کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازگشت به آمريكا پس از غيبت طولاني
(2018-07-29 ساعت 03:27)aydinaghajani نوشته:  سلام دوستان

من با پرواز ترکیش تونستم بالاخره خودمو به آمریکا برسونم و موقع ورود پس از حدود 20 دقیقه کاغذ بازی بالاخره وارد خاک آمریکا شدم و منو بخاطر اینکه 3.5 سال بیرون آمریکا بودم 585 دلار جریمه کردن و هیچ تعهدی هم ازم نگرفتن و خیلی برخورد خوبی هم باهام داشتن

دوستانی که به هر نحوی به من کمک کردن ازشون ممنونم
اگه کسی مشکلی مثل داره خوشحال می شم کمکش کنم این تنها چیزی هست که من هم می توانم در حق بقیه دوستانم انجام دهم ایشالله دوستانی که وارد می شم با تاخیر به سلامتی وارد شوند می دونم که اینکار خیلی استرس داره و ولی بالاخره وارد خواهند شد چند نکته لازم می دونم که برای این دوستان اینجا می نویستم
1- هیچ وقت پرواز با کانکشن در اروپارو انتخاب نکنید کشور های عربی رو نمی دونم چطوریه چون اصلا استفاده نکردم و من خودم با ترکیش اومدم
2- حتما قبل از ورودتون یه سری مدارک برای خودتون اماده کنید و ترجمه داشته باشید زیاد به اون مدارک نگاه نمی کننن مهم گفته های خود شماست که چند جا اونارو ازتون می پرسن سعی کنید چیزهایی رو که می خواهید بگویید از قبل چند بار تمرین کرده باشید. ترجمه هم لازم نیست زیاد هزینه کنید مهر مترجم کافی هست
3- پول نقد همراهتون باشه که موقع ورود اگه جریمه شدین بتونید پرداخت کنید برای هر نفر مابین 500 الی 1000 دلار
4- حداقل امکان با یه وکیل هماهنگ بشید اگه اگر خدای نکرده گیر افتادین به دادتون برسه
5- الا بذکر الله تظمئن القلوب . خدارو هیچ وقت فراموش نکنید

سلام دوست عزیزم 
میخواستم بدونم وکیل به شما گفت از طریق شیکاگو‌ وارد بشین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام وقتتون به خیر
ببخشید ما حدود دوسال پیش گرین کارت آمریکا رو گرفتیم یه سفر کوتاه رفتیم
سوشال نامبرمون رو گرفتیم و برگشتیم و ایران صاحب فرزندی شدیم که الان یکساله هست الان امکان بازگشت به امریکا برای ما هست؟
واینکه به فرزند ما ویزا میدن؟؟
ضمن اینکه به خاطر مسائل بارداری و بعد هم نیاز به ویزا برا فرزندمون نتونستیم بریم زودتر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان
ما بعد از گرفتن گرین کارت یه سفر کوتاه به امریکا رفتیم و الان دو سال هستش که نرفتیم به خاطر بارداری و ...
الان صاحب یه فرزند یکساله هستم بهترین اقدام برای رفتن به آمریکا چیه؟
چقدر امیدوار باشیم؟
کسی تجربه ای تو این زمینه داره؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-08-02 ساعت 02:21)aydinaghajani نوشته:  
(2018-08-01 ساعت 20:31)amir1345 نوشته:  

من با پرواز ترکیش تونستم بالاخره خودمو به آمریکا برسونم و موقع ورود پس از حدود 20 دقیقه کاغذ بازی بالاخره وارد خاک آمریکا شدم و منو بخاطر اینکه 3.5 سال بیرون آمریکا بودم 585 دلار جریمه کردن و هیچ تعهدی هم ازم نگرفتن و خیلی برخورد خوبی هم باهام داشتن

اگه کسی مشکلی مثل داره خوشحال می شم کمکش کنم این تنها چیزی هست که من هم می توانم در حق بقیه دوستانم انجام دهم ایشالله دوستانی که وارد می شم با تاخیر به سلامتی وارد شوند می دونم که اینکار خیلی استرس داره و ولی بالاخره وارد خواهند شد چند نکته لازم می دونم که برای این دوستان اینجا می نویستم
1- هیچ وقت پرواز با کانکشن در اروپارو انتخاب نکنید کشور های عربی رو نمی دونم چطوریه چون اصلا استفاده نکردم و من خودم با ترکیش اومدم
2- حتما قبل از ورودتون یه سری مدارک برای خودتون اماده کنید و ترجمه داشته باشید زیاد به اون مدارک نگاه نمی کننن مهم گفته های خود شماست که چند جا اونارو ازتون می پرسن سعی کنید چیزهایی رو که می خواهید بگویید از قبل چند بار تمرین کرده باشید. ترجمه هم لازم نیست زیاد هزینه کنید مهر مترجم کافی هست
3- پول نقد همراهتون باشه که موقع ورود اگه جریمه شدین بتونید پرداخت کنید برای هر نفر مابین 500 الی 1000 دلار
4- حداقل امکان با یه وکیل هماهنگ بشید اگه اگر خدای نکرده گیر افتادین به دادتون برسه

خوش امدین دوست عزیز
ممکنه بفرمایید از کدوم فرودگاه وارد خاک آمریکا شدین
خیلی ممنونم
از ترکیه( اتاتورک) حرکت کردم و از شیکاگو (اوهیر) وارد آمریکا شدم
دوستان هر گونه سوال داشته باشند  من در خدمتتون هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-08-02 ساعت 02:21)aydinaghajani نوشته:  
(2018-08-01 ساعت 20:31)amir1345 نوشته:  

خوش امدین دوست عزیز
ممکنه بفرمایید از کدوم فرودگاه وارد خاک آمریکا شدین
خیلی ممنونم
از ترکیه( اتاتورک) حرکت کردم و از شیکاگو (اوهیر) وارد آمریکا شدم
دوستان هر گونه سوال داشته باشند  من در خدمتتون هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
شما در شیکاگو فینگر پرینت نشدید؟ چون جدیدا پرسش و پاسخ انجام نمیشه فقط با یه دستگاه رکوردت ثبت میشه و اگه بد باشه رو برگه علامت ضربدر میزنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
دلایل توجیهی بعد از غیبت 3 سال چی بیارم؟
چند نمونه که جواب گرفتین میزارین

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان
برگشت به آمریکا بعد غیبت 3 ساله می خوام داشته باشم
لطفا من رو راهنمایی میکنین دلایل توجیهی چی بیارم و چه مدارکی آماده کنم وکدام فرودگاه ها و ایرلاین ها خوبه؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همگی
من حدود دو سال هست که گرین کارت رو دارم و وارد خاک آمریکا نشدم. من به علت ازدواج در ایران وایت کارت رو هم گرفتم ولی از اونجا که دو سال خروج واسه ازدواج منطقی نیست، الان واسه رفتن به آمریکا خیلی استرس دارم. بنظر شماها اگه من الان برم گرین کارتم مصادره میشه یا نه؟
حالا اگه یه دلیل واقعی مثل افسردگی با مدارک مرتبط بهشون ارائه کنم با این حال چقدر احتمال گرفتن گرین کارتم هستش؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگر پاسپورت سفید دو ساله داشته باشید مشکلی نیست

(2018-09-26 ساعت 21:03)shirin.ad68 نوشته:  با سلام به همگی
من حدود دو سال هست که گرین کارت رو دارم و وارد خاک آمریکا نشدم. من به علت ازدواج در ایران وایت کارت رو هم گرفتم ولی از اونجا که دو سال خروج واسه ازدواج منطقی نیست، الان واسه رفتن به آمریکا خیلی استرس دارم. بنظر شماها اگه من الان برم گرین کارتم مصادره میشه یا نه؟
حالا اگه یه دلیل واقعی مثل افسردگی با مدارک مرتبط بهشون ارائه کنم با این حال چقدر احتمال گرفتن گرین کارتم هستش؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-09-26 ساعت 21:03)shirin.ad68 نوشته:  با سلام به همگی

هر مدارکی که میتونی تهیه و ترجمه کن و حتما برو کانادا و زمینی وارد امریکا شو
در فرودگاه هنگام ورود مستقیم دستت جایی بند‌نیست و در منطقه ترانزیت هستی
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin
(2018-09-15 ساعت 16:07)nima24 نوشته:  سلام به دوستان
برگشت به آمریکا بعد غیبت 3 ساله می خوام داشته باشم
لطفا من رو راهنمایی میکنین دلایل توجیهی چی بیارم و چه مدارکی آماده کنم وکدام فرودگاه ها و ایرلاین ها خوبه؟

بعد غیبت طولانی ورود مسقیم از فرودگاه ریسکش بالاست و در منطقه ترانزیتی و دستت جایی بند نیست
برو‌کانادا و زمینی وارد شو
پاسخ
تشکر کنندگان: nima24 ، American Darlin

تبریک میگم .چه مدارکی داشته باشیم خوبه ؟از کجا بگیریم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
اگه پاس سفید سه ماه از تاریخش گذشته باشه میتونیم وارد بشیم ؟ برای احتیاط چه جور مدرک پزشکی بیاریم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام .من چهار ماه از تاریخ پاس سفیدم گذشته است .بعلت مشکل پزشکی نتونستم بیام .آیا ایرلاین قطر برای اومدن مناسبه ؟ که گیرش کمتر باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان