی بود اقدام کنم ولی بار اول فقط توریستی هست .

در کل شانس من رو از 10 چند تا پیش بینی میکنید ؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-22 ساعت 01:58)shahramcat نوشته:  قربان ممنون از توجه شما لطف کردید

اگر خدایی نکرده ریجکت بشه تو پاس مهر یا چیزی میزنن ؟ مثل شینگن ؟

بعد اینکه من برای دیدن اوضاع میرم و قصر اصلی موندن نیست . شاید بعدش اگر اوکی بود اقدام کنم ولی بار اول فقط توریستی هست .

در کل شانس من رو از 10 چند تا پیش بینی میکنید ؟

ممنون

دوست عزیز من نمیدونم مهر ریجکت میزنن یا نه اما گمان نمیکنم. اما توی پرونده تون قید میشه بالاخره. اگر در آینده قصد مهاجرت داشته باشید دلیل اینکه ریجکت شدید مهمه وگرنه خود ریجکتی مهم نیست. مثلن یک نفر سابقه بین المللی داره خب طبیعیه در هر صورتی دوباره ریجکت میشه اما اگر دلیل ریجکت شدن این باشه که ممکنه بمونید تاثیری در درخواست بعدیتون نداره. از دوستان خودم یکبار برای توریستی ریجکت شده بود اما بعد برای ویزای مهاجرتی لاتاری یکضرب ویزا گرفت. در ضمن این دوستم بعد از ریجکتی آمریکا کلی سفر به اروپا داشت و حتی رفت استرالیا و مشکلی هم ندداشت براش.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahramcat
آقا دم شما گرم

آره میرم شانس رو انتحان کنم . این آژانس ها و موسسه ها پولهای نجومی میخوان برای اینکاری که خودتم میتونی انجام بدی .

در کل میخوام بدونم با شرایط من تخمین چند درصد قبولی هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-24 ساعت 02:38)shahramcat نوشته:  آقا دم شما گرم

آره میرم شانس رو انتحان کنم . این آژانس ها و موسسه ها پولهای نجومی میخوان برای اینکاری که خودتم میتونی انجام بدی .

در کل میخوام بدونم با شرایط من تخمین چند درصد قبولی هست ؟

کلن حساب کتاب نداره همه جوره دیدم ویزا گزفتن و نگرفتن اما جدیدن شنیدم خیلی ها درخواست ویزای توریستی دادن و حتی کل خانواده ویزا گرفتن پس شما امیدوار باشید و خیلی هم از همون اول که وارد سفارت میشید آروم بیتفاوت و مودب باشید و هیچ جوریهم اصرار نکنید باید زود برگردید ایران یا نه مثلن بگید دو هفته یکماه باید ببینم کارم چطوری میشه. مثلن اگر گفت مجردید بگید متاسفانه خلاصه یه طوری برخورد کنید که انگار مهم نیست چی میشه. لبخند بزنید و تا سوالی نپرسید جواب ندید. باشد که به امید خدا ویزاتونو یکضرب بگیرید. البته یه سرچ کنید ببینید هم اسم شما شخصیت عربی و مهم در دنیا وجود داره یا نه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shahramcat
سلام ببخشید اینجا پست میزارم ولی جای دیگه تو انجمن پیدا نکردم. مدتی که به همراه خانواده تصمیم گرفتیم با ویزای توریستی وارد آمریکا شویم. پدر من قبلا حدود 11 سال در آمریکا و در شهر نیویرک بوده و با ویزای f-1 به تحصیل در مقصع لیسانس و فوق لیسان مشغول بوده. خوشبختانه اکثر مدارک آمریکا مثل کارت دانشجویی و ssn و گواهینامه رانندگی و ... رو داره البته گرین کارت یا اقامت نداره!
سوال مت اینه که آیا ما وارد آمریکا شویم و پس از پایان اقامت ما با ویزای توریستی به ما پناهندگی به عنوان asylum می دهند ؟ در برخی سایت های مربوطه به پناهندگی آمریکا نوشته شده بود افرای که قبلا در آمریکا به صورت فزیکی حضور داشتند می توانند درخواست پناهندگی کنند و پناهندگی آن فرد رو می پذیرند (مثل پدرم). با یکی دو وکیل مهاجرتی هم صحبت کردیم و گفتند اون آفیسر در صورتی به شما پناهندگی میده که مطمئن بشه پدر شما به ایران برگرده مورد آزار و اذیت قرار می گیره. که این طور نیست و به شما پناهدگی نمیدهند.
لطفا اگر کسی میدونه از شرایط پناهندگی برای افرادی که قبلا آمریکا بودنند را نمایی کنه.
با تشکر.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-20 ساعت 18:03)usa نوشته:  با سلام و احترام خدمت دوستان عزيز

من تو صفحه هاي قبل خوندم كه دوستان سفارش ميكردن كه براي ويزاي توريستي دبي از همه جا بهتره

راستش من براي ارمنستان وقت گرفتم يعني دوستاني كه با تجربن به نظرتون عوض كنم ؟ يعني ارمنستان نميتونم بگيرم ويزاي توريستي
من متهلم و تنها ميخوام تقاضا بدم كارمند شركت نفت و خونه و يك مغازه دارم حدود 50 ميليون تو حسابم به نظرتون ميدن ويزا ؟

با تشكر راهنمايي بفرماييد

سلام به دوستان عزيز

لطفا چون وقتم كمه دوستاني كه تجربه دارن كمك كنيد من از ارمنستان وقت گرفتم اونجا آفيسر فارسي زبان هست ويزا ميدن اگه شرايط خوب باشه ؟ يا بنظرتون عوض كنم برم آنكارا يا دبي ؟

متشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،من میخواستم برای مادرم درخواست ویزای توریستی بدم،خودم گرین کارت دارم،مادرم سنشون بالاس و کلا خانه دار بودند.
۱.چه مدارکی رو باید ترجمه کنن؟
۲.چه مدارکی رو برای اثبات اینکه نمیخوان بمونن باید ارایه بدن؟
۳.من نیازه مدرک خاصی بدم به مادرم؟
۴.چه کنسولگری مناسب تره؟
۵.احتمال داره مادرم fbi چک بخوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام. من در امریکا مقیم دایم هستم. فرم ۱۶۰ را برای بدر و مادرم جداگانه بر کردم و با کد مربوطه در وب سایت امارات برای وقت مصاحبه در دبی برایشان فایل ایجاد کردم. تا امروز حدودا یک هفته شده ولی بیغامی راجع به وقت ملاقات نیومده. اگر کسی تجربه داره لطفا میشه بگین حدودا چند وقت طول میکشه که وقت بدن. سوال دیگم اینه که معمولا فقط یک روز رو برای انتخاب میدن یا از بین چند روز حق انتخاب خواهیم داشت. ممنون میشم کمکم کنید.
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر)/ دیدن قبولی: 2012-05-01 / ارسال فرم‌ها: 2012-17-06 با TNT / سفارت: آنکارا / مصاحبه : اواخر ژانویه / كلير در May 8 / ایشیو: 22 MAY / دریافت ویزاها : 23 MAY
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.من می خوام پدرومادرم رو به امریکا دعوت کنم از طریق ارمنستان.فقط باید یک اکانت به نام مادرم بسازم و اسم پدرم را به عنوان همراه وارد کنم یا ۲تا اکانت به اسم هرکدوم بسازم؟
این ویزا از نوع ‌b2 هست؟
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

پاسخ
تشکر کنندگان:
پدر و مادر من تازه کلیرنس شدن از سفارت انکارا و توی نامه شون اومده که مدارک رو به پستی که موقع ثبت نام انتخاب کردید بفرستید،خواستم بدونم که باید مدارک رو قبل از رفتن پست کنن به اونجا یا اینکه با خودشون ببرن همون موقع؟؟؟
برنده 2014
کیس نامبر 71XX
1 نفر
مقصد: دالاس
ویزای یک ضرب (ایروان)
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان